آموزش

 • پشه ها سراغ چه کسانی می روند؟!

  همه ساله با شروع فصل های بهار و تابستان با هجوم پشه ها روبرو هستیم که گاه گاه ما را کلافه می کنند و حتی ممکن است باعث انتقال بیماری شود. بنابراین از هر راهی که بتوانیم, سعی می کنیم آن ها را از خود دور کنیم. اما گاهی مسائلی وجود دارند که باعث می شوند پشه ها بیش از همیشه سراغ ما بیایند؟ اندر این مطلب 8 دلیلی را می خوانیم که باعث می شوند پشه ها ما را به عنوان میزبان خود انتخاب کنند و با تغییر بعضی از این فاکتورها می توان پشه ها را دور کرد.

 • آموزش روش ساخت شماره مجازی تلگرام بدون ریپورت و به صورت نامحدود

  با این اموزش یادمیگیرین چطور میتونین شماره مجازی مخصوص تلگرام بسازین. جالبیه این نرم افزار اینه که همه شماره ها بدون ریپورت هستن و شما با ساخت تنها یه اکانت می تونین چندین شماره مجازی داشته باشین.شاید بپرسین شماره مجازی چه فایده ای یا کاربردی داره ؟!! خب معلومه دیگه ! کاربرد شماره مجازی بیشتر برای وقتی که شما قراره به صورت ناشناس وارد تلگرام بشین یا وقتایی که شما نیاز به چندتا اکانت تلگرام دارین می تونین از شماره مجازی استفاده کنین.

 • آب پنیر بخورید تا بدنتان عضلانی شود

  مصرف آب پنیر برای داشتن بدنی عضلانی ، آب پنیر یکی از محصولات پنیر سازی است ، پودر آب پنیر بین ورزشکاران قدرتی طرفداران بیشماری دارد ، این پروتیین سرشار از مواد مغذی است ، دوز استانداردی برای مصرف آب پنیر تعیین نشده است ، مصرف دوز بالای آب پنیر سبب بروز حالت تهوع ، افزایش حرکات روده سر درد ، تشنگی و نفخ می شود . بیماران کلیوی و افرادی که به شیر حساسیت دارند ، باید از مصرف پروتیین آب پنیر اجتناب کنند.

 • تهیه انواع نوشیدنی با عسل و خواص آنها

  ترکیبات عسل شامل: - مواد قندی: حدود 75 تا 80 درصد از وزن عسل از مواد قندی تشکیل شده و در بین فراورده ها و محصولات, دارای بیشترین مواد قندی می باشد. -مواد پروتینی: عسل دارای پروتین و اسید آمینه های فراوان و مختلفی است که این مواد به سرعت هضم شده و قابل جذب می باشند. - ویتامین ها: عسل شامل, تیامین, ریبوفلامین, اسید اسکوربیک, پیروکسین, اسید پنتوتنیک, اسید نیکوتنیک, ویتامینهای c , k و گروه B است. به همین خاطر به عنوان اکسیر حیات شناخته می شود. -املاح معدنی: عبارتند از, سدیم,کلسیم,پتاسیم,منگنز,آهن,و مس. آنزیم ها: مهمترین انها انورتاز و دیاستاز است. - هورمون ها و آنتی بیوتیک ها: حتی خطرناکترین میکروب ها نمی توانند بیشتر از 4 روز در عسل زنده بمانند.

 • یک پیشنهاد برای چای خورها در تابستان

  چای نوشیدنی ای همیشگی که با انواع فرهنگ قاطی شده و آداب سروِ جالبی در هر گوشه از دنیا دارد ، گویا قدمتی پنج هزار ساله دارد و برای اولین بار در چین مورد استفاده قرار گرفته ... امروز چای در همه جای دنیا توزیع می شود ، خواص و فوایدِ بسیاری دارد ، داستان ها و افسانه های زیادی راجب پیدایشش نوشته شده و همه اینها را میشود حتی در چای خانه های شهر خودمان هم دید ... اما امروز پست ما مربوط به یک پیشنهاد در مورد نوع سرو چای می باشد ، خنک و تگری یخ چای

 • بهینه سازی مصرف اب واستراتژی کم آبیاری درکشت آبی وکشت دیم

  آب عمده ترین عامل بازدارنده درزراعت آبی ودیم محسوب می شود و به دلیل بحران فزاینده کمیت وکیفیت منابع آبی انتخاب استراتژیهای مناسب در بهینه سازی مصرف آب ضروری است.کم آبیاری به عنوان یک راهبرد عملی وروشی اقتصادی درحصول الگوی بهینه مصرف آب به شمار می رود.اختصاص مقدار بهینه سازی آب آبیاری به عنوان عامل اصلی تولید محصول در کشاورزی به خصوص خشک و نیمه خشک که با کمبود منابع آب مواجهند یا درمناطقی که آب گران است با اهمیت است.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری