بازی

 • اسباب بازی های ساختنی و لگو lego

  نام لگو و اسباب بازی lego از ترکیب دو کلمه leg و godt گرفته شده که معنی اسباب بازی خوب یا بازی خوب رو میده . اسباب بازی های لگو کیفیت به مراتب بالاتری از سایر اسباب بازی ها دارند و این رو می توان در همان تصاویر اولیه از محصولات مشاهده کرد و به دلیل کیفیت ساخت بالا همیشه از عمر بالایی هم برخوردار هستند . اسباب بازی های lego یا lgo یا لگو را می توانید از فروشگاه های اینترنتی نیز خرید کنید که یکی از این فروشگاه ها kidzo.ir هست . کیدزو محصولات با تعداد کمی در خود دارد و این به این خاطر هست که تنها اسباب بازی های با کیفیت رو در آرشیو خودش قرار داده و مطمئنا پشتیبانی خوبی هم هم برای مشتری های خودش خواهد داشت .

 • کیمیاگری کوچک 2

  کیمیاگری کوچک بازی بازی سازی که توسط میلیون ها نفر از بازیکنان لذت برده شده است با موارد بیشتری سبک جدید سبک هنری و موسیقی جذاب بازگشته است! مخلوط کردن اقلام و ایجاد جهان از ابتدا! کشف موارد هیجان انگیز همراه با توصیف های خنده دار و خود را از دست رفتن کاوش در کتابخانه بزرگ جدید! کیمیاگری کوچک 2 ویژگی ها: یک کتابخانه کاملا جدید سبک هنری پر جنب و جوش موسیقی متن اصلی دایره المعارف با توضیحات آیتم های خنثی منتظر چی هستی؟ جهان در انتظار کشف است! چه خبر مسئله را که باعث ایجاد موارد قبلی شده به عنوان یک نتیجه از بعضی از مخلوطات شد ثابت کرد. منطق بهبود یافته و نتایج غیر ضروری تکراری برای برخی موارد حذف شده است. رفع اشکال باعث می شود که برخی از موارد هرگز نابود نگردد. تغییری ایجاد کرد که در نظریه باید خطای اتصال به سرور ناموفق باشد.

 • اژدها هیلز 2 منتشر نشده

  dragon hills 2 unreleased l نسخه: 1.0.0 اندازه: 60.59mb توسعه دهندگان: twins rebel زبان انگلیسی اینجا ما دوباره برویم چند سال بعد با دختر الاغ ما ملاقات کنید! زامبی ها! ...چرا؟؟؟ ... اژدها ... چه؟ کابوی ها مکانیک های زرهی و سفینه ها! بگو بیاااااات ؟! خیلی س الات ... حالا زمان برای پاسخ دادن بچه ها. آخرالزمان زامبی در اینجا است! عجله کن! هپ در اژدها ماشین خود و مبارزه برای نجات بشریت! اسلاید کردن تپه ها به داخل و خارج از زمین سقوط و تخریب همه چیز را در راه خود را در این ماجراجویی عمل بسته بندی شده است. کشف زمین های هیجان و جادویی پر از زامبی ها غول ها اژدها ها و تن های شگفتی. ویژگی های بسیار معروف: بازی فوق العاده سرگرم کننده سریع و خشمگین زمین کاملا تخریب شده ساختمان ها پل ها وسایل نقلیه و غیره

 • دریافت آن: سفر به جزیره موجودات

  hero و flora در تاریخ قایق رمانتیک هستند امروز قهرمان تصمیم گرفته است که فلور عشق خود را پیشنهاد دهد اما قایق به آرامی به برخی از آب های مرموز می رود و در اینجا آنها با creatua پادشاه جزیره موجودات مواجه شدند. کراتووا فلور را ربوده است! حالا flora به شما نیاز دارد hero مبارزه برای عشق بدون توجه به هزینه و برنده شدن! راهنما قهرمان در سفر خود را! از آنجا که هر سطح دارای چالش های جدید است. امکانات: - عمل خنثی فقط در اندازه 15 مگابایت است! زیبا چشمک زن انیمیشن - سطح چالش انگیز به دست آمده -2-in-1 سطح پیمایش افقی و عمودی همه درون خط داستان چالش های جدید در هر سطح گرافیک ...

 • اکسپدیشن پنهان: امپراتور ابدی

  محاکمه را به صورت رایگان بازی کنید پرداخت یک بار و تکمیل ماجراجویی! آرامگاه باستان اولین امپراتور چین پیدا شده است اما پیدا کردن این طاق خزانه تنها آغاز ماجراجویی شما است. برخی از تله های بمب های جدی همکاران خود را از اسرار قفل شده در داخل نگه می دارند و کار شما این است که آنها را بدون هیچ گونه صدمه ای از دست بدهید. افسانه این است که قدرت زیادی پنهان در آن وجود دارد و به نظر می رسد کسی ممکن است سعی کند آن را برای برنامه های نافرمان خود بگیرد! unearth یک اسرار است که برای سدها سقوط کرده است نسل مستقیم امپراتور چین می خواهد که سلسله خود را به قدرت برساند و او در هیچ چیز متوقف نخواهد شد تا رویای خود را به واقعیت تبدیل کند. آیا شما می توانید منی قدرت خونی را متوقف کنید؟

 • سایه مرگ: شوالیه تاریکی - مبارزه با استیکمن

  این داستان در شهر نور - سرزمین آئورورا آغاز شد که در آن خدایان پرستش کردند. این سرزمینی بود که پادشاه لوتور با دست قوی و قلب مهربانانه پادشاهی خود را ساخت. مدت کوتاهی پس از آن انجمن سلطنتی به نام چشم چشم اوراکل برای حفظ و توسعه دانش باستانی از جمله سحر و جادو کیمیاگری طالع بینی پزشکی و غیره تاسیس شد. با تشکر از این دانش پادشاه لوتور پادشاهی قدرتمند و همچنین یکی از زیباترین دوره های تاریخ در aurora. با این حال تراژدی از زمان سلطان لئونک 15 آغاز شد. به نظر می رسید یک دلیل خوب بود که می خواست خواهر عزیزش را از مرده ها بیرون آورد. او همه چیز را فهمید که می تواند مفید باشد: سحر و جادو پزشکی حتی کیمیاگری برای ایجاد یک بیماری وحشتناک که تنها توسط او بهبود یافت. او در استفاده از آن برای جمع آوری بدن برای اهداف شر او استفاده کرد.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری