• با رعایت این توصیه ها بلند قد به نظر برسید(3)

  علاوه بر خانم ها که به قد بلند علاقه دارند، مردها نیز نسبت به قد خود توجهی خاص دارند. معمولاً بلند قامتی مردان یکی از مولفه های زیبایی و تناسب قامت آن ها تلقی می شود. همین امر باعث می شود تا خصوصاً مردانی که قد چندان بلند و متناسبی ندارند به عواملی توجه کنند که می تواند قد و قامت آن ها را در نظر دیگران بلندتر از حد معمول نشان بدهد. همده این عوامل مربوط به نوع پوشش و رعایت بعضی از جزئیات در حیطه پوشیدن لباس می باشد.

 • با رعایت این توصیه ها بلند قد به نظر برسید(2)

  بلند قد بودن برای خانم امری مهم و خواستنی است. چه بسیار خانم هایی که برای تناسب قد خود تلاش ها و هزینه های زیادی را تقبل کرده اند تا بتوانند به قد ایده آل خود دست بیابند. نکته مهم اما این است که تناسب قد نه با خوردن قرص های تجویزی امکان پذیر است و نه با انجام تمرینات ورزشی به دست خواهد آمد. تنها راه حل منطقی برای خانم هایی که دوست دارند بلند قد تر به نظر برسند رعایت نکاتی ساده در حوزه پوشش و توجه به مواردی است که ساده تر از راه حل های مرسوم است

 • چگونه بدون آرایش جذاب باشیم؟

  خانم ها علاوه بر پوشش, با آرایش های گاه بسیار غلیظ می خواهند ظاهرشان را مطلوب و خوشایند کنند . همه مردم دوست دارند که زیبا و جذاب به نظر آیند. به همین دلیل با روش های مختلف مانند پوشیدن لباس های شیک و مد روز, سعی میکنند که ظاهر زیبایی داشته باشند. خانم ها علاوه بر پوشش, با آرایش های گاه بسیار غلیظ, میخواهند ظاهرشان را مطلوب و خوشایند کنند. اما بدون آرایش هم میتوان زیبا و جذاب به نظر آمد و روش های زیر به شما کمک میکند تا بدون آرایش هم زیبا به نظر آیید.

 • با رعایت این توصیه ها بلند قد به نظر برسید(1)

  بلند قامت بودن یک موضوع مثبت و مطلوب است. اما از ان جایی که همه بلند قد نیستند لذا رعایت نکاتی ساده می تواند معضل کوتاه قد بودن را تا اندازه زیادی حل کند. همه مردم دوست دارند در نظر دیگران بلند قد به نظر برسند. طبیعی است یکی از موارد مهم بلند قد به نظر آمدن رعایت نکات مهمی در زمینه پوشش و نوع لباس هایی است که افراد انتخاب می کنند. رعایت نکات مهمی در این زمینه معضل کوتاه قدی را تا اندازه قابل توجهی حل خواهد کرد.

 • چرا بعضی از زنان و دختران بدون استفاده از لوازم آرایشی زیبا و جذاب هستند؟

  ایران از جمله کشورهایی است که در واردات لوازم آرایشی دارای رتبه جهانی و قابل توجهی می باشد. امروزه آرایش کردن و نیاز به لوازم آرایشی یکی از موضوعات غیرقابل انکار برای جامعه زنان در کشور می باشد. با این همه می توان زنانی را دید که بدون ان که آرایش کنند دارای نعمت زیبایی می باشند. این موضوع نه تنها در ایران که در دیگر کشورهای جهان نیز مصداق دارد. این دسته از زنان یا نعمت زیبایی را در حد مطلوب دارند یا حداقل به نکات و اقداماتی توجه دارند که در نشان دادن زیبایی آنها نقش موثری دارد.

 • نحوه صحیح استفاده از عطر

  بیشتر مردم برای خوشبو ماندن از عطرهای مختلف استفاده میکنند،اما برخی ها نمی دانند که از عطر چگونه استفاده کنند و چه کار کنند تا عطر ماندگاری بیشتری داشته باشد. نحوه صحیح استفاده از عطر را در ادامه بخوانید... _هیچگاه عطر را بطور مستقیم به لباس خود نزنید زیرا بسیاری از عطرها باعث ایجاد لکه های چربی روی لباس میشوند و بوی عطر مدت کمتری باقی میماند. _عطر را همیشه روی پوست تمیز به کار ببرید.عطر باعث از بین رفتن بوی بد بدن شما نمی شود بلکه تنها بدن لاعث ایجاد بوی خوش اضافه ای میشود.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری