• اسرار موفقیت و ثروت

  وقتی ثروتمندان بزرگ جهان میبینی به خودت قول بده توام مثل اونا بشی بخاطرش بجنگ بخاطرش از سختی ها بگذر و در راه مسیر هدفت از زندگی و لحظه هات لذت ببر درست مانند جاده سرسبزی که میری به مقصد از مسیرت لذت میبری اونقدر تلاش کن تا در سطح ثروتمندان جهان برسی به کم قانع نباش قدم اولی که برای پولدار شدن نیازه اینه که باور داشته باشی درآمدت هیچ سقفی نداشته باشه هر جا که محدوده تعیین کردی بیشتر از اون رشد نمی کنی .

 • رسیدن به موفقیت و ثروت و خوشبختی با برنامه ریزی درست و تلاش و کوشش و امید

  اینکه بعضی ها از راه نادرست پول درمیارن دزدی میکنند کلاهبرداری میکنند حق دیگران رو میخورن این ثروت براشون پایدار نمیمونه قطعا نابود میشوند چون خدا عدالت داره فریب نخور تو این راه ها قدم برندار که آخرش نابودیه پس مثل شیر با اصالت باش . امروز نگرانی هات رها کن با سختی ها و ترس هات روبه رو بشو و ایمان داشته باش همه چیز بهتر میشه هر روز شروعی دوباره و روزی از روزهای خداست معجزه ها هر روز اتفاق می افتند نا امید نباش شاید امروز روز تو باشه اگر تاکسی زندگیت رو اشتباه سوار شدی هرجا متوجه شدی همونجا فوری حساب کن و پیاده شو نگو هزینه کردم تا اینجا دیدن ته خط چیزی به جز ملامت بیشتر نخواهد داشت . حسرت اینو نخور که ای کاش دیروز بیکار علاف راه میرفتم این کار انجام میدادم گذشته دیگه گذشت امروز انجامش بده ثروتی به جیب بزن همه شگفت زده بشوند خب انسان یک دفعه به خودش میاد تصمیم میگره ثروتمند بشه تاریخ زندگی بسیاری آدم های مشهور و ثروتمند دنیا رو بخونی دقیقا میبینی یک دفعه تصمیم گرفتند به اینجا برسند .

 • اسرار و رازهای موفقیت و ثروتمند شدن و رسیدن به آرامش و خوشبختی

  آنکه امروز را از دست می دهد فردا را نخواهد یافت هیچ روزی از امروز با ارزش تر نیست بین هزاران دیروز میلیون ها فردا امروز مهم ترین روز زندگیته ارزش براش قایل شو قدر بدون این دنیا منت هیچ کسی نمیکشه برای ساختن یک زندگی لاکچری تلاش کن نذار برای یه حقوق ناچیز برای کسی کار کنی خودت آقای خودت باش زندگیت بساز قدر تمام لحظات زندگیت بدون دوست من بهتره که بیخیال آدم های منفی بشی بیخیال مشکلات بشی تمرکزت فقط روی به دست آوردن باشه .

 • اسرار و رازهای رسیدن به موفقیت و ثروت فراوان و خوشبختی در زندگی

  انقدر کار کن تا درهای ماشینت عمودی بازشه خدا پشتیبان تمام افرادیه که برای زندگیشون تلاش میکنند پس هر جای مسیرت که نا امیدی اومد سراغت بدون خدا حتما برات در مهربانی و لطفش باز میکنه رفیق یاد بگیر برای ساختن بهترین زندگی بیخیال یک سری چیزا بشی مانند مشکلات و آدم های منفی و ترس از شکست . ترس و شک قاتل آیندت میشه به راه و هدفت شک نداشته باش تو از پسش برمیای کافیه از لاک امنیتی خودت بیرون بیای و دلت به دریا بزنی .

 • توصيه‌های بیل گیتس ثروتمندترين مرد جهان براي موفقيت در كسب و كار

  همیشه ثروت بخش مهمی از زندگی بوده و همه ما تلاش میکنیم تا بتوانیم ثروتمند شویم و در این راه از تجربه افراد موفق استفاده می کنیم.یکی از این افراد خیلی موفق بیل گیتس می باشد.ثروت او به اندازه ای است که می تواند دنیا را تغییر دهد.او 11 سال متوالی برنده این عنوان بوده و دارایی در حدود 51 میلیارد دلار دارد.او شرکت مایکروسافت را در 20 سالگی تاسیس کرد و او پدیده قرن بیستم است و بزرگترین غول کامپیوتری جهان .

 • برای رسیدن به موفقیت باید پاهای خود را روی زمین بگذارید و ثابت قدم و استوار باشید

  بسیاری از افراد که با مکتب موفقیت آشنا میشوند و شیوه زندگی هدفمند را می آموزند در ابتدای راه اهداف بسیار بلند پروازانه ای را برای خود بر میگزینند و با اشتیاق فراوان منتظرند که در مدت زمان کوتاهی به آرزوهای بزرگشان دست پیدا کنند آنها آنقدر در رویایی که خودشان ساخته اند غرق می شوند که یادشان میرود باید برای موفقیت پاهای خود را روی زمین بگذارند

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری