• رفتارهای تولید ثروت

  چطور قانون جذب ثروت رو دور بزنیم و کاری کنیم که در جذب فقط جملات تاکیدی بکار نبریم و یا مثبت آمیز چون خیلی ها عقیده دارند اینها به تنهایی کافی نیست کار کردن وزحمت کشیدن هم به تنهایی کافی نیست بلکه طبق تحقیقات بعمل آمده باید ما خود را از درون هم تغییر دهیم تا بتوانیم این نیرو را در جهت میل خودمان هدایت کنیم بسیاری از ثروتمندان دانسته یا ندانسته قوانینی را تبعیت می کنند که در جذب ثرمایه کمک شایانی به آنها کرده است آنها علاوه بر افکار مثبت و اندیشه به ثروت و مثبت اندیشی رفتارهایی از خود دارند که شدیدا به آنها کمک میکند تا ثروت را جذب کنند نیرویی که سبب میشود همانگونه که قانون جذب می گوید آنها عاشق پول و جمع کردن آن باشند

 • چرا جملات تاکیدی تاثیری روی من ندارد؟

  آیا شما هم در استفاده از جملات تاکیدی مشکل دارید؟ آیا فکر می کنید تکرار عبارت های تاکیدی، تاثیری در موفقیت و ایجاد تغییرات مثبت در شما ندارد؟ در این مقاله قانونی را به شما آموزش خواهم داد که با استفاده از این قانون، به راحتی می توانید از عبارت های تاکیدی برای ایجاد تغییرات سریع و پایدار در زندگی خود استفاده کنید و از نتایج به دست آمده شگفت زده شوید. اگر بتوانید این قانون مهم را در تمرین جملات تاکیدی به کار بگیرید،، خیلی سریع تر و راحت تر به اهداف و خواسته های خود در زندگی دست پیدا خواهید کرد و خیلی راحت می توانید از آن برای رسیدن به هر خواسته و هدفی در زندگی خودتان استفاده کنید. پس با ما در این مقاله همراه باشید...

 • نحوه ساخت تابلوی اهداف کائنات سه بعدی و جذب ثروت و موفقیت

  نحوه ساختن تابلو اهداف (تابلو کاینات) و دلیل ساخت آن؟! سوالی که برای همه ما پیش آمده که ... عامل اصلی موفقیت افراد ثروتمند چیست؟ چگونه به این موفقیت رسیده اند؟ از کجا شروع کرده اند؟ آیا می شود همه ثروتمند باشند؟ اصلا تابلو تخیل چیست ؟ به بیان ساده تابلو تخیل یک نقاشی یا یک نمایش دیداری از چیز هایی است که شما در زندگیتان می خواهید بدست بیاورید یا می خواهید آنگونه باشید یا آن را انجام دهید . این تابلو شامل یک کاغذ دیواری است یا یک تابلوی فیبری یا اسنجی است که بریده تصاویر و نقاشی چیز هایی که می خواهید روی آن سنجاق می کنید . هدف از ایجاد تابلو هدف فعال کردن قانون جذب برای کشیده شدن چیز هایی که در رویا هایتان دارید به واقعیت است .

 • بنزین سوپر برای پیمودن جاده موفقیت

  برای انجام دادن هر کار مهم و بزرگی نیازمند هدف ، انگیزه ، پشتکار و تلاش بی اندازه تا انجام دادن کامل و تمام آن کار می باشیم.جهت نائل شدن به موفقیت عامل انگیزه از فاکتورهای مهم به حساب می آید.زیرا رسیدن به موفقیت بدون انگیزه و تلاش کافی بی نتیجه می باشد.یکی از راه های کسب انگیزه استفاده از تجربیات بزرگانی است که جاده موفقیت را به خوبی پیموده اند.برخی از این بزرگان واندیشمندان تجربیات و شیوه های رسیدن به موفقیت را در قالب تک جمله های زیبا و موثر و ناب بیان کرده اند.تک جمله هایی که به شاهراه های طلایی رسیدن به منزلگاه موفقیت معروف اند .در این مطلب تعدادی از این شاه جمله های طلایی و ناب برخی از بزرگان گنجانده شده است.

 • این 11 کار به شما کمک میکند تا قبل از 30 سالگی میلیونر شوید...

  شما هم دوست دارید قبل از 30 سالگیتان میلیونر شوید؟ البته این فقط یک رویا نیست و کاملا شدنی است ولی انجام دادن آن خیلی هم راحت نیست!!! هر فردی به روش خودش برای رسیدن به این هدف تلاش میکند و سعی خود را برای رسیدن به این مهم انجام میدهد. اما ما در این مطلب توسیه های بسیار تاثیر گذار را ذکر میکنیم که به شما کمک شایانی خواهد کرد تا قبل از 30 سالگی میلیونر شوید. پس با ما همراه باشید.

 • زندگینامه استیو جابز موسس اپل

  جابز در سال 1986 توانست یک گروه گرافیکی را از بخش گرافیکی لوکاس فیلم خرید این شرکت که بعدها که پیکسار نامیده شد توانست فیلم های پویا نمایی موفقی بسازد در سال 2006 شرکت والت دیزنی پیکسار را خرید پس از این معامله جابز به سهامدار اصلی والت دیزنی تبدیل شد و به عضویت هییت مدیره ان تبدیل شد در اکتبر 2003 سرطان جابز تشخیص داده شد ودر اوت 2011 او از سمت مدیر عاملی اپل خودش را برکنار کرد تیم کوک از مدیران ارشد اپل مدیر عامل شد و جابز به عنوان رییس هییت مدیره به کارهایش اداه داد جابز در نهایت به دلیل بیماری سرطانی که گرفت سرطلن لوزوالمعده در تاریخ چهارشنبه 5 اکتبر 2011 در گذشت. استیو جابز ادم خیلی خیلی موفقی بود.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری