کسب و کار

 • خود را بیشتر دوست بداریم.

  تصور اکثر مردم این است که خودشان را دوست دارند اما با تحقیقات و آزمایشات متعددی نشانی غیر این دارد و دقیقا برعکس است. ما تا بحال شاید همواره از دوست داشتن یا عدم دوست داشتن انسان های اطرافیان سخن گفته ایم، اما آیا از خود پرسیده ایم که" آیا من خودم را دوست دارم." پاسخ این پرسش شاید این باشه " آره مگه میشه من خودم رو دوست نداشته باشم؟". حقیقت امر این است که اگر ما خود را دوست داشته باشیم و از طرز رفتار و تفکرمان لذت ببریم، نتیجه این امر بهبود روابط با دیگران، شغل، آینده، تحصیل و ایمانتان است. تنها زمانی میشود ارتباط خوبی با اطرافیان برقرار کرد که خود انسان از درون به یک ثبات برسد و دارای یک جاذبه و لذت درونی باشد.

 • رازهای موفقیت

  رازهای ثروتمندان چیست؟آی آن ها آدم های خارق العاده ای هستند.اگر جواب شما مثبت است,کاملا در اشتباه هستید.آنها انسان هایی مثل بیه هستند ولی فرق آ«ها این است که رازهای موفقیت را یادگرفته اند.در کتاب های مختلفی که از بزرگان به جا مانده است به این نکته اشاره شده است که موفقیت علم است وباید آن را یادگرفت.من به شما توصیه می کنم هر هفته یک کتاب از بزرگان صنعت موفقیت را مطالعه کنید کتاب هایی چون اثر مرکب,قورباغه ات را قورت بده,پدر پولدار وپدر فقیر و... .دراین کتاب ها یادمی گیرید که ثروتمند به چه معنیی است. اکثر انسان ها فکر می کنند ثروت یعنی پول ولی پول فقط بخشی از ثروت است.نگاهی به زندگی ثروت مندان جهان مانند بیل گیتس,رندی گیج,آنتونی رابینز,دارن هاردی و... بیاندازید آیا فقط پول است که آن ها را به این جایگاه رسانده است؟

 • کسب درآمد از برنامه نویسی موبایل

  در دنیای امروز کسب درآمد از اینترنت به یکی از شیوه های نوین کسب درآمد تبدیل شده است. روش های گوناگونی برای راه اندازی کسب وکار اینترنتی وجود دارد. مهمترین دلیلی که کسب وکار های اینترنتی مورد توجه همه قرار گرفته است را ه اندازی آسان وبا کمترین هزینه آن ها است. شما می توانید کسب وکارتان را در هر زمینه ای بخواهید به صورت رایگان راه اندزی کنید.حال یکی از این روشها ساخت برنامه های موبایل است. با یک جستجوی ساده می توانید از درآمد فوق العاده برنامه نویسان برنامه های موبایل آگاهی پیدا کنید. زمان را هدر ندهید اگرشما نیز دارای ایده ای هستید که می تواند به عده ای از مردم کمک کند سریعا اقدام کنید. مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد.

 • لطفا به هر قیمتی در مقابل دیگران سازش نداشته باشید

  آیا در بیان خواسته ها و نیازهایتان در زندگی شخصی و شغلی صراحت دارید؟همه ما در زندگی دوست داریم رفتار قاطعانه در مقابل دیگران داشته باشیم. اما شرایطی حاکم میشود که ناچار به سازی ولو به ضررمان میشویم. ویژگی قاطعیت در هر فردی صفتی نسبی و البته قابل آموزش میباشد. قاطعیت به معنی واقعی چیست؟ یک نوع رفتاری است که فرد بوسیله آن ضمن احترام گذاردن به حقوق و خواسته های دیگران بر نیازهای خود پافشاری می کند. با توجه به اهمیت این موضوع در روابط اجتماعی بر آن شدیم تا به تعریف روشنی از رفتار قاطعانه و سپس به بیان تکنیک های عملی جهت درونی شدن آن در افراد بپردازیم. مسلما نکاتی که ذکر میگردد مستلزم تمرین و تکرار است تا به هرچه بهتر شدن روابط اجتماعی منجر گردد.

 • معجزه شکر گزاری

  باور به معبود الهی یک اصل مهم در زندگی هر انسانی است.همه انسان هایی که به موفقیت رسیده اند در کتاب های خود این نکته را ذکر کرده اند که ما به خداوند جهانیان باور کامل داشته ایم.متاسفانه بسیاری از انسان ها فقط می دانند که خدایی وجود دارد ولی نسبت به شکر وسپاس گزاری خداوند بی تفاوت هستند.حال آنکه این سپاس گزاری از خداوند است که ما را به بسیاری از این اهداف می رساند.همیشه این دواصل اساسی را بیاد داشته باشید اینکه هم به خود وهم به خدا باور داشته باشید.اگر یکی از این دورا نداشته باشید مطمئنا در زندگی دچار مشکل خواهید شد.در این مقاله کتابی را باعنوان معجزه شکر گزاری معرفی کرده ایم تا شما دوستان را با نحوه سپاس گزاری از خداوند آشنا کنیم.

 • شکست های جک ما

  واژه ی شکست برای همه ی ما آشنا است. بسیاری از ما از این واژه متنفریم ولی غافل از اینکه این کلمه جزئی جدایی ناپذیر برای رسیدن به موفقیت است.به خودتان نگاهی بیاندازید اگر در زندگی باشکستی مواجه نشدید از این بابت خوشحال نباشید زیرا ا کنون کاری بزرگ را انتخاب نکرده اید.اکثر افراد موفق شکست های بزرگی داشته اند یکی از آنها جک ما موسس سایت وشرکت علی بابا. شکست های او آنقدر خنده دار است که وقتی می خوانید با خودتان می گویید که من چقدر از او بهتر بوده ام.اما چه چیزی توانست او را با وجود این شکست ها سرپا نگه دارد ونگذارد که دربرابر آن ها تسلیم شود؟در این مقاله به این موضوع پرداخته ایم امیدواریم که برایتان مفید باشد.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری