آموزش باستان شناسی و عتیقه شناسی - تعبیر خواب -کانال تلگرام

» دعا برای بالا بردن مهر و محبت میان زوجیناخبار باستان شناسی و آموزشی و کانال تلگرام تعبیر خواب دعا

در این پست از سایت antique-book-treasure.irدعا برای بالا بردن مهر و محبت میان زوجین را برای شما عزیزان قرار دادیم .بنا به هر دلیلی اگر سردی میان خود و شوهرتان احساس کردید مشروط بر اینکه بقصد تسخیر شوهر و گرفتن آزادی مطلق از او اینکار را نکنید این دستور را می توانید استفاده کنید در غیر اینصورت اگر قصد سوء‌ استفاده داشته باشید مطمئن باشید نتیجه نخواهید گرفت طبق دستور زیر عمل نمایید :در ادامه مطلب دعا برای بالا بردن مهر و محبت میان زوجین را مشاهده خواهید کرد.

دعا برای بالا بردن مهر و محبت میان زوجین

دعا برای بالا بردن مهر و محبت میان زوجین

,دعای مهر و محبت از راه دور,دعاي مهر و محبت از راه دور,دعا مهر و محبت از راه دور,دعاي مهر محبت از راه دور,دعای مهر و محبت قوی از راه دور,دعای مهر و محبت شدید از راه دور,دعای مهر محبت از راه دور,دانلود مجله دعاي مهر و محبت از راه دور,دعای مهر محبت قوی از راه دور,دعای مهر و محبت,دعای مهر و محبت بین زن و شوهر,دعای مهر و محبت بین دو نفر,دعای مهر و محبت مجرب,دعای مهر و محبت قوی,دعاي مهر و محبت بين دو نفر,دعای مهر و محبت همسر,دعای مهر و محبت فوری,دعای مهر و محبت برای شوهر,دعاي مهر و محبت بين زن و شوهر,دعا مهر و محبت بین زن و شوهر,دعای افزایش مهر و محبت بین زن و شوهر,دعای ایجاد مهر و محبت بین زن و شوهر,دعا برای مهر و محبت بین زن و شوهر,دعا جهت مهر و محبت بین زن و شوهر,دعا جهت مهر و محبت بين زن و شوهر,دعای زیاد شدن مهر و محبت بین زن و شوهر,دعا برای افزایش مهر و محبت بین زن و شوهر,دعای افزایش مهر و محبت بین دو نفر,دعا مهر و محبت بین دو نفر,دعای ایجاد مهر و محبت بین دو نفر,دعاي مهر و محبت+مجرب,دعای مهر محبت مجرب,دعای مجرب برای مهر و محبت,دعا مهر و محبت مجرب,دعای مهر و محبت بسیار مجرب,دعای مهر و محبت قوی بین زن و شوهر,دعا مهر و محبت قوی,دعاي مهر و محبت قوي,دعای مهر و محبت شدید,دعاي+مهر+و+محبت+شديد+طلسمطلسم+عشق+,دعای مهر و محبت شدید بین زن و شوهر,دعای ایجاد مهر و محبت قوی,دعای مهر و محبت خیلی قوی,دعاي مهر و محبت همسر,دعای مهر و محبت زن وشوهر,دعای مهر و محبت شوهر,دعا جهت مهر و محبت همسر,دعا برای جلب مهر و محبت همسر,دعا برای مهر و محبت شوهر,دعاي مهر محبت زن وشوهر,دعای مهر محبت فوری,دعا برای مهر و محبت فوری,دعای مهر و محبت فوری و سریع,دعای مهر و محبت شوهر به زن,دعا برای مهر و محبت برای شوهر,دعای مهر و محبت زن و شوهر,دعاي مهر و محبت زن و شوهر,دعا مهر و محبت زن و شوهر

دعا برای بالا بردن مهر و محبت میان زوجین

در انجام دعای محبت ، نكته ای كه مهم است، آسان و سهل بودن انجام و استجابت و نتيجه دعا برای دعا كننده است. در ذيل دعایی بسيار سريع، آسان و قوي برای محبت ذكر ميشود.
هر كس كه در نظر دارد محبت ديگران به او جلب شود شب جمعه دو ركعت نماز با حضور قلب كامل بخواند. در هر ركعت پس از حمد، آيه الكرسی را يكبار بخواند و سپس سوره اخلاص(قل هو الله احد) را يازده مرتبه بخواند. و به شيوه معمول نماز را ادامه دهد. بعد از سلام دادن نماز هفت مرتبه بگويد:
(يا مقلب القلوب والأبصار إقلب قلب فلان بمحبتى انك على كل شي قدير). بجای كلمه فلان، اسم مطلوب را بگويد. مجرب و صحيح است.
دعای مهر و محبت مجرب ، دعای محبت سریع
دعایی دیگر برای تسخیر قلوب و جلب محبت دیگران
دعای جذب قلوب و محبوب خلایق شدن
در ابتدا وضو گرفته و دو ركعت نماز به نيت جذب و تسخير قلوب ميخوانيم. بعد از سلام نماز يكصد مرتبه ذكر زير را تكرار مينمائيم:
لا اله الا الله محمد شفيع الله
پس از قرائت صد مرتبه ذكر فوق، دعای ذيل را ميخوانيم:
اللهم بحق حرمة لا اله الا الله محمد شفيع الله ان تجذب لى قلوب عبادك اجمعين حتى ينقادوا ويخضعوا لى بالمحبه والمودة والعطف برحمتك يا ارحم الراحمين وصلى الله على سيدنا محمد وعلى اله وسلم.
توجه:
تا پايان دعای فوق بايد توجه باطنی داشته باشيم.
نبايد در اثنای عمل ذكر با كسی مكالمه نمود.

بازدید : 75 views بار دسته بندی : ذکر و دعاهای قرآنی تاريخ : ۲۴ دی ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها

، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،