چاق و لاغر شدن

 • آیا نوشیدن گیاهان دارویی و دمنوشهای لاغری باعث لاغر شدن میشود ؟

  اگر شما هم یک فرد چاق با شکم بزرگ هستید احتملا دنبال راه حلی میگردید تا از شر این مهمان مزاحم و حال خراب کن راحت شوید دمنوش لاغری شاید همان چیزی است که دنبالش میگردید .دمنوش لاغری شاید همون چیزی باشد که دنبالش میگردید . ********************************** البته تردیدی نیست که این دمنوش ها به تنهایی نمیتوانند معجزه کنند ولی نوشیدن دمنوش های لاغری به طور مرتب و برای طولانی مدت تاثیری چشمگیر و غیر قابل انکار در لاغری شما خواهد داشت. ************************************ گیاهان دارویی و دمنوشهای لاغری بدن را پاکسازی میکنند و برای طولانی مدت تاثیری چشمگیر و غیر قابل انکار در لاغری شما خواهند داشت .

 • همه چیز درباره رژیم لاغری

  رژیم لاغری تا زیر نظر پزشک! برای لاغر شدن راه های زیادی وجود دارد،،اما اولین قدم برای رسیدن به تناسب اندام ولاغری پیروی از یک رژیم غذایی اصولی و درست است اما نه هر رژیم غذایی! این روزا اکثر افراد به دنبال رژیم غذایی سریع هستند اما فراموش نکنید که با وجود تمام راه های نوین در زمینه لاغری،هنوزه که هنوز است رژیم غذایی آن هم زیر نظر متخصص تغذیه حرف اول را می زند. به طور کلی به افراد چاق توصیه می شود ابتدا با کمک رژیم غذایی سعی کنند وزن خود را کاهش دهند و در صورت عدم موفقیت با زشک خود مشورت داشته باشند تا بهترین راه به آن ها پیشنهاد شود.

 • نسخه گیاهی صددرصد موثر برای کم کردن اشتها و کاهش وزن در طب سنتی

  اندام متناسب در حفظ زیبایی ظاهری اهمیتی انکارناپذیر دارد. اندام چاق علاوه بر ظاهر نامناسب می تواند زمینه ساز بسیاری از بیماریهای خطرناک از جمله قند خون بالا یا دیابت, فشارخون بالا, چربی خون و گرفتگی عروق و در پی آن بیماری قلبی و ... است. اگر دچار افزایش وزن هستید نگران نباشید. خوشبختانه در طب سنتی راه های موثری برای کاهش وزن وجود دارد که ما نسخه عالی و اثرگذار آن را برای شما در اینجا قرار داده ایم.

 • نسخه گیاهی برای افزایش وزن و اشتها و چاق شدن کودکان و بالغین

  شاید شما هم از آن دسته افراد لاغری باشید که دوست دارند افزایش وزن پیدا کنند. این بسیار عالی است زیرا وزن پایین و لاغری مفرط می تواند مشکلاتی ایجاد کند به خصوص از نظر سلامتی. تناسب اندام حق هر فردی است و این خود اوست که درباره آن تصمیم می گیرد. راه های بسیاری برای افزایش وزن و اشتها وجود دارد یا لااقل معرفی می شوند اما همانطور که میدانید همه آنها کارساز نیستند. در اینجا به راه های طبیعی و گیاهی در طب سنتی برای افزایش وزن و اشتها می پردازیم. با ما همراه باشید.

 • چاقی هم مزایا دارد

  همه فکر می گممد چاقی ضرر دارد و لاغری هم خوب است اما چاقی هم مزایای خودش را دارد برخی پزشکان ادعا دارند که چاقی جلو سکته قلبی را می گیرد ولی حرف انها کاملا ثابت نشده و هنوز دارند روی ان کار می کنند افراددی که bmiبالای 20 یا 30 دارند کمتر دچار سکته قلبی می شودن برخی ادعا دارند که چربی ها از قلب محافظت می کنند منظور ما این نیست اگر چاقید دیگر برای لاغری تلاش نکنید و شروع به خوردن کنید نه لاغری بهتر است

 • رابطه لاغری و شام نخوردن

  رابطه لاغری و شام نخوردن چیست؟آیا صرفاٌ شام نخوردن می تواند منجر به کاهش وزن گردد؟ اگر شما هم به صرف خذف یک وعده غذایی می خواهید به وزن دلخواهتان برسید اشتباه بزرگی را در این راه مرتکب شده اید. دریافت میزان صحیح کالری مورد نیاز و همچنین کالری سوزاندن باعث لاغری می شود که با حذف یک وعده این امر میسر نمی گردد. خوردن شام سبک همراه با ورزش که منجر به سوزاندن کالری گردد می تواند شما را در این راه یاری دهد.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری