سرگرمی

 • تنبیه بیننده با پخش گزارش های آقای حاجیلو

  همه ما تا حالا گزارش های آقای محسن حاجیلو رو از تلویزیون واز شبکه سه دیدیم و شنیدیم.آقای حاجیلو طوری با مخاطب برخورد میکنه انگار داره واسه بچه مهد کودکی ها برنامه میسازه-یا اصلا با افرادی که گزارش تهیه میکنه جوری صحبت میکنه انگار اونا هم بچه ان!!بذارید براتون مثال بزنم مثلا یه سوال میپرسه که اگه یکی در هر جای دنیا ازتون بپرسه اهل کجا هستید با افتخار میگید من ......... خوب یک کلمه بیشتر باقی میمونه که طرف بگه-البته که همه ما عاشق ایرانیم ولی خوب خواهشا با پخش این گزارش ها با شعور بیننده ها بازی نکنید .حالا ما در این طنز قصد داریم نگاهی هم طنزگونه وهم نقادانه به این برنامه و البته مجری اون آقای حاجیلو داشته باشیم-

 • آرزوی چرکین

  عملکرد هوشمندانه دست های بنده در طنز نوشته آرزوی چرکین حتما بخوانید-همیشه برام سوال بود که مایع ظرفشویی پریل تحت لیسانس هنکل آلمان چقدر قدرت داره یعنی آیا می تونه چرک کف دست من رو هم بشوره؟پول رو منظورمه حالا د راین طنز آرزوی چرکین اومدیم به شکل طنزگونه به این مسئله نگاه کردیم یعنی دست رو یک موجود هوشمند فرض کردیم که در مواجهه با دو نوع موقعیت یعنی پول و چرک واقعی چطور عمل میکنه و قابلیتش چیه؟ در آستانه شب یلدا امیدوارم وقتی در کنار خونواده خوش میگذرونید و میوه و آجیل میخورید دستاتون حسابی تمیز باشه اما از هر چه بگیم از چرک کف دست معروف که نمیشه گذشت امیدوارم از این نوع چرک حسابی آلوده باشید و تمیز هم نشه !!!

 • اس ام اس های جوک وخنده دار وطنز

  اس ام اس خنده دار وجوک وطنز.بهترین پیامک های خنده دار.به روزترین اس ام اس های خنده دار. طرف دندونش درد میکرده میره دکتر میگه: همه روبکش بجز اونی که درد میکنه! دکتر میگه چرا؟ میگه:بذار مثله سگ تنها بمونه ! فارسی:دوست دارم انگلیسی:آی لاو یو فرانسه:ژتم اسپانیول:ته آم ایتالیایی: تی آم آلمانی: آیش لیبه دیش دخترونه:بولولو مولی گوجی بو چ بو چ !!

 • متن تبریک شب یلدا

  شب یلدا اول دی و طولانی ترین شب سال می باشد که شب چله نیز نام دارد . برگزاری جشن در این شب یک سنت باستانی و دیرینه می باشد . در جشن این شب سفره ای پهن می کنند که به آن سفره ی یلدا گفته می شود و خوراکی های مختلفی مانند هندوانه ، انار ، خشکبار و آجیل در سفره گذاشته می شود . شب یلدا به زمان بین غروب آفتاب از 30 آذر تا طلوع آفتاب در اول دی ماه گفته می شود . واژه ی یلدا ریشه ی سریانی داشته و به معنای تولد و ولادت می باشد که منظور تولد خورشید است . در ایران باستان تاریکی نماینده ی اهریمن بود و چون یلدا طولانی ترین شب سال بود و بیشترین تاریکی و در نتیجه اهریمن را داشت ، مردم دور هم جمع می شدند آتش روشن کرده و شب را به جشن و شادی و خوردن سپری می کردند ، تا ریکی و اهریمن نابود شود .

 • قصه صوتی جک و لوبیای سحرآمیز

  احتمالا بسیار از ما در دوران کودکی از یک داستان یا کارتون و ... خاطراتی داریم ، این خاطرات برای ما بسیار شیرین و لذت بخش است و به یاد آوردن و مرور آن برایمان بسیار ارزشمند است به یاد آوردن خاطرات دوران کودکی نا خودآگاه لبخندی بر لبهایمان می آورند و حس خوبی به ما دست می دهد . بسیاری از خاطرات کودکی ماندگار هستند به طور مثال داستانهای آن زمان که قدیمی اما ماندگار هستند یکی از آنها داستان جک و لوبیای سحرآمیز است که یکی از بهترین داستانهای آن زمان است قدیمی اما ماندگار .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری