نرم افزار

banner
 • نصب اپلیکیشن های مفید قبل از سفر برای شناسایی یک موقعیت و دسترسی و محدویت های آن

  علاوه بر دستگاه های موقعیت یاب، برنامه های کاربردی موبایل کمک زیادی برای شناسایی یک موقعیت و دسترسی و محدویت های آن به کاربران می کنند، برنامه هایی که کمک می کنند تا با آداب و رسوم،مناطق جذاب و دیدنی و بررسی وضعیت آب و هوایی آن خطه را داشته باشیم و با کمک این نرم افزارها یک تصویر مجازی از آن منطقه در ذهن خود ایجاد کینم.حال در مطلب فوق به بررسی برخی از این اپلیکیشن ها پرداخته ایم که به جزئیات آمده است.

 • دانلود برنامه کم کردن حجم و کوچک کردن سایز عکس Advanced JPEG Compressor

  برنامه Advanced JPEG Compressor یکی از بهترین برنامه ها در زمینه کم حجم کردن عکس/کوچک کردن سایز عکس و..... می باشد. پیشنهاد میشه به افرادی که در زمینه عکس و...فعایت دارند حتما این مطلب را مشاهده کنند مطمئن باشند ضرر که نمیکنند سود هم میبرند. با حجمی بسیار کم(3مگابایت)دارای ویژگی های فراوانی در زمینه ساخت و تعقیر عکس است. هم اکنون میتوانید این برنامه کاربردی را همراه با کرک در ادامه مطلب مشاهده و دانلود کنید.

 • فعال سازی قابلیت Storage Sense در ویندوز 10 برای رفع مشکل کمبود فضای ذخیره سازی در ویندوز

  گاهی اوقات می‌بینیم با وجود اینکه ما اطلاعات خاصی را در هارد دیسک خود به خصوص در درایو ویندوز (درایو C) ذخیره نکرده ایم هارد ما با کمبود فضا مواجه می‌شود و گاهی اوقات نیز به ما اخطار تکمیل بودن فضای هارد را مشاهده‌ می‌کنیم. ویندوز 10 قابلیتی بسیار کاربردی را با نام storage sense برای حل این مشکل ارائه داده که به صورت خودکار عملیات آزاد سازی فضای هارد را انجام می دهد تا کاربران دیگر با مشکل کمبود فضا مواجه نشوند.

 • دانلود نرم افزار اپلیکیشن هک اینترنت وای و مودم برای اندروید androdumpper

  همان طور که می دانید مودم ها دارای WPS قابل هک شدن هستند و همچنین WPS در مقابل حملات brute-force آسیب پذیر است. این اپلیکیشن سعی می کند به WPS مودم ها یا روتر ها متصل شود و با استفاده از الگوریتم به وای فای متصل شود در واقع این برنامه برای تست امنیت وای فای در سایت قرار داده شده هیچ مسؤلیتی در قبال استفاده نادرست ندارد.زیرا در تمامی ادیان هک کردن دزدی حساب می آید گناه بزرگی شمرده می شود. اگر احساس می کنید وای فای بیش از انداره کند یا فکر می کنید کسی وای فای شما را هک کرده می توانید از برنامه استفاده کنید.

 • دانلود هک وای فای dumpper و jumpstart

  نرم افزار تست شده هک فای که ساخته شده توی اسپانیاست.این نرم افزار کاملا رایگان و open source هستش. با این نرم افزار می تونید تقریبا 3/4 مودم ها رو هک کنید. تا الان نسخه های جدیدی از این برنامه معرفی شده که این این آخرین نسخه هستش و هنوز به خوبی در کشور ما کار می کنه. من خودم این نرم افزار رو روی ویندوز 10 تست کردم و به خوبی نتیجه گرفتم و حتی تا 50 موذم رو هک کردم. پیشنهاد می کنم حتما این برنامه رو دانلود کنید.

 • کشف بدافزار جدیدی در فایل های پاور پوینت

  به تازگی توسط یک شرکت امنیتی بدافزاری کشف شده است که بدون نیاز به تایید کاربر حتی بدون نیاز به کلیک روی چیزی می تواند روی سیستم کابر نصب شود و اقدام به سرقت اطلاعات بانکی ، کنترل ترافیک و همچنین دیگر دسترسی های غیر مجاز را به فرد هکر بده. روش کار این بدافزار به این صورت است که از طریق فایل های پاورپوینتمنتشر می شود و وقتی کاربر نشان گر موس را از روی لینک آلود بگذراند بدون نیاز به این که کاربر کلیک کند کد های مربوط به نصب تروجان اجرا می شوند و روی سیستم فرد نصب می شود.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری