• نسل سوخته اما پخته

  بشر همیشه به دنبال پیشرفت بوده تا بتواند روی زمین زندگی بهتری داشته باشد اما به خاطر تمع ورزی و وسوسه های شیطانی برای رسیدن به زندگی بهتر دست به هر کاری میزند، که نمونه های آن در سطح جهان دیده می شود، در این متن با بررسی علل ایجاد این سلطه و راههای جلوگیری از آن پرداخته‌ایم و می‌خواهیم این نگرش غلط که ما نسل سوخته ایم را از ذهن خود پاک کنیم و به فکر چاره باشیم. چرا که با پاک کردن صورت مسئله چیزی حل نمی‌شود و فهمیدن جایگاه واقعی خودمان، مقایسه کنیم که در کجای این دنیا قرار داریم. که اگر عقب هستیم به خودمان بیاییم و دست روی دست نگذاریم. اما از راه درست، ما ابتدا باید بدانیم که چه کار می خواهیم چکار بکنیم و هدف چیست و اینکه نمی شود همه چیز را با هم درست کرد. اگر یک نگرش خوب پدید آید به دنبال آن پیامدهای خوبی خواهد داشت و این در دستان من و توست نه بیگانه. فقط با ضمیر ناخودآگاه خودمان این را باور کنیم و در ذهن بسپاریم. و فراموش نکنیم که ما میتوانیم.

 • هرکس به دنبال موفقیت است این کتاب را بخواند

  امروزه کتاب های زیاد و روش های گوناگونی در زمینه موفقیت مطرح گردیده است... اما در میان این کتاب ها خیلی از آن ها انتزاعی و غیر باور هستند.... اما این کتاب و روش های آن بسیار کاربردی و قابل اجراست.... کافی است تنها یکبار آن را بخوانید و به آن عمل کنید تا اثرات فوق العاده آن را در زندگی خود حس کنید... با این کتاب جهش به سوی موفقیت را آغاز کنید.....

 • مشکلاتتان را شکلات کنید

  امروزه مشکلات زیادی سد راه موفقیت ما قرار گرفته است اما یک داستان ساده و درس گرفتن از آن می توانند حل کردن مشکلات را برای ما شیرین کند. این داستان ساده راه حل بزرگی برای حل مشکلات یزرگ می باشد. داستان یک جوان روستایی که ناخواسته با یک حیوان وحشی می جنگد و او را از پا در می آورد بدون آنکه بداند با چه حیوانی جنگیده است. باید در زندگی این نکته را دانست که نباید از اسم مشکلات ترسید.

 • کنکور ۹۷ و راه های موفقیت در آن

  در این مقاله میخواهیم در مورد کنکور ۹۷ ورا های موفقیت درآن صحبت کنیم امیدوارم از این مقاله خوشتون بیاد و مورد استفاده باشد

 • عادت های بدی که برای رسیدن به موفقیت باید کنار بگذاریم

  به نظر شما معنی موفقیت چه چیزی می تواند باشد؟ اینکه بیشتر و سخت تر کار کنیم؟ خیر این یک معنی درست از موفقیت نیست بلکه موفقیت به این معنی است که کارهای خود را با برنامه ریزی دقیق و هوشمندی انجام دهیم. اولین قدم برای رسیدن به موفقیت داشتن پشت کار و حذف کردن برخی عادت هایی است که مانع رسیدن به چنین هدف بزرگی می شوند.اغلب انسان ها در طول روز کارهای اشتباه زیادی انجام می دهند که آنها را روزانه تکرار می کنند و از رسیدن به موفقیت دور می کنندولی افراد موفق این اشتباهات را انجام نمی دهند. پس برای اینکه بتوانیم به موفقیت برسیم باید این اشتباهات و عادت های بد را کنار بگذاریم و سپس مسیر مناسب برای رسیدن به اهداف خود و موفقیت پیدا کنیم.

 • خود را بیشتر دوست بداریم.

  تصور اکثر مردم این است که خودشان را دوست دارند اما با تحقیقات و آزمایشات متعددی نشانی غیر این دارد و دقیقا برعکس است. ما تا بحال شاید همواره از دوست داشتن یا عدم دوست داشتن انسان های اطرافیان سخن گفته ایم، اما آیا از خود پرسیده ایم که" آیا من خودم را دوست دارم." پاسخ این پرسش شاید این باشه " آره مگه میشه من خودم رو دوست نداشته باشم؟". حقیقت امر این است که اگر ما خود را دوست داشته باشیم و از طرز رفتار و تفکرمان لذت ببریم، نتیجه این امر بهبود روابط با دیگران، شغل، آینده، تحصیل و ایمانتان است. تنها زمانی میشود ارتباط خوبی با اطرافیان برقرار کرد که خود انسان از درون به یک ثبات برسد و دارای یک جاذبه و لذت درونی باشد.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری