آموزش باستان شناسی و عتیقه شناسی - تعبیر خواب -کانال تلگرام

» دانلود کتاب و جزوه تخصصی رشته باستان شناسی تست های طبقه بندی شده نمونه سوالات و منابع کنکور کارشناسی ارشد باستان شناسیاخبار باستان شناسی و آموزشی و کانال تلگرام تعبیر خواب دعا

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir دانلود کتاب و جزوه تخصصی رشته باستان شناسی تست های طبقه بندی شده نمونه سوالات و منابع کنکور کارشناسی ارشد باستان شناسی را برای شما عزیزان قرار دادیم . دانلود کاملترین مجموعه کتاب و جزوه های تخصصی دروس رشته باستان شناسی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری انواع نمونه سوالات امتحانی کنکور + پاسخنامه سوالات طبقه بندی شده کنکور سالهای قبل رشته باستان شناسی + نمونه سوالات تشریحی و چهارگزینه ای تستی به همراه پاسخنامه تمامی سوالات تستی رشته باستان شناسی در سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ و منابع + منابع صددرصد تضمینی آزمون کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته باستان شناسی و تاریخ و جزوات و تحقیق و مقالات رشته باستان شناسی . این مجموعه جزوات و کتابها و سوالات تستی و چهارگزینه و منابع اطلاعاتی یک مجموعه کامل و جامع برای رشته باستان شناسی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری میباشد . با خرید این مجموعه و بسته آموزشی جزو نفرات اول کنکور سراسری رشته باستان شناسی خواهید شد . قیمت این بسته آموزشی با تخفیف ویژه فقط ۲۵ هزار تومان میباشد و تمام کتابها و جزوات با فرمت پی دی اف PDF با کیفیت بالا و به زبان فارسی میباشند . برای خرید و دانلود مجموعه کامل و بسته آموزشی جزوات و کتابها و مقالات و منابع اطلاعاتی و نمونه سوالات تستی آزمون کنکور سراسری کارشناسی ارشد و دکتری رشته باستان شناسی (جزوات، نکات کلیدی و سوالات مهم، نمونه سوالات آزمون ها، بسته های مکاتبه ای، بسته های آموزشی آنلاین، آزمون های خودسنجی و پاسخنامه های تشریحی و تستی) به ادامه مطلب مراجعه کنید .

دانلود کتاب و جزوه تخصصی رشته باستان شناسی تست های طبقه بندی شده نمونه سوالات و منابع کنکور کارشناسی ارشد باستان شناسی

دانلود کتاب و جزوه تخصصی رشته باستان شناسی تست های طبقه بندی شده نمونه سوالات و منابع کنکور کارشناسی ارشد باستان شناسی

دانلود کتاب و جزوه تخصصی رشته باستان شناسی تست های طبقه بندی شده نمونه سوالات و منابع کنکور کارشناسی ارشد باستان شناسی,دانلود جزوات رشته باستان شناسی,دانلود کتابهای رشته باستان شناسی,دانلود نمونه سوالات آزمون کنکور سراسری ارشد و دکتری رشته باستان شناسی,دانلود تست های چهارگزینه ای رشته باستان شناسی,دانلود سوالات به همراه پاسخنامه کنکور ارشد و دکتری رشته باستان شناسی,دانلود سوالات طبقه بندی شده کنکور سال ۹۵ رشته باستان شناسی,دانلود منابع اطلاعاتی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته باستان شناسی,دانلود رایگان کتابها و جزوات تخصصی و عمومی کارشناسی ارشد و دکتری رشته باستان شناسی,دانلود بسته آموزشی کنکور سراسری مقطع کارشناسی ارشد و دکتری باستان شناسی,دانلود دفترچه آزمون کنکور ارشد باستان شناسی,دانلود رایگان کتاب و جزوه سوالات طبقه بندی شده تستی منابع اطلاعاتی رشته باستان شناسی,دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه کنکور ارشد مجموعه باستان شناسی سال ۹۴ و ۹۵,دانلود رایگان سوالات تست کنکور کارشناسی ارشد دولتی و سراسری ۹۴ و ۹۵,دانلود سوالات و پاسخ کنکور ارشد باستان شناسی ۹۴ و ۹۵,دانلود سوالات و پاسخ کنکور ارشد باستان شناسی نمونه سوالات کارشناسی ارشد باستان شناسی,سوالات کنکور کارشناسی ارشد باستان شناسی با پاسخنامه,دانلود دفترچه سوالات آزمون ارشد سال های گذشته,دانلود سوالات کنکور سراسری دکتری رشته باستان شناسی,دانلود PDF بانک نمونه سوالات و پاسخ نامه آزمونهای کارشناسی ارشد باستان شناسی,دانلود مجموعه بسيار كامل سوالات و پاسخ نامه آزمونهای کارشناسی ارشد باستان شناسی و تاریخ

دانلود کتاب و جزوه تخصصی رشته باستان شناسی تست های طبقه بندی شده نمونه سوالات و منابع کنکور کارشناسی ارشد باستان شناسی

 پکیج و مجموعه کامل و جامع رشته باستان شناسی رو برای دانشجویان عزیز جمع آوری کردیم . این مجموعه بی نظیر شامل دروس تخصصی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته باستان شناسی میباشد . از جمله دروس آموزش داده شده در این پکیج مربوط میشود به دوره اسلامی – زبان تخصصی و دوران ماد هخامنشی پارت و ساسانی و دوران ما قبل تاریخ ایران و بین النهرین و … . به همراه شرح کامل درس و هزاران نکات کلیدی و نمونه سوالات طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد به همراه پاسخنامه تشریحی برای اولین بار در ایران . حجم کل کتابها ۴۳ مگابایت میباشد و تعداد صفحات نیز نزدیک به ۱۰۰۰ صفحه به زبان فارسی . دانلود کتاب و جزوه تخصصی رشته باستان شناسی تست های طبقه بندی شده نمونه سوالات و منابع کنکور کارشناسی ارشد باستان شناسی را برای شما عزیزان قرار دادیم . دانلود کاملترین مجموعه کتاب و جزوه های تخصصی دروس رشته باستان شناسی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری انواع نمونه سوالات امتحانی کنکور + پاسخنامه سوالات طبقه بندی شده کنکور سالهای قبل رشته باستان شناسی + نمونه سوالات تشریحی و چهارگزینه ای تستی به همراه پاسخنامه تمامی سوالات تستی رشته باستان شناسی در سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ و منابع + منابع صددرصد تضمینی آزمون کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته باستان شناسی و تاریخ و جزوات و تحقیق و مقالات رشته باستان شناسی . این مجموعه جزوات و کتابها و سوالات تستی و چهارگزینه و منابع اطلاعاتی یک مجموعه کامل و جامع برای رشته باستان شناسی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری میباشد . با خرید این مجموعه و بسته آموزشی جزو نفرات اول کنکور سراسری رشته باستان شناسی خواهید شد . قیمت این بسته آموزشی با تخفیف ویژه فقط ۲۵ هزار تومان میباشد و تمام کتابها و جزوات با فرمت پی دی اف PDF با کیفیت بالا و به زبان فارسی میباشند . برای خرید و دانلود مجموعه کامل و بسته آموزشی جزوات و کتابها و مقالات و منابع اطلاعاتی و نمونه سوالات تستی آزمون کنکور سراسری کارشناسی ارشد و دکتری رشته باستان شناسی (جزوات، نکات کلیدی و سوالات مهم، نمونه سوالات آزمون ها، بسته های مکاتبه ای، بسته های آموزشی آنلاین، آزمون های خودسنجی و پاسخنامه های تشریحی و تستی) به ادامه مطلب مراجعه کنید .
 

با سیستم پشتیبانی ۲۴ ساعته تیم آنتیک با خیال راحت خرید کنید و در سریعترین زمان فایلها را دانلود کنید .

۰۹۱۴۲۹۰۶۲۹۹ – ۰۹۳۳۹۶۴۱۷۰۲
آدرس ایمیل : iranfilekar@gmail.com
صفحه تلگرام : https://telegram.me/treasurebook

 

قیمت کل بسته آموزشی ۲۵ هزار تومان میباشد !!

 

مجموعه دروس تخصصی رشته باستان شناسی
((دوره اسلامی – زبان تخصصی ))
شرح کامل درس – نکات کلیدی – تست های میکرو طبقه بندی شده با پاسخ کاملا تشریحی
ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد
این جزوه و مقاله در قالب ۲۱۴ صفحه به زبان فارسی میباشد . فرمت فایل نیز پی دی اف pdf بوده و حجم فایل ۸ مگابایت میباشد .
——————————————————
مجموعه دروس تخصصی رشته باستان شناسی
((ماد – هخامنشی – پارت – ساسانی))
شرح کامل درس – نکات کلیدی – تست های میکرو طبقه بندی شده با پاسخ کاملا تشریحی
ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد
این جزوه و مقاله در قالب ۲۰۸ صفحه به زبان فارسی میباشد . فرمت فایل نیز پی دی اف pdf بوده و حجم فایل ۹ مگابایت میباشد .
——————————————————
مجموعه دروس تخصصی رشته باستان شناسی
((ماقبل تاریخ ایران ))
شرح کامل درس – نکات کلیدی – تست های میکرو طبقه بندی شده با پاسخ کاملا تشریحی
ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد
این جزوه و مقاله در قالب ۲۴۰ صفحه به زبان فارسی میباشد . فرمت فایل نیز پی دی اف pdf بوده و حجم فایل ۷ مگابایت میباشد .
——————————————————
مجموعه دروس عمومی زبان رشته باستان شناسی
((زبان تخصص برای رشته باستان شناسی ))
شرح کامل درس – نکات کلیدی – تست های میکرو طبقه بندی شده با پاسخ کاملا تشریحی
ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد
این جزوه و مقاله در قالب ۲۱۶ صفحه به زبان فارسی میباشد . فرمت فایل نیز پی دی اف pdf بوده و حجم فایل ۱۰ مگابایت میباشد .
——————————————————
مجموعه دروس تخصصی رشته باستان شناسی
((بین النهرین ))
شرح کامل درس – نکات کلیدی – تست های میکرو طبقه بندی شده با پاسخ کاملا تشریحی
ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد
این جزوه و مقاله در قالب ۱۵۸ صفحه به زبان فارسی میباشد . فرمت فایل نیز پی دی اف pdf بوده و حجم فایل ۱۰ مگابایت میباشد .

قیمت کل پکیج باستان شناسی با تخفیف ویژه تنها ۲۵ هزار تومان

برای خرید آنلاین و دریافت سریع فایل فقط کافیست روی دکمه نارنجی رنگ زیر کلیک کنید

download-treasure-book-farsi

[purchase_link id=”723″ text=”خرید” style=”button” color=”orange”]

“برای دانلود، ابتدا پرداخت کنید”

ما برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد  و دکترای باستان شناسی ۲ بسته متفاوت داریم.  یک بسته ویژه کسانی که مقطع کارشناسی و ارشدشان باستان شناسی بوده است. این بسته خود بسته به اینکه داوطلب در کدام دانشگاه لیسانس خود را اخذ کرده باشد کمی متفاوت است و ما با توجه به نوع و مکان دانشگاهی(اعم از سراسری و آزاد و تهران یا شهرستان) داوطلب بسته و مشاوره ویژه ای به ایشان خواهیم داد.

و بسته دیگر مخصوص داوطلبانی است که لیسانس و فوق لیسانس خود را در رشته ای غیر از رشته باستان شناسی، گرفته اند. ما برای این داوطلبین بسته ویژه ای را تدارک دیده ایم که در این بسته, ضمن آموزش مطالب اولیه داوطلبان می توانند به سوالات کنکور سراسری و آزاد به بهترین وجه پاسخ دهند و از دیگر داوطلبانی که لیسانس باستان شناسی دارند, عقب نمانند. کما اینکه در سالهای مختلف ما رتبه های تک رقمی زیادی داشته ایم که لیسانس غیرمرتبط داشته اند.  

باستان شناسی ماقبل تاریخ ایران

باستان شناسی ماقبل تاریخ بین النهرین

باستان شناسی ماد و هخامنشی

باستان شناسی پارت و ساسانی

باستان شناسی دوره اسلامی

زبان تخصصی برای رشته باستان شناسی

مبانی نظری . عیلام و قوانین میراث فرهنگی و مشاوره تخصصی (ویژه آزمون دکتری)

به همراه مجموعه آزمونهای سالهای گذشته و بیش از ۱۰ هزار نکته و تست طبقه بندی شده و

کلاس ها و کنکورهای آزمایشی و مشاوره تخصصی تا انتخاب رشته

    ۲۳ نفر از ۵۰ نفر نخست کنکور دکتری ۱۳۹۳ و بیش از ۱۲۰ نفر از ۲۰۰ نفر نخست کنکور کارشناسی ارشد باستان شناسی ۱۳۹۳ از داوطلبینی هستند که از بسته آموزشی و کتابهای شرح جامع موسسه ما استفاده نموده اند.

    بیش از ۵۰ درصد پذیرفته شدگان هر ساله کنکور ارشد باستان شناسی لیسانس غیرمرتبط دارند که همگی از طریق منابع ما در کنکور کارشناسی ارشد پذیرفته می شوند.

    این بسته منطبق با سئوالات هر سال و کتب و مقالات تازه منتشره به روز می شود.
    بیش از ۹۵ درصد سئوالات کنکور دکتری و کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳ در مطالب کتب ما موجود بوده است. در حالیکه میانگین نفرات زیر ده کنکور حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد است.
    برای مشاوره و سفارش این بسته آموزشی با ۰۹۱۰۶۵۸۲۳۰۸تماس حاصل نمایید
    ما تضمین می دهیم که بیشتر از درصدهای رتبه ۱ کنکور سال آینده در منابع ما موجود است.

دانلود ۱۱۳۲ – سئوالات کارشناسی ارشد مجموعه باستان شناسی سال ۱۳۹۴  (پاسخنامه کلیدی سنجش – پاسخنامه تشریحی – درصدها و رتبه و محل قبولی)

دانلود دفترچه کنکور ۱۳۹۳ دانشگاه سراسری از لینک زیر رشته باستان شناسی دانشگاه سراسری

    http://www6.sanjesh.org/download/arshad93q/1132.pdf
    دانلود دفترچه کنکور سراسری سال ۱۳۹۲رشته باستان شناسی دانشگاه سراسری از لینک زیر
    http://s5.picofile.com/file/8103853734/arshad1392_1132_F_www_libarshad1388_blogfa_com_.rar.html
     
    دانلود دفترچه کنکور سراسری سال رشته باستان شناسی دانشگاه سراسری۱۳۹۱ از لینک زیر

 
    http://s1.picofile.com/file/7642722575/arshad1391_1132_F.rar.html

    دانلود دفترچه کنکور سراسری سال رشته باستان شناسی دانشگاه سراسری۱۳۹۰ از لینک زیر

    http://s1.picofile.com/file/7642607846/arshad1390_1132_B.rar.html

    دانلود دفترچه کنکور سراسری سال ۱۳۸۹رشته باستان شناسی دانشگاه سراسری از لینک زیر

    http://s3.picofile.com/file/7642265157/arshad1389_1132_4001.rar.html

    دانلود دفترچه کنکور سراسری سال ۱۳۸۸رشته باستان شناسی دانشگاه سراسری از لینک زیر

    http://s2.picofile.com/file/7640823652/arshad1388_1132_C_.rar.html

     
    دانلود دفترچه کنکور سراسری سال ۱۳۸۷رشته باستان شناسی دانشگاه سراسری از لینک زیر

     
    http://s3.picofile.com/file/7638354187/arshad1387_1132.rar.html

    دانلود دفترچه کنکور سراسری سال ۱۳۸۶ رشته باستان شناسی دانشگاه سراسری از لینک زیر

     
    http://s2.picofile.com/file/7635825264/arshad1386_1132.rar.html

    
    دانلود دفترچه کنکور دکتری ۱۳۹۳ رشته باستان شناسی دانشگاه سراسری دانشگاه سراسری

    تخصصی

    http://www6.sanjesh.org/Download/Doctora93Q/2134.pdf

    استعداد تحصیلی

     
    دانلود دفترچه سئوالات کنکور دکتری ۱۳۹۲ رشته باستان شناسی دانشگاه سراسری

    تخصصی

    http://www.pdfhost.ir/file/phd/92/soal_92/2134.pdf

    استعداد تحصیلی

    http://www.pdfhost.ir/file/phd/92/soal_92/2100.pdf

     

    دانلود دفترچه سئوالات کنکور دکتری ۱۳۹۱ رشته باستان شناسی دانشگاه سراسری

    تخصصی

    http://www.pdfhost.ir/file/phd/91/soal_91/2134.pdf

    استعداد تحصیلی

    http://www.pdfhost.ir/file/phd/91/soal_91/2100.pdf

     نام واحدهای دانشگاه دولتی که در مقطع کارشناسی ارشد باستان شناسی  پذیرش دارند

    دانشگاه تهران

    دانشگاه تربیت مدرس

    دانشگاه شهید بهشتی

    دانشگاه هنر اصفهان

    دانشگاه بوعلی همدان

    دانشگاه رازی کرمانشاه

    دانشگاه مازندران

    دانشگاه کاشان

    دانشگاه نیشابور

    دانشگاه سیستان و بلوچستان

    دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل

    دانشگاه شهرکرد

    دانشگاه شیراز  

    دانشگاه بیرجند

    دانشگاه جیرفت

    دانشگاه غیرانتفاعی گلستان گرگان

    موسسه غیرانتفاعی مارلیک نوشهر

    نام دانشگاههای دولتی که در مقطع دکتری باستان شناسی پذیرش دارند

    دانشگاه تهران

    دانشگاه تربیت مدرس

    دانشگاه هنر اصفهان

    دانشگاه مازندران

    دانشگاه سیستان و بلوچستان

    دانشگاه محقق اردبیلی

    دانشگاه بوعلی همدان

     نام واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد که در دوره کارشناسی ارشد  ۱۳۹۴ باستان شناسی پذیرش دارند

    دانشگاه تهران مرکز

    دانشگاه ابهر

    دانشگاه همدان

    دانشگاه مرودشت

    دانشگاه کازرون

    دانشگاه میانه

    دانشگاه ایلام

     نام واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد که در دوره دکتری تخصصی  ۱۳۹۴ باستان شناسی پذیرش دارند

    دانشگاه علوم و تحقیقات  

    دانشگاه تهران مرکز

    دانشگاه ابهر

با عرض سلام و تبریک خدمت همه داوطلبین گرامی

نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد رشته باستان شناسی در ساعت ۲۰ روز ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ منتشر شد و مطابق سالهای گذشته تمامی داوطلبینی که از بسته های آموزشی موسسه باستان شناسی پلدختر استفاده نموده بودند رتبه های برتر را از آن خود کردند. در این مرحله انتخاب کد محل دانشگاهی و گرایش بسیار تاثیر گذار است
ظرفیت های رشته باستان شناسی در مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۴ به شرح زیر است :

ظرفیت پذیرش دوره روزانه در کلیه گرایش های رشته باستان شناسی ۱۳۹۴ تعداد ۱۳۹ نفر می باشد(که نسبت به سال ۱۳۹۳ تعداد ۲۹ نفر کاهش یافته است). که از این تعداد ۶۰ نفر در گرایش باستان شناسی محض و ۲۷ نفر در گرایش باستان شناسی پیش از تاریخ ایران و ۲۸ نفر در گرایش دوران تاریخی ایران و ۲۴ نفر در گرایش دوران اسلامی پذیرفته می شوند.

دانشگاه تربیت مدرس و شیراز امسال پذیرش ندارند

ظرفیت پذیرش دوره های نوبت دوم ( یا به زبان عامیانه شبانه یا شهریه ای ) در تمام گرایش ها ۴۵ نفر است که ۲۷ نفر از این تعداد در گرایش باستان شناسی محض و ۶ نفر در گرایش باستان شناسی دوره پیش از تاریخ و ۵ نفر در گرایش باستان شناسی دوران تاریخی و ۷ نفر در باستان شناسی دوران اسلامی پذیرش می شوند.
ظرفیت پذیرش رشته باستان شناسی در دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی ۴۰ نفر است که این ۴۰ نفر در گرایش باستان شناسی محض پذیرش می شوند. تعداد ۲۰ نفر از این ۴۰ نفر در دانشگاه مارلیک نوشهر و تعداد ۲۰ نفر باقیمانده در دانشگاه غیرانتفاعی گلستان در شهر گرگان پذیرش می شوند.
شهریه ثابت دوره پردیس دانشگاه شهید بهشتی در سال ۱۳۹۴ برای هر ترم دو میلیون و پانصد و هشت هزار و هشتصد تومان اس (۲۵۰۸۸۰۰) و برای هر واحد نظری دویست و پنجاه و پنج هزار . سیصد و شصت هزار تومان (۲۵۵۳۶۰ هزار تومان ) و برای هر واحد پایان نامه پانصد و ده هزار و هفتصد و بیست هزار تومان (۵۱۰۷۲۰ هزار تومان) که اگر دانشجویی بخواهد در طی ۴ ترم دفاع کند شهریه کل دوره ارشد او می شود : ۲۰ میلیون تومان

گرایش های ۴ گانه باستان شناسی در دفترچه انتخاب رشته
در دفترچه مجموعه باستان شناسی دارای ۴ گرایش است:
باستان شناسی ( تمام گرایش ها و تخصص ها) :
در این گرایش که دانشگاه تهران کماکان به همین منوال دانشجو می پذیردٍ همه دروس تدریس می شودٍ یعنی از همه دوره ها باید واحد بگذرانید : پیش از تاریخ و تاریخی و اسلامی. پس داوطلبان به گرایش انتخابی خود توجه داشته باشند. ولی دانشجو می تواند هر گرایشی را که دوست داشته باشد انتخاب کند. در دانشگاه تهران دکتر حسن طلایی ٍ حسن فاضلی و کمال نیکنامی حضور دارند که اساتید بنام باستان شناسی ایران در پیش از تاریخ ایران هستند.  ۹۰ درصد اساتید باستان شناسی ایران از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند و جو علمی بسیار بالایی نسبت به دانشگاهها و خصوصا شهرستان ها دارد. رتبه های تک رقمی بدون شک دانشگاه تهران را انتخاب کنند.

دانشگاه تهران در گرایش دوران تاریخی هم اساتید جوان ولی بسیار توانایی مانند شاهرخ رزمجو و میثم لباف و مصطفی ده پهلوان را دارد.

در دوره اسلامی دانشگاه تهران هم دکتر کریمیان و اسماعیلی توانا هستند.

در این گرایش شما می توانید هر گرایش را که دوست داشته باشید بعنوان رساله ارشدتون انتخاب کنید. یعنی در واقع موضوع رساله ارشدتون هر چه باشد همان می شود گرایش کارشناسی ارشدتون. یعنی می توانید هر سه دوره رساله انتخاب کنید.

دانشگاههای دیگر ارائه دهنده این گرایش هم اساتید بنامی دارند از جمله دانشگاه نیشابور با اساتیدی چون عمران گاراژیان که در زمینه انسان شناسی و قوم باستان شناسی و پیش از تاریخ و خصوصا شمال شرق ایران بسیار توانا هستند.
باستان شناسی پیش از تاریخ ( ماقبل تاریخ ) : در این گرایش  فقط دروس و واحدهای مربوط به دوران پیش از تاریخ ایران و کشورهای همسایه را مطالعه می کنید ٍ هر جند که ترم اول باید واحدهایی از دوران اسلامی و تاریخی هم بگذرانید. کسانی که علاقه به دوران مختلف پیش از تاریخ دارند می توانند این گرایش را انتخاب کنند. گروه هایی که این گرایش در آنها قوی است به شرح زیر هستند:
دانشگاه مازندران – بابلسر : در این گروه دکتر رحمت عباس نژاد و دکتر حسن فاضلی حضور دارند که از اساتید بنام باستان شناسی منطقه مرکزی و شمالی ایران هستند. این دانشگاه در مقطع دکترا هم دانشجو می پذیرد و بدون شک انتخاب دانشگاهی که دکترا هم پذیرش دارد بسیار مهم است. دانشگاه تهران. تربیت مدرس. مازندران. هنر اصفهان . زاهدان. همدان . اردبیل دانشجوی دکترا پذیرش می کنند. که البته بعضی سالها زاهدان و اردبیل پذیرش نمی کنند و همدان و هنر اصفهان هم پذیرش کمی دارند. بیشترین پذیرش را تهران و بابلسر در مقطع دکترا دارند.
 دانشگاههای شهرستان ها هر چند امکانات و کتابخانه مجهز ندارند ولی اساتید جوان و متخصصی دارند که بسیار می توانند به شما کمک کنند که در این زمینه می توان به دانشگاه همدان با اساتیدی مانند عباس مترجم که متخصص دوره مفرغ غرب ایران و اردشیر جوانمرد زاده (استاد مدعو)که متخصص مس سنگی غرب ایران است اشاره کرد

همچنین به گروه تازه تاسیس رازی کرمانشاه اشاره کرد که برای نخستین بار دانشجو می پذیرد ولی دکتر حجت دارابی و سجاد علی بیگی را در گروه دارد که متخصصین نوسنگی و پارینه سنگی و در کل پیش از تاریخ و بخصوص غرب ایران هستند. سجاد علی بیگی ، در زمینه فلات مرکزی ایران هم توانا است. علاقمندان به باستان شناسی غرب ایران به رازی کرمانشاه توجه ویژه داشته باشند.
دانشگاه هنر اصفهان هم با حضور مرتضی حصاری در زمینه پیش از تاریخ گروه قوی ای دارد.
دوره تاریخی : در این گرایش دروس دوران تاریخی مطالعه و تدریس می شود که گروه بابلسر سید رسول موسوی حاجی و رضا مهرآفرین را که هر کدام از این اساتید در زمینه دوران تاریخی ایران از جمله ساسانی دارای تالیفات ارزشمندی هستند. حسن اخلاق از دیگر ارزشهای این اساتید است.
گروه همدان یعقوب محمدی فر و کاظم ملازاده را در خود دارد که این اساتید هم هر کدام در زمینه مطالعاتی خود تالیفاتی دارند.
گروه هنر اصفهان هم فرشید ایروانی که در زمینه اورارتو و شمال غرب ایران و ترکیه متخصص هستند.
دوره اسلامی : در این گرایش معماری و هنر ایران در دوره اسلامی مطالعه می شود. که گروه بابلسر سید رسول موسوی حاجی را در این زمینه در گروه خود دارد که متخصص این دوران است. عابد تقوی هم در دانشگاه بابلسر تدریس می کند که زمینه مطالعاتی ایشان در دوران اسلامی بسیار جدید و علمی هست.
 انتخاب بر اساس کیفیت دانشگاهها
۱- دانشگاه تهران ( روزانه ۱۱ نفر ) نوبت دوم ( ۱۱ نفر ) تا رتبه ۱۱ روزانه قبول میشن و تا رتبه ۷۰ نوبت دوم قبول میشن

۲- دانشگاه شهید بهشتی ( پیش از تاریخ ۸ نفر) (تاریخی ۸ نفر) (پردیس پولی ۸ نفر تاریخی ۸ نفر پیش از تاریخ که هزینه ۴ ترمش میشه ۲۰ میلیون حداقل) تا رتبه ۴۰ احتمال قبولی در روزانه بهشتی وجود دارد

۳- دانشگاه هنر اصفهان تا رتبه ۸۰ احتمال قبولی در هنر اصفهان وجود دارد

۴- دانشگاه مازندران تا رتبه ۱۱۰ امکان قبولی در مازندران هست

۵- دانشگاه بوعلی تا رتبه ۷۰ امکان قبولی در بوعلی

۶- دانشگاه نیشابور تا رتبه ۱۱۰ در نیشابور

۷- دانشگاه کاشان تا رتبه ۹۰ در کاشان

۸- دانشگاه اردبیل تا رتبه ۱۳۰ در اردبیل

۹- دانشگاه زاهدان تا رتبه ۲۰۰

۱۰- دانشگاه بیرجند تا رتبه ۲۳۰

۱۱- دانشگاه جیرفت تا رتبه ۲۵۰

 ۱۲- دانشگاه غیرانتفاعی مارلیک تا رتبه ۳۷۰

۱۳- دانشگاه غیرانتفاعی گلستان گرگان تا رتبه ۵۰۰

۱۴- پردیس دانشگاه بهشتی تا رتبه ۶۰۰

قیمت کل پکیج باستان شناسی با تخفیف ویژه تنها ۲۵ هزار تومان

برای خرید آنلاین و دریافت سریع فایل فقط کافیست روی دکمه نارنجی رنگ زیر کلیک کنید

download-treasure-book-farsi

[purchase_link id=”723″ text=”خرید” style=”button” color=”orange”]

“برای دانلود، ابتدا پرداخت کنید”

 

 

دانلود سوالات و پاسخ کنکور ارشد باستان شناسی ۹۲ – کنکور

konkur.in › کارشناسی ارشد

Jan 29, 2013 – ثبت نام آزمون ارشد رشته های پزشکی سال ۹۶ از یک اسفند. ۲۰۷ بازدید …. دانلود سوالات و پاسخ کنکور کارشناسی ارشد باستان شناسی ۹۲٫ کد دفترچه …

دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه کنکور ارشد مجموعه باستان شناسی سال …

mastertest.ir/…/باستانشناسیارشددانلود-تست-کار

Dec 24, 2012 – دانلود سوالات تست ارشد مجموعه باستان شناسی سال ۸۶ ( کد ۱۱۳۲ ) … سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ سراسری مجموعه دریا نوردی( کد رشته ۱۲۶۶ ).

دانلود سوال کارشناسی ارشد رشته باستان شناسی ۹۱ ( کد ۱۱۳۲ )

mastertest.ir/…/باستانشناسیدانلودارشدسوالات-کا…

Dec 29, 2012 – سوالات تست آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۱ باستان شناسی از طریق لینک زیر قابل دانلود می باشد. دانلود سوالات کارشناسی ارشد کلیه رشته ها در سالهای …

دانلود رایگان سوالات تست کنکور کارشناسی ارشد دولتی و سراسری ۹۴ …

mastertest.ir/…/دانلودسوالاتباستانشناسیارشد-۹۴…

Feb 8, 2015 – کاربران عزیز مستر تست می توانند دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه ۱۳۹۳ رشته مجموعه باستان شناسی را از طریق لینک زیر …

نمونه سوالات کارشناسی ارشد باستان شناسی :: استاد رضایی؛ کلاس …

bastanshenas.blog.ir/…/نمونه-سوالاتکارشناسیارشد-…

دانلود سوالات و پاسخ کنکور ارشد باستان شناسی نمونه سوالات کارشناسی ارشد باستان شناسی دانلود سوالات و پاسخ کنکور ارشد باستان شناسی ۹۲ – کنکور …

دریافت دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵٫ ۱۳۹۵/۰۲/۱۸٫ نسخه چاپی … لينك دانلود دفترچه, كد و عنوان رشته امتحاني. دریافت دفترچه شماره ۱ … دریافت دفترچه, ۱۱۰۹ – فرهنگ وزبان هاي باستاني. دریافت دفترچه, ۱۱۱۰ – مجموعه زبان شناسي.

سوالات کنکور کارشناسی ارشد باستان شناسی با پاسخنامه – آلوخ

www.alookh.com/سوال-کنکور-ارشدباستانشناسی-…

سوالات کنکور کارشناسی ارشد باستان شناسی با پاسخنامه. جزوه و خلاصه درس های دانشگاه آلوخ کتاب و حل المسائل درس پیام نور فایل های آموزشی رشته های دانشگاهی.

در حقیقت با وجود این‌ که‌ در کشور ما زمینه‌های‌ ملی‌ رشته‌ باستان‌ شناسی‌ وجود دارد و باید حداقل‌ در منطقه‌ خاورمیانه‌، باستان‌شناسی‌دانلود اصل سوالات آزمون کارشناسی ارشد

منابع کنکور کارشناسی ارشد باستان شناسی ۹۴ – یک دانشگاه

۱daneshgah.ir/…/منابع-کنکور-کارشناسیارشدباس

منابع جدید کنکور کارشناسی ارشد باستان شناسی : دوران اسلامی ۱- کتاب معماری اسلامی اتینگهاوزن و گرابار، انتشارات سمت۲- کتاب معماری اسلامی … ادامه مطلب.

جدیدترین جزوات کارشناسی ارشد در رشته باستان شناسی توسط جمعی از فارغ الـــتحصیلان و رتبه هاي تك رقمي … دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

باستان شناسی پلدختر

poledokhtar.blogfa.com/

ما برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکترای باستان شناسی ۲ بسته متفاوت داریم … لیسانس و فوق لیسانس خود را در رشته ای غیر از رشته باستان شناسی، گرفته اند … این بسته, ضمن آموزش مطالب اولیه داوطلبان می توانند به سوالات کنکور سراسری و … با دانلود هر نقشه می توانید نمای کلی هر منطقه را ببینید و در بررسی های باستان …

کامل ترین منابع کنکور کارشناسی ارشد و دکتری باستان شناسی ۹۲ … این بسته, ضمن آموزش مطالب اولیه داوطلبان می توانند به سوالات کنکور سراسری و … دانلود دفترچه کنکور ۱۳۹۳ دانشگاه سراسری از لینک زیر رشته باستان شناسی دانشگاه سراسری …

دانلود سوالات کارشناسی ارشد باستان‌ شناسي‌

koncur.arisfa.com/دانلود+سوالات+کارشناسی+ارشد+با

دانلود سوالات کارشناسی ارشد باستان‌ شناسي‌ – نمونه سوالات پیش دانشگاهی و متوسطه، … دسته:دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد گروه علوم انسانی سال ۱۳۹۰,| امتياز : ۳ | ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ … دانلود سوالات رشته‌ هاي‌ امتحاني‌ دوره‌ كارشناسي‌ ارشد گروه‌ علوم‌ پايه.

سوالات رایگان کارشناسی ارشد۸۶,۸۷,۸۸,۸۹,۹۰,۹۱,۹۲,۹۳با پاسخنامه,دانلود نمونه سوالات … کلیه رشته ها · نمونه سوالات کارشناسی ارشد – ۱۱۰۱-مجموعه زبان و ادبیات فارسی … نمونه سوالات کارشناسی ارشد – ۱۱۳۲-باستان شناسی · نمونه سوالات کارشناسی …

دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال ۹۲,کارشناسی ارشد ,Pardazesh ,انتشارات پردازش ,دکترا. … ارشد سراسری سال ۹۲٫ رشته‌ هاي‌ امتحاني‌ دوره‌ كارشناسي‌ ارشد گروه‌ علوم‌ انساني … ۱۱۳۲, باستان‌ شناسي‌ · کليد سوالات. ۱۱۳۳, مجموعه‌ روان …

دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۸۶ تا ۹۲ – سایت تخصصی آزمون دکتری

phdtest.ir/…/دانلودسوالات-آزمون-کارشناسیارشد-۸۶-…

دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم انسانی و زبان … ببخشید چار فرهنگ و زبان های باستانی دو مجموعه است ولی باستان شناسی وجود ندارد؟ پاسخ دادن. M می‌گه:.

دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد ۹۴ – همراه با پاسخنامه » · رشته ها …. دانلود دفترچه کنکور ۱۳۹۳ دانشگاه سراسری از لینک زیر رشته باستان شناسی دانشگاه سراسری …

Nov 15, 2016 – با کلیک روی آیکون دانلود می توانید سوالات کنکور کارشناسی ارشد دولتی سال ۹۳ رشته باستان شناسی را به همراه پاسخنامه تستی آزمون به صورت …

دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال ۹۴٫ … دانلود, ۱۱۳۲ – مجموعه باستان شناسيدانلود, زبان فرانسه براي كد رشته ۱۱۱۷ و ۱۱۴۳ – عصر پنجشنبه.

ما برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکترای باستان شناسی ۲ بسته متفاوت … دانلود دفترچه کنکور ۱۳۹۳ دانشگاه سراسری از لینک زیر رشته باستان شناسی …

… ۹۲ – دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد ۹۲ تمام رشته ها – همراه با پاسخنامه … ۱۱۰۹ – دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد فرهنگ و زبانهای باستانی ۹۲ – همراه با … ۱۱۳۲ – دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد باستان شناسی ۹۲ – همراه با پاسخنامه

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه باستان شناسی | خبرنامه دانشجویان ایران

iusnews.ir/…/منابع-آزمون-کارشناسیارشد-مجموعه-باس

دعوت از ۱۹ بازیکن به تیم ملی +اسامی · دانلود سوالات آزمون EPT دی ماه به همراه …. ۱- انگلیسی برای دانشجویان رشته باستان شناسی(دکتر ملک شهمیرزادی و پرویز …

سوالات کنکور رشته « باستان شناسی » کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد … کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری سال ۱۳۹۵ را می توانید از سایت سازمان سنجش دانلود نمایید.

Oct 18, 2016 – باستان شناسی از یك سو مسیر تاریخ را تعیین می كند و از سوی دیگر مادر تاریخ است. روشن كردن گذشته هر جامعه از جهت مسائل اقتصادی، فرهنگی، …

دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته باستان شناسی. شامل. زبان عمومی و …. تسلط در تجزیه و تحلیل مسایل علمی و پاسخگویی به سوالات. ۳. ۱۳ … دانلود دفترچه کنکور دکتری ۱۳۹۳ رشته باستان شناسی دانشگاه سراسری دانشگاه سراسری.

مدرسان شریف | دانلود سؤالات و پاسخ کنکور کارشناسی ارشد ۹۴

www.modaresanesharif.ac.ir/دانلود-سؤالات-و-پاسخ-ک…

دانلود سؤالات و پاسخ کنکور کارشناسی ارشد ۹۴ … دفترچه های سؤالات و پاسخنامه کلیدی تمامی رشته ها در آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ جهت دانلود در …. مجموعه باستان شناسی

اسلایدر – منابع کارشناسی ارشد و دکتری باستان شناسی

bastanshenasan.ir/…/منابع-کنکور-ارشدباستانشنا

دانلود تست کارشناسی ارشد باستان شناسی ,دانلود جزوه کارشناسی ارشد باستان شناسی … این بسته, ضمن آموزش مطالب اولیه داوطلبان می توانند به سوالات کنکور سراسری و … دانلود دفترچه کنکور ۱۳۹۳ دانشگاه سراسری از لینک زیر رشته باستان شناسی …

You visited this page on 1/1/17.

سوالات کارشناسی ارشد ۹۳ همه رشته ها را کاملا رایگان دانلود کنید| دانلود رایگان سوالات … لینک دانلود سوالات کارشناسی ارشد ۹۴ … دانلود, ۱۱۳۲ – مجموعه باستان شناسی.

دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون سراسری و آزاد کنکور رشته باستان شناسی

ganj.filekar.ir/…/دانلود+رایگان+نمونه+سوالات+آزمون+…

دانلود مجموعه جزوات تخصصی رشته باستان شناسی کارشناسی ارشد … به همراه شرح کامل درس و هزاران نکات کلیدی و نمونه سوالات طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد به …

Feb 15, 2014 – لینک دانلود دفترچه سوالات آزمون‌ كارشناسي‌ ارشد سال‌۹۳ / همه رشته های امتحانی. کد مطلب: ۲۲۳۱۰ … دانلود, ۱۱۳۲ – مجموعه باستان شناسي. دانلود, ۱۱۳۳ …

Feb 12, 2014 – 15 posts – ‎۷ authors

دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۳ تمام رشته ها … فرهنگ و زبانهای باستانی · ۱۱۱۰ – جزوه ارشد سراسری – مجموعه زبان شناسی · ۱۱۱۱ …

دانلود سوالات کارشناسی ارشد ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۴ تمام رشته ها

www.arshadsoal.loxblog.com/…/دانلود%۲۰سوالات%۲۰…

Feb 12, 2014 – دانلود سوالات و پاسخ کلیدی کنکور کارشناسی ارشد ۸۶ همه رشته ها ….. همه سوالات و … مجموعه سوالات کنکور ارشد سال ۹۴ حشره شناسیدانلود رایگان ….. منابع کنکور کارشناسی ارشد و دکترای رشته باستان شناسی دانشگاه آزاد و سراسری.

باستان‌شناسی

arshadbook.com/package.aspx?p=31

کتابهای ۱۰ سال کنکور ارشد شامل آزمونهای کارشناسی ارشد ۱۰ سال کنکور تا … می باشد که با پاسخهای تشریحی همراه با ارائه رفرنسهای مرجع طرح سوالات می باشد) … به تفکیک رشته ها و کتاب ۱۰ سال کنکور ارشد در دروس زبان (به تفکیک رشته … مجموعه آزمون‌هاي ۱۰ سال کنکور ارشد (سراسري و آزاد) ماد و هخامنش، پارت و ساسانی و دوره اسلامی.

دانلود سوالات ارشد باستان شناسی :: کانون باستان شناسان

bastanshenasha.ir/…/دانلود%۲۰سوالات%۲۰ارشد%۲۰با

۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود سوالات ارشد باستان شناسی» ثبت شده است – … ما برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکترای باستان شناسی ۲ بسته متفاوت داریم. یک بسته ویژه کسانی که … زبان عمومی و تخصصی برای رشته باستان شناسی.

دانلود دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال ۹۰ به همراه پاسخ کلیدی … الملل کليد سوالات ۱۱۳۲ باستان‌ شناسي‌ کليد سوالات ۱۱۳۳ مجموعه‌ روان شناسي کليد … ارشد گروه‌ علوم‌ پايه کد رشته امتحاني نام رشته امتحاني ۱۲۰۱ مجموعه‌ زمين‌ شناسي‌ …

Nov 22, 2016 – سراسری ، کلیه داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد رشته باستان شناسی می توانند از … ۲ . ثبت نام … دانلود دفترچه ثبت نام ( شماره ۱ ) آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۵ – ۹۶ . … فهرست منابع سوالات کنکور سراسری ۹۶ منتشر شد. ۱۲ .

guiu/guei. آواشناسی و ریشه شناسی و مسایل زبانشناسی مهمترین بخش این رشته …. دانلود دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد رشته فرهنگ و زبانهای باستانی ۱۱۰۹.

دانلود دفترچه اختصاصی (زبان هاي فرانسه وآلماني) کنکور ۹۳ – رشته زبانهای خارجی … دانلود سوالات کارشناسی ارشد سال ۹۳ زبان آلمانی و زبان فرانسه (زبان شناسی) – کد …

منابع سوالات باستان شناسی در کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد ۹۶ … به عبارتی تغییر رشته به کارشناسی ارشد باستان شناسی سال ۹۶ ایرادی ندارد.

منابع کنکور ارشد و دکتری باستان شناسیسوالات کنکور آزمایشی کارشناسی ارشددانلود دفترچه کنکور ۱۳۹۳ دانشگاه سراسری از لینک زیر رشته باستان شناسی …

دانلود رایگان سوالات و پاسخ ارشد ۹۴ همه رشته ها

۱arshad.blogfa.com/…/دانلود-رایگان-سوالات-و-پاسخ-ا

دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد ۹۵-۹۶ – دانلود رایگان سوالات و پاسخ ارشد ۹۴ همه … ۱۱۳۲ – دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه کارشناسی ارشد باستان شناسی ۹۴

سوالات کارشناسی ارشد رشته فرهنگ و زبان های باستانی ۹۲

www.fera.ir/…/سوالاتکارشناسیارشدرشته-فرهنگ-…

دانلود سوالات کارشناسی ارشد رشته فرهنگ و زبان های باستانی ۹۲. جزوه شیمی …. شیمی زیست شناسی ریاضی فیزیک عربی زبان انگلیسی ادبیات فارسی دین و زندگی …

۳ posts – ‎۱ author

با سلام خدمت دوستان عزيز نكات بسيار مهم ۱ – دانلود تمام نمونه سوالات اين تاپيك و بخش. … در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور – نمونه سوالات پیام نور کارشناسی … نام درس نمونه سوال: باستان شناسی … نام رشته نمونه سوال : گروه علوم انسانی

Aug 23, 2015 – مطالعه آنلاین و دانلود مجموعه سوالات آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد برای دانشگاه های دولتی در سال ۱۳۹۰ برای رشته باستان شناسی همراه با پاسخنامه .

سوالات کارشناسی ارشد ۹۴ همه رشته ها را کاملا رایگان دانلود کنید| دانلود رایگان سوالاتدانلود, ۱۱۰۹ – فرهنگ وزبان های باستانیدانلود, ۱۱۳۲ – مجموعه باستان شناسی.

تنها در چهارمرحله ساده، به جامعترین و بروزترین بانک نمونه سوالات تستی در کشور، بر روی … لیست بسته ها: آزمونهای کارشناسی ارشدباستان شناسی / پارت و ساسانی …

دانلود رایگان سوالات دکتری ۹۲ کد ۲۱۳۴ دکتری باستان شناسی

www.ssmt.ir/…/دانلودسوالات/دانلود+رایگان+سوالات+…

Jan 20, 2016 – دانلود رایگان سوالات دکتری ۹۲ کد ۲۱۳۴ دکتری باستان شناسی دانلود … سامانه صدای مشاوره تحصیلی | تلفنی | دکتری| کارشناسی ارشد | پیام نور.

للبیت | جزوات امتحان کارشناسی ارشد باستان شناسی ، جزوات امتحان …

lalebit.ir/…/جزوات+امتحان+کارشناسی+ارشد+باستان+ش

بررسی تاریخی باستان شناسي، محتوای اصلی دروس این رشته است. … ما برای داوطلبان کنکور کارشناسي ارشد و دکترای باستان شناسي ۲ بسته متفاوت داریم. … :دانلود پاسخنامه و کلید سوالات امتحان نهایی دینی ۳ ۲۷ خرداد ۹۵، پاسخنامه امتحان نهایی …

جیزین قولی – دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۰ + جواب و کلید سوالات – … دانلود سوالات کارشناسی ارشد همه رشته های سال ۹۰ (زمان برگزاری بهمن ۸۹). رشته‌ هاي‌ امتحاني‌ دوره‌ كارشناسي‌ … ۱۱۳۲, باستان‌ شناسي‌ · کليد سوالات. ۱۱۳۳, مجموعه‌ روان …

نمونه سوالات دکتری سال ۹۲ رشته مجموعه باستان شناسی – فروشگاه …

www.digita.ir/…/نمونه-سوالات-دکتری-سال-۹۲-رشته-م…

نمونه سوالات دکتری سال ۹۲ رشته مجموعه باستان شناسی. … نمونه سوالات دانشپذیزی دوره های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور رشته حسابداری سالهای ۸۶ -۸۷-۸۹

بهترین منابع آزمون ارشد سال ۹۲ رشته باستان شناسی

www.bargozideha.com/…/hsvvn8go-بهترین-منابع-آز…

۱۶ مه ۲۰۰۷ – لیست منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته ی باستان شناسی. با سلام. … دانلود سوالات آزمون ارشد دانلود سوالات کنکور ارشد سراسری رشته باستان شناسی.

۱۱۰۹ – نمونه سوالات آزمون کارشناسی ارشد – فرهنگ و زبانهای باستانی ۱۱۱۰ – نمونه سوالات آزمون کارشناسی ارشد – مجموعه زبان شناسی ۱۱۱۱ – نمونه سوالات آزمون …

Aug 16, 2016 – مقاله کارشناسی ارشد رشته باستان شناسی با عنوان … باستان شناسی; هنرهای تزیینی; کاخهای ایران و آسیای مرکزی; دانلود مقاله کارشناسی ارشد … اقتصاد– آمادگی آزمون کارشناسی ارشد کلیک برای خرید: ۱۵۰۰تومان نمونه سوالات رشته …

Feb 13, 2014 – دفترچه سوالات آزمون‌ ورودی تحصیلات‌ تكمیلی‌ (دوره‌های‌ كارشناسی‌ ارشد … داخل‌) سال‌ ۱۳۹۳ لینك دانلود دفترچه كد و عنوان رشته امتحانی دانلود دفترچه شماره ۱ دانلوددانلود ۱۱۳۱ – مجموعه مطالعات جهان دانلود ۱۱۳۲ – مجموعه باستان شناسی دانلود …

Feb 9, 2015 – لینک دانلود دفترچه, کد و عنوان رشته امتحانی. دانلود دفترچه شماره … دانلود, ۱۱۳۲ – سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ مجموعه باستان شناسی. دانلود, ۱۱۳۳ …

نمونه,سوالات,کارشناسی,ارشد,رشته,زیست,شناسی,علوم,گیاهی,زیست – قطره

www.ghatreh.com/…/نمونه-سوالاتکارشناسیارشدر

Dec 22, 2016 – نمونه سوالات کارشناسی ارشد رشته مهندسی کشاورزی بیماری شناسی گیاهی – نمونه … مراسم اعطای جایزه ملی استاد باستانی پاریزی در کرمان برگزار شد …

منابع کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری دانشگاه آزاد دانشگاه پردیس سال ۹۵ – ۲۸۱۲|۱۸۱| ….. ۲۲۱۲۸۲ افضلي ايمان ۲۱۱۰۲ – دکترای رشته باستان شناسي ۲۲۶۸۳۶ شيخي …

دانلود مجموعه جزوات و مقالات تخصصی و دروس تخصصی و نمونه سوالات و پاسخنامه رشته باستان شناسی کارشناسی ارشد و دکتری-۵۶۵—در این پست از فروشگاه …

باستان شناسي – کارشناسی ارشد

arshad.totalh.net/92/index.php?q=1189

مواد امتحانی و ضریب دروس باستان شناسی برای هر گرایش در کنکور کارشناسی … نام و كد رشته های دوره كارشناسی ارشد ناپيوسته به همراه نام و كد محل های دانشگاهی مجري.

دانلود رایگان سوالات و پاسخ ارشد ۹۳ همه رشته ها – کنکورفا

www.konkurfa.com/…/دانلود-رایگان-سوالات-و-پاسخ-ا

برای مشاهده پاسخ های کلیدی کلیک کنید لینک دانلود دفترچه کد و عنوان رشته امتحانی دانلود دفترچه شماره ۱ دانلود دفترچه شماره ۲ ۱۱۰۱ –…,دانلود رایگان سوالات و پاسخ ارشد ۹۳ همه رشته ها,کنکورفا. … دانلود, ۱۱۳۲ – مجموعه باستان شناسی …. برچسب ها : کارشناسی ارشد,ارشد۹۳,کنکور کارشناسی ارشد۹۳,پاسخ کنکور کارشناسی ارشد ۹۳ …

تمام رشته ها بدون پاسخ منتشر شده اند توسط دانشگاه آزاد قیمت هر سال ۲۰۰۰ تومان … ۱۲۲ – نمونه سوالات آزمون کارشناسی ارشد آزاد – باستان شناسی ۳۶- نمونه سوالات آزمون …

بیا تو کنکور دانلود رایگان سوالات و پاسخ ارشد ۹۵ همه رشته ها

bia2koonkur.ir/دانلود-رایگان-سوالات-و-پاسخ-ارشد-۹۵…

Oct 17, 2015 – ارشد ۹۵, ارشد سال ۹۵, دانلود ارشد ۹۵, دانلود دفترچه سوالات کارشناسی ارشد ۹۵, دانلوددانلود دفترچه سوال · پاسخ کلیدی, ۱۱۳۲ – مجموعه باستان شناسی.

Feb 26, 2015 – لینک دانلود سوالات کارشناسی ارشد ۹۴ – تمام رشته ها – فعال شد ….. ۱۱۳۲ – دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد باستان شناسی ۹۴ – همراه با پاسخنامه

برچسب – رشته باستان شناسی بدون کنکور – ایران کنکور

www.irankonkur.com/…/رشتهباستانشناسی-بدون-…

معرفی رشته باستان شناسی برای کمک به انتخاب رشته ی کنکوری آسان مهارت های مورد نیاز ذهنی پویا و کاوشگر … تدریس ریاضی دبیرستان و کنکور کارشناسی و ارشد.

سرفصل دروس رشته ها · آموزش · رشته ها و … ردیف, مقطع, نام رشته, تاریخ تصویب, دانلود فایل … ۲۰, کارشناسی ارشد ناپیوسته, باستان شناسی – دوره اسلامی, دانلود فایل.

Feb 14, 2014 – دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد ۹۳ همه رشته ها | دانلود سوالات ارشد ۹۳ | سوالاتدانلود رایگان سوال های کارشناسی ارشد ۹۳- ۱۱۳۲- باستان شناسی

Jan 1, 2015 – دانلود رایگان سوالات و پاسخ تشریحی کنکور کارشناسی ارشد ۹۱ همه رشته ها. دانلود رایگان … دانلود سوالات و پاسخ تشریحی ارشد باستان شناسی ۹۱٫

Aug 14, 2016 – … آزمون دکتری · زبان · تماس با ما · پیوندها · دانلود سوالات آزمون دکتری … با رتبه ۱۰ آزمون کارشناسی ارشد رشته باستان شناسی … رتبه ۱۰ کارشناسی ارشد در رشته باستانشناسی. … دستگیری فروشندگان سوالات کنکور «قلم‌چی» …

Nov 21, 2009 – با سلام چنانچه از دانشجویان مقطع کارشناسی رشته ی باستان شناسی هستید و یا از رشته ای غیر مرتبط قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد …

Nov 7, 2012 – تَعَلَّمـــــــــــوا العربیّـــــــة فإنّها لغة القرآن. دانلود رایگان سوالات و پاسخ کارشناسی ارشد ۹۰ همه رشته ها. دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال ۹۰ … ۱۱۳۲, باستان‌ شناسی‌ · کلید سوالات. ۱۱۳۳, مجموعه‌ روان شناسی · کلید …

Jun 3, 2015 – نمونه سوال آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۱۳۹۴ برای رشته باستان شناسی کد ۱۱۳۲ به همراه پاسخ نامه و کلید سوالات در این …

دانلود رایگان سوالات و پاسخ کنکور کارشناسی ارشد ۹۱ همه رشته ها بر روی رشته مورد نظر خود کلیک کنید دانلود سوالاتدانلود سوالات و پاسخ ارشد باستان شناسی ۹۱٫

سایت یک از چهار ( www.1az4.ir ) آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ – دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد سراسری ۹۳ بعد از … نمونه سوالات آزمون کارشناسی ارشدباستان شناسی

سوالات کارشناس رسمی دادگستری ابنيه و آثار باستاني | نمونه سوالات …

failha.com/سوالاتکارشناس-رسمی-دادگستری…/۵۲۱۵

May 14, 2016 – دانلود سوالات کارشناس رسمی دادگستری ابنیه و آثار باستانی | های شاپ …. رشته ايرانگردي و جهانگردي · رشته باستان شناسي و حفاظت آثار باستاني · رشته … … Nov 25, 2013 – نمونه سوالات حقوقی (دانشگاه،ارشد،وکالت،قضاوت) …

دانلود سوالات و پاسخ زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد ۹۴ کلیه رشته ها …

generalenglish.ir/دانلود-پاسخ-سوالات-زبان-عمومی-کار

دانلود سوالات و پاسخنامه زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد ۹۴ – صبح چهارشنبه ۱۵ … و سینما، مهندسی منابع طبیعی، م آمار، م فیزیک، م ریاضی، باستان شناسی و …

دانلود رایگان نمونه سوالات باستان شناسي ايران – نمونه سوالات پیام نور

hdaneshjoo.ir/…/دانلود-نمونه-سوالاتباستانشناسي-ا…

همیار دانشجو معرفی رشته ی باستان شناسی – پرتال دانشگاهی – موقعیت‌ شغلی‌ در ایران :سوالاتدانلود رایگان نمونه سوالات باستان شناسي ايران با پاسخنامه ، رشته مدیریت جهانگردی … PDF, کارشناسی, ۱,۰۰۰ تومان … بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور …

سوالات کارشناسی ارشد ۹۳

www.aen-co.com/category/…/سوالاتکارشناسیارشد

دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳ کلیه رشته ها. … رشته شیلات کد ۱۳۱۱ · رشته چوب شناسی و صنایع چوب کد ۱۳۱۲ · رشته علوم و صنایع غذایی کد ۱۳۱۳ · رشته محیط زیست کد ۱۳۱۷ … دانلود دفترچه سوال آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم جغرافیایی – کد ۱۱۰۲ سال ۹۳ …. سوالات کارشناسی ارشد فرهنگ و زبانهای باستانی ۹۳٫

[ آزمون کارشناسی ارشد علم اطلاعات و مطالعات اطلاع رسانی ] ۲۵ May, 2014 23:03. دانلود سوالات ارشد آزاد ۹۳ – کلید اولیه ارشد آزاد ۹۳ – پاسخنامه ارشد آزاد ۹۳٫ « سوالات آزمون کارشناسی ارشد آزاد ۹۳ » … ۲۰۵۳۲ – سوالات ارشد آزاد علوم اجتماعی – جامعه شناسی ۹۳ · ۲۰۶۱۱ – سوالات ارشد آزاد … ۲۱۱۰۸ – سوالات ارشد آزاد تاریخ – تاریخ ایران باستان ۹۳

Jun 19, 2016 – جزوات کنکوردکتری باستان شناسی,سوالات آزمون دکتری باستان شناسی,منابع … دانلود منابع آزمون دکتری باستان شناسی دانشگاه سراسری کد ۲۱۷۶ … ۵- کتاب مجموعه سوالات کارشناسی ارشد زبان عمومی، انتشارات سازمان سنجش و آموزش کشور. … ۵- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت‌، هادی مسیح خواه، محمد …

جدیدترین جزوات کارشناسی ارشد در رشته باستان شناسی توسط جمعی از فارغ …. دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد تمام رشته ها با پاسخ (۸۶تا۹۲) از این آدرس: سوالات …

ارشد سراسری سال ۹۵ – دانلود سوالات ارشد سراسری

arshad95.persianblog.ir/tag/ارشد_سراسری_سال_۹۵

دانلود سوالات ارشد سراسری (ارشد ارشد سراسری ارشد ۹۵ کنکور ارشد ۹۵ آزمون ارشد … –جزوات رایگان رشته حسابداری-منابع کارشناسی ارشد زیست شناسی-منابع کارشناسیارشد باغبانی – آبیاری و زهکشی – فرهنگ و زبانهای باستانی – جمعیت شناسی …

دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد ۹۳ سوالات ارشد ۹۳ senior | مرکز …

www.phdac.com/دانلودسوالاتکارشناسیارشد-۹۳-۹…

Feb 16, 2014 – دانلود رایگان سوالات کارشناسی ارشد ۹۳ همه رشته ها | دانلود سوالات ارشد ۹۳ | سوالات کارشناسیسوالات کارشناسی ارشد ۹۳ – ۱۱۳۲ – باستان شناسی

دانلود سوالات تستی و تشریحی کنکور سراسری کارشناسی ارشد رشته …

persianfiles.ir/سوالات-تستی-و-تشریحی-کنکور-سرا…Translate this page

Jul 8, 2016 – سوالات تستی و تشریحی کنکور سراسری کارشناسی ارشد رشته باستان شناسی ( ۱۱۳۲) خواستگاری سیتیزن شیپ امریکا ۹۴ امتحان رانندگی …

دانلود سوالات کارشناسی ارشد تمام رشته ها از سال ۸۶ تا ۹۲ همراه با پاسخ. سوالات آزمون ….. سوالات آزمون کارشناسی ارشد – ۱۱۳۲-باستان شناسی ۸۶ تا ۹۲٫ دانلود. سوالات …

Mar 17, 2014 – ۲۸۰۰ کارشناسی ارشد آزاد رشته باستان شناسی ۲۹۰۰ کارشناسی ارشد آزاد رشته تاریخ و تمدن ملل اسلامی ۹۱۲۹ کارشناسی ارشد آزاد رشته انگل شناسی …

سوالات ارشد آزاد ۹۱، سوالات ارشد علمی کاربردی ۹۱

sanjesh3.net/نمونه-سوالات…/ارشد-آزاد-جزوات-سوالات.ht…

لیست رشته های مقطع انتخاب شده … اکنون بر روی رشته مورد نظر، کلیک نمایید. …. دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد آزاد – باستان شناسی – تمدن و فرهنگ اسلامی و …

سنجش امیرکبیر – منابع آزمون دکتری و منابع آزمون کارشناسی ارشد کلیه رشته ها در سراسر کشور … ۱۱۳۲– کارشناسی ارشد سراسری باستان شناسی …. روش قبولی در کارشناسی ارشد علوم انسانی, دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد علوم انسانی, منابع …

استوار کاظمی رتبه یک تاریخ کارشناسی ارشد باستانشناسی

mahan.ac.ir/…/استوار-کاظمی-رتبه-یک-تاریخ-کارشن

جهت مشاهده کلاس کنکور کارشناسی ارشد ، کتاب کارشناسی ارشد ، آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد ، ،تحلیل کنکور کارشناسی ارشد لطفا رشته خود را انتخاب نمایید.

دانلود رایگان نمونه سوالات رشته مدیریت (کلیه گرایش ها) نیمسال اول ۹۴ …

pnuna.com/…/دانلود-نمونه-سوال-مديريت-پیام-نور-۱-…

Jun 1, 2015 – دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور رشته مدیریت با جواب … باستان شناسی ایران, Download …. آیا نمونه سوالات ارشد هم در این سایت می گذارید؟ … پیام نورنا : ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ (دوره های تحصیلات تکمیلی داخل) آغاز …

عمومی › منابع كنكور كارشناسي ارشد رشته زبان روسي تاریخ : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳ … منابع آزمون کارشناسی ارشد › منابع آزمون کارشناسی ارشد باستان شناسی تاریخ : ۱۳۹۳/۱۱/ …

Jul 11, 2015 – موضوع : دکتری و کارشناسی ارشد. دانلود رایگان سوالات و پاسخ ارشد ۹۴ تمامی رشته ها. دانلود دفترچه سوال رایگان سوالات و پاسخ ارشد ۹۴ همه رشته ها. arshad94. رمز فایل … دانلود دفترچه سوال · پاسخ کلیدی, ۱۱۳۲ – مجموعه باستان شناسی.

دانلود متن کامل پایان نامه کارشناسی ارشد رشته باستان شناسی با فرمت ورد word … شناسي) و انجام مطالعات تطبيقي آثار مورد مطالعه; در صدد پاسخگويي به سوالاتي که …

انجمن راسخون ، لیست منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته ی باستان شناسی. … دانلود تقویم کامل سال ۱۳۹۶ خورشیدی + زمان تحویل سال · هنرسازی با سنگ های ساحلی · چگونه … شناسی هستید و یا از رشته ای غیر مرتبط قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد …. رشته های پزشکی, دانلود سوالات كنكور آزاد رياضي, كنكور آزاد, مقطع کارشناسی, نمونه …

لينك دانلود كليه سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ | دمادم

damadam.ir › اخبارمیگناکنکور و دانشگاه

مشاهده کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ از طریق اینك های زیر به گزارش میگنا سؤالات هریك از رشته های امتحانی آزمون كارشناسی ارشد ۱۳۹۵ در … لینك دانلود دفترچه, كد و عنوان رشته امتحانی … دریافت دفترچه, ۱۱۳۲ – مجموعه باستان شناسی.

علمی کاربردی, کاردانی به کارشناسی, دانلود, ۱۳۸۹ …. لطفا جهت طرح سوالات خود، فقط به انجمن سايت مراجعه نمایید. « … سلام من مهندسی کشاورزی دارم در مقطع کارشناسی ارشد علمی کاربردی در چه رشته ای با چه …… بیات: با سلام من لیسانس تاریخ دارم میخواستم بدونم دانشگاه علمی کاربردی ارشد باستان شناسی داره اگر داره زمان ازمون کیه؟کجا؟

دانلود دفترچه سوالات آزمون کنکور کارشناسی ارشدرشته باستان شناسی-سال ۱۳۸۸ | دیتا کالا : مرجع دانلود پاورپوینت، تحقیق، مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی، جزوه، …

Feb 19, 2016 – دانلود دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال ۸۶ دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال ۸۶ … ثبت نام کنکور ارشد ۹۶ از چهارشنبه / امکان انتخاب ۲ رشته … ۱۱۳۲, سوالات ارشد باستان‌ شناسي‌ · کليد سوالات.

ارشد آزاد – سنجش ۳

sanjesh3.org/ارشد-آزاد-جزوات-سوالات.html

جزوات نکات کلیدی و سوالات مهم و پاسخنامه و بسته آموزشی و کتاب درسی و منابع / ارشد … لیست کلیه رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اکنون مقابل شماست. … بافت شناسی، فیزیولوژی، بیوشیمی (جزوه درسی، نکات کلیدی، نمونه سوال، پاسخنامه و کتاب). ….. ارشد آزاد-باستان شناسی – تمدن و فرهنگ اسلامی و سرزمین های دیگر کد : ۲۱۱۳۱ …

 
 
 

Searches related to دانلود سوالات کارشناسی ارشد رشته باستان شناسی

دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها

، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،