کسب و کار

 • شما هم میتوانید خلاق باشید!! اگر بخوانید

  همیشه در همهجوامع افراد خلاقی وجود دارند که به نوبه خود از نبوغ خاصی برخوردار هستند اما این نبوغ به چه صورت به دست آمده است رسیدن به هدف و خلق فکر و ایده ای نو در حل مشکلات پیش رو یکی از خصوصیات بارز این افراد است هر کس در زندگی خود میتواند از بهترین راه برای رسیدن به هدف خود استفاده کند زحمت آن کمی فکر کردن و خلق ایده ای جدید است حال میتواند در حیطه محیط کاری باشد یا در زندگی خصوصی نبوغ کشف نشده خود را دسته کم نگیرید

 • پاسخ دانشمندان به سوال چه افکاری خواب را از شما ربوده است و شما را در فکر فرو میبرد

  چند روز پیش در کانادا یک همایشی به نام کوانتوم تا کیهان برگزار شد که در ان برترین فیزیکدانان دنیا بودند که یک نفر سوالی پرسید که ان سوال پای هاین مقاله است سوال مطرح شده این است چه افکاری خواب شما را از شما ربوده است ؟ که هرکدام از دانشمندان وفیزیکدانان جوابی دادند که جواب ان ها را در این مقاله بررسی میکنیم و به نتایجی خواهیم رسید . در کل باید گفت این فیزیکدانان انتظار چنین سوالی را نداشتن بیشتر برای جوابگویی فیزیک کوانتوم و کیهانی امده بودند

 • چگونه همسر و شغل مورد نظر را جذب کنیم؟-راهکارهایی برای داشتن مهره مار

  مهره مار داشتن نیازمند داشتن مهارت گفت و گو و هوشیاری در بیان کردن خواسته هاست.اگر شما از کسی درخواستی دارید باید آن را هوشیارانه و با دقت بیان کنیداین مهارت ها را د ر خود پرورش دهید تا در بیان کردن خواهش های خود دچار مشکل نشوید و کم تر «نه» بشنوید.مورد دیگر صادق بودن است.در این مورد دقت بیشتری داشته باشید.اعتماد به نفس خود را بالا ببرید اگر از کسی در خواستی دارید کلمات را بصورت شمرده شمرده بیان د و قبل از آن نگاهی نافذ د ر چشمان طرف مقابلتان کنید.

 • تجارتی پرسود در ایسام

  یکی از سیستمهای خرید و فروش و جدید و مزایده آنلاین کالا سایت ایسام است و این سایت به تمامی اعضا خود امکان ایجاد فروشگاه انلاین با ادرس مخصوص به خود داده است که میتوانند کاربران عزیز از این سایت کسب درامد اینترنتی خوبی داشته باشند.کلیه امکانات داخل ایسام اعم از خرید و شرکت در مزایده و ثبت کالا برای فروش و یا ایجاد فروشگاه کاملا رایگان بوده و تنها از فروشنده پس از فروش کالا درصدی به عنوان کارمزد کسر می گردد.

 • چگونه فردی متفاوت تر از همیشه و مهربان تر شوید؟

  فردی که می خواهد موفق باشد و فرصتهای شغلی بیشتری برایش پیش بیاید باید از هر نظر با مردم خوب باشد. تا میتوانید شاد باشید و با همه خوب باشید تا انعکاس شخصیتتان را به دیگران نشان دهید. تا میتوانید عشق بورزید تت خصلت متنفر شدن را از خودتان دور کنید و فرصتی برای نفرت در زندگیتان نداشته باشید. خوب باشید و خوش اخلاق تا همیشه موفق باشید و به موفقیت های بزرگ دست یابید.

 • اگر میخواهید خوشبخت ترین آدم روی زمین باشید با خدا باشید و به خدا اعتماد کنید

  اگر با خدا باشی کل دنیا در دستان تو خواهد بود اگر بی خدا باشی گدای خلق میشوی. هر انسان با دین و ایمانش هست که زندگی میکنه و ارزش و عقیدش در بین عالمیان رقم میخورد. چه بسا که دین انسان قلباً خدایی باشد و به خدا ایمان بیاورد. کسی که قلباً با ایمان است هم در دنیا و هم در آخرت رستگار خواهد بود.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری