کسب و کار

 • هشت نکته برای این که رئیس خودتان باشید

  هشت نکته برای آن که کارآفرینی موفق باشید و روی پای خودتان بایستید

 • کسب درامد از ارز بیت کوین(ارز دیجتال)

  اگر میخواهید از اینتر نت کسب درامد کنید بیت کوین را دریابید. بیت کوین طلایاینترنتی است که ارزشی بسیار بالا دارد در حال حاضر پس به بیت کوین بپیوندید.

 • نسل سوخته اما پخته

  بشر همیشه به دنبال پیشرفت بوده تا بتواند روی زمین زندگی بهتری داشته باشد اما به خاطر تمع ورزی و وسوسه های شیطانی برای رسیدن به زندگی بهتر دست به هر کاری میزند، که نمونه های آن در سطح جهان دیده می شود، در این متن با بررسی علل ایجاد این سلطه و راههای جلوگیری از آن پرداخته‌ایم و می‌خواهیم این نگرش غلط که ما نسل سوخته ایم را از ذهن خود پاک کنیم و به فکر چاره باشیم. چرا که با پاک کردن صورت مسئله چیزی حل نمی‌شود و فهمیدن جایگاه واقعی خودمان، مقایسه کنیم که در کجای این دنیا قرار داریم. که اگر عقب هستیم به خودمان بیاییم و دست روی دست نگذاریم. اما از راه درست، ما ابتدا باید بدانیم که چه کار می خواهیم چکار بکنیم و هدف چیست و اینکه نمی شود همه چیز را با هم درست کرد. اگر یک نگرش خوب پدید آید به دنبال آن پیامدهای خوبی خواهد داشت و این در دستان من و توست نه بیگانه. فقط با ضمیر ناخودآگاه خودمان این را باور کنیم و در ذهن بسپاریم. و فراموش نکنیم که ما میتوانیم.

 • بیت کوین چیست؟

  این مقاله در مورد ارز الکترونیک به نام بیت کوین است که امروزه ارزش زیادی پیدا کرده و بازار آن داغ است ما امروز در این مقاله این پول الکترونیک را به شما معرفی می کنیم.......

 • هرکس به دنبال موفقیت است این کتاب را بخواند

  امروزه کتاب های زیاد و روش های گوناگونی در زمینه موفقیت مطرح گردیده است... اما در میان این کتاب ها خیلی از آن ها انتزاعی و غیر باور هستند.... اما این کتاب و روش های آن بسیار کاربردی و قابل اجراست.... کافی است تنها یکبار آن را بخوانید و به آن عمل کنید تا اثرات فوق العاده آن را در زندگی خود حس کنید... با این کتاب جهش به سوی موفقیت را آغاز کنید.....

 • مشکلاتتان را شکلات کنید

  امروزه مشکلات زیادی سد راه موفقیت ما قرار گرفته است اما یک داستان ساده و درس گرفتن از آن می توانند حل کردن مشکلات را برای ما شیرین کند. این داستان ساده راه حل بزرگی برای حل مشکلات یزرگ می باشد. داستان یک جوان روستایی که ناخواسته با یک حیوان وحشی می جنگد و او را از پا در می آورد بدون آنکه بداند با چه حیوانی جنگیده است. باید در زندگی این نکته را دانست که نباید از اسم مشکلات ترسید.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری