• پارو کردن پول از طریق بازار یابی اینترنتی(قسمت اول)

  برخی سایت ها هستند که شامل چندید مجموعه فروشگاه می باشند و چندین هزار کاربر بعنوان صاحب فروشگاه ها یا خریدار در این سایت ها فعالیت می کنند. مشخص است که هرجایی که فروش یا فروشگاهی وجود داشته باشد طبیعتا باید عده ای نیز بعنوان بازاریاب فعالیت کنند و برای فروش آن محصول مورد نظر بازاریابی کنند تا فروش بالا رود و مبلغ مشخصی نیز بابت فروش هر محصول با لینک بازاریابی شان از سایت دریافت می کنند که این می شود یک سود دو طرفه.

 • پول درآوردن از پاپ آپ

  پاپ آپ یک نوع تبلیغ است. هر بازدید کننده که روی صفحه ی سایتی که کد پاپ در آن قرار گرفته، کلیک کند، یک سایت دیگر در پشت آن سایت به نمایش در خواهد آمد که افراد از طریق آن درآمد کسب می کنند. این سیستم ، یک سیستم قدرتمند برای کسب درآمد است. می توان با اطمینان گفت که شما با خوب کار کردن و زیر مجموعه گیری می توانید در ماه تا یک میلیون تومان نیز درآمد داشته باشید فقط باید دلسرد نشوید و پشتکار کافی برای زیر مجموعه گیری داشته باشید که نکته ی مهمی در کسب درآمد از این سایت است.

 • از طریق دستیاری آنلاین پولدار شوید

  هر کسی مهارت ها و خلاقیت هایی دارد که می تواند آن ها را به کار بگیرد و به کسب درآمد بپردازد. شما می توانید از طریق همین کامپیوتری که در خانه دارید این کار را انجام دهید . اما جطور ؟ نکته ی خیلی جالبی که در رابطه با اینترنت وجود دارد این است که شما می توانید برای بسیاری از مردم که در کشور های مختلفی هستند کار کنید بدون آن که لازم باشد حتی از پشت میز کامپیوتر اتاقتان تکان بخورید. کارها از طریق ایمیل برایتان ارسال می شود و تا زمانی که کاملا صحیح و سر فرصت مناسب و دقیق کارها را انجام می دهید، مشتریان نیز به شما اعتماد می کنند و سفارشات کار بیشتر و بیشتری را به شما می دهند.

 • درامد زایی جالب از طریق اس ام اس

  کسب درآمد از طریق اس ام اس إ شاید باورتان نشود ولی این روش درآمدی برای کاربران عادی اینترنت ، مدیران وبسایت ها و وبلاگ ها ، دفاتر پستی ، خدمات امور مشترکین ، مدیران وبسایت های خبری ، کانون های تبلیغاتی ، مدیران سازمان ها و هیآت مذهبی و مراکز فرهنگی و ... کاملا عملی و قابل انجام است. پس منتظر نمانید و به مطالعه ی این مطلب بپردازید. شما می توانید از این طریق و حتی با کار در منزل به درآمد مناسبی برسید.

 • کسب درآمد راحت و سرشار از فروش شارژ

  برخی افراد جویای کار و کاربران اینترنتی که قصد ایجاد یک کسب و کار اینترنتی را دارند ممکن است به فکر ایجاد یک فروشگاه اینترنتی برای خود بیفتند اما پس از محاسبه ی میزان سرمایه ای که برای خرید کالا برای فروشگاهشان لازم است، از این کار صرفنظر می کنند. اما این وبسایت های فروش شارژ، یک فروشگاه اینترنتی شارژ بصورت رایگان و بدون نیاز به سرمایه گذاری را در اختیارتان قرار می دهد و شما با فروش هر شارژ می توانید پورسانتی دریافت کنید و درآمدی داشته باشید.

 • کسب درآمد کاملا عملی با فروش فایل

  شاید خیلی از افراد جویای کار یا خیلی از خانم های خانه دار تحصیل کرده به دنبال شغلی راحت که می توان آن را در منزل نیز انجام داد باشند، بهترین گزینه برای آن های اقدام به انجام کارهای اینترنتی است، یکی از این کارها کسب درآمد از طریق فروش فایل است. شما می توانید این کار را به عنوان شغل دوم خود یا حتی شغل اصلی تان انجام دهید و با آن به کسب درآمد خوب و عملی بپردازید. برخی فروشگاه ها هستند که فرصت شغلی را از این طریق برای کاربران خود ایجاد کرده اند.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری