• با اطمینان پیش بروید(نامه نوشتن به فرشتگان)

  خداوند زیبایی محض است و جهان ما دارای قوانینی خاص .جهان دارای زیبایی بسیاری است .خداوند زیباییی دارد و جهان نیز نشانه ی این زیبایی می باشد . خداوند در این جهان قدرت خلق خواسته ها را به شما عطا کرده است و شما می بایست برای خواسته های خود تلاش کنید وتا به آنها نیز دست پیدا نمایید به یاد داشته باشید که شما خود زندگیتان را خلق می کنید پس به دنبال مقصر برای اشتباهات خود نباشید چرا که شما همانطور که خاق موفقیت هستید ، خالق شکست هم می باشید

 • مدیریت زمان و برنامه ریزی و نظم در محیط کار ; عامل اصلی موفقیت

  در کشورهای درحال توسعه مانند ایران ؛زمان بزرگترین قربانی بی برنامگی هاست . به همین دلیل باید به عادت های وقت شناسی در جامعه نگاهی بیاندازیم.نحوه ی استفاده ی افراد از زمان به فرهنگ افراد در جامعه بر میگردد ٬مثلا تاخیر در میهمانی ها نشانه ی کلاس و پرستیژ افراد شده که این خود نشانه ی مقابل وقت شناسی است . تنها پی بردن به ارزش واقعی زمان است که باعث عادت وقت شناسی میشود ؛و زمان از دست رفته با هیچ چیز جبران ناپذیر نیست.

 • چگونه می توان یک شبه پولدار شد؟

  هرکس در زندگی خودش آرزوها و رویاهایی را در سر دارد که برای رسیدن به آن داشتن پول و قدرت مالی مهمترین رکن به حساب می آید. در زمان حال رسیدن به پول آن هم یک شبه آرزوی همه مخصوصا نسل جوان می باشد که چنین چیزی در گذشته کمتر اتفاق می افتاد مگر آنکه دانش مختص خودش را داشته باشد. اما در زمان حال با گسترش تکنولوژی و کسب و کار اینترنتی این آرزوی محال یک شبه پولدار شدن را در زندگی افراد موفق مشاهده میکنیم.

 • اینفوگرافیک: افراد مشهور و بزرگان دنیا در مسیر پیروزی چند بار شکست خورده اند

  در بین اسامی که در زیر معرفی شده و در این اینفوگرافیک به زندگی آن ها پرداخته ایم شاید انیشتینی برای همه ی ما آشنا تر از بقیه باشد! حتی شاید خیلی ها درمورد زندگی او و همین که او در کودکی شاگرد تنبلی بوده هم شنیده باشیم! اما من به عنوان نویسنده ی این مقاله با توجه به اینکه دستی به قلم دارم و چند جلد کتاب از بنده به چاپ رسیده به سراغ شخصی می روم که در حوزه ی ادبیات به موفقیت های بزرگی رسیده ، خانوم جی کی رولینگ خالق هری پاتر!

 • خلاصه کتاب ثروتمند ترین فرد بابل

  امروزه با توجه به ارزش زمان و کمبود آن،افراد وقت خواندن کتاب را ندارند.این درحالی است که یکی از مهم ترین ابزار هر انسانی دانش اوست و برای موفقیت در هرزمینه ای نیاز به این دانش هست.دانش از راه های مختلفی مانند کلاس های آموزشی،مستندها،ارتباط با دیگران و...به دست می آید که مهمترین آن خواندن کتاب های مفید و با ارزش هست.ما در این مقاله برای شما خلاصه یک کتاب با ارزش که در زندگی بسیاری از افراد ثروتمند تاثیر فوق العاده ای داشته را آورده ایم تا دانش را در کمترین زمان ممکن به دست بیاورید.

 • راه های رسیدن به موفقیت

  همیشه در زندگی تون به فکر این باشین که چگونه میشه به موفقیت رسید و از مشکلاتتون پلی بسازید یعنی از سمت سیاهی و تاریکی به سمت پیروزی و روشنی و خوبی و زیبایی رسید بله حتما میشه کافیه شما بخوایید و تلاش کنین تا بتونین به این مهم دست پیدا کنین امتحانش کاملا مجانیه و رسیدن بهش میتونه به قیمت موفقیت و با حال شدن تمم زندگیتون منجر بشه که میتونه خیلی حایز اهمیت و موفقتی امیز باشه ......... پس شروع کنین اره از همین الان میشه....

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری