• آموزش کسب درآمد از آپلود فایل هایی مانند فیلم و آهنگ و پولی کردن لینک های دانلود

  در این سایت شما میتوانید با آپلود فایل هایی مثل یک فیلم ، آهنگ ، متن و هر فایل دیگری که خواستید در داخل سایت کسب درآمد کنید . به این صورت که وقتی شما فایلی را داخل سایت آپلود میکنید سایت به شما لینکی را میدهد که مخصوص دانلود همان فایلی میباشد که داخل سایت آپلود کردید ، حالا شما با انتشار آن فیل در سایت ها ، وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی خودتون مثل تلگرام و ... به ازای هر دانلودی که از طریق آن لینک صورت میگیرد بسته به حجم فایل به شما پول داده میشود .

 • آموزش کسب درآمد از طریق پاپ آپ و تبلیغات برای دارندگان سایت و وبلاگ پربازدید

  برای داشتن درآمد از سایت و یا وبلاگ شما روشهای مختلفی وجود دارد یکی از این روش ها استفاده از سیستم تبلیغات اتوماتیک می باشد که روش آن ثبت نام در سایت و گرفتن کد مربوط و قرار دادن کد در قالب وبلاگ شما هست به همین سادگی و هر چقدر مقدار بازدید از سایت شما بیشتر شود مقدار درآمد شما از این روش بیشتر می شود و مطالب به روز و کاربردی می تواند در این خصوص به شما کم نمایید و مقدار درآ»د شما را افزایش یابد .

 • معرفی سایت معتبر برای آپلود رایگان انواع فایل نرم افزار و آهنگ و عکس پی دی اف و ورد

  سایت عالی برای آپلود آن هم با 100 گیگابایت فضای رایگان برای شما می تونید به راحتی از این سایت و امکانات مختلف ان استفاده نمایید و در نهایت از هر دانلودی که از سایت شما صورت میگیره در آمد خواهید داشت و با تلاش بیشتر و افزایش آمار بازید در سایت خودتان درآمدی مناسب برای خودتان ایجاد نمایید و در نهایت از امکانات مختلف و متفاوت آن استفاده نمایید و حتما بخش های مختلف سایت را نیز مطالعه نمایید تا با قوانین آن آشنا بشوید .

 • معرفی بهترین درگاه پرداخت الکترونیکی واسط رایگان و معتبر در ایران

  برای موفقیت و کسب درآمد از فروش محصولات مختلف در اینترنت برای همه محصولات مختلفی که شما قصد فروش آن را در سایت خود دارید نیاز به قرار دادن درگاه پرداخت الکترونیکی خواهید داشت که بتوانید مبلغ مورد نظر محصولات شما را خریدار بتواند به راحتی پرداخت نمایید که یکی از بهترین درگاه های الکترونیکی که به راحتی میتوانید در آن به صورت رایگان ثبت نام نمایید و فعالیت خود را شروع نمایید برای شما جمع آوری شده است با آرزوی موفقیت برای شما و کسب و کار تان .

 • آموزش روش کسب درآمد با سایت ایرانی کوتاه کننده لینک opizo پرداخت به ازای کلیک

  با سایت اینترنتی Opizo که یک سایت ایرانی و معتبر در زمینه کوتاه کردن لینک میباشد شما میتوانید با دادن لینک یک مطلب در یک سایت و یا لینک دانلود یک فیلم و یا هر لینک دیگری به سایت آن لین را کوتاهش کنید و سپس با پخش آن در سایت ها و یا شبکه ها یاجتماعی به ازای هر کلیکی که روی لینک های شما میشود به راحتی و بدون هیچ کاری درآمد کسب کنید . این سایت یک سایت معتبر میباشد که سال هاست فعالیت دارد و دارای مجوز های لازم و معتبر میباشد.

 • ربات رسمی دریافت رایگان کارت هدیه خرید از فروشگاه اینترنتی بزرگ بامیلو در تلگرام

  فروشگاه اینترنتی بامیلو با اقدام نوینی در میان فروشگاه های اینترنتی داخل کشور ، اقدام به راه اندازی رباتی در تلگرام نموده که کاربران با عضویت در این ربات و انجام کار های ساده مثل نظر دادن درباره کالاهای موجود در این فروشگاه اینترنتی بزرگ و ایرانی و یا کار های ساده دیگر میتوانند امتیاز کسب کرده و این امتیازات را به راحتی و در هر زمانی به کد تخفیف و یا کارت های هدیه خرید از همین فروشگاه اینترنتی تبدیل کنند و به راحتی و بدون هزینه از این فروشگاه خرید نمایند.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری