• دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی به نام گمشدگان

  رضا یزدانی خواننده معروف و توانای ایران کار حرفه ای خود را در سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت شمسی آغاز کرد که یک کار خوانندگی در یک تئاتر به نام داد گاه جنجال بر انگیز شروع کرد و آن کار باعث شد اسم رضا یزدانی برای اولین بار پخش شود . او بعد از آن نیز کار هایی را برای تئاتر های مختلف به اجرا در آورد اما سر انجام در سال 1379 اولین آلبوم خود را به نام شهر دل منتشر کرد . بعد از آن رضا یزدانی بیشتر معروف شد و در سال هشتاد و سه دومین آلبوم خود که پرنده بی پرنده نام داشت را منتشر کرد ، بعد از آن رضا یزدانی موفقیت های بسیاری را به دست آورد و تبدیل به یکی از معروف ترین و پر طرفدار ترین خوانندگان ایران شد .

 • دانلود آهنگ بابک مافی به نام منو ببر

  بابک مافی که یکی از خوانندگان خوب ایرانی است در سال هزار و سیصد و پنجاه و نه متولد شد . او کار موسیقی را با نواختن ساز پیانو در سنسن نو جوانی آغاز کرد اما کار حرفه ای خود را از سن 23 سالگی و حدود سال 1382 آغاز کزد . او در ابتدا آهنگساز و تنظیم کننده بوده است اما کار خوانندگی را با شهاب رمضان و مدتی بعد از آن با امین رستمی شروع کرده است . او تنظیم های بسیار زیادی را برای خوانندگان مختلف ایرانی انجام داده است و خودش هم آهنگ های زیادی را منتشر کرده است .

 • دانلود آهنگ احمد صفایی به نام شدم مریضت

  احمد صفایی از خوانندگان جوان و خوش صدای کشور است که خیلی زود وارد عرصه موسیقی شد.او در سال 1371به دنیا آمد. او در سن شانزده سالگی به گیتار علاقه مند شد و شروع به نواختن کرد و از همان موقعگیتار به ساز اصلی او تبدیل شد . اوج کارهای او و معروف شدنش با سال های بین 1385 تا 1391 بر می گردد که در آن دوره تک آهنگ های زیادی را از خود منتشر کرده است . او اعلام کرده که به زودی قصد دارد یک آلبوم جدید را از خود منتشر کند .

 • دانلود آهنگ جدید مرتضی اشرفی به نام اومدی که چی شه

  مرتضی اشرفی یکی از خوانندگان جدید پاپ است که در دوسال اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است . او در سبک پاپ فارسی فعالیت می کند و آهنگ های زیادی را در این سبک از خود منتشر کرده است . در سال های گذشته آهنگ های مرتضی اشرفی در بین جوانان بسیار محبوب شده به طوری که آهنگ اشک او که به همراه مهدی معظم و مجید مکس ساخته بود تبدیل به پر دانلود ترین آهنگ های پاپ در بازه زمانی خود شدند . در این مطلب یکی از آهنگ های زیبای او قرار دارد که پیشنهاد می شود حتما گوش دهید. نام این آهنگ اومدی که چی شه می باشد.

 • دانلود آهنگ و ترانه جدید و زیبای آرشاوین به نام بی انصاف و متن آهنگ

  علی زارعی مه ملقب به آرشاوین است یکی از خواننده های جدید و خوش صدای کشور است که طرفداران بسیار زیادی دارد و آهنگ های زیادی را از خود منتشر کرده. او در استان هرمزگان و شهر بستک به دنیا آمد . او ابتدا فقط آهنگ های شاد می خواند اما کم کم به سمت پاپ های عاشقانه و غمگین نیز رفت . علی زارعی ملقب به آرشاوین به تازگی موفق شده است که مجوز بگیرد و گفته شده که می خواهد تا جایی که بشود به زودی آلبوم جدیدی با همکاری دوستانش از خود منتشر کند .

 • دانلود ترانه و آهنگ جدید امین فیاض به نام تنهایی به همراه متن آهنگ

  امین فیاض یکی از خواننده های خوب و پر طرفدار کشور است که آهنگ های زیادی را از خود منتشر کرده است و نیز همچنین طرفداران بسیار زیادی را هم در بین علاقه مندان به پاپ و هم در بین علاقه مندان به موسیقی ایرانی دارد . او در سال 1366 در استان تهران به دنیا آمد .اولبن کار حرفه ای او یک تک آهنگ به نام بی احساس بود و از آن آهنگ به بعد موزیک را به صورت حرفه ای آغاز کرد . اما کار او در آنجایی شکل گرفت که با آرمین نصرتی که یکی از تنظیم کنندگان معروف ایران است آشنا شد و کار هایی را در کنار او انجام داد همچنین یکی دیگر از دلایل معروفیت او همکاری با مصطفی فتاحی بود و این دو باهم کار های خوبی را ساختند و باعث شد طرفداران زیادی پیدا کنند . او امروزه از خوانندگان مطرح کشور است .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری