• رازهای موفقیت

  رازهای ثروتمندان چیست؟آی آن ها آدم های خارق العاده ای هستند.اگر جواب شما مثبت است,کاملا در اشتباه هستید.آنها انسان هایی مثل بیه هستند ولی فرق آ«ها این است که رازهای موفقیت را یادگرفته اند.در کتاب های مختلفی که از بزرگان به جا مانده است به این نکته اشاره شده است که موفقیت علم است وباید آن را یادگرفت.من به شما توصیه می کنم هر هفته یک کتاب از بزرگان صنعت موفقیت را مطالعه کنید کتاب هایی چون اثر مرکب,قورباغه ات را قورت بده,پدر پولدار وپدر فقیر و... .دراین کتاب ها یادمی گیرید که ثروتمند به چه معنیی است. اکثر انسان ها فکر می کنند ثروت یعنی پول ولی پول فقط بخشی از ثروت است.نگاهی به زندگی ثروت مندان جهان مانند بیل گیتس,رندی گیج,آنتونی رابینز,دارن هاردی و... بیاندازید آیا فقط پول است که آن ها را به این جایگاه رسانده است؟

 • لطفا به هر قیمتی در مقابل دیگران سازش نداشته باشید

  آیا در بیان خواسته ها و نیازهایتان در زندگی شخصی و شغلی صراحت دارید؟همه ما در زندگی دوست داریم رفتار قاطعانه در مقابل دیگران داشته باشیم. اما شرایطی حاکم میشود که ناچار به سازی ولو به ضررمان میشویم. ویژگی قاطعیت در هر فردی صفتی نسبی و البته قابل آموزش میباشد. قاطعیت به معنی واقعی چیست؟ یک نوع رفتاری است که فرد بوسیله آن ضمن احترام گذاردن به حقوق و خواسته های دیگران بر نیازهای خود پافشاری می کند. با توجه به اهمیت این موضوع در روابط اجتماعی بر آن شدیم تا به تعریف روشنی از رفتار قاطعانه و سپس به بیان تکنیک های عملی جهت درونی شدن آن در افراد بپردازیم. مسلما نکاتی که ذکر میگردد مستلزم تمرین و تکرار است تا به هرچه بهتر شدن روابط اجتماعی منجر گردد.

 • معجزه شکر گزاری

  باور به معبود الهی یک اصل مهم در زندگی هر انسانی است.همه انسان هایی که به موفقیت رسیده اند در کتاب های خود این نکته را ذکر کرده اند که ما به خداوند جهانیان باور کامل داشته ایم.متاسفانه بسیاری از انسان ها فقط می دانند که خدایی وجود دارد ولی نسبت به شکر وسپاس گزاری خداوند بی تفاوت هستند.حال آنکه این سپاس گزاری از خداوند است که ما را به بسیاری از این اهداف می رساند.همیشه این دواصل اساسی را بیاد داشته باشید اینکه هم به خود وهم به خدا باور داشته باشید.اگر یکی از این دورا نداشته باشید مطمئنا در زندگی دچار مشکل خواهید شد.در این مقاله کتابی را باعنوان معجزه شکر گزاری معرفی کرده ایم تا شما دوستان را با نحوه سپاس گزاری از خداوند آشنا کنیم.

 • شکست های جک ما

  واژه ی شکست برای همه ی ما آشنا است. بسیاری از ما از این واژه متنفریم ولی غافل از اینکه این کلمه جزئی جدایی ناپذیر برای رسیدن به موفقیت است.به خودتان نگاهی بیاندازید اگر در زندگی باشکستی مواجه نشدید از این بابت خوشحال نباشید زیرا ا کنون کاری بزرگ را انتخاب نکرده اید.اکثر افراد موفق شکست های بزرگی داشته اند یکی از آنها جک ما موسس سایت وشرکت علی بابا. شکست های او آنقدر خنده دار است که وقتی می خوانید با خودتان می گویید که من چقدر از او بهتر بوده ام.اما چه چیزی توانست او را با وجود این شکست ها سرپا نگه دارد ونگذارد که دربرابر آن ها تسلیم شود؟در این مقاله به این موضوع پرداخته ایم امیدواریم که برایتان مفید باشد.

 • سه کلمه ای که میتوانند زندگی تان را تغییر دهند

  شاید چندین و چند بار از قدرت نفوذ کلام شنیده باشید. اما واقعا نفوذ کلام چیست و چه تاثیراتی بر انسان دارد؟ همانگونه که کل منظومه شمسی دارای انرژی است،هر کلمه ای نیز دارای انرژی مخصوص به خود میباشد. برخی از کلمات انرژی مثبت و برخی انرژی منفی از خود ساطع میکنند. نزدیکترین تاثیر پذیرنده از انرژی کلمات خود فرد میباشد که آن کلمات می توانند مسیر زندگی فرد را تعیین کنند. تاثیر کلمات بر زندگی انکار ناپذیر است، حال این کلمات چه واقعی و چه غیر واقعی باشند. هر انسانی میخواهد زندگی شگفت انگیزی داشته باشد و در هر مرحله از زندگی بدنبال شرایط بهتر است. کلمات باعث گریاندن یا خنداندن،امید یا نا امیدی و بی هدف یا هدف‌مند بودن فرد میشود. پس استفاده از کلمات مثبت عاقلانه تر است.

 • زندگی نامه رندی گیج

  می توان به جرات گفت که تمام میلیونرهای خودساخته در فقروبدبختی به سرمی بردند وبا تلاش واراده پولادین خود توانستندبه آن جایی که انتظارش را می کشیدند برسند. هیچ کس در این دینا ثروتمند ویافقیر به دنیا نیامده است این خودما هستیم کهبین این دو یکی را انتخاب می کنیم. در این مقاله برای شما از زندگی نامه فردی سخن خواهیم گفت که به معنای واقعی از فرش به عرش رسیده است.او کسی جز رندی گیج نیست. کسی که با تمام سختی ها ومشکلاتی که در زندگی اش وجود داشت توانست به یک مولتی میلیونر تبدیل شود.زندگی او پر است از اتفاقاتی که اگر هرکدام برای ما می افتاد سرنوشتمان در این دنیا چیزی جز مرگ نبود. حال ببینید که یک فرد از این نقطه چگونه می تواند به عرش برسد.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری