چاق و لاغر شدن

 • نسخه گیاهی صددرصد موثر برای کم کردن اشتها و کاهش وزن در طب سنتی

  اندام متناسب در حفظ زیبایی ظاهری اهمیتی انکارناپذیر دارد. اندام چاق علاوه بر ظاهر نامناسب می تواند زمینه ساز بسیاری از بیماریهای خطرناک از جمله قند خون بالا یا دیابت, فشارخون بالا, چربی خون و گرفتگی عروق و در پی آن بیماری قلبی و ... است. اگر دچار افزایش وزن هستید نگران نباشید. خوشبختانه در طب سنتی راه های موثری برای کاهش وزن وجود دارد که ما نسخه عالی و اثرگذار آن را برای شما در اینجا قرار داده ایم.

 • نسخه گیاهی برای افزایش وزن و اشتها و چاق شدن کودکان و بالغین

  شاید شما هم از آن دسته افراد لاغری باشید که دوست دارند افزایش وزن پیدا کنند. این بسیار عالی است زیرا وزن پایین و لاغری مفرط می تواند مشکلاتی ایجاد کند به خصوص از نظر سلامتی. تناسب اندام حق هر فردی است و این خود اوست که درباره آن تصمیم می گیرد. راه های بسیاری برای افزایش وزن و اشتها وجود دارد یا لااقل معرفی می شوند اما همانطور که میدانید همه آنها کارساز نیستند. در اینجا به راه های طبیعی و گیاهی در طب سنتی برای افزایش وزن و اشتها می پردازیم. با ما همراه باشید.

 • چاقی هم مزایا دارد

  همه فکر می گممد چاقی ضرر دارد و لاغری هم خوب است اما چاقی هم مزایای خودش را دارد برخی پزشکان ادعا دارند که چاقی جلو سکته قلبی را می گیرد ولی حرف انها کاملا ثابت نشده و هنوز دارند روی ان کار می کنند افراددی که bmiبالای 20 یا 30 دارند کمتر دچار سکته قلبی می شودن برخی ادعا دارند که چربی ها از قلب محافظت می کنند منظور ما این نیست اگر چاقید دیگر برای لاغری تلاش نکنید و شروع به خوردن کنید نه لاغری بهتر است

 • رابطه لاغری و شام نخوردن

  رابطه لاغری و شام نخوردن چیست؟آیا صرفاٌ شام نخوردن می تواند منجر به کاهش وزن گردد؟ اگر شما هم به صرف خذف یک وعده غذایی می خواهید به وزن دلخواهتان برسید اشتباه بزرگی را در این راه مرتکب شده اید. دریافت میزان صحیح کالری مورد نیاز و همچنین کالری سوزاندن باعث لاغری می شود که با حذف یک وعده این امر میسر نمی گردد. خوردن شام سبک همراه با ورزش که منجر به سوزاندن کالری گردد می تواند شما را در این راه یاری دهد.

 • برای لاغر شدن عشق بورزید.

  نیروی عشق می تواند موجب خفظ تعادل بدن و کاهش وزن و سلامتی گردد.محققان بتازگی دریافتند که هورمونی بنام هورمون عشق می تواند باعث کاهش وزن و لاغری شود.ترشح هورمون اکسی توسین موصوف به هورمون عشق محققان را در رابطه با کاهش وزن و خطر ابتلا به دیابت شگفت زده کرده است.در آزمایشی که بر روی تعدادی موش صورت گرفت نشان داد که هورمون اکسی توسین با کاهش اشتهای موشها منجر به کاهش وزن آنها و لاغری آنها بخصوص در ناحیه شکم گردید.

 • روشهایی که اکثرا مردم برای کم کردن وزن انجام می دهند

  اضافه وزن یکی از معضلات جامعه کنونی ما می باشد . که اکثر افراد برای رهایی از این موضوع به هر اقدامی دست می زنند . اکثرا افراد به روشهایی که از طرف اطرافیان به انها پیشنهاد می کنند ، شروع به کاهش وزن به صورت غیر اصولی می نمایند . زیرا می خواهند از اثرات ناشی از اضافه وزن خود از قبیل ، عدم تحرک فعالانه و یا اثرات روحی و روانی که از لحاظ ظاهر زیبایی برای انها وارد می شود، خود را خارج کنند . اما باید توجه داشت که هر اقدام غیر اصولی خطرات زیادی دارد.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری