آموزش باستان شناسی و عتیقه شناسی - تعبیر خواب -کانال تلگرام

» علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی روسیه با 92 سرنشین در دریای سیاه,حمله تروریستی به هواپیمای توپولوفاخبار باستان شناسی و آموزشی و کانال تلگرام تعبیر خواب دعا

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی روسیه با ۹۲ سرنشین در دریای سیاه,حمله تروریستی به هواپیمای توپولوف را برای شما عزیزان قرار دادیم . یک فروند هواپیمای نظامی کشور روسیه که از نوع هواپیمای توپولوف نیز بوده است با ۹۲ سزنشین و مسافر سقوط کرده و همه سرنشینان و مسافران هواپیما کشته می شوند . تصاویر و عکسهای سقوط هواپیمای توپولوف نظامی روسیه که احتمال دارد بر اثر حمله تروریستی داعش مورد هدف موشک قرار گرفته باشد + اخبار و خبرهای جدید از سقوط هواپیمای نظامی روسیه + تعداد تلفات و کشته ها و زخمی های سقوط هواپیمای توپولوف نظامی روسیه در آسمان دریای سیاه + علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی توپولوف روسیه با ۹۲ سرنشین که بیشتر سرنشینان و مسافران هواپیما هنرمندان و موسیقیدانان و خبرنگاران کشور روسیه بوده است را مشاهده خواهید کرد .

علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی روسیه با 92 سرنشین در دریای سیاه,حمله تروریستی به هواپیمای توپولوف نظامیان هنرمندان موسیقیدانان و خبرنگاران روسیه

علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی روسیه با ۹۲ سرنشین در دریای سیاه,حمله تروریستی به هواپیمای توپولوف نظامیان هنرمندان موسیقیدانان و خبرنگاران روسیه

علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی روسیه با ۹۲ سرنشین در دریای سیاه,حمله تروریستی به هواپیمای توپولوف نظامیان هنرمندان موسیقیدانان و خبرنگاران روسیه,سقوط هواپیمای نظامی روسیه در دریای سیاه,علت و دلیل سقوط هواپیمای توپولوف نظامی روسیه در آسمان دریای سیاه چیست,علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی روسیه,حمله تروریستی به هواپیمای نظامی روسیه در دریای سیاه,حمله تروریستی داعشی ها به هواپیمای نظانی روسیه و سقوط هواپیما,سقوط هواپیمای هنرمندان و موسیقیدانان و خبرنگاران و نظامیان روسیه,هدف قرار دادن هواپیمای توپولوف نظامیان و هنرمندان روسیه با موشک و سقوط آن,تصاویر و عکسهای سقوط هواپیمای نظامی روسیه در دریای سیاه,دانلود فیلم و کلیپ از لحظه سقوط هواپیمای نظامی هنرمندان روسیه,تعداد تلفات کشته ها و زخمی های سقوط هواپیمای نظامی روسیه,اخبار و خبرهای جدید از علت سقوط هواپیمای نظامی و هنرمندان و خبرنگاران روسیه در دریای سیاه

علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی روسیه با ۹۲ سرنشین در دریای سیاه,حمله تروریستی به هواپیمای توپولوف نظامیان هنرمندان موسیقیدانان و خبرنگاران روسیه

سقوط هواپیمای نظامی روسیه با ۹۲ سرنشین در دریای سیاه/ رد شایعه حمله تروریستی به هواپیما/ هفت جسد پیدا شد

یک فروند هواپیمای نظامی روسی توپولوف« Tu-154» متعلق به وزارت دفاع روسیه با ۹۲ سرنشین بعد از عزیمت از شهر «سوچی» در حالیکه عازم شهر «لاذقیه» سوریه بود، سقوط کرد.
هواپیمای نظامی روسیه با 92 سرنشین در مسیر «لاذقیه» سوریه سقوط کرد/ اولین جسد در 6 کیلومتری سوچی پیدا شدبه گزارش مشرق، یک منبع در وزارت امور اضطراری روسیه به خبرگزاری «ریانووستی» اعلام کرد که یک فروند هواپیمای توپولوف «TU-154» وزارت دفاع روسیه با ۹۱ سرنشین بعد از عزیمت از شهر «سوچی» واقع در جنوب روسیه از رادار محو شد.

گزارشات حاکی از آن است که هواپیمای توپولوف ۱۵۴ با ۹۲ سرنشین از جمله خبرنگاران، پرسنل نظامی، موسیقیدان‌های گروه الکساندورف زمانیکه بر فراز دریای سیاه پرواز می‌کرد، ارتباط خود را از دست داد.

شبکه راشاتودی نیز گزارش کرد که ۸۴ نفر از سرنشینان این هواپیما را مسافران و ۸ نفر دیگر را خدمه هواپیما تشکیل می‌داده است.

مقصد هواپیمای مفقود شده روسی کجا بود؟

طبق گفته این منبع، اطلاعات اولیه حاکی از آن است که هواپیمای مفقود شده، عازم شهر «لاذقیه» سوریه بود و درست ۲۰ دقیقه بعد از آنکه سوچی را ترک کرد، از رادار محو شد.

این منبع اضافه کرد: «این هواپیما حدود ۲۰ دقیقه بعد از پرواز از رادار ناپدید شد. هواپیمای مذکور از سوچی حدود ساعت ۵:۲۰ صبح به وقت محلی پرواز کرد و حدود ساعت ۰۵:۴۰ ارتباط خود را از دست داد».

علت سقوط هواپیمای روسیه

بنا به گزارش اسپوتنیک، تمامی تیم نجات منطقه «کراسنادار کرای» و مناطق حومه در عملیات جستجو برای این هواپیما شرکت کرده‌اند.

برخی منابع از احتمال سقوط این هواپیما به دلیل فرسوده بودن هواپیما و نقص فنی خبر داده‌اند اما هنوز این اخبار تأیید نشده است.

 

هواپیمای نظامی روسیه با 92 سرنشین در مسیر «لاذقیه» سوریه سقوط کرد/ اولین جسد در 6 کیلومتری سوچی پیدا شد

علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی روسیه با ۹۲ سرنشین در دریای سیاه,حمله تروریستی به هواپیمای توپولوف

هواپیمای نظامی روسیه با 92 سرنشین در مسیر «لاذقیه» سوریه سقوط کرد/ اولین جسد در 6 کیلومتری سوچی پیدا شد

علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی روسیه با ۹۲ سرنشین در دریای سیاه,حمله تروریستی به هواپیمای توپولوف

 

عملیات جستجوی لاشه هواپیمای روسی 

یک منبع از منابع امنیت محلی روسیه به خبرگزاری ریانووستی اعلام کرد که هواپیمای توپولوف ۱۵۴ احتمالاً در کوههای قلمرو کراسنادار در  جنوب روسیه سقوط کرده است.

این منبع در ادامه افزود، این هواپیما از فرودگاه «چکالوفسکی» در منطقه مسکو برای سوختگیری وارد سوچی شد و احتمالاً در منطقه کوهستانی کراسنادار سقوط کرده است.

خبرگزاری اسپوتنیک گزارش کرد، اطلاعات اولیه حاکی از آن است که هواپیمای مفقود شده عازم پایگاه هوایی «حمیمیم» سوریه بود و دلایل احتمالی سقوط این هواپیما ممکن ا ست نقص فنی یا اشتباه خلبان بوده باشد.

 محل سقوط هواپیمای نظامی روسیه

 

جدیدترین اخبار از این حادثه حاکی از آن است که منابع روسی اعلام کردند که محل سقوط هواپیما در دریای سیاه و نزدیک به سواحل سوچی مشخص شده است.

کشف تکه‌هایی از هواپیما در دریای سیاه

 

خبرگزاری تاس روسیه گزارش کرد که تکه‌هایی از هواپیما در دریا ی سیاه و در یک و نیم کیلومتری سواحل سوچی پیدا شد.

یک منبع روسی نیز به خبرگزاری تاس گزار کرد که هواپیمای مفقود شده در دریای سیاه سقوط کرده ا ست و ادامه داد که تکه‌هایی از هواپیما در حدود ۶ کیلومتری از ساحل دریای سیاه پیدا شده است. 

«ایگور کوناشنکوف» سخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که در مجموع ۹۲ نفر در هواپیمای توپولوف ۱۵۴ که در دریای سیاه سقوط، حضور داشتند.

پیدا شدن اولین جسد سرنشینان هواپیما

 

سخنگوی وزارت دفاع روسیه روز یکشنبه اعلام کرد که اولین جسد در ۶ کیلومتری خط ساحلی سوچی پیدا شد و در اینباره توضیح داد: «جسد یک نفر که در حادثه سقوط هواپیمای توپولوف ۱۵۴ وزارت دفاع روسیه جان خود را از دست داد، در ۶ کیلومتری خط ساحلی سوچی پیدا شده است».

گزارش‌ها حاکی از آن است که در حال حاضر، یک بالگرد « Ka-32» و هفت کشتی در حال انجام عملیات جستجو در محل سقوط هواپیما هستند.

رد شایعه حمله تروریستی به هواپیما

«ویکتور اوزروف» رئیس کمیته دفاعی و امنیتی شورای فدراسیون روسیه اعلام کرد که فرضیه حمله تروریستی کنار گذشته شده است.

«دیمیتری پسکوف» سخنگوی کرملین روز یکشنبه اعلام کرد که «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه در جریان عملیات جستجو و نجات هواپیمای نظامی توپولوف ۱۵۴ قرار گرفته است و منتظر است تا در خصوص اوضاع سقوط هواپیما شفاف‌سازی کام صورت گیرد.

وی در ادامه افزود که پوتین به طور دائم با «سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه در خصوص حادثه سقوط هواپیما در دریای سیا در ارتباط می‌باشد.

۱۲:۲۰ سخنگوی کرملین همچنین اعلام کرد که پوتین به خانواده‌های قربانیان حادثه سقوط هواپیما در سوچی ابراز تسلیت کرد.

دستور پوتین برای تشکیل کمیته تحقیق سانحه

۱۲:۲۶ پوتین به «دیمیتری مدودف» نخست‌وزیر روسیه دستور دارد که یک کمیسیون دولتی برای تحقیق درباره حادثه سقوط هواپیمای توپولوف ۱۵۴ در سوچی تشکیل دهد و رهبری این کمیسیون رو برعهده بگیرد.

پیدا شدن چهار جسد دیگر در سوچی

۱۲:۳۰ منابع روسی اعلام کردند که چهار جسد از قربانیان حادثه سقوط هواپیمای توپولوف ۱۵۴ در محل سقوط در سوچی پیدا شده است.

۱۳:۰۸ خدمات اشتغال و روابط کار روسیه نمایندگان خود را به سوچی فرستاد تا درباره حادثه سقوط هواپیما تحقیقاتی را صورت دهند و به خانواده‌های قربانیان این حادثه تضمین کرد که غرامت دریافت خواهند کرد.

۱۳:۱۰ آخرین اخبار از عملیات جستجو برای یافتن قربانیان حادثه سقوط هواپیما حاکی از آن است که جسد پنج نفر در محل حادثه در سوچی پیدا شده است.

 

 

دانلود
 

۱۳:۱۲برخی اخبار حاکی از آن است که ۹۳ نفر در هواپیمای سقوط کرده در سوچی حضور داشتند.

ابراز همدردی قاسمی با دولت و ملت روسیه

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با ابراز تأسف عمیق از سقوط هواپیمای توپولوف ۱۵۴ روسیه در دریای سیاه که منجر به کشته شدن بیش از ۹۰ سرنشین آن شد، این سانحه دلخراش را به مردم و دولت روسیه و خانواده‌های کشته شدگان تسلیت گفت و با آنان ابراز همدردی کرد. 

 

۱۳:۳۰ وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که منطقه سقوط هواپیما مشخص شده است و در حال حاضر هیچ گزارشی مبنی بر اینکه کسی در این حادثه جان سالم به در برده باشد، یافت نشده است.

سقوط هواپیمای نظامی روسیه با 93 سرنشین در دریای سیاه/ رد شایعه حمله تروریستی به هواپیما/ چهار جسد پیدا شد

علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی روسیه با ۹۲ سرنشین در دریای سیاه,حمله تروریستی به هواپیمای توپولوف

 

سقوط هواپیمای نظامی روسیه با 93 سرنشین در دریای سیاه/ رد شایعه حمله تروریستی به هواپیما/ چهار جسد پیدا شد

علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی روسیه با ۹۲ سرنشین در دریای سیاه,حمله تروریستی به هواپیمای توپولوف

 

۱۳:۵۸ آخرین اخبار رسیده از تیم عملیات جستجو حاکی از آن است که هفت جسد در محل سقوط هواپیمای توپولوف ۱۵۴ وزارت دفاع روسیه در سوچی پیدا شده است.

۱۳:۵۹ وزارت دفاع روسیه در آخرین به روزرسانی اطلاعات اعلام کرد که هواپیمای سقوط کرده روسیه حامل ۹۲ سرنشین بوده است.

۱۴:۰۲ آخرین اخبار رسیده از تیم عملیات جستجو حاکی از آن است که هفت جسد در محل سقوط هواپیمای توپولوف ۱۵۴ وزارت دفاع روسیه در سوچی پیدا شده است.

پوتین فردا را عزای عمومی اعلام کرد

 

۱۴:۴۰ «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه به دنبال سقوط یک فروند هواپیمای نظامی توپولوف ۱۵۴ در سوچی، روز دوشنبه (فردا) را روز عزای عمومی در کشور روسیه اعلام کرد.

۱۵:۳۵ گزارشات رسانه‌های روسی حاکی از آن است که «ولادیمیر ایوانفسکی»رئیس پلیس نظامی وزارت دفاع روسیه در هواپیمای توپولوف ۱۵۴ بود که در سوچی سقوط کرد.

۱۵:۵۱ وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که بیش از ۳ هزار نفر، ۲۷ کشتی، ۳۷ غواص، چهار بالگرد، هواپیمای بدون سرنشین و زیردریایی‌هایی در عملیات جستجو برای یافتن قربانیان حادثه سقوط هواپیمای توپولوف ۱۵۴ مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

 

آنچه در زیر می بینید تصویری از اعضای گروه کر معروف ” الکساندروف انسمبل” روسیه که در سقوط هواپیمای نظامی جان باختند.
 

 

این هواپیما ۹۲ سرنشین داشته  که  درمیان آنها خبرنگاران، موسیقی دانان و نظامیان دیده می شود.

علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی روسیه با 92 سرنشین در دریای سیاه,حمله تروریستی به هواپیمای توپولوف

علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی روسیه با ۹۲ سرنشین در دریای سیاه,حمله تروریستی به هواپیمای توپولوف

علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی روسیه با 92 سرنشین در دریای سیاه,حمله تروریستی به هواپیمای توپولوف

علت و دلیل سقوط هواپیمای نظامی روسیه با ۹۲ سرنشین در دریای سیاه,حمله تروریستی به هواپیمای توپولوف

بازدید : 69 views بار دسته بندی : اخبار حوادث روز تاريخ : ۵ دی ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها

، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،