بازی

 • mstiteli: rpg آنلاین

  از اولین لحظات avengers در جهان پنهان می شود - بازی نقش آزاد با یک طرح جالب و یک کنترل ساده. سفر به سرزمین های دور مبارزه با موجودات خطرناک خونریزی و پیدا کردن قدرت به ارزش خدایان. کاوش در جهان بسیاری از قرن ها پیش مردم امپراتوری اول را از دست دادند. زمین توسط یک نیروی تاریک مرموز که در برابر گسترش قهرمانان شجاع امپراتوری دوم مقاومت می کند آلوده است. شما یکی از این قهرمان ها خواهید بود. در یک سفر خطرناک بروید: در mirkwood مرموز مرگبار tierra del fuego heath orc بی جان پادشاهی زیرزمینی رها شده است. مبارزه با موجودات جادویی که در این مکان ها ساکن هستند و اسرار جهان avengers را یاد می گیرند.

 • بازی قتل درکوچه های طهران

  یک کاراگاه زبده ی مواد مخدر که در شهر نیویورک زندگی می کند بنام (( مکس پین )) که از پس از به قتل رسیدن همسر و فرزندش که در زمان رسیدگی به یک پرونده رخ داده بود که آن پرونده برای فروپاشی مافیای قدرتمندی به نام (( وی )) است که توانست این مافیا از هم بپاشد . در مقابل کاراگاهی ایرانی به نام افشار که افسری وظیفه شناس و متعهد پلیس آگاهی تهران می باشد برای اینکه از این پرونده های که قتل همراه با مواد مخدر دارد پرده برداری نمایی وارد بازی شده و با عاملان آن ها مبارزه می نماید . در این بازی تفاوت اصلی در این است که : مسئله کمی شخصی سازی شده , که داستان مکس پین برای بازیکنان جذابیت دارد و بازی کننده را به حد اعلای سمپاتی وا می دارد.

 • بازی Battle Chasers Nightwar برای PC

  بازی Battle Chasers Nightwar یک بازی از نوع سبک استراتژیکی است و بالاخره انتظار سازندگان این بازی به پایان رسیه و بازی darksiders در تاریخ 3 اکتبر 2017 به پایان رسیده و این بازی منتشر شده است و برای این بازی گروهی وظیفه کرک کردن آن را به عهده گرفته اند به اسم CODEX , برای ساخت این بازی استودیوی تازه تاسیس به نام Air ship Syndicate که توسط جو مادوریا یکی از طراحان قدیمی کمیک بوک های مارول بوده به همراه همکارانش رایان استفانلی مسئولیت این استودیو را به عهده گرفته اند و آن را اداره می کنند . و آن ها سعی دارند در این استودیو کمیک قدیمی مادوریا که ریشه اش به سال 1998 بر میگردد و مربوط به آن زمان است .

 • دانلود بازی RAID World War II برای PC

  بازی RAID WORLD WAR II برای PC که سازندگان PAY DAY 2 آن را ساخته اند بازی به سبک اکشن می باشد که به سال های جنگ جهانی دوم بر می گردد که بازی اول شخص بوده و در زمان برتری نازی ها اتفاق می افتد در بازی شما باید به همراه دوستان خود که دارید بتوانید بر نازی ها غلبه کرده و آن ها را از بین برده و به اهداف خود برسید شما در این بازی می توانید انواع خرابکاری انجام دهید که بتوانید با آن ها نازی ها را شکست داده و نتوانند در مقابل شما دوام بیاورند شما در این بازی می توانید دارایی های هیتلر را دزدیده و به نفع خود مصادره کنید و از آن ها استفاده نمایید . در این بازی 4 کاراکتر وجود دارد که هر کدام منحصر بفرد هستند .

 • حساب ویژه یوبیسافت روی بازی های فضای مجازی چطور خواهد بود؟

  صحبت های ایمو گیموت مدیر عمل شاخص شرکت بازی سازی یوبیسافت حذف های خود بر مبنای درصد فروش بازی ها در سال 2015 اعلام کرده که نشان میدهد که صنعت بازی در طی این سال ها حدود 15 تا 20 درصد افزایش یافته که این به یوبیسافت کمک میکند که برای چالشی بزرگ اماده شود. همانطور یوبیسافت قصد دارد که که تکنولوژی تازه ای را وارد عرصه کند و همانطور ان را توسعه دهد تااین چند درصد افزایش یابد که دلیل این افزایش یوبیسافت خواهد بود. همانطور یوبیسافت قراره که بازی های جدیدی برای فضای سه بعدی یا مجازی وارد عرصه کند که شاید مانند بازی های ان ها یعنی اساسین کرید خوب باشد. با این کار یوبیسافت میتواند حال اوضاع صنعت را تغییر دهد و وارد عصری جدید از تکنولوژی شود.

 • بازی زیبای Rust Legacy

  بازی راست همانند بازی پر طرفدار ماین کرفت میباشد و فرقی که با بازی ماین کرفت میکند این است که بازی راست لگاسی با کیفیت تر و قشنگتر میباشد . این بازی بر میگردد به زمان انسان های اولیه که امکاناتی وجود نداشت و تمام خانه ها از چوب ساخته میشد و در جنگل زندگی میکردند. این بازی کاملا آنلاین میباشد و نقش شما در بازی این است که باید اولین کاری که میکنید برای خودتون یک خونه ی چوبی بسازید که شب ها و روز ها در جنگل در امان باشید . شما میتوانید در جنگل به جستوجوی آیتم (سنگ , چوب , اصلحه و دیگر امکانات ...) بپردازید و میتوانید با هر آیتم چیز های مختلفی درست کنید . خرس ها و گرگ ها در جنگل بسیار زیاد است و اگر به شما حمله کنند شما را میکشد و تمام آیتم هاتون اگر همراهتون باشد از بین میرود.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری