• امپاتی قدرتمندترین ابزار درکسب موفقیت

  امپاتی و تاثیر آن در نوآوری. امپاتی یعنی دنیا را از دریچه چشم فرد مقابل دیدن.به عبارت دیگر امپاتی یعنی همدلی.در بیشتر مقالات علمی امپاتی را با ذکر مثال زیر توضیح می دهند.مادری که فرزند خود را به خرید میبرد ووقتی برای بستن بند کفش فرزند خم می شود تصویری شلوغ از مردم در حال حرکت را می بیند که گاهی دستان آنها به کودک میخورد و باعث ناراحتی وی می شود.در اینجا مادر، دنیا را از چشم کودک خود می بیند و تازه متوجه علت گریه کودک می شود . به همین دلیل خیلی ها امپاتی را عاملی موفق در نوآوری می دانند.زیرا خود را جای مشتری گذاشتن ،کمک بزرگی در تولید محصول یا ارائه خدمات بهتر می کند .موفقیت کمپانی های بزرگی چون اپل، به همین دلیل است. آنها از امپاتی یعنی خود را جای مشتری قرار دادن برای پیشبرد اهدافشان استفاده می کنند.

 • 4 راهکار اساسی برای تعیین اهداف و ریسک پذیری برای رسیدن به اهداف و رویاها

  اغلب مردم سخت کار می کنند اما به هیچ جایی نمیرسند.دلیل این امر آن است که آنها وقت کافی برای رسیدن به اهداف و خواسته هایشان اختصاص نمی دهند و برنامه ریزی مشخصی برای زندگی و هدفشان ندارند .تعیین هدف راهی موثر برای رسیدن به رویاها و کسب انگیزه برای تحقق اهداف در آینده است.اگر از خواسته هایتان آگاهی داشته باشید خواهید دانست که در کجا باید تلاشتان را متمرکز کنید.

 • چگونه با احساسات خود رفتار کنیم?راه های برخورد با احساسات منفی و کنار آمدن با آن ها

  شما میتوانید احساسات خود را به وجود بیاورید و یا آن راتغییر دهید و منشا کل احساساتتان هستید. پس چرا این کار را انجام نمی دهید ؟اگر اکثر ما احساس بد داشته باشیم طبیعی است , در صورتی که باید برای احساس خوبمان حتما دلیلی داشته باشیم.اما هیچ دلیلی برای داشتن احساس خوب لازم نیست .فقط کافی است همین الان تصمیم بگیرید که احساس خوبی داشته باشید و لزومی ندارد که منتظر چیزی یا کسی باشیم که حالمان را خوب کند !

 • هدف گذاری به سبک برایان تریسی

  روشهایه بسیاری برای موفقیت و پیشرفت وجود دارد اما اینکه کدام یک از این راه ها تاثیر گذار و بهتر است مهم هست برایان تریسی یکی از بهترین و موفق ترین افراد در زمینه موفقیت و هدفمندی هست چندین روش و راه را برای بهتر و هدفمند زندگی کردن اموزش داده است که شما می توانید ان ها را در مطلب زیر بخوانید و ان را به دوستان و اشنایان خود پیشنهاد دهید تا انها هم از این مطلب مفید استفاده کنند امیدواریم این مطلب برایتان مفید باشد و ان را به اشتراک بزارید

 • 9 راهکار اساسی برای افزایش اعتماد به نفس

  اعتماد به نفس بخش مهمی از بشریت است.فردی که اعتماد به نفس دارد , به طور کلی خود را دوست دارد و مایل است برای رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای خود ریسک کند و درمورد آینده مثبت نگر باشد.با این حال کسی که فاقد اعتماد به نفس است کمتر احساس دستیابی به اهداف دارد و تمایل دارد دیدگاه منفی در مورد خود و به آنچه که در زندگی به آن امیدوار است داشته باشد.خبر خوب این است که شما میتوانید اعتماد به نفس خود را بهبود ببخشید!

 • تغییر سخت نیست

  تغییر دوستان خوبم اصلا سخت نیست اگر شما بتوانید نقشه ی درستی از راه برای خود نیز داشته باشید.اما گاهی اوقات تغییر می تواند همان تغییر نکردن بیاشد اما چگونه؟ با این شکل که ما جلوی تغییراتی که باعثث می شوند ما بیشتر شکست بیخوریم تا اینکه بخوایم پیروز بشویم را بگیریم این کار بسیار بهتر است که جلوی شکست را بگیریم که همان موفقیت هایی هم که تا کنون داشته ایم را از دست ندهیم.این کار یک هنر به حساب می آید .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری