• ماسک مو

  نرم کردن و رفع خشکی مو در منزل با استفاده از روغن زیتون و کره تنها در 15 دقیقه چطور موهایمان را در منزل کراتینه کنیم و از خشکی و شکنندگی مو ها جلوگیری کنیم ابریشمی کردن موها درمنزل ماسک موی نرم کننده از موهای وز و خشک خود خسته شده اید آیا دوست دارید کراتینه کنید اما از عوارض آن نگرانید صاف و ابریشمی کردن موها در چند دقیقه موثرترین ماسک مو برای موهای وز و خشک و شکننده استفاده از عسل و گلیسرین و روغن زیتون برای موها در کمترین زمان ممکن موهایتان را درخشان و ابریشمی کنید بدون استفاده از مواد شیمیایی درمان خانگی موهای خشک و وز و شکننده

 • عوارض استفاده از لوازم آرایش فاقد کیفیت

  حساسیت پوستی , ریزش شدید مو , صدمات جبران ناپذیر کبدی,آکنه,جوشهای سر سیاه ,و ایجاد لک های پوستی همه اینها عوارض جبران ناپذیر استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی غیر استاندارد و تقلبی است . بسیاری از لوازم آرایشی هایی که در بازار به فروش میرسد به صورت قاچاق وارد کشور می شوند و دارای پروانه بهداشتی نیستند و با قیمتی بسیار اندک و پایین فروخته می شود . باید توجه داشته باشید که در زمان خرید لوازم آرایشی حتما از داروخانه های معتبر کشور این نوع کالاها را تهیه کرده و از خرید این نوع محصولات از دستفروشها و دوره گردها جدا خوداری کنید چرا که مضرات استفاده از لوازم آرایشهای فاقد پروانه بهداشتی بسیار زیاد و خطرناک می باشد .

 • چگونه ابروهای خود را رنگ کنیم ؟

  همه فکر می کنند که رنگ کردن ابروها خیلی آسان است لی این را بدانید که نکته های ریزی در آن وجود دارد که اگر به آنها توجه نکنید ممکن است چهره شما را مصنوعی کند . خیلی ها با رنگ کردن ابرو موافق نیستند و مداد را ترجیح می دهند . همان طور که می دانید رنگ کردن دردسرهایی هم دارد و این باعث شده که کمتر به سراغ آن بروند . ولی اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که رنگ کردن را می پسندید بهتر است نکاتی که در این مطلب آورده شده خوب دقت کنید تا به مشکل برنخورید . در این مطالب آمده که چگونه مناسب با انواع رنگ پوست خود ابرو ها یتان را رنگ کنید .

 • چرا صورتمان جوش میزند ؟

  دلایل زیادی وجود دارد ک باعث میشوند صورت جوش بزند و زیبایی صورت را بکاهند . اکثر ماها به دنبال آن هستیم که چگونه جوش های صورت را ک زیبایی صورتمان را کاسته است از بین ببریم و از شرشان تا ابد خلاص شویم . در این مطلب خواهید خواند که دلایل بروز این جوش ها چیست و هر قسمت از صورتمان که جوش میزند نشانه ی چیست و چکار کنیم تا دیگر جوش نزند .

 • مواد غذایی مفید برای مو

  مو یکی از ارکان بسیار مهم در زیبایی چهره به شمار می آید.شما اگر در هر سن و سالی باشید در صورت داشتن موهایی سالم وزیبا میتوانید یک چهره جوان و خوشرو داشته باشید.حال این سوال پدید می آید که چطور میتوان از مو ها مراقبت کرد؟مسئله اول رسیدگی بهداشتی به موها است و مسئله دوم تغذیه سالم و مفید داشتن است.چه مواد غذایی میتواند به رشد و سلامت وزیبایی موهای ما کمک کند؟امروز ما مواد غذایی رو به شما معرفی میکنیم که با استفاده از آن ها میتوانید به زیبایی و سلامت موهایتان کمک نمایید.این مواد غذایی کاملا در دسترس هستند و میتوانید به راحتی آن ها را تهیه کنید.ناگفته نماند که رسیدگی بهداشتی به موها هم میتواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی موها داشته باشد

 • چگونه فردی جذاب باشیم؟

  همه ما دوست داریم که در نگاه دیگران جذاب و دوست داشتنی باشیم اما این کار چگونه ممکن است؟ مطمئنا تغییر دادن رفتارها و عادات کار ساده ای نیست اما برخی از کارها هستند که شما به سادگی می توانید انجام دهید تا چهره ای دوست داشتنی تر از قبل در نظر دیگران داشته باشید. اولین چیزی که دیگران در نگاه شما جستجو می کنند، حس اعتماد است. ما نمی توانیم افرادی را که به آنها اعتماد نداریم، دوست داشته باشیم. ما به طور ناخوداگاه به دنبال راهی برای اعتماد و تکیه کردن به دیگران هستیم اما این احساس را چگونه در دیدار اول به طرف مقابل مان انتقال دهیم. اگر نمی دانید که چگونه این کارها را انجام دهید، ما به شما نکاتی را یادآور می شویم که با رعایت آنها در جمع محبوب تر از قبل خواهید درخشید.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری