آموزش باستان شناسی و عتیقه شناسی - تعبیر خواب -کانال تلگرام

» آشنایی با مهره مار و خواص مهره مار و روش به دست آوردن مهره ماراخبار باستان شناسی و آموزشی و کانال تلگرام تعبیر خواب دعا

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir آشنایی با مهره مار و خواص مهره مار و روش به دست آوردن مهره مار را برای شما عزیزان قرار دادیم . مهره مار چه خواص و فوایدی دارد ؟ مهره مار چگونه به دست میاید ؟ خواص مهره مار چیست ؟آیا مهره مار شانس میاورد ؟ مهره مار طبیعی چگونه تهیه میشود ؟ در ادامه مطلب با مهره مار و خواص مار اطلاعات و مطالب بیشتری را مشاهده خواهید کرد .

آشنایی با مهره مار و خواص مهره مار و روش به دست آوردن مهره مار

آشنایی با مهره مار و خواص مهره مار و روش به دست آوردن مهره مار

آشنایی با مهره مار و خواص مهره مار و روش به دست آوردن مهره مار,مهره مار چه خواصی دارد؟,مهره مار طبیعی چگونه تهیه میشود؟,روش به دست آوردن مهره مار چگونه است؟,مهره مار از چه روشی به دست میاید ؟ اطلاعات و مطالبی درباره مهره مار اصل و طبیعی

آشنایی با مهره مار و خواص مهره مار و روش به دست آوردن مهره مار

مهره مار و خواص آن

 

آشنایی با مهره مار و خواص مهره مار و روش به دست آوردن مهره مار

آشنایی با مهره مار و خواص مهره مار و روش به دست آوردن مهره مار

 

در مارهای نر بار مثبت و در مارهای ماده حامل بار انرژی منفی می باشد که مثل آهنربایی متابولیک دو جفت را به سوی هم جذب کرده است و مقاربت برای ادامه نسل را باعث میشود . اندازه این مهره ها حدودا به اندازه ۲ عدد لپه معمولی است . بعد از عمل جفت گیری این مهره ها از سر مار جدا شده و بر زمین می افتد اگر فردی بتواند این مهره ها را که متعلق به ۲ مار جفت گیری کننده را از آن خود کرده و ۴۰ روز با خود داشته باشد مغناطیس طبیعی بدن با مغناطیس مهره مار هماهنگ شده و تقویت می شود و فرد دارنده بواسطه آن میدانی به مراتب وسیع تر و قوی تر نسبت به فرد عادی فاقد مهره مار حول خود ساطع می نماید که آثار بی شماری را برای آن ناشی می شود .

خاصیت مغناطیسی آن در از بین بردن آثار سوء گوشی های تلفن همراه و دکل های مخابراتی و تلویزیونی و کابل های فشارقوی و لوازم خانگی و تمامی مواردی از این دست دیگر از خصوصیت های منحصر به فرد مهره مار است .

چگونه به دست می آید ؟

به دست مارگیران و حادثه جویان بسیار حرفه ای و از جان گذشته ای که روزها و شب ها را در کوه ها و دشت ها سپری می کنند بدست می آید . این مارگیران در مواقع مناسب و پس از جفت گیری مار موفق به بدست آوردن مهره می شوند .

مارها پس از جفت گیری در یک مکان خاص و در طبیعت آزاد و در صورتی که به دور از چشم همگان باشد پس از اتمام جفت گیری قطعه ای استخوانی را در محل جفت گیری رها می سازند که به آن مهره مار یا محبت مار می گویند .

این قطعه استخوانی از نیروی بسیار قوی مغناطیس حیوانی برخوردار بوده و دارنده آن دارای محبوبیت و مقبولیت بسیار می شود . قطعات دیگر در زمان های مناسب دیگر و پس از کشتن مارها به دست می آید .

مهره مار طبیعی چگونه تهیه میشود ؟

در روش مدرن تر نژادهای از مار که بیشتر جفت گیری کرده و بهترین مهره مار را تولید میکنند جمع آوری شده و به صورت جفت جفت نگهداری می شوند و در شرایط مناسب آب و هوایی و تغذیه قرار می گیرند تا جفت گیری بیشتر داشته باشند و تمام مهره های آنها جمع آوری شود .

از مزایای این روش :

جفت بودن قطعی مهره های مار و قیمت تمام شده بسیار پایین آن است . مهره مار در برخی از کشورهای خارجی مخصوصا هندوستان و کشور های عربی اهمیت و ارزش بسیار بالاتری نسبت به ایران را دارد .

بهتر است مهره مار را به اطراف سینه و زیر گردن متصل شود یعنی جایی میان سر و قلب .

هنگام خرید به چه نکاتی دقت کنیم ؟

۱) یکی از مهم ترین نکاتی که خریدار مهره مار را تهدید میکند عدم وجود اطلاعات کافی در مورد مهره مار است . برخی از خریداران به دلیل اینکه تاکنون مهره مار را ندیده اند ممکن است هر کالایی را به عنوان مهره مار با هر قیمتی خریداری کنند .

۲) دومین مورد اساسی برای تهیه مهره مار جفت بودن مهره ها از یک جفت مار نر و ماره است که تاثیر به سزایی بر میزان اثرات اعجاب انگیز مهره مار دارد . دقت کنید بعضی از فروشگاه ها مخصوصا آنهایی که مهره مار را از داخل تهیه میکنند (در صورتی که واقعا مهره مار بفروشند) هیچ دقتی بر جفت بودن مهره های مار ندارند .

۳) اندازه مهره مونث تقریبا دو برابر لپه و مهره مذکر سه برابر سایز یک لپه است .

در برخی موارد ممکن است جفت مهره مار تقریبا یک اندازه باشند و یا مهره مونث بزرگتر از مذکر باشد، مهره مارهای که رنگ روشن تری دارد دارای ارزش بیشتری می باشند . مهره ماری که تقریبا سیاه شده باشد قدیمی تر است که دارای بار فرامغناطیسی کمتری بوده و قابل استفاده نیست .

این مطلب فقط جنبه اطلاع رسانی دارد و این سایت هیج تایید و مسئولیتی مبنی بر اصالت این موضوع ندارد .

آشنایی با مهره مار و خواص مهره مار و روش به دست آوردن مهره مار

آشنایی با مهره مار و خواص مهره مار و روش به دست آوردن مهره مار

نظر سایت ما در مورد مهره مار

یک نوع صدف دریایی است که چون شباهت زیادی به استخوان های بدن مار دارد، از زمان های قدیم تاکنون مهره مار لقب گرفته است .

یک نوع بیشتر نیست که بیشتر از سواحل دریاهایی با آب های گرم و شور یافت می شود، مانند دریای هند .

خواص ماورائی بسیار بالایی دارد . این مهره بسیار سریع با افراد ارتباط برقرار کرده و اکثر خواص سنگ ظاهر می شود .

خواص ماورائی مهم مهره مار

ایجاد محبوبیت، مهر و محبت بین زن و شوهر، خوش شانسی، ایجاد جاذبه برای افراد .

آزمایش اصالت مهره های مار

چگونه بدانیم مهره مار اصل است یا خیر ؟

۱. اگر دو عدد مهره مار اصل را در ظرفی حاوی سرکه خالص انگور (تاکید میکنم سرکه کاملا خاص انگور) قرار دهید (حتما به سمت کف صاف مهره مار در ظرف قرار دهید تا حرکت و رقص مهره مار ممکن شود) خواهید دید که این دو مهره مار پس از مدتی حرکت نموده به همدیگر نزدیک شده و به هم می چسبند ! زمان حرکت کردن و به هم چسبیدن آن ها ممکن از از چند دقیقه تا چند ساعت متغیر باشد و این هم به دلیل شرایط فیزیکی و روحی مارها در زمان جفت گیری می باشد .

۲. ساده ترین راه تشخیص : در زیر مهره مار اصل نقش خاصی خواهید دید که همزمان با رشد مار تشکیل می شود .

بازدید : 278 views بار دسته بندی : مهره مار تاريخ : ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.