• ریشه یابی اعتماد بنفس و راهکارهای افزایش آن

  یکی از ارکان اصلی پیشرفت شغلی و موفقیت در زندگی داشتن اعتماد بنفس لازم است. اعتماد بنفس یک امر کیفی است و از فردی به فرد دیگر متفاوت. شاید در بین اطرافیان کسی را بشناسید که شرایط فیزیکی یا مالی آنچنان خوبی نداشته اما به عینه شاهد موفقیت وی در شغل،زندگی، تحصیل،ورزش و... بوده اید. اعتماد به نفس و خودباوری در زندگی تمام افراد یک امر بسیار مهم است که میتوان با کمی اغراق آنرا دلیل موفقیت یا شکست افراد توصیف کرد. افراد موفق با نگاه به آینده و با شجاعت از موانع عبور میکنند و خود را درگیر مسایل ریز نمیکنند. مسلما تنها مانع بر سر افراد، خود فرد است. خود فرد باید چارچوب های ذهنی خود را بر اساس موفقیت تنظیم کند که یکی از مهمترین آن، داشتن اعتماد بنفس است.

 • آموزش تغییر باورها

  اینکه ما فکر می کنیم ثروتمند نمی شویم ویا نمی وتانیم در زمینه هایی که دوست داریم به موفقیت برسیم همه وهمهباورهایی است که در ضمیر ناخودآگاه ما شکل گرفته است.حال آنکه باید چه کنیم تا بتوانیم این باورهای لط را از بین ببریم تا مسیر سعادت را بیابیم.اصلا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا خیلی از مردم به جای اینکه از خوبی ها حرف بزنند فقط از بدبختی ها صحبت می کنند؟بله درست است همه این حرفها نشان دنده این است که باورهای مخرب در ذهن های مردم وجود دارد باورهایی که کشنده همه اهداف وآرزوهای انسانها است.این نکته رایاداور شویم موفقیت اتفاقی نیست وچیزی نیست که از قبل به کسی داده باشند مطمئنا برای رسیدن به موفقیت رازهایی وجود دارد که ابتدای آ«ن باورهای ما است.

 • باورهای انسان

  نظام باورها شکل دهنده انسان است. هرآنچه که الان هستید ویا در آینده خواهید شد براساس باورهایی است که ما در ذهن تان دارید.تا به حال به این فکر کرده اید که چرا در بیشتر اوقات ودر هرزمانی یک کار خاص انجام می دهید مثلا چرا حتما بعد خواب گوشی خود راچک می کنید یا در یک زمانی خاص شام می خورید.بله دوستان اینها همه باورهایی است که با تکرار در ذهنتان نقش بسته است.اما شاید خود شما اصلا متوجه آنها نباشید. متاسفانه خیلی از ما انسانها در باره مسائل مهم زندکی ما ندارای باورهای مخرب ومحدود کننده ای هستیم کهباعث می شود ما نتوانیم به موفقیت در زمینه هایی که دوست داریم برسیم. پس باید این باورها راتغییر داد اما چگونه؟

 • کتاب ثروتمند ترین مرد بابل(صوتی)

  کتاب ثروتمند ترین مرد بابل که توسط نویسنده ی آمریکایی ساموئل کلارسون نوشته شده است. این کتاب مناسب کسانی است که می خواهند قرضهای خود را به صورت کامل بپردازند وعلاوه برآن یک سرمایه ی خوب برای راه اندازی کسب درآمد جمع آوری کنند. در این کتاب جوانی به حرفهای یک پیر ومرشد گوش می دهد اما اینحرفها را بی مصرف می داند اما غافل از آن است که خورشیدی که برپدران ما می تابید برما نیز می تابد یا حداقل درباره پول این چنین است. در این کتاب نیز می آموزید که در بحث اقتصادی با چه کسانی مشورت کنید.به طور یقین اگر روشها وتمرینهایی که در این کتاب بیان می شود را به صورت کامل انجام دهید می توانید یک سرمایه ی خوب,تنها ازطریق پس انداز بوجود آورید.

 • معجزه خدایا شکرت

  در هر روز که پیش روی خود میبینیم 86400 ثانیه به ما فرصت داده شده و وقت داریم که بهترین استفاده را از آن ببریم پس باید افکار مثبت و به کار بردن آنها در طول روز و سپاس گزاری می توانیم به روز خود رنگ و بوی تازه بدهیم و فرکانس های مثبت و منحصر به فردی را به زندگی خود جذب کنیم

 • رفتار های پولساز افراد ثروتمند

  پول درآوردن یک قضیه هست و ثروتمند شدن یک کاملا متفاوت بسیاری از افراد میتوانند با فروش یک محصول دست دوم یا با شرطبندی در یک وبسایت سریعا 100 دلار دربیاورند اما اگه به دنبال کسب پول و سرمایه ای هستید که برای همیشه زندگیتان را تغییر دهد بهتر است رفتار ها و عادت های این افراد دنبال شود این قدم ها شمارو با اطمینان بیشتری در مسیر قرار می دهند

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری