• سه کلمه ای که میتوانند زندگی تان را تغییر دهند

  شاید چندین و چند بار از قدرت نفوذ کلام شنیده باشید. اما واقعا نفوذ کلام چیست و چه تاثیراتی بر انسان دارد؟ همانگونه که کل منظومه شمسی دارای انرژی است،هر کلمه ای نیز دارای انرژی مخصوص به خود میباشد. برخی از کلمات انرژی مثبت و برخی انرژی منفی از خود ساطع میکنند. نزدیکترین تاثیر پذیرنده از انرژی کلمات خود فرد میباشد که آن کلمات می توانند مسیر زندگی فرد را تعیین کنند. تاثیر کلمات بر زندگی انکار ناپذیر است، حال این کلمات چه واقعی و چه غیر واقعی باشند. هر انسانی میخواهد زندگی شگفت انگیزی داشته باشد و در هر مرحله از زندگی بدنبال شرایط بهتر است. کلمات باعث گریاندن یا خنداندن،امید یا نا امیدی و بی هدف یا هدف‌مند بودن فرد میشود. پس استفاده از کلمات مثبت عاقلانه تر است.

 • زندگی نامه رندی گیج

  می توان به جرات گفت که تمام میلیونرهای خودساخته در فقروبدبختی به سرمی بردند وبا تلاش واراده پولادین خود توانستندبه آن جایی که انتظارش را می کشیدند برسند. هیچ کس در این دینا ثروتمند ویافقیر به دنیا نیامده است این خودما هستیم کهبین این دو یکی را انتخاب می کنیم. در این مقاله برای شما از زندگی نامه فردی سخن خواهیم گفت که به معنای واقعی از فرش به عرش رسیده است.او کسی جز رندی گیج نیست. کسی که با تمام سختی ها ومشکلاتی که در زندگی اش وجود داشت توانست به یک مولتی میلیونر تبدیل شود.زندگی او پر است از اتفاقاتی که اگر هرکدام برای ما می افتاد سرنوشتمان در این دنیا چیزی جز مرگ نبود. حال ببینید که یک فرد از این نقطه چگونه می تواند به عرش برسد.

 • آیا لازم است در زندگی رویایی در سر داشته باشیم؟

  اگر از مردم بپرسید که رویایتان چیست؟ اغلبشان در همان لحظه قادر به پاسخگویی نیستند. آنها یا رویا های خود را فراموش کرده اند یا اینکه وقت لازم برای رویا پردازی ندارند. اکثر مردم در زندگی روزمره غرق شده اند. در حالیکه ما قرار است در آینده زندگی کنیم. پس بهتر نیست به رویا هایمان بیاندیشیم؟ حال این سوال پیش میاید که ررویا واقعا چیست؟ خانه،ماشین، همسر خوب، رشته تحصیلی مورد علاقه، موفقیت ورزشی یا هرچیزی که تماما فکر شما را به خود مشغول کرده است. برای ما لازم است که رویایی در سر داشته باشیم. با رویا است که زندگی معنا پیدا میکند، انسان به تکاپو میافتد و با تمام وجود برای رقم زدن رویای شیرین خود دست به اقدام میزند.

 • راهکاری ساده برای بنا نهادن یک زندگی تازه

  زندگی تازه، آینده ای نو... آیا نیاز به ساختن زندگی جدید داریم یا اینکه به همین زندگی قانع باشیم؟ چگونه زیستن و تصور از آینده یکی از مسایلی است که همواره ذهن انسان را به خود مشغول میکند. اگر رویا و هدفی داریم که با شیوه زندگی کنونی هنوز به آن دست پیدا نکرده ایم، پس بای در مسیر دیگری بدنبال رویاهایمان باشیم. برای رسیدن به چیزی که تا الان آنرا نداشته ایم باید تبدیل به انسانی شویم که تا الان نبوده ایم. باید کارهای جدید،، مسیر جدید،، رفتار و کردار جدید را تجربه کنیم. پیمودن این مسیر مستلزم آن است که ذهنیت جدید را در فکر خود نسبت به کاينات پرورش دهیم. قطعا تجربیات جدید شخصیت و در نتیجه زندگی آدمی را ارتقا میدهد.

 • نا گفته های برایان تریسی برای مثبت اندیشی

  مثبت اندیشی چیست؟ میخواهیم به کنکاش در مورد تفکر مثبت بپردازیم. نحوه برداشت انسانها از وقایع، نحوه زندگی انسانها را شکل میدهد، نه خود وقایع. ذهن انسان بطور خودکار میل بسمت افکار منفی دارد، حال اگر خستگی کارهای روزانه، مسایل مالی، فرهنگی و اجتماعی را در نظر بگیریم بطور قطع افکار منفی بر انسان سلطه پیدا میکند. تحقیقات نشان داده که مثبت اندیشی نه تنها برای سلامت روح مفید است بلکه بر سلامت جسم نیز تاثیر بسزایی دارد. چه بسیار بیمارانی که از قبل تحت شرایط سخت روحی- روانی قرار گرفتند، یا درگیر مسایل مالی بوده اند. در هر صورت افکار مثبت میتواند مرهمی بر شرایط بد حاکم باشد. اما آیا به راحتی میتوان مثبت اندیش بود؟ مسلما به راحتی نیست، اما با راهکار ها و آموزش های قدم به قدم امکان پذیر میشود.

 • ریشه یابی اعتماد بنفس و راهکارهای افزایش آن

  یکی از ارکان اصلی پیشرفت شغلی و موفقیت در زندگی داشتن اعتماد بنفس لازم است. اعتماد بنفس یک امر کیفی است و از فردی به فرد دیگر متفاوت. شاید در بین اطرافیان کسی را بشناسید که شرایط فیزیکی یا مالی آنچنان خوبی نداشته اما به عینه شاهد موفقیت وی در شغل،زندگی، تحصیل،ورزش و... بوده اید. اعتماد به نفس و خودباوری در زندگی تمام افراد یک امر بسیار مهم است که میتوان با کمی اغراق آنرا دلیل موفقیت یا شکست افراد توصیف کرد. افراد موفق با نگاه به آینده و با شجاعت از موانع عبور میکنند و خود را درگیر مسایل ریز نمیکنند. مسلما تنها مانع بر سر افراد، خود فرد است. خود فرد باید چارچوب های ذهنی خود را بر اساس موفقیت تنظیم کند که یکی از مهمترین آن، داشتن اعتماد بنفس است.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری