سرگرمی

 • جوک جید ایرانی به شدت خنده دار

  بهترین جوک هارا در اینجا ببینید

 • جدیدرترین جوک های مهر ماه . آخرخنده

  جوک هرروزه در ایران تولید میشود جالب است که میلیاردها جوک در سراسر جهان وجود دارد که ما امروز بخشی از بهترین هارا برایتان گلچین کرده ایم امیدواریم ببینید و لذت ببرید .

 • به صرفه ترین مقاصد گردشگری در قاره اروپا

  به صرفه ترین مقاصد گردشگری در قاره اروپا که بهترین امکانات رفاهی و توریستی را دارند و در عین حال هزینه زیادی بر دوش مسافر تحمیل نمی کنند و سفری لوکس و در عین حال ارزان را ارائه می دهند در این مطلب معرفی شده است . از کراکف لهستان گرفته تا بارسلون و والنسیا در کشور اسپانیا ، از پراگ جمهوری چک و بوداپست مجارستان گرفته تا استانبول ترکیه و جزیره کرت یونان به علاوه لیسبون پایتخت پرتفال در این مطلب معرفی شده اند . با داشتن اطلاعات خوب در مورد مقاصد گردشگری می توانید بهترین تورهای مسافرتی را انتخاب کنید وسفری به یادماندنی برای خود و خانواده تان رقم بزنید . امیدوارم این مطلب در مورد به صرفه ترین مقاصد گردشگری اروپا برای علاقمندان سفر مفید واقع شود .

 • چند نکته ی زیبا که بهتر است رعایت شود.

  هر فردی در زندگی بعضی نکات را نمیداند و نمیتواند بعضی نکات را کامل رعایت کند و یا اینکه بعضی نکات را نیز نمیداند . ما چندین نکات کاربردی در مورد مادر وفرزندا روابط والدین با فرزندا و روابط زناشویی و همسر داری را برای شما گذاشته ایم.

 • اقتصاد مظفری

  در کتاب مظفر نامه چنین حکایت شده است که مردم نادان وقتی گوشت گران شد به خیابان ها ریختند و فریاد وامصیبتا سر دادند اعضای دولت به نزد شاهنشاه همایونی رفتند و ابراز نگرانی کردند شاهنشاه دستور دادند گوشت را دو ریال گران کنند اعضای دولت گفتند اعلی حضرت این کار باعث شورش خواهد شد ولی شاهنشاه گفتند که دستور را اجرا کنند اعضای دولت به دستور شاهنشان گوشت را دو ریال گران کردند مردم از این کار بیشتر خشمگین شدند و اقدام به شکستن و آتش کشیدن اموال عمومی کردند این بار شاهنشاه دستور دادند تا قیمت گوشت را یک ریال ارزان کنند با این کار مردم خوشحال شدند و برای بقای عمر اعلی حضرت دعا کردند و از خدا خواستار عمر طولانی برای شاهنشاه مظفرالدین شاه شدند و این بود داستان اقتصاد مظفری

 • با این جملات انگیزشی روزتان را شروع کنید

  بهترین ها با افکار بهترین شروع میکنند . هیچوقت ندیده اید موفق ها منفی فکر کنند . شما نیز اگر میخواهید مثل ان ها شوید اول متن را بخوانید و انهارا درک کنید و به انها اعتماد داشته باشید در این زمان است که انرژی مثبت متن هارا درک میکنید و بهترین نتیجه را نیز کسب میکنید . اری ان زمان است که زمین و زمان شمارا جذب خود میکند و شما نیز یکی ااز موفق ترین ادم ها میشود . فقط کافیست خودتان را درک کنید و قبول کنید شما بهترینید و کسی از شما بالاتر نیست .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری