• کانال تلگرامی خرید و فروش کتاب

  کانال خرید و فروش کتاب دست دوم تا حالا شده برید انقلاب؟کلی دنبال کتاب مورد نظر بگردید؟؟ تا حالا شده تو ترافیک بمونید و کلی تو مترو خسته بشید تا برید انقلاب برای یک کتاب؟؟تا حالا شده کلی پول کتاب بدید بخرید و وقتی بخواید بفروشید خیلی خیلی کمتر بخرند ازتون؟؟یا کتاب دست دوم خیلی گرون بخرید شاید به قمیت کتاب نو فقط بخاطر اینکه تو موجود نیست؟ شما با عضویت در این کانال میتونید کتاب های که میخواهید سفارش بدید و ما براتون تهیه میکنیم با کمترین قیمت و بهترین کیفیت به دست شما میرسه. و از طرفی هم اگر کتاب های دارید که نیازشون ندارید یا جاتون تنگ کرده میتونید وارد کانال ما بشید و به راحتی کتاب بفروشید خیلی بهتر و گرونتر از جاهای دیگه.

 • با ارز دیجیتال جدید WCX بدون هزینه و فعالیت میلیونر شوید

  fi jhcبه تازگی ارز دیجیتا جدیدی با نام WCX پا به عرصه ی دیجیتال گذاشته است که مدت زیادی به رسمی شدن و ورودش به صرافی های نمانده است و این سایت با طرحی به تمامی کاربرانی که تا قبل از ورود این ارز به صرافی ها داخل سایت رسمی و مخصوص این ارز دیجیتال ثبت نام نمایند 50 عدد WCX به عنوان هدیه میدهد که شما برای دریافت آن فقط کافیست وارد سایت رسمی این ارز شوید و پس از تایید ایمیل خود در همان لحظه ثبت نام میتوانید به راحتی دریافت کنید . این ارز با اینکه هنوز رسمی نشده هر یک از wcx ها به قیمت 10 سنت میباشد که شما فقط با ثبت نام داخل سایتش 50 wcx دریافت میکنید که مشود 5 دلار اما موضوع به همین جا ختم نمیشود و بر اساس پیش بینی های دنیای دیجیتال گفته میشود این ارز پس از رمی شدن قیمت هر واحد آن به چیزی حدود 10 دلار میرسد و شما اگر تا قبل از رسمی شدن این ارز داخل سایت فقط ثبت نام کنید و 50 wcx خود را دریافت کنید بعد از رسمی شدن این ارز صاحب 500 دلار پول میشوید که به راحتی قابل تبدیل به پول نقد و تومان میباشد

 • کسب 50 wcx با تنها با ثبت نام اولیه به امید اینکه شاید بیت کوئین دیگری به اوج قیمت برسد

  شاید برای همه شما این سوال پیش بیاید که wcx چیست ؟ و چگونه میتوان با ان کار کرد و چه ارزشی دارد ؟ که به اختصار به توضیح آن خواهیم پرداخت wcx یک نوع از انواع ارز های الکتریکی در جهان است که از تاریخ 1 دسامبر 2017 یعنی تا چند روز آینده به صورت رسمی در ICO کار خود را در بازار های جهانی شروع خواهد کرد و ان لحظه است که دارندگان این ارز دیجیتالی می توانند سود ماهیانه خود را از ان کسب کنند و یا با فروش ان در همان ابتدا پول خود دریافت نمایند . اما حال که در پیش گشایش این ارز هستیم مالکان ان برای هر فردی که اقدام به ثبت نام در این سایت نمایند 50 عدد wcxt هدیه یا پاداش می دهد که هر 10 عدد از ان معادل 1 دلار می شود و در مجموع 5 دلار کسب خواهید کرد .

 • آموزش سایت های معتبر ptc ایرانی(بخش اول)

  امروزه اینترنت نقش مهمی را در کسب درآمد ایفا میکند و به روش های مختلفی میتوان از اینترنت کسب درآمد کرد. ما امروز سعی داریم یکی از این روش های رایج را به طور کامل و کاربردی معرفی کنیم، به طوریکه روزانه با صرف اندکی وقت در طول مدت چند ماه، بتوان به درآمد میلیونی رسید. سایت های کلیکی (ptc) سابقه نسبتا طولانی را در فضای اینترنت دارند بطوریکه در سطح جهان هزاران سایت کلیکی وجود دارد که میلیون ها کاربر در آن ها در حال فعالیت و کسب درآمد هستند. ولی نکته قابل توجه در این زمینه، ظهور سایت های معتبر ایرانی و هم تراز با سایت های مشابه خارجی میباشد که فضای بسیار خوبی را برای کسب درآمد هموطنان عزیز به وجود آورده اند. هدف از این آموزش آشنایی هموطنان با ساختار اینگونه سایت ها و معرفی ترفندهای ساده برای افزایش درآمد میباشد.

 • بیت کویین و راه های بدست آوردن آن

  بیت کویین جدید ترین ارز اینترنتی است که با توجه به ساختار بسیار منعطف که دارد مورد توجه و استقبال روز افزون قرار گرفته است. ارزی که میتواند بسیاری از نقص های ارز های دیگر در مبادلات تجاری را پوشش دهد. بیت کویین با وجود اینکه مدت زیادی از پیدایش آن نگذشته، محبوب ترین ارز تجاری غیر متمرکز است، اما مثل هر ارز دیگر نمی توان با قاطعیت گفت که آینده درخشانی دارد. در اینجا بطور مختصر به معرفی بیت کویین، تاریخچه، مزایا و معایب و در نهایت راه کارهایی ساده برای بدست آوردن آن پرداخته شده است. با توجه به استقبال و همچنین رشد قیمت روز افزون آن، پرداختن به بیت کویین و صرف زمان برای بدست آوردن آن میتواند یک نوع سرمایه گذاری برای آینده باشد.

 • دریافت جایزه بدون قرعه کشی فقط با عضویت در ربات تلگرامی

  به تازگی رباتی کاملا ایرانی در تلگرام راه اندازی شده است که مربوط به بازار موبایل تهران میباشد و شما به راحتی و تنها با عضویت و ثبت نام در این ربات تلگرامی میتوانید برنده جوایزی از قبیل پاوربانک، هدفون، PS4 و جوایز جذاب دیگر میباشد و لازم به ذکر است این جوایز بدون هیچ گونه قرعه کشی به کاربران این ربات داده میشود و کاربران برای دریافت این جوایز تنها کافیست ربات را استارت کنند و گزینه ثبت نام را داخل ربات بزنند و در همین لحظه است که کاربران شگفت زده شده و برنده جوایز بی نظیری میشوند . عملکرد این ربات کاملا توسط تیم حرفه ای ما بررسی شده و کاملا قابل اعتماد میباشد و متعهد به دادن جوایز به کاربران خود داخل ربات میباشد .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری