• دانلود آهنگ جدید(96)محسن چاوشی به نام گلدون همراه با متن ترانه

  محسن چاوشی حسینی،متولد خرمشهر و اصالتا کرد تبار است. بدلیل شغل پدرش که کارمند شرکت نفت بود، بهمراه خانواده اش به خرمشهر مهاجرت کردند، و محسن در خرمشهر متولد شد. او فرزند پنجم خانواده و دو خواهر و سه برادر دارد. بعد از اشغال خرمشهر،خانواده او ابتدا به شهر کرمانشاه و بعد مشهد و در نهایت تهران مهاجرت کردند. بعد از اتمام دوره سربازی،فعالیت حرفه ای خود را با با آلبوم نفرین در سال 1382 آغاز کرد. تا الآن بیشتر از 150 قطعه موسیقی از محسن چاوشی شنیده شده،که شامل 11 آلبوم و همچنین چندین تک آهنگ هست.

 • دانلود آهنگ جدید خواننده رپ یاس به نام سرکوب متن و تفسیر آهنگ سرکوب

  یاس در سرایه های خود متنفر از نفرین , خشونت است. در راستای تایید مسایل غیر مجاز هیچ چیزی نمیسراید و میخواهد با روی باز جلوی خانواده اش و طرفدارانش آهنگ هایش را اجرا کند.یاس در این جامعه و بین مردم زندگی میکند و بیشتر از هر خواننده ی دیگر از مشکلات و پستی و بلندی های این جامعه آگاه هست و به خوبی درک میکند که که این پستی و بلندی ها تاثیر مستقیم ب روی زندگی مردم عادی میگذارد و در تلاش است که با آهنگ های خود قوت قلبی به مرمان سرزمین خود دهد.

 • دانلود موزیک (young n foolish (Hichkas Ft kool g rap

  پس از انتشار آهنگ های مغز و فتوا که به مناسبت تولد علی قاف عزیز بود لیبل های خارجی به مهدیار آقاجانی و علی قاف پیشنهاد فیت دادند آنها هم به هیچکس و ریویل گفتند که در آهنگی که قرار بود در رسانه های اروپا و آمریکا منتشر شود خودی نشان دهند ، در این فیت هیچ پولی رد و بدل نشده و تنها مهدیار آقاجانی بابت هزینه ی آهنگ سازی مبلغی را دریافت کرده است. به این میگن یه فیت درست و حسابی بدون منت کشی از رپر های خارجی!!!

 • دانلود اهنگ تا ازم دور شدی از تهی

  دانلود اهنگ تا ازم دور شدی از حسین تهی.این اهنگ بسیار زیبا نوشته خود حسین تهی است و اهنگساز و تنظیم هم برعهده خود او بوده.دراین اهنگ گل اذین هم با تهی همخوانی میکند.تهی و گل اذین چندین کار باهم خواندند که به تا ازم دور شدی هم میتوان اشاره کرد.درادامه مطلب با ما همراه باشید تا این اهنگ زیبا را دانلود کنید و از شنیدن ان لذت ببرید.متن اهنگ تا ازم دور شدی از تهی.یه عطر یه بالش یه حرف یه خواهش یه قلب گرفته......

 • دانلود اهنک جدید سلام از ساسی

  دانلود اهنگ جدید ساسی به اسم سلام یکی از کارهای این خواننده خوب که رکورد زده و همه جا میتوان این اهنگ را شنید.این اهنگ سلام بسیار بسیار زیباست که به زبان های فارسی و عربی سروده شده و این خواننده تانا توانسته ان را به نحو احسنت اجرا کند.این اهنگ ازمحبوبیت بسیاری بین طرفداران این خواننده و جوانان شده است باوجود رشد این خواننده روز به روزبه تعداد هواداران و طرفداران این خواننده اضافه میشنود.درادامه با ماهمراه باشید

 • دانلود اهنگ ساقیا از ساسی متن آهنگ

  ساسی مانکن معروف به ساسی یکی از خواننده های توانا و موفق ایرانیست که توانسته مخاطب های خود را جلب کند و یکی از پرطرفدارترین خواننده های ایرانی به شمار می اید.دراین مطلب اهنگ ساقیا از این خواننده توانا میپردازیم.این اهنگ ساسی بسیار مورد توجه طرفداراش قرار گرفته.این موزیک زیبا را برای شما قرار داده ایم تا از این اهنگ لذت ببرید.درادامه مطلب باما باشید برای دانلود اهنگ بسیار زیبای ساقیا از ساسی مانکن..

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری