نرم افزار

 • دانلود نرم افزار اپلیکیشن هک اینترنت وای و مودم برای اندروید androdumpper

  همان طور که می دانید مودم ها دارای WPS قابل هک شدن هستند و همچنین WPS در مقابل حملات brute-force آسیب پذیر است. این اپلیکیشن سعی می کند به WPS مودم ها یا روتر ها متصل شود و با استفاده از الگوریتم به وای فای متصل شود در واقع این برنامه برای تست امنیت وای فای در سایت قرار داده شده هیچ مسؤلیتی در قبال استفاده نادرست ندارد.زیرا در تمامی ادیان هک کردن دزدی حساب می آید گناه بزرگی شمرده می شود. اگر احساس می کنید وای فای بیش از انداره کند یا فکر می کنید کسی وای فای شما را هک کرده می توانید از برنامه استفاده کنید.

 • کاربرد نرم افزار های dumpper و jumpstart

  نرم افزار تست شده هک فای که ساخته شده توی اسپانیاست.این نرم افزار کاملا رایگان و open source هستش. با این نرم افزار می تونید تقریبا 3/4 مودم ها رو هک کنید. تا الان نسخه های جدیدی از این برنامه معرفی شده که این این آخرین نسخه هستش و هنوز به خوبی در کشور ما کار می کنه. من خودم این نرم افزار رو روی ویندوز 10 تست کردم و به خوبی نتیجه گرفتم و حتی تا 50 موذم رو هک کردم. پیشنهاد می کنم حتما این برنامه رو دانلود کنید.

 • کشف بدافزار جدیدی در فایل های پاور پوینت

  به تازگی توسط یک شرکت امنیتی بدافزاری کشف شده است که بدون نیاز به تایید کاربر حتی بدون نیاز به کلیک روی چیزی می تواند روی سیستم کابر نصب شود و اقدام به سرقت اطلاعات بانکی ، کنترل ترافیک و همچنین دیگر دسترسی های غیر مجاز را به فرد هکر بده. روش کار این بدافزار به این صورت است که از طریق فایل های پاورپوینتمنتشر می شود و وقتی کاربر نشان گر موس را از روی لینک آلود بگذراند بدون نیاز به این که کاربر کلیک کند کد های مربوط به نصب تروجان اجرا می شوند و روی سیستم فرد نصب می شود.

 • دانلود نرم افزار استفاده از کنترلر دسته سونی 4 روی کامپیوتر DS4 windows

  با استفاده از این برنامه می توانید دسته ی پی اس 4 را به کامپیوتر متصل کنید و با آن بازی یا کامپیوتر را کنترول کنید. اول آپدیت برنامه را دانلود کنید و دو گزینه اشاره شده را دانلود کنید سپس خود برنامه را باز کنید و دسته را با بلوتوث به کامپیوتر متصل کنید. در قسمت auto profile بازی مورد نظر را در کامپیوتر پیدا کنید و به لیست اضافه کنید. سپس controller ها را روی حال default بگذارید همچنین با این برنامه می توانید نور قسمت بالای دسته را عوض کنید.

 • تست سخت افزاری و نرم افزاریpc یا لپتاپ

  امروزه سیستم های ویندوز یا کامپیوترها یا نسخه های قابل حمل آنها مثل لپتاپ امروزه به تعداد زیادی در سراسر جهان و ایران وجود دارد که روز به روز به آنها اضافه میشود و شما باید از نوع سخت افزار و نرم افزاری که سیستم شما استفاده میکنید با خبر شوید. این نرم افزار به شما کمک میکند از سخت افزاری که سیستم شما استفاده میکند با خبر شوید و دیگر سر شما کلاه نرود. هنگامی که سیستم جدیدی را خریداری کرده اید و دوست دارید بدانید سره شما کلاه رفته یا نه. یا سیستم خود را با سیستم های دیگر مقایسه کنید.

 • تامین امنیت اینترنت برای خانواده

  امروزه یکی از دغدغه اصلی بزرگان خانواده این است که فرزندانشان در فضای اینترنتی با چه کسایی ارتباط دارند به چه سایت هایی سر میزنند و از این دسته نگرانی ها پس تامین امنیت خانواده ها یکی از بزرگ ترین چالش های والدین است. در امروزه که تقریبا همه با pc یا لپتاپ و اینترنت و‌.. سرو کار دارند درنتیجه مشکلات آنها هم زیاد تر میشود

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری