چاق و لاغر شدن

 • طرز درست کردن پودر لاغر کننده و چربی سوز خانگی

  آیا از وزنتان ناراضی هستید؟ آیا میخواهید وزنتان را کم کنید ولی نمیخواهید از دارو های شیمیایی استفاده کنید؟ آیا از خوردن دارو های شیمیایی برای رسیدن به وزن نرمالتان خسته شده اید؟ آیا. به دنبال یک راهی هستید که وزنتان را کم کنید ولی بدون عمل و استفاده از دارو های شیمیایی؟ در این مطلب پودری آموزش داده شده است که شما را به وزن نرمالتان میرساند.

 • کاهش وزن با رنگ آبی !!!

  با شروع اضافه وزن و چاقی فردی در اجتماع هروز شاهد آمدن رژیم های تازه غذایی هستیم که یک به نوبه خود میتواند جذاب و در برخی موارد جوابگوی اضافه وزن باشد بهترین روش برای کاهش وزن که در تمام رژیم های موجود هم به آن تاکیید شده است تغییر سبک زندگی و تغذیه در کنار ورزش مداوم است که باعث سلامتی بدن و در نتیجه تنظیم وزن نیز میشود اما امروز قصد به معرفی رژیمی را داریم که محبوبیت زیاد کسب کرده است رژیم غذایی رنگ آبی!!

 • ورزش های شدید و کوتاه مدت چه فوایدی دارند ؟

  شاید شما هم از آن دسته از افراد اشید که از گرفتن رژیم های طولانی مدت و ورزش های سخت خسته شده باشید ، بهترین راه برای کاهش وزن بجای انجام ورزش های طاقت فرسا و طولانی مدت و رژیم های غذایی، انجام ورزش های پر شدت و کوتاه مدت است که در کمترین زمان بیشترین نتیجه را بهمراه دارد و امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است ، در این مقاله ما شما را با فواید انجام ورزش های پر شدت و کوتاه مدت آشنا می کنیم ، با ما همراه باشید :

 • رژیم غذایی بر اساس گروه خونی

  تا به حال به این نکته توجه داشته اید که گروه خونی شما نشانگر چه چیزی است ؟ دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که هر یک از گروه های خونی در یک بازه زمانی شکل گرفته است و ما باید رژیم غذایی خود را مطابق اجدادمان در زمانی که گروه خونی ما شکل گرفته است رعایت کنیم . در نتیجه با رعایت این رژیم می توانیم نه تنها وزنمان را کاهش دهیم بلکه زندگی سالم تر و شاداب تری هم داشته باشیم ، تنها با رعایت چند نکته ساده که در این مطلب آمده است ، با ما همراه باشید .

 • شام را از وعده غذایی حذف کنیم یا ناهار

  آیا شما هم از اضافه وزن رنج میبرید و وعده غذایی شام را از برنامه غذاییتان حذف کرده ایید؟ آیا میدانستید که حذف وعده غذایی شام از برنامه غذایی مضر است؟ آیا میدانستید نخوردن ناهار وزن را متناسب میکند؟ پس هیچ وقت شام را حذف نکنید به جای آن ناهار نخورید چون ناهار خوردن وزن را زیاد میکند. آیا میدانستید غربی ها در سدد آن هستند که ناهار را حذف کنند و به جای آن از عصرانه استفاده کنند؟

 • وزن خود را به آسانی ثابت نگه دارید

  سبک زندگی و تغذیه مناسب اصلی ترین موضوع در سلامت و تناسب اندام هر شخص به شمار می آید آما در این میان افرادی هستند که با اضافه وزن دست در گریبانند رژیم های غذایی متفاوت ورزش های مدام همه در کاهش تدریجی وزن موثر اند اما نگه داشتن وزن به حالت دلخواه کاری بس دشوار تر از کاهش وزن به شمار می آید چون بی شک انسان پس از رسیدن به وزن ایده آل سبک قدیم زندگی خود را پیش میگیرد خال به عنوان استراحت رژیمی یا فراموشی

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری