آموزش

 • پختی عالی برای برنج ایرانی وباسماتی

  اول باید برنج را با دقت پاک کنید تا در آن فضله و یا سنگ ریز نباشد و بعد از پاک کردن برنج را با دقت شسته تا آبصافی روی ان را بگیرد . سپس با مقداری نمک گذاشته تا برنج خیس بخورد . بعد از 3 الی 4 ساعت2/3 یک قابلمه را با آب پر کرده و روی حرارت گذاشته تا بجوش بیاید و در زمان جوش آب روی برنج را تخیله و و برنج را توی قابلمه بریزید و مراقب باشید که برنج وا نرود. شما می توانید برای ته دیگ از نان برش خورده لواش و یا برش های سیب زمینی برای ته قابلمه استفاده کنید .برنج آبکش شده را با کفگیر روی ته دیگ بریزید و بعد از اینکار درب برنج را گذاشته تا کمی بخار برنج خارج شود و در این هنگام کمی آب و روغن داغ شده را روی سطح برنج بریزید و بگذارید تا برنج پخته و آماده شود.

 • دستور Muhallabia دسرعربی کم چرب

  همه مردم دنیا خوردن یک دسر خوشمزه و کم چرب را بعد از غذا و یا به عنوان یک پیش غذا و یا میان وعده غذایی دوست دارنند . مخصوصا که کم کالری هم باشد .پس این دسر خوشمزه را در منزل تهیه کنید و از خوردن آن لذت ببرید و جالب اینجاست که همه گرو های سنی هم می توانند از خوردن این دسر لذت ببرند.

 • چگونه آماده سازی دستور العمل نودل هاکا

  شما می توانید به راحتی انواع نودل ها را با طعم های مختلف به روشی بسیار ساده درست کنید .چون پخت نودل ها بسیار راحت هست چون مانند دیگر غذاها هیچ احتیاجی به مواد خاص ندارد ویا به نوعی دست شما باز هست که با ترکیبات دلخواه یک غذای ساده ولی بسیار خوش رنگ و زیبا تهیه کنید .این غذا را در منزل برای مهمانی های خاص و یا دوستانه برای تمامی گروه سنی به راحتی آماده کرده و از خوردن آن لذت ببرید.چون این غذا را خود شما با سلیقه خود خلق کردید.

 • کنکور ۹۸ چگونه خواهد بود؟

  طی مصاحبه ای رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی اموزش در پاسخ به این سوال که کسانی که در کنکور ۹۷ و یا پیش تر نتیجه مورد قبول را کسب نکرده و خواهان کنکور مجدد هستند باید چه بکنند خاطر نشان کرد که کنکور سال ۹۸ به صورت دو ازمون مجزا برای نظام جدید و نظام قدیمی ها برگزار خواهد شد.

 • چگونه در درس خواندن پیشرفت کنیم؟

  اغلب ما وقتی یک آدم درس خوان می بینیم، فکر می کنیم که طرف حتما یک مغز نخبه ای دارد و حتما تعداد ساعات سرسام آوری را در روز به مطالعه و درس خواندن اختصاص می دهد. اما نه، همیشه هم این طور نیست! همه ی ما می توانیم در درس خواندن پیشرفت های چشمگیری داشته باشیم، اگر به شیوه ی درست و اصولی درس بخوانیم. ما امروز می خواهیم رفتارهای صحیح آموزشی را بیان کنیم و یاد بگیریم چگونه در تحصیل خود به بالاترین راندمان برسیم؟ در ادامه با ما همراه باشید...

 • چگونه میگو را پاک کنیم

  میگو یکی از آبزیان مقوی و خوش خوراک است که بیشتر ایرانی ها بخاطر گران بودن آن از خوردن و یا خرید آن امتناع می کنند و متاسفانه از خوردن این ماده مغذی محروم هستند . میگو دارای امگا 3 فراوانی که دارنند .باید حتما در برنامه غذایی خود قرار دهید و در کنار سبزیجات بخارپز شده آن را کامل کنید و از خوردن آن در کنار پلو و یا با نان بصورت خوراک های خوشمزه لذت ببرید .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری