سرگرمی

 • پیام ها و اس ام اس های متفاوت و پرتاثیر در آستانه تاسوعا و عاشورا(1)

  درباره عاشورای حسینی و فلسفه کربلا نوشتن کاری بس دشوار و تامل برانگیز می باشد. چه بسیار نوشته ها و کتاب ها و مقالاتی که با تمام حجمی که داشته اند نتوانسته اند در توصیف ابعاد تاریخی و معنوی حادثه کربلا موثر واقع شوند و البته با این همه وظیفه هر انسان حقیقت جویی است که تا می تواند درباره پیام عاشورا و محر حسینی حرف بزند و مطلب بنویسد. در این میان توجه به پیام های کوتاه در قالب اس ام اس یا پیامک هایی که در چند واژه محدود هستند، و می تواند دنیایی از پیام های عاشورایی را منتقل کند،، نقش و جایگاه خاصی دارد. گاهی در یک یا دو گزاره محدود در قالب یک پیامک می توان حرفی را زد یا سخنی را به اشاره گفت که بیان ان در یک کتاب حجیم قابل گفتن نمی باشد.

 • دانستنی های جالب و جذاب

  در دنیای امروزه بسیاری از اتفاقات رخ میدهد که خیلی از مردم از آن خبر ندارند و یا جایی به آن صورت که باید منتشر نشده است . در این مطلب دانستنی های جذاب و جالب و گوناگون در زمینه های متفاوت علمی ، اجتماعی و ... را برای شما آورده ایم .شما با خواندن این مطالب می توانید به اطلاعات عمومی خود اضافه کنید و همچنین به دوستان و اطرافیانتان بازگو کنید . سرگرمی با حال و جذابی است . خواندن این مطالب و آشنا شدن با این دانستنی ها سطح علم شما را نیز بالا میبرد و میتوانید از جهان پیرامون خود اطلاعات دقیق تری به دست بیاورید . برخی از آن ها به حدی عجیب و غریب است که دهان آدم از شنیدن آن باز می ماند . امیدوارم که تاثیر گذار باشد.

 • جوک و اس ام اس های خنده دار جدید

  امروزه به خاطر بسیاری از مشکلای که در زندگی روزه مره ی افراد وجود دارد ، کمتر کسی را میبینیم که شاد باشد . با خواندن مطالب طنز و بازگو کردن برای دوستان و همکاران و خانواده ی خود لبخند را به روی لب های آنان بیاورید. خندیدن به انسان نشاط می دهد و باعث می شود انرژی او افزایش یابد و روزی سرشار از نشاط را برای خود و اطرافیانش رقم زند. خندیدن چهره ی افراد را جذاب تر و دلنشین تر می کند . سعی کنید همیشه در جاهایی حضور پیدا کنید که لبخند را برایتان به ارمغان می آورد . همنین از کسانی که باعث ناراحتی و افسرگی شما میشوند دوری کنید یا اینکه شما با تعریف کردن مطالب طنز سعی کنید حال و هوای آنان را نیز به سمت شادی بیاورید.

 • پیامک های زن و شوهری و sms جوک

  آقایون و خانم های متاهل سلام. کلی جوک و اس ام اس خنده دار و روده بر مخصوص شما آماده شده تا با همسر خود از خواندن این پیامک های جذاب لذت ببرید. اینجا زندگی به شرط خنده است. طنز و جوک های زناشویی یکی از پر طرفدارار ترین نوع پیامک در میان جوانان و زوج های عزیز است. حتما اتفاق های زیادی در زندگی روزانه شما رخ داده است که در نگاه عادی اصلا خنده دار نیست اما می توان با کلمات بازی کرد و همه اتفاق های خوشایند و بد شکوه زندگی را به طنز تبدیل کرد. همیشه باید سعی کرد تا ابزاری فراهم نمود که به وسیله آن شادی را در بین دیگران تقسیم کرد. ما نیز یه عالمه اس ام اس و جوک تهیه کردیم تا زندگی شما به شرط خنده تداوم پیدا کنه. امیدواریم از این پیامک های جوک لذت ببرید.

 • معرفی ربات تلگرام Fake Mail (بوت ساخت ایمیل فیک)

  ربات Fake Mail یک ربات عالی برای ساخت ایمیل فیک میباشد که شما میتوانید فقط با یک کلیک یا تاچ یک ایمیل فیک آن هم به طور نامحدود بسازید بدون آنکه هزینه ای بپردازید یا به زحمتی بیفتید. ما میتوانید با این ایمیل به راحتی در صفحات اجتماعی همچون اینستاگرام اکانت بسازید یا در سایت ها ثبت نظر و .... بکنید بدون اینکه حتی مشکلی برای شما پیش بیاید. ربات Fake Mail Bot یک ربات عالی برای آن دسته از افرادی میباشد که اقدام به ساخت انبوه ایمیل برای ساخت اکانت های فیک اینستاگرام میباشد. و برعکس صفحات سازنده ایمیل فیک دیگر مثل سایت mohmal که شما را برای ساخت ایمیل فیک محدود میکند ، این ربات شما را محدود نخواهد کرد و شما میتوانید تا هر چقدر که بخواهید ایمیل بسازید.

 • طنز نوشته ها و جملات خنده دار و سرکاری - اس ام اس جوک

  طنز یکی از آثار ادبی است که به صورت کتبی یا شفاهی واقعیت های یک جامعه را به صورت جوک و شوخی بیان می کند . هر چند طنزها خنده دار هستند و جنبه شوخی دارند یا انتقادات را به زبان تمسخر و ریش خند بیان می کنند اما هدف اصلی از ساخت جملات و طنز نوشته ها، اصلاح کردن رفتار یا کردار موجود می باشد. ما سعی کردیم اینجا بهترین طنز نوشته ها و جملات زیبا را به صورت اس ام اس و کوتاه برای شما طرفداران جوک و طنز فراهم کنیم تا از خواندن و ظاهر آنها لذت ببرید و از محتوای درونی آنها جهت افزایش دانش عمومی خود و اصلاح برخی رفتارهای موجود در جامعه استفاده نمایید. در موقعیت های خاص سعی کنید این طنز نوشته ها و sms های زیبا را برای دوستان خود پیامک کنید.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری