نامزدی و قبل از ازدواج

 • تصاویر عاشقانه متحرک

  یکی از بهترین لحظات هر فرد سپری کردن دوران عاشقانه نامزدی و آشنایی برای ازدواج هستش ، مزه قهر ها و خندیدن ها را همه افراد در این دوران چشیده اند و دوست دارند هیچ کس این دوران را فراموش نمی کند و از خاطرش پاک نمی کند در این دوران همه علاقه دارند به یکدیگر هدیه بدهند و از کنار هم بودن لذت ببرند . خوب با توجه به نوع مکالمات این دوران نوع هدیه ها هم مقداری تفاوت کرده است . بهتره از این هدیه ها به زوج خوشبختتون هم ارسال کنید .

 • آسیب های مهم روابط پیش از ازدواج

  در خصوص روابط بین دختر و پسر قبل از ازدواج مطالب زیادی منتشر شده است.به نظر روانشناسان این رابطه ها بخصوص اگر منجر به ازدواج دو شخص با هم نشود می تواند آسیب زیادی به هر دو جنس بویژه خانم ها وارد کند.حالا شما در نظر بگیرید که بعدها هر یک از این دو شخص با فرد دیگری ازدواج کند. بعد از ازدواج چه اگر هر شخص صادقانه از گذشته خود به همسرش گفته باشد و چه نگفته باشد , مشکلاتی پیش خواهد آمد. اضطراب , نگرانی، و... مهم ترین هستند.حالا شما با وجود ازدواج هنوز حس و علاقه هم به فرد قبلی داشته باشید که دیگر بدتر.

 • انگیزه های غلط برای ازدواج

  چنانچه ما صرفا یک دلیل و انگیزه برای ازدواج و انتخاب همسر داشته باشیم طبیعتا شانس اینکه موفق شویم و تصمیم درستی در این خصوص بگیریم بسیار کم است. پس هر شخص باید چندین انگیزه و نگرش مثبت منطقی برای انتخاب همسر و ازدواج داشته باشد.در این مقاله به این موضوع تمرکزمی کنیم و حتما تا پایان نوشتار با ما همراه باشید.

 • چگونه عشق قبلیمان را فراموش کنیم؟

  هیچ وقت قبل از اینکه رابطه قبلی که با شکست مواجه شده است را فراموش نکرده اید یک رابطه جدیدی برقرار نکنید بعد از یک رابطه نا موفق نیاز به خلت دارید تا به طور کامل آن رابطه را فراموش کنید و احساساتتان کاملا کمرنگ شود فاصله بین رابطه قبلی و جدید حداقل 6 ماه باید باشد تا بتوانید احساساتتان را کنترل کنید

 • چگونه از طرف مقابل شناخت صحیح برای ازدواج داشته باشیم؟

  شناخت داشتن از طرف مقابل شما را از تنش ها و بحث ها در زندگی دور می کند.رابطه ی سالم و موفق از شناخت ، آگاهی از یکدیگر بر می آید.برای شناخت رفت و آمد های خود را بیشتر کنید.بر روی عکس العمل طرف مقابل دقت کنید.زبان بدن بسیاری از ناگفته ها را نشان می دهد.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری