بازی

 • اتاری باکس و یک نوستالژی عجیب

  اخبار جالبی در باره صنعت بازی در چند وقت گذشته منتشر شد، یکی از این خبرها خبری بود که شرکت آتاری اعلام کرد، و آن ساخت آتاری باکس بود! با اینکه زمان آن مشخص نیست اما خب به نظر نمیرسد بتوان منتظر محصول فوق العاده ای از آتاری بود! از ظاهر دستکاه که بر نمی آید از لحاظ سخت افزاری حرفی برای گفتن داشته باشد! حتی جالب اینجاست که آتاری تصمیم گرفته برای ساخت ان سفره پهن کرده و کیک استارت می کند! یعنی هزینه ساخت را از خودکاربران خواهد گرفت.

 • دانلود و معرفی بازی Downgeon Quest

  دانلود و بررسی بازی زیبا و جذاب Downgeon Quest. این بازی زیبا و سرگرم کننده در بازهی فردی است که در حال خوردن غدایش در یک روز معمولی است که نا گهان موشی می آید و غدذایش را می دزدد و به چاهی می گریزد. حالا شخصیت اصلی بازی می خواهد به دنبال او به درون چاه برود تا غذایش را پس بگیرد اما باید بداند که او درون چاه تنها نخواهد بود و با انواع موجودات و موانع در آن چاه عمیق و تاریک مواجهه خواهد شد. البته او دست خالی به درون چاه نمی رود و با خود انواع سلاح ها را خواهد برد.

 • معرفی بازی the forest

  بازی بسیار زیبای the forest این بازی open world که در مورد بقا در جزیره ای دور افتاده میباشد میتوانید به راحتی در جزیره ای وسیع شروع به جست و جو کنید و به دنبال منابع بگردید , اما هرگز آدم خوار های جزیره را فراموش نکنید زیرا آنان هر لحظه به دنبال شما هستند تا شما را به چنگ آورند , فقط هرگز از دست آنان فرار نکنید زیرا مجدد به دنبال شما خواهند آمد

 • دانلود و بررسی بازی اعتیاد آور Penarium

  بازی موبایل penarium از بازی های جال برای موبایل است که می تواند ساعت ها ذهن شما را به خود درگیر کند. این بازی موبایل در مورد شخصی است که در یک سیرک قرار گرفته است و باید با انجام دادن مراحل بازی تماشاگران این سیرک را سرگرم کند تا این جا کار شاید همه چیز عادی به نظر برسد ولی داستان از آن جا جالب می شود که بسیاری از کار هایی که این فرد باید انجام بدهد کشنده است و ممکن است در هنگام انجام دادن آن بمیرد و یا اگر تماشاگران از او رازی نباشند او به بدترین حالت کشته شود.

 • دانلود بازی Metal Soldiers 2

  بازی metal soldiers 2 یک بازی دوبعدی بی نظیر است که شما در آن وظیفه کنترل یک سرباز را دارید که باید با تعداد زیادی از دشمنانش بجنگد و آن ها را نابو کند. دشمنان شما در این بازی فقط سرباز ها نیستند بلکه شما باید به مبارزه با تانک ها و هلی کوپتر ها و چتر باز ها و .. بپردازید. در این باز البته شما فقط به مبارزه پیاده محدود نشده اید بلکه می توانید از تانک و هلی کوپتر و ... نیز بهره ببرید. گفتنی است که این بازی با وجود این که بازی کم حجم است ولی گرافیک چشم نوازی دارد.

 • دانلود و بررسی بازی موبایل Major Gun 2    نسخه مود شده

  بازی major gun 2 از آن نوع بازی هایی است که اصطلاحا با آن ها شوتر ریلی گفته می شود. در این نوع بازی ها کنترل شخصیت بازی توسط خود بازی انجام می گیرد و شما وظیفه حرکت سلاح به سمت دشمنان و نابود کردن آن ها را می باشد. این بازی دارای تنوع بسیار بالایی در محیط بازی و سلاح ها و مامورت ها می باشد که به این زودی ها شما از این بازی خسته نخواهید شد. باید اضافه کنم که این بازی قابلیت بازی گروهی و آنلاین را هم دارا می باشد و شما می توانید ساعت ها با این بازی سرگرم بشوید.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری