فیلم و موزیک

 • مروری بر زندگی ولادیمیر پوتین(رییس جمهور و افسر اطلاعات KGB)

  ولادیمیر بوتین یک سیاستمدار روسی است که از ۷ مه ۲۰۱۲ به عنوان رییس فدراسیون روسیه خدمت کرده است.که قبل از این از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ بوده است. از او به عنوان قویترین مرد جهان از لحاظ سیاسی و ورزشکارترین رییس جمهور جهان یاد میشود.ناگفته نماند وی تنها رییس جمهور دنیا است که زیر دریایی هسته ای هوابیما و کامیونهای بزرگ را خود به تنهایی هدایت کرده است.

 • بیوگرافی کامل مهراب قاسم خانی

  مهراب قاسم خانی در آذر سال 1350 در تهران به دنیا آمد . او که از نویسندگان طنز سرشناس کشور ایران می باشد . فعالیت های خود را از سال 1378 در تلویزیون با نویسندگی آغاز کرد . مهراب قاسم خانی تا کنون دوبار ازدواج کرد که ازدواج دومش با شقایق دهقان در سال 1383 شکل گرفت . از شقایق دهقان صاحب پسری به نام نویان شد . مهراب قاسم خانی به همسر و فرزندانش بسیار علاقه دارد و فردی خانواده دوست می باشد . مهراب قاسم خانی اکثر کارهایش را با مهران مدیری تجربه کرد . در سال 1378 با مجموعه ببخشید شما که کاری از مهران مدیری بود را آغاز کرد. سریال شب های برره را به همراه برادرش پیمان قاسم خانی نوشت. از سال 1388 با فیلم سن پترزبورک وارد سینما شد . این فیلم که نوشته وی به همراه برادرش بود را بهروز افخمی کارگردانی کرد.

 • بیوگرافی سید علی محمد رضوی نویسنده و کارگردان تئاتر و سینما

  سید علی محمد رضوی 21 مرداد در تهران متولد شد . وی از کودکی در خانواده متوسط زندگی کرد . از ابتدا علاقه شدیدی به نویسندگی داشت و از ابتدای نوجوانی شروع به مطالعه کتاب هایی از ژول ورن ، آگاتا کریستی ، ویکتور هوگو .... نمود . رضوی دیپلم خود را در هنرستان صدا و سیما در رشته تئاتر اخذ نمود و از سال 85 شروع به فعالیت در تئاتر به عنوان نویسنده و کارگردان نمود . اولین نمایشی که از رضوی روی صحنه رفت نمایش ضیافت بود . لیسانس خود را در رشته سینما گرفت.سید علی محمد رضوی در سال 88 جایزه بهترین نمایشنامه را از جشنواره نمایشنامه خوانی گرفت . او از سال 93 شروع به تدریس در رشته تئاتر و سینما کرد و گروه نمایش توتم و طوفان را تاسیس کرد.

 • بیوگرافی امیر مهدی ژوله

  امیر مهدی ژوله ، شخصیتی که این روزها همه با او آشنایی دارید . او در 1358 به دنیا آمد و از کودکی علاقه زیادی به نوشتن داشت . وی اکنون فیلم نامه نویس ، بازیگر و روزنامه نگار ایرانی است. اواز نویسندگان برجسته سریال های مهران مدیری می باشد . ازجمله دیگر نویسندگان مهران مدیری می توان به مهراب قاسم خوانی، خشایار الوند و پیمان قاسم خوانی اشاره کرد. ژوله که خود از بیماری ام اس رنج می برد ، در استنداپی با بیماری ام اس شوخی کرد و شکل مبارزه ی خود با این بیماری را در قالب طنز بیان کرد که طنز ژوله همیشه ناب و خاص خودش می باشد . وی در این چند سال اخیر شروع به بازیگری نمود و خود در مقاله ای گفته که درست است استاندارد نیستم اما بازی می کنم ....

 • دانلود سریال arrow با لینک مستقیم

  دانلود فصل اول -قسمت دوم سریال arrow خلاصه ای از فصل اول سریال کماندار الیور کویین پسری عیاش و خوش گذران است که در همه حال باعث به وجود آمدن مشکلات می شود . در یکی از سفرهای دریایی او به همراه پدرش کشتی آنها غرق می شود و همه تصور می کنند الیور و پدرش مرده اند . ولی الیور در این حادثه نجات یافته و در جزیره ای دور به مدت پنج سال زندگی می کند و بعد از مدتی از جزیره فرار می کند و به شهر باز میگردد . او سعی میکند با خانواده اش مانند گذشته باشد ولی او دیگر الیور گذشته نبود و تغییر کرده . شب ها با لباس دیگری و همراه با تیرکمان خود به مبارزه با تبهکاران می رود تا خواسته پدرش را عملی کند و انتقام بگیرد

 • دانلود سریال arrow با لینک مستقیم

  دانلود فصل اول سریال arrow خلاصه ای از فصل اول سریال کماندار : اولیور کویین پسری عیاش و خوش گذران است که در همه حال باعث به وجود آمدن مشکلات میشود . در یکی از سفرهای دریایی به همراه پدرش کشتی آنها غرق می شود و همه تصور می کنند که الیور و پدرش مرده اند . ولی الیور در این حادثه نجات یافته و در جزیره ای دور به مدت پنج سال زندگی می کند و بعد از مدتی از جزیره فرار می کند و به شهر باز می گردد. او سعی می کند با خانواده خود مانند گذشته باشد ولی او دیگر الیور گذشته نبود و تغییر کرده . شب ها با لباس دیگری و همراه با تیر کمان خود به مبارزه با تبهکاران می رود تا بتواند انتقام و خواسته پدرش را انجام دهد .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری