خودرو

 • رویای پرواز با خودرو شخصی محقق شد

  قطعات خودروی پرنده ایروموبیل تاکنون بیش از صدها بار مورد آزمایش و بازبینی قرار گرفته است. برای اولین بار این خودرو موفق به کسب استانداردهای لازم برای حرکت در جاده و پرواز در آسمان شده است. ایده ساخت اولین خودروی پرنده در شرکت ایروموبیل سال 1990 داده شد.

 • جدیدترین خودرو برقی ژاپن معرفی شد

  امروزه با پیشرفت علم در حوزه خودرو شرکت های معتبر ساخت و عرضه خودرو های بنزینی در صدد ساخت خودرو های بنزین سوز برای آینده شده اند به گفته بسیاری از این شرکت های در آینده نزدیک نسل خودرو های بنزین سوز به انقراض در خواهد آمد و خودرو های الکتریکی که با برق شارژ میشوند جای ماشین های بنزین سوز را خواهند گرفت از این رو بیشتر شرکت ها عمده طراحی های خود را معطوف به آینده نزدیک کرده اند با ما همراه باشید

 • اپل مجوز تست خودروی بدون سرنشین دریافت کرده است

  با وجود اینکه اپل تا این لحظه به صورت رسمی مطلبی از کار بر روی تولید خودروهای بدون سرنشین توسط این شرکت را تایید و منتشر نکرده است، اما حالا که مشخص شده این شرکت مجوز تست خودروهای بدون سرنشین را از مسئولین مربوطه در ایالت کالیفرنیا دریافت کرده است، به نظر میرسد واقعا اپل قصد ورود به بازار خودروهای بدون سرنشین را دارد! هنوز هم نمیتوان به جرات این مسئله را بیان کرد که اپل برای خود یا شرکت های خودروساز دیگر قصد کار بر روی این محصولات را دارد یا نه!

 • معرفی جدیدترین ماشین برند رووی

  برند رووی که از سال2006 کار خود را در چین شروع کرده است پس از موفقیت های به دست آمده در سال های اخیر امسال در نمایشگاه بزرگ خدرو در شانگهای چین از جدیدترین محصول خود رونمایی کرد این خودرو دارای دو موتور الکتریکی در محور جلو و عقب و شتاب صفر تا 100 آن در 4 ثانیه اعلام شده است شرکت رووی را میتوان رقیب قدرتمند شرکت های مطرح الکتریکی اروپایی و آمریکایی در سالهای آینده قلمداد کرد در ادامه با ما همراه باشید

 • تصاویر خودرو های پلیس دبی

  دبی نام یکی از شهر های کشور امارات است. رشد اقتصادی شدید در امارات قدمتی کمتر از یک قرن دارد. درآمد کشور امارات از دو راه اصلی تامین می شود ، نفت و گردشگری، همین باعث شده دبی به یکی از ثروتمندترین شهر های دنیا تبدیل گردد. همینطور پلیس دبی به یکی از ثروتمندترین ارگان های دنیا تبدیل شده است. دبی به تازگی خودروهایی مانند بی ام دابلیو، پورشه،فراری و لامبورگینی را در اختیار پلیسان خود داده. تصاویر این خود رو ها را در زیر می توانید مشاهده کنید:

 • تصاویر لامبورگینی آونتادور

  لامبورگینی شرکت ایتالیایی است که در زمینه تولید خودرو های اسپورت و سوپر اسپرت فعالیت می کند. در سال 1963 آغاز به کار کرده و الان به یکی از غول های خودرو سازی تبدیل گردیده است. در حالی خاضر یکی از جدید ترین محصولات لامبورگینی، "آوانتادور" می باشد. آوانتادور طرفداران بسیار زیادی دارد و همینطور قیمتش هم خیلی بالاست. این خودرو از لحاظ فنی و هم از لحاظ ظاهری در بین خودرو های درجه اول قرار دارد. تصاویر آنرا در زیر می توانید مشاهده کنید:

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری