آموزش باستان شناسی و عتیقه شناسی - تعبیر خواب -کانال تلگرام

» دستورات مجرب برای باطل کردن طلسم سحر و جادو,روشهای دفع طلسمات از راه دوراخبار باستان شناسی و آموزشی و کانال تلگرام تعبیر خواب دعا

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir دستورات مجرب برای باطل کردن طلسم سحر و جادو,روشهای ابطال طلسمات از راه دور را برای شما عزیزان قرار دادیم .برای باطل کردن انواع طلسمات و سحر و جادو راهها و روشهای زیادی وجود دارد . یکی از راههای باطل کردن و خنثی کردن اثر طلسم جادو و سحر باطل کردن آن از راه دور است . دعاها و ذکرهای قوی و مجرب زیادی برای باطل کردن و خنثی کردن انواع طلسمات و جادو و سحر وجود دارد . انواع ادعیه و اذکار و دستورات قرآنی و همچنین سوره های قرآنی برای باطل کردن طلسم و جادو به کار گفرته میشود . در ادامه مطلب روشها و دستوراتی را برای جلوگیری از طلسم شدن و سحر و جادو شدن + دفع و باطل کردن انواع طلسمات و جادو و سحر دشمن مشاهده خواهید کرد .

دستورات مجرب برای باطل کردن طلسم سحر و جادو,روشهای ابطال طلسمات از راه دور

دستورات مجرب برای باطل کردن طلسم سحر و جادو,روشهای ابطال طلسمات از راه دور

دستورات مجرب برای باطل کردن طلسم سحر و جادو,روشهای ابطال طلسمات از راه دور,روشهای باطل کردن انواع طلسم و سحر و جادو,دستورات قوی و مجرب برای باطل کردن و دفع طلسم سحر و جادو,روشهایی برای خنثی کردن و ابطال همه طلسمات و سحر و جادو از راه دور,باطل کردن طلسم و جادو از راه دور,روشها و دستوراتی برای جلوگیری از طلسم و جادو شدن,دستورات قرآنی برای دفع و رفع طلسم جادو و سحر

دستورات مجرب برای باطل کردن طلسم سحر و جادو,روشهای ابطال طلسمات از راه دور

دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو

دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو

اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه  دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، باید که این دعا را با زعفران و گلاب نوشته و سپس در آب حل کرده و بیاشامد و همچنین بر سر بریزد وسپس یکی دیگر را نوشته و در نزد خود نگاه دارد. با عنایت باریتعالی سحر و جادو برطرف خواهد گردید. توجه شود که این دعا همچنین برای گشایش بخت و کارگشائی نیز مفید فایده است.

بسم الله الرحمن الرحیم خَتَمَ الله عَلی قُلوُبِهِم وَ عَلی سَمعِهِم وَ عَلی اَبصارِهِم غِشاوَةٌ وَ لَهُم عَذابٌ عَظیم وَ مِن النّاس مَن یَقول امَنّا بِالله وَ بِالاخِرَةِ وَ ما هُم بِموُمِنین یُخادَعون الله وَالّذینَ امَنو وَ ما یَخدَعون اِلاّ اَنفُسَهُم وَ ما یَشعَروُن فی قُلوبِهِم مَرَضٌ فَزادَهُمُ الله مَرَضاً وَ نُنَزِّلُ مِنَ القُران ما هُوَ شَفاءٌ وَ رَحمَةٌ لِلموُمِنین یا ارحَمَ الرّاحِمین قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحر اِنَّ اللهَ لا یُصلِح عَمَلَ المُفسِدین فَسَیَکفیکََهُمُ الله وَ هُوَ السَّمیعُ العَلیم لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ اِلاّ باللهِ العَلیِّ العَظیم اِنّا لُلّه وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعوُن وَ اُفَوِّضُ اَمری اِلی الله اِنَّ اللهَ بَصیرٌ باِلعِباد یا اَرحَم الرّاحِمین.

توجه شود:

*قواعد عمومی نگاشتن دعا مثل طهارت و با وضو بودن و شرایط مکانی و زمانی را رعایت فرمائید.

*در زمان نگاشتن دعای قرآنی فوق حتما رو به قبله باشید.

* سوره های فلق و ناس را هر روز تلاوت نمایید. صبح و شب.

* به وقت خواب معوذتین (همان سوره های فلق و ناس را بخوانید).

* معوذتین را در کاغذ بدون خط بنویسید و همیشه همراه خود داشته باشید.

* پایان هر نماز آیه الکرسی را حداقل یکبار تلاوت نمایید. آیه اول آنرا بخوانید تا و هو العلی العظیم.

* در هنگام اذان یا اندکی قبل یا پس از آن که درهای استجابت دعا  گشوده است جهت برآورده شدن حاجت خود از جانب خداوند متعال دعا و طلب حاجت کنید. شک نکنید.

بسیار مجرب است. مستجاب است انشاء الله تعالی .

*********************************************

سحر و جن زدگی دو موضوع واقعی هستند که تاثیرات و مشکلات فراوانی برای بعضی ها  به وجود می آورند و عدم شناخت کافی از این موضوعات، مهم ترین عامل در درمان نیافتن بیماری ها و مشکلاتی هست که گریبانگیر بعضی از ماست. مشکلاتی از قبیل : ناآرامی های خانوادگی و تنفر بین زن و شوهر، مشکلات جنسی و زناشویی، بیماری های شدید جسمی، ناراحتی ها و بیماری های روحی و روانی، و ….    

سحر، جادو، طلسم و دل سیاهی  
سحر و ساحران در طول تاریخ بشری از دیر باز وجود داشته اند و قرآن نیز به امر سحر و جادو اشاره کرده است و از آن به عنوان یک حقیقت و واقعیتی که دارای تاثیر می باشد یاد کرده است و آن را از جمله امور بد و ناردست برشمرده است و همگان را از اجرا و مشغول شدن به این امور بازداشته است و یادآوری کرده است که ساحران جز با اذن الله کاری نمی توانند بکنند (( آیه ۱۲۲ سوره البقرة  و آیه ۴  سوره الفلق )) و از دیدگاه بسیاری از فقهای اسلامی، ساحران و جادوگران کافر می باشند. اما در هر صورت در اکثر جوامع عده ایی به عنوان ساحر و جادوگر به این کار زشت و حرام مشغول هستند و موجبات فساد، نزاع و جدایی را بین انسانها فراهم می کنند. با توجه به اینکه سحر و جادو دارای تاثیر می باشد و عده ایی به این کار زشت مشغول هستند و عده ایی نیز توسط ساحران سحر شده اند، و به ضررهای فراوان جسمی، روحی و خانوادگی دچار شده اند، قضیه ی باطل کردن سحر دارای اهمیت دو چندان می باشد.

باطل کردن سحر، جادو و طلسم
عده ایی از ساحران با روش های غیر شرعی و زشت خود سحر و جادو را باطل می کنند تا از دو طرف سود ببرند و اموالی را صاحب شوند، حال آنکه مراجعه به این ساحران برای ابطال سحر، جادو، طلسم، دل سیاهی و یا هر بیماری دیگری به علت روش های غیر شرعی و نادرست این ساحران، از لحاظ شرعی حرام و ممنوع می باشد. در این میان روش درست و شرعی باطل کردن سحر، استفاده از آیات قرآنی و اذکار نبوی و امور دیگری است که رسول الله صلی الله علیه و علی آله و سلم برای باطل کردن سحر به آن اشاره و ارشاد فرموده اند.

نشانه ها و عوارض سحر و جادو 
شخصی که سحر شده است به عنوان یک بیمار علائم و نشانه هایی بر او آشکار می شود که از خلال آن می توان فهمید که مورد سحر واقع شده است یا خیر. ما این نشانه ها را در ذیل می آوریم تا شما بتوانید در مرحله ی اولیه تشخیص دهید که آیا دچار بیماری شده اید یا نه؟

۱ـ طلسم:  
ساحران معمولا برای اجرای سحر از طلسم استفاده می کنند. طلسم عبارت است از نوشته ایی مرموز و متشکل از اعداد و حروف ناهماهنگ و نامفهوم و معمولا به صورت جدول که ساحر آن را بر روی کاغذ و یا شیئ دیگر می نویسد. در صورتی که کسی چنین چیزی که ممکن است در اشکال و اشیاء مختلف جاسازی شده باشد را مشاهده کند، احتمال اینکه وی مورد سحر واقع شده باشد زیاد است. این موارد ممکن است در محیط خانه،  اتاق، رختخواب، در درب ورودی منزل و یا در کوچه جلو درب منزل یافت شود.

۲ـ جدایی، بدبینی، تنفر و طلاق ناشی از دل سیاهی  
رایج ترین نوع  سحر، جدایی و دشمنی افکندن بین دو شخص می باشد، به گونه ایی که این دو شخص یا یکی از آنها به طور غیرطبیعی و غیرارادی از دیگری متنفر می شود، تا جایی که توانایی و تحمل دیدن وی را ندارد و وقتی که او را می بیند و یا هم سخن می شود به شدت دچار فشار روحی می شود، نفس هایش بند می آید، سردرد می گیرد، رنگش تغییر می کند و می خواهد هر چه سریع تر از او جدا شود و جالب اینکه خود نیز دلایل این همه تنفر و امور غیرطبیعی را نمی داند و متحیر می ماند که چرا نمی تواند طرف مقابل خود را تحمل کند. این نوع سحر معمولا بین زن و شوهر و یا دو نامزد صورت می گیرد و ممکن است بین فرزند و والدین و یا هر کس دیگری رخ دهد.
در مورد جدایی و نفرت بین زن و شوهر یا دو نامزد شرح بیشتری می دهیم.
بسیاری از اوقات دو شریک زندگی، روابط خوب، سالم و گرمی دارند ولی به یکباره همه چیز به هم می خورد و همه ی نشانه های بالا در یکی از آن دو ظاهر می شود، طوری که طرف فقط خواستار طلاق و جدایی می شود و خود نیز دلیل آن را نمی داند و فقط تنفر بی سبب، بی دلیل و بدون اراده…
در بین مردم این نوع سحر را دل سیاهی می نامند. بدین معنی که دل و قلب کسی را برای دیگری سیاه و تار نموده اند تا موجبات جدایی حاصل شود و معمولا این امور بوسیله ی دشمنان آن خانواده و یا اشخاص حسود و از طریق شخص ساحر صورت می گیرد.
این نوع تنفر بی اراده معمولا نشانه های دیگری نیز دارد؛ به طور مثال زن شوهرش را به اشکال غیر طبیعی می بیند مثلا صورت شوهرش را مانند یک حیوان حقیقی می بیند. معمولا در این نوع سحر دو شخص در هنگام دور بودن از هم تنفری ندارند، اما به محض اینکه همدیگر را می بینند و یا هم صحبت می شوند، این نشانه ها ظاهر می شوند. مثلا تا زمانی که شوهر در مسافرت و یا خارج از منزل به سر می برد، زن هیچ نفرتی ندارد، اما به محض اینکه شوهر وارد خانه می شود همه ی این نشانه ها و مشکلات بدون اینکه زن بخواهد و بداند بر او عارض گشته و مشکلات شروع می شود.

۳ـ مشکلات جنسی ــ ناتوانی در روابط جنسی ــ اختلال در روابط جنسی
یکی از نشانه های سحر و یکی از انواع آن، اختلال در روابط جنسی بین زن و شوهر می باشد. ساحر بدین وسیله یکی از مهم ترین ویژگی های روابط بین زن و شوهر را مختل می کند، تا بدین وسیله بتواند به همان هدف خود که بروز مشکلات خانوادگی و جدایی و طلاق بین زن و شوهر است، دست یابد.
در این نوع سحر زن یا شوهر به مشکلات جنسی غیر معمول و غیر متعارفی دچار می شوند، به گونه ایی که در اجرای اعمال جنسی به کلی ناتوان می شوند که به بعضی از انواع و آثار آن اشاره می کنیم.
ممکن است زن ناخواسته از دخول و نزدیک شدن آلت تناسلی مرد به شرمگاهش ممانعت کند و سبب این کار هم ترس یا مشکلات روانی و یا سردی مزاج در امور جنسی از طرف زن نمی باشد، به گونه ایی که خود زن هم دلیل این امر را نمی داند. مثلا قبل از آمیزش به یکباره دو ران زن قفل می شود و به هم می چسبند و تحت هیچ نیرویی قابل بازشدن نیست و این امر به اراده ی زن نیست و زن علت آن را نمی داند. و یا اینکه زن به یکباره از آمیزش جنسی با شوهرش به طور کلی متنفر می شود.
این نوع از سحر بیشتر اوقات در شب اول عروسی اتفاق می افتد و ممکن است تا ماه ها ادامه یابد . معمولا توسط کسانی که با این ازدواج مخالف و یا نسبت به داماد و عروس حسودی می کنند صورت می گیرد.
ممکن است این نوع سحر برای مرد نیز رخ دهد، به طوری که توانایی کامل اعمال جنسی را به یکباره و بدون دلایل روانی و پزشکی از دست می دهد یا اینکه مرد در مراحل لمس کردن و بازی کردن با بدن زن مشکلی ندارد اما به محض اینکه قصد دخول می کند آلت تناسلی وی ناخواسته و بی دلیل از کار می افتد و هیچ گاه موفق به مهم ترین کار آمیزش جنسی یعنی دخول و انزال نمی شود که در این صورت رضایت طرفین حاصل نمی شود و زمینه برای بروز مشکلات خانوادگی و نهایتا جدایی و طلاق مهیا می شود.

۴ـ مشکلات روانی و رفتاری و اختلال در روابط اجتماعی فرد 
ممکن است فرد توسط سحر دچار ناراحتی های روانی و اعصاب و اختلال در روابط اجتماعی شود که از نشانه های آن موارد زیر است:
* عصبانیت بیش از حد و بدون زمینه و بی دلیل
* گرفتگی، انزوا، تنهایی و دوری جستن از دیگران
* افسردگی شدید
نکته ی قابل توجه اینست که این موارد می بایست یکباره و بدون دلیل بروز کند تا بتوان آن را جزء علامت احتمالی سحر دانست چون ممکن است این موارد دلایل دیگری غیر از سحر داشته باشند.

۵ـ مشکلات و بیماری های جسمی
به وسیله ی سحر می توان در بدن شخص، بیماری های مختلفی ایجاد کرد و معمولا این بیماری ها توسط پزشکان قابل درمان نیستند چون علت اصلی این بیماری ها برای پزشکان نامشخص است.
مواردی مانند:
* کور شدن یکباره و بی دلیل
* فلج شدن یکباره بعضی از اعضای بدن
* کر و لال شدن بی دلیل و بدون زمینه ی قبلی
از جمله نمونه هایی است که ساحر ممکن است به وسیله ی سحر در شخص مورد نظر ایجاد کند.
توجه: ضعف ایمان و تلاوت نکردن قرآن و اذکار صحیح شبانه روز مهم ترین عامل واقع شدن در دام ساحران است.

جن زدگی
چنانچه در قرآن نیز بیان شده است “جن ها” موجوداتی شبیه انسانها هستند که دیده نمی شوند اما آنها انسانها را می بینند. آنها زندگی فردی، اجتماعی و خانوادگی دارند، تشکیل خانواده می دهند، زندگیشان در این دنیا مثل انسان با تولد شروع و با مرگ پایان می یابد، بر روی همین زمین زندگی می کنند و انسانها آنها را نمی بینند و آنها را احساس نمی کنند.
جن ها به طور معمول و عادی در زندگی انسانها هیچ نوع دخالت و تصرفی نمی کنند، ولی در بعضی از حالات عده ایی از جن ها در زندگی گروهی از انسانها دخالت می کنند که این نوع تاثیر و دخالت دارای انواعی می باشد که در ادامه انواع، اسباب و نشانه های انسان جن زده را بیان می کنیم و نیاز به ذکر است که جن زدگی با سحر و جادو تفاوت دارد.

نشانه های انسان جن زده
۱ـ  تشنج و صرع
شخصی که توسط جن مورد حمله و ضرر قرار می گیرد، نشانه هایی در او ظاهر می شود که بیشتر اوقات به صورت تشنج یا همان صرع بروز می کند و شخص جن زده گاه و بیگاه دچار تشنج غیر معمول می شود و یا شخص یکباره و بدون سوابق پزشکی دچار تشنج شدید می شود و صرع در او به صورت کامل مشاهده می شود و مهم ترین نکته در این زمینه این است که این نوع تشنج و صرع هیچ نوع تفسیر پزشکی ندارد و پزشک علت این امر را نمی داند.

۲ـ دیوانگی و جنون
ممکن است شخص جن زده به طور کلی عقل و هوش خود را یکباره از دست بدهد و به قول معروف دیوانه و یا مجنون نامیده می شود که این امر ممکن است از تاثیرات جن باشد.

۳ـ مشاهده امور عجیب و غریب در منزل 
هم چنین ممکن است جن به دلایل متفاوت در امور منزل و خانه شخص دخالت کند به طوری که شخص سر و صدای غیرمتعارفی در خانه بشنود و یا وسایل خانه به طور غریبی جا به جا شود و یا سنگ و اشیاء دیگری پرتاب شوند و اموری از این قبیل می توانند نشانه ی حضور جن باشند.

۴ـ بیماری های جسمی 
جن ممکن است بیماری های جسمی مانند درد شدید در بعضی از اعضای بدن و اختلالاتی مثل کوری و کر و لالی و … ایجاد کند. پدید آمدن ناگهانی و نامشخص بودن علت آن از لحاظ پزشکی مهم ترین نکته در این مشکلات است.

۵ـ  مشکلات های روحی روانی 
جن ممکن است موجبات مشکلات روحی همچون افسردگی شدید و رغبت به تنهایی و انزوا و عصبانی بودن را در شخص ایجاد کند.

۶ـ داشتن علاقه و ارتباط  شدید با دستشویی 
یکی از نشانه های جانبی در کنار نشانه های فوق این است که شخص جن زده بعد از اینکه به یکی یا بعضی از نشانه های بالا دچار شد، نشانه ی جانبی دیگری در او ظهور می کند و آن اینکه هنگام دستشویی رفتن مدت زیادی آنجا می ماند و یا بسیاری از اوقات در نزدیکی دستشویی می نشیند.

۷- نشانه های سحر 
جن می تواند مشکلاتی که توسط سحر به وجود می آید را در انسان ایجاد کند لذا همه نشانه ها سحر می تواند علامت جن زدگی نیز باشد.

علل دخالت جن در زندگی انسان ها
جن ها به یکی از دلایل زیر در زندگی انسان ها دخالت می کنند و اسباب مشکلات را فراهم می کنند:

۱ـ  انتقام
چنانکه گفتیم انسان ها، جن ها را نمی بینند، اما آنها ما را می بینند و به همین خاطر ممکن است انسانها ناخواسته به بعضی از جن ها یا اعضای خانواده آنها آسیبی وارد کنند، مثلا پا روی آنها بگذارند و یا … که در این صورت جن به خاطر انتقام در زندگی این شخص دخالت می کند و اسباب مشکلات را فراهم می کند.

۲ـ عشق و عاشق شدن
 جن ها هم مانند انسان ها متشکل از دو جنس نر و ماده هستند که به همین علت ممکن است جن عاشق انسانی شود و وارد بدن وی شود که در پی ورود جن به بدن انسان مشکلاتی پدید می آید.

۳ـ  شرارت جن
جن ها همچون انسان ها دارای ادیان و عقاید مختلفی هستند و ممکن است مسلمان، مسیحی، یهودی و یا … باشند و طبعا بعضی از آنها بد و بعضی خوب هستند. جن های شرور و بد ممکن است بدون هیچ دلیلی وارد زندگی انسان ها شده و زندگی آنها را مختل کرده و مشکلات متفاوتی را بوجود بیاورند.

درمان جن زدگی
امروزه بسیاری از روش های درمان جن زدگی غیرشرعی می باشند و این در حالی است که روش های شرعی و قوی تری وجود دارد که همنوا با آیات قرآنی و اذکار نبوی و احادیث رسول الله صلی الله علیه و سلم می باشد.
با جن زدگان در دو مرحله همراه و مشاور آنان باشیم:

مرحله اول: تشخیص بیماری
وجود نشانه های فوق همیشه دلالت بر جن زده بودن ندارد، بلکه با روش های خاصی می بایست به این یقین رسید که شخص جن زده است یا نه؟
به همین خاطر این سایت در این مرحله با کسانی که این نشانه ها دارند همراه خواهد بود.

مرحله دوم: درمان
پس از اینکه جن زده بودن شخص قطعی و یقینی شود مرحله درمان شروع می شود. ما در این مرحله نیز همراه شما خواهیم بود و فراموش نکنیم که شفا دهنده فقط خداوند است و نگاهمان باید به سوی خدا باشد و در مسیر درمان از وسایل مشروع و حلال استفاده کنیم.

***********************************************************
ابطال سحر پاشیدنی درب منزل 
شاید روزی یادتون باشه اول صبح که از خونه زدین بیرون با تعجب دیدن درب منزل یا روی درب ودیوار خانه آب غیر عادی ورنگی ریخته شده زرد یا سیاه یا قهوه ای  و از اون روز که از آن آب عبور کردین دردهائی رو احساس کردین اگر درد شدید در پاها که همراه با گرمی یا سردی و یا ورم کردن و یا جاهائی از پا یا بدن کبود میشه و برنگ آبی یا سبز وبدون هیچ علتی دیده میشه ویا سردرد های بی مورد وبد اخلاقی ودرگیری در منزل رو تجربه کردین بدونین اینها علائم سحر پاشیدنی هستش که درب منزلتون ربختن جهت ابطال سحر این آدمهای از خدا بی خبر وپست فطرتی که جز فتنه وفساد در روی زمین چیزی ندارن با توکل برخدای مقتدر وقدرتمند وکریم به دستور ذیل عمل کنین.ابطال سحر پاشیدنی درب منزل:
درد شدید در پاها که همراه با گرمی یا سردی و یا ورم کردن و یا جاهائی از پا یا بدن کبود میشه و برنگ آبی یا سبز وبدون هیچ علتی دیده میشه ویا سردرد
های بی مورد وبد اخلاقی ودرگیری در منزل اینها علائم سحر پاشیدنی هستش جهت ابطال سحر این آدمهای از خدا بی خبر وپست فطرتی که جز فتنه وفساد
در روی زمین چیزی ندارن با توکل برخدای مقتدر وقدرتمند وکریم به دستور ذیل عمل کنین
۷ لیتر آب
یک شیشه گلاب درجه ۱
۷قاشق نمک(اگر نمک درشت دست نخوره باشه خیلی بهتره همون نمکی که در کارخانه ها ازش استفاده میکنن)
۷قاشق سرکه
همه رو در ظرف نسبتا بزرگی قرار بدین وظرف آب رو نزدیک دهان

وانگشت خود را در آب قرار بدین وبر آن سوره شریفه بقره۱بار +سوره حمد ۷بار+آیه الکرسی ۷بار+ معوذتین ۷بار+ آیه های ذیل هم ۷بار

وَأَوْحَیْنَـا إِلَى مُوسَـى أَنْ أَلْقِ عَصَاکَ فَإِذَا هِیَ تَلْقَفُ مَا یَأْفِکُـونَ فَوَقَعَ الْحَقُّ وَبَطَلَ مَا کَانُوا یَعْمَلُـونَ فَغُلِبُوا هُنَالِکَ وَانقَلَبُوا صَاغِرِیـنَ وَأُلْقِیَ السَّحَرَةُ سَاجِدِیـنَ قَالُـوا آمَنَّا بِرَبِّ الْعَالَمِیـنَ رَبِّ مُوسَى وَهَارُونَ قَالَ مُوسَـى أَتَقُولُونَ لِلْحَقِّ لَمَّا جَـاءَکُمْ أَسِحْرٌ هَذَا وَلا یُفْلِحُ السَّاحِرُونَ قَالُـوا أَجِئْتَنَا لِتَلْفِتَنَا عَمَّا وَجَدْنَا عَلَیْهِ آبَـاءَنَاوَتَکُونَ لَکُمَا الْکِبْرِیَـاءُ فِی الأَرْضِ وَمَا نَحْنُ لَکُمَابِمُؤْمِنِیـنَ وَقَالَ فِرْعَوْنُ ائْتُونِی بِکُلِّ سَاحِرٍ عَلِیـمٍ فَلَمَّا جَـاءَ السَّحَرَةُ قَالَ لَهُمْ مُوسَـى أَلْقُوا مَـا أَنْتُمْ مُلْقُـونَ فَلَمَّـا أَلْقَوْا قَالَ مُوسَى مَا جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُإِنَّ اللَّهَ سَیُبْطِلُهُ, إِنَّ اللَّهَ لا یُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِیـنَ

وَیُحِقُّ اللَّهُ الْحَقَّ بِکَلِمَاتِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْمُجْرِمُـونَ- قَالُوا یَا مُوسَـى إِمَّـاأَنْ تُلْقِیَ وَإِمَّـا أَنْ نَکُونَ أَوَّلَ مَنْ أَلْقَى قَالَ بَلْ أَلْقُوا فَإِذَا حِبَالُهُمْ وَعِصِیُّهُمْ یُخَیَّلُ إِلَیْهِ مِنْ سِحْرِهِمْ أَنَّهَا تَسْعَى فَأَوْجَسَ فِی نَفْسِهِ خِیفَةً مُوسَى قُلْنَا لاتَخَفْ إِنَّکَ أَنْتَ الأَعْلَى وَأَلْقِ مَا فِی یَمِینِکَ تَلْقَفْ مَاصَنَعُـوا إِنَّمَا صَنَعُوا کَیْدُ سَاحِرٍ وَلا یُفْلِحُ السَّاحِرُ حَیْثُ أَتَى فَأُلْقِیَ السَّحَرَةُ سُجَّداً قَالُـوا آمَنَّا بِرَبِّ هَارُونَ وَمُوسَى.- قَالَ لَهُمْ مُوسَـى أَلْقُوا مَـا أَنْتُمْ مُلْقُـونَ فَأَلْقَوْا حِبَالَهُمْ وَعِصِیَّهُمْ وَقَالُوا بِعِزَّةِ فِرْعَوْنَ إِنَّا لَنَحْنُ الْغَالِبُـونَ فَأَلْقَى مُوسَى عَصَاهُ فَإِذَا هِیَ تَلْقَفُ مَا یَأْفِکُـونَ فَأُلْقِیَ السَّحَرَةُ سَاجِدِیـنَ قَالُـوا آمَنَّا بِرَبِّ الْعَالَمِیـنَ رَبِّ مُوسَى وَهَارُونَ

آیه های ذکر شده رو ۷بار بخونین و مرتب به آب فوت  کنین سپس از آب درب منزل وهمه جاهائی رو که شک کردین سحر پاشیدن رو مقداری ازش بیاشین بمدت ۷ روز از این آب پاشیدنی استفاده کنین و در زمان آب پاشیدن این آیه رو بخونین

بسم الله الرحمن الرحیم قَالَ مُوسَى مَا جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُإِنَّ اللَّهَ سَیُبْطِلُهُ, إِنَّ اللَّهَ لا یُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِیـنَ

درمدت ۷روز ودرزمان آب پاشیدن نوار سوره بقره را در خانه روشن کنین واز گوش دادن به ترانه های مبتذل خود داری کنین اگر در بدن بخصوص پاها احساس درد داشتین یا گرمی یا سردی بی مورد یا کبودی های قرمز یا سبز رنگ بدون هیچ سابقه ضربه دیده شد از آب قرآن خونده شده برآن محل بگذارید وهمون آیه ..قَالَ مُوسَى مَا جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُان الله سیبطله رو بخوین..

انشاءالله به امر خدا سحر باطل میشه احتمال داره عوارضی مثل اسهال پیش بیاد که مهم نیستش چون درحال باطل شدن هستش وانشالله سحر باطل وشما شفا پیدا میکنین

*****************************************************
بهترین ، آسانترین روش باطل کردن طلسم و سحر
روشی آسان برای باطل کردن طلسم  {علاج و درمان و ابطال سحر و طلسم مرشوش (پاشیدنی)}
تعریف سحر و طلسم مرشوش (پاشیدنی):
این نوع سحر و طلسم را اعتاب نیز می نامند و علت این نامگذاری این است که غالبا در مقابل درب منزل یا آپارتمان شخص مورد نظر پاشیده شده و یا در مسیر گذر و محل عبور فرد مورد نظر پاشیده میشود. ولی غالبا بر درب ورودی یا خروجی یا دیوار و در موارد دیگر بر لباس و بستر فرد مورد نظر نیز پاشیده میشود.
اما این نوع سحر و طلسم بر روی خاک یا آب یا روغن یا عطر یا پودر و یا نجاسات و از این قبیل چیزها صورت میگیرد. طلسم کننده در این موارد، از اسم فرد و مادر یا پدرش و یا تصویر و در مواردی اشیاء فرد مورد نظر (مثل مو، ناخن و از این قبیل) استفاده میکند. سپس فردی که طلسم را مینویسد عزیمتهای خاصی را بر آن قرائت میکند که به آن طلسم قدرت خاصی را می بخشد و انجام این نوع طلسم را موکل خاص همان طلسم بر عهد می گیرد.  (شرط اول و مهمترین شرط تاثیر داشتن این نوع طلسم این است که فرد طلسم کننده حتما موکلی را در خدمت داشته باشد).
ببینید ، در اینجا لازم است متذکر شد که سحر و طلسمی که بر خاک انجام میشود قویتر و تاثیرگذارتر از سحر و طلسمی است که بر آب خوانده شده است چون که خاک طبعی خشک  دارد و طبع سوداوی در طلسم و سحر قوی تر و تاثیرگذارتر و سریعتر است.

مهمترین نشانه ها و علامات سحر و طلسم مرشوش و پاشیدنی:
احساس درد شدید خصوصا در قسمت پاها
احساس حرارت یا سرمای شدید از زانو به پایین
ورمهایی در ناحیه پا همراه با درد شدید
احساس گرما یا سرمای شدید در ناحیه درد
ترس بدون دلیل
خوابهای پریشان و آشفته

علاج عمومی این نوع سحر و طلسم
مقداری آب آورده و نمک و سرکه در آن ریخته و در مکان مرشوش پاشیده میشود
سوره های مبارکه بقره و دخان و جن در قسمتهای مهم منزل یا آپارتمان قرائت میشود. قبل از انجام این عمل بهتر است که اذان گفته شود. انجام این عمل باید سه روز پی در پی باشد.

آبی را که بر آن رقیه و دعای طرد و دفع طلسم خوانده شده است در منزل پاشیده میشود. همچنین میتوان گلاب را با آن آب مخلوط کرد و در هنگام غروب بر دیوار پاشید.
اما برای درمان فردی که به این سحر مبتلا شده است : استحمام مریض و نوشیدن از آبی که بر آن دعاهای مخصوص ابطال سحر خوانده شده است قبل از استحمام به مدت هفت روز پی در پی. استحمام باید با آبی که بر آن آیات باطل کننده سحر خوانده شده باشد و نیز سوره الزلزله و معوذتین بر آن قرائت شده باشد صورت گیرد.
ماساژ دادن ناحیه دردناک بدن بعد از اینکه آیات باطل السحر بر آن خوانده شده است.
چند روز پی در پی پاهای فرد مسحور را در ظرفی که مخلوط آب و سرکه در آن است بگذارد.
صبحها و شبها اذکار و تسبیح خداوند بگوید.
از معاصی دوری کند.
پیوسته ذکر خداوند سبحان را در منزل داشته باشد.
عکس موجودات ذی روح را در منزل نگهداری نکند.
در صورتی که درد مستمر باشد، خضاب کردن ناحیه درد با حنا نیز بسیار نافع است. در حدیثی از رسول خدا صلى الله علیه و آله و سلم آمده که:
کان رسول الله صلى الله علیه و آله و سلم اذا اشتکى أحد رأسه قال : اذهب فاحتجم ، وإذا اشتکى رجله قال : اذهب فأخضبها بالحناء).

بهترین روش درمان و باطل کردن طلسم و سحر مرشوش ( رش البیت ) بطور خلاصه در ذیل ذکر میگردد:
در ابتدا یک ظرف ۱۰ لیتری پر از آب آماده میشود و مقداری هم نمک جهت مخلوط کردن با این آب تدارک میگردد.
سپس بر آب آماده شده، آیات ابطال طلسم و آیات مربوط به حضرت موسی (ع) و همچنین برخی از آیات مربوط به رقیه شرعیه که در ادامه ذکر میشود قرائت میشود. این آیات شریفه عبارتند از:

أَعُوذُ باللَّهِ مِنَ الشَّیْطانِ الرَّجِیـمِ – بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَـنِ الرَّحِیـمِ
۱- الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِیـنَ (۲( الرَّحْمَنِ الرَّحِیـمِ (۳) مَـالِکِ یَوْمِ الدِّیـنِ (۴) إِیَّاکَ نَعْبُدُ وَإِیَّاکَ نَسْتَعِیـنُ (۵) اهْدِنَا الصِّرَاطَ الْمُسْتَقِیـمَ (۶) صِرَاطَ الَّذِینَ أَنْعَمْتَ عَلَیْهِمْ غَیْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَیْهِمْ وَلا الضَّـالِّیـنَ (۷) الفاتحه.
۲- الم * ذَلِکَ الْکِتَابُ لاَ رَیْبَ فِیهِ هُدًى لِّلْمُتَّقِینَ * الَّذِینَ یُؤْمِنُونَ بِالْغَیْبِ وَیُقِیمُونَ الصَّلاهَ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنفِقُونَ * والَّذِینَ یُؤْمِنُونَ بِمَا أُنزِلَ إِلَیْکَ وَمَا أُنزِلَ مِن قَبْلِکَ وَبِالآخِرَهِ هُمْ یُوقِنُونَ * أُوْلَـئِکَ عَلَى هُدًى مِّن رَّبِّهِمْ وَأُوْلَـئِکَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ
۳- اللَّهُ لـَا إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ, لا تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَلا نَوْمٌ, لَهُ مَا فِی السَّمَوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ, مَنْ ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ, یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ, وَلا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِنْ عِلْمِـهِ إِلاَّ بِمَا شَـاءَ, وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَوَاتِ وَالأَرْضَ وَلا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا, وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیـمُ (۲۵۵) البقره.
۴- لِلَّهِ مَا فِی السَّمَوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ, وَإِنْ تُبْدُوا مَا فِـی أَنفُسِکُمْ أَوْ تُخْفُوهُ یُحَاسِبْکُمْ بِهِ اللَّهُ, فَیَغْفِرُ لِمَنْ یَشَـاءُ وَیُعَذِّبُ مَنْ یَشَـاءُ, وَاللَّهُ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیـرٌ (۲۸۴) آمَنَ الرَّسُولُ بِمَـا أُنزِلَ إِلَیْهِ مِنْ رَبِّهِ وَالْمُؤْمِنُـونَ, کُلٌّ آمَنَ بِاللَّهِ وَمَلـَائِکَتِهِ وَکُتُبِهِ وَرُسُلِهِ لا نُفَرِّقُ بَیْنَ أَحَدٍ مِنْ رُسُلِهِ, وَقَالُوا سَمِعْنَا وَأَطَعْنَا غُفْرَانَکَ رَبَّنَا وَإِلَیْکَ الْمَصِیـرُ (۲۸۵) لا یُکَلِّفُ اللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَهَا, لَهَا مَا کَسَبَتْ وَعَلَیْهَا مَا اکْتَسَبَتْ, رَبَّنَا لا تُؤَاخِذْنَـا إِنْ نَسِینَـا أَوْ أَخْطَأْنَا, رَبَّنَا وَلا تَحْمِلْ عَلَیْنَـا إِصْراً کَمَا حَمَلْتَهُ عَلَى الَّذِینَ مِنْ قَبْلِنَا, رَبَّنَا وَلا تُحَمِّلْنَا مَا لا طَاقَهَ لَنَا بِهِ وَاعْفُ عَنَّا وَاغْفِرْ لَنَا وَارْحَمْنَا, أَنْتَ مَوْلانَا فَانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْکَافِرِیـنَ
۵- الم ( ۱ ) الله لا إله إلا هو الحی القیوم ( ۲ ) نزل علیک الکتاب بالحق مصدقا لما بین یدیه وأنزل التوراه والإنجیل ( ۳ ) من قبل هدى للناس وأنزل الفرقان إن الذین کفروا بآیات الله لهم عذاب شدید والله عزیز ذو انتقام
۶- تِلْکَ آیَاتُ اللَّهِ نَتْلُوهَا عَلَیْکَ بِالْحَقِّ فَبِأَیِّ حَدِیثٍ بَعْدَ اللَّهِ وَآیَاتِهِ یُؤْمِنُـونَ (۶) وَیْلٌ لِکُلِّ أَفَّاکٍ أَثِیـمٍ (۷) یَسْمَعُ آیَاتِ اللَّهِ تُتْلَى عَلَیْهِ ثُمَّ یُصِرُّ مُسْتَکْبِراً کَأَنْ لَمْ یَسْمَعْهَا فَبَشِّرْهُ بِعَذَابٍ أَلِیـمٍ (۸) وَإِذَا عَلِمَ مِنْ آیَاتِنَا شَیْئاً اتَّخَذَهَا هُزُواً, أُوْلَـئِکَ لَهُمْ عَذَابٌ مُهِیـنٌ (۹) مِنْ وَرَائِهِمْ جَهَنَّمُ وَلا یُغْنِی عَنْهُمْ مَا کَسَبُوا شَیْئاً وَلا مَا اتَّخَذُوا مِنْ دُونِ اللَّهِ أَوْلِیَـاءَ وَلَهُمْ عَذَابٌ عَظِیـمٌ (۱۰) هَذَا هُدًى وَالَّذِینَ کَفَرُوا بِآیَاتِ رَبِّهِمْ لَهُمْ عَذَابٌ مِنْ رِجْزٍ أَلِیـمٌ (۱۱) الجاثیه.

آیات فوق سه مرتبه (سه دور) قرائت میشود.

بعد از این مراحل ، آیات شریفه مربوط به باطل کردن طلسم و سحر و آیات ذکر حضرت موسی (ع) هفت مرتبه بر آب قرائت میگردد. آیات ذیل:
۱- وَاتَّبَعُوا مَا تَتْلُو الشَّیَاطِینُ عَلَى مُلْکِ سُلَیْمَانَ وَمَا کَفَرَ سُلَیْمَانُ وَلَکِنَّ الشَّیَاطِینَ کَفَرُوا یُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ وَمَـا أُنزِلَ عَلَى الْمَلَکَیْنِ بِبَابِلَ هَارُوتَ وَمَارُوتَ, وَمَا یُعَلِّمَانِ مِنْ أَحَدٍ حَتَّى یَقُولـَا إِنَّمَا نَحْنُ فِتْنَهٌ فَلا تَکْفُرْ, فَیَتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا یُفَرِّقُونَ بِهِ بَیْنَ الْمَرْءِ وَزَوْجِهِ, وَمَا هُمْ بِضَـارِّینَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلاَّ بِإِذْنِ اللَّـهِ, وَیَتَعَلَّمُونَ مَا یَضُرُّهُمْ وَلا یَنفَعُهُمْ, وَلَقَدْ عَلِمُوا لَمَنِ اشْتَرَاهُ مَا لَهُ فِی الآخِرَهِ مِنْ خَلـَاقٍ, وَلَبِئْسَ مَا شَرَوْا بِـهِ أَنفُسَهُمْ لَوْ کَانُوا یَعْلَمُـونَ (۱۰۲) وَلَوْ أَنَّهُمْ آمَنُوا وَاتَّقَوْا لَمَثُوبَهٌ مِنْ عِنْدِ اللَّهِ خَیْرٌ لَوْ کَانُوا یَعْلَمُـونَ (۱۰۳) البقره.
۲- وَأَوْحَیْنَـا إِلَى مُوسَـى أَنْ أَلْقِ عَصَاکَ فَإِذَا هِیَ تَلْقَفُ مَا یَأْفِکُـونَ (۱۱۷) فَوَقَعَ الْحَقُّ وَبَطَلَ مَا کَانُوا یَعْمَلُـونَ (۱۱۸) فَغُلِبُوا هُنَالِکَ وَانقَلَبُوا صَاغِرِیـنَ (۱۱۹)وَأُلْقِیَ السَّحَرَهُ سَاجِدِیـنَ (۱۲۰) قَالُـوا آمَنَّا بِرَبِّ الْعَالَمِیـنَ (۱۲۱) رَبِّ مُوسَى وَهَارُونَ (۱۲۲) الأعراف.
۳- قَالَ مُوسَـى أَتَقُولُونَ لِلْحَقِّ لَمَّا جَـاءَکُمْ أَسِحْرٌ هَذَا وَلا یُفْلِحُ السَّاحِرُونَ (۷۷) قَالُـوا أَجِئْتَنَا لِتَلْفِتَنَا عَمَّا وَجَدْنَا عَلَیْهِ آبَـاءَنَا وَتَکُونَ لَکُمَا الْکِبْرِیَـاءُ فِی الأَرْضِ وَمَا نَحْنُ لَکُمَا بِمُؤْمِنِیـنَ (۷۸) وَقَالَ فِرْعَوْنُ ائْتُونِی بِکُلِّ سَاحِرٍ عَلِیـمٍ (۷۹) فَلَمَّا جَـاءَ السَّحَرَهُ قَالَ لَهُمْ مُوسَـى أَلْقُوا مَـا أَنْتُمْ مُلْقُـونَ (۸۰( فَلَمَّـا أَلْقَوْا قَالَ مُوسَى مَا جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَیُبْطِلُهُ, إِنَّ اللَّهَ لا یُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِیـنَ (۸۱) وَیُحِقُّ اللَّهُ الْحَقَّ بِکَلِمَاتِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْمُجْرِمُـونَ (۸۲) یونس.
۴- قَالُوا یَا مُوسَـى إِمَّـا أَنْ تُلْقِیَ وَإِمَّـا أَنْ نَکُونَ أَوَّلَ مَنْ أَلْقَى (۶۵) قَالَ بَلْ أَلْقُوا فَإِذَا حِبَالُهُمْ وَعِصِیُّهُمْ یُخَیَّلُ إِلَیْهِ مِنْ سِحْرِهِمْ أَنَّهَا تَسْعَى(۶۶)فَأَوْجَسَ فِی نَفْسِهِ خِیفَهً مُوسَى (۶۷) قُلْنَا لا تَخَفْ إِنَّکَ أَنْتَ الأَعْلَى (۶۸) وَأَلْقِ مَا فِی یَمِینِکَ تَلْقَفْ مَا صَنَعُـوا إِنَّمَا صَنَعُوا کَیْدُ سَاحِرٍ وَلا یُفْلِحُ السَّاحِرُ حَیْثُ أَتَى(۶۹)فَأُلْقِیَ السَّحَرَهُ سُجَّداً قَالُـوا آمَنَّا بِرَبِّ هَارُونَ وَمُوسَى (۷۰) طه
۵- قَالَ لَهُمْ مُوسَـى أَلْقُوا مَـا أَنْتُمْ مُلْقُـونَ (۴۳)فَأَلْقَوْا حِبَالَهُمْ وَعِصِیَّهُمْ وَقَالُوا بِعِزَّهِ فِرْعَوْنَ إِنَّا لَنَحْنُ الْغَالِبُـونَ (۴۴) فَأَلْقَى مُوسَى عَصَاهُ فَإِذَا هِیَ تَلْقَفُ مَا یَأْفِکُـونَ (۴۵) فَأُلْقِیَ السَّحَرَهُ سَاجِدِیـنَ (۶۴) قَالُـوا آمَنَّا بِرَبِّ الْعَالَمِیـنَ (۴۷) رَبِّ مُوسَى وَهَارُونَ (۴۸) الشعراء
۶- وَقَدِمْنَا إِلَى مَا عَمِلُوا مِنْ عَمَلٍ فَجَعَلْنَاهُ هَبَاء مَّنثُورًا . الفرقان ۲۳
۷- وَقُلْ جَـاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ, إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقاً (الإسراء)
۸- قُلْ إِنّ رَبّی یَقْذِفُ بِالْحَقّ عَلاّمُ الْغُیُوبِ * قُلْ جَآءَ الْحَقّ وَمَا یُبْدِىءُ الْبَاطِلُ وَمَا یُعِیدُ (سبأ:۴۸-۴۹)
۹- بَلْ نَقْذِفُ بِالْحَقّ عَلَى الْبَاطِلِ فَیَدْمَغُهُ فَإِذَا هُوَ زَاهِقٌ وَلَکُمُ الْوَیْلُ مِمّا تَصِفُونَ (الأنبیاء :۱۸)
۱۰- {أَفَسِحْرٌ هَذَا أَمْ أَنتُمْ لَا تُبْصِرُونَ }الطور۱۵

سپس دعای ذیل قرائت میشود:
بسم الله العظیم الاعظم یحرق کل خادم سحر ( ۷ مرتبه )
بسم الله العظیم الاعظم یبطل کل سحر ( ۷ مرتبه )
و سپس در مرحله آخر گفته میشود
الحمد لله رب العالمین والصلاه علی النبی
اللهم صلی علی محمد وعلی ال محمد کما صلیت علی ابراهیم وعلی ال ابراهیم فی العالمین انک حمید مجید.

کیفیت قرائت بر روی آب مربوطه برای ابطال سحر:
دهان باید به نحوی به آب نزدیک شود که هوایی که از دهان خارج میگردد، در زمان قرائت بتواند آب را به حرکت درآورد.
سپس آب مربوطه به دو بخش تقسیم میشود:

بخش اول
سه یا چهار لیتر از آب که برای نوشیدن در هفت روز کفایت کند (یک لیوان قبل و یک لیوان بعد از خواب).
بخش دوم
با مقداری نمک مخلوط گردیده و در قسمتهای مختلف منزل پاشیده میشود. به نحوی این آب در منزل پاشیده میشود که به هدر نرود. این عمل باید هفت روز پی در پی تکرار شود. در زمان رش البیت (پاشیدن آب در منزل) باید آیه الکرسی شریفه قرائت گردد.
همچنین بمدت هفت روز متوالی سوره مبارکه بقره در منزل قرائت میشود.
نکته دیگر اینکه از این مخلوط آب و نمک روزانه یکبار باید بر بدن مالیده شود و به عبارتی تدهین گردد. (قبل از خواب)

در اینجا فقط به مختصری بسنده شد.

*****

اللهم ابطل سحر الاروح ، اللهم ابطل سحر قلب العقول ، اللهم ابطل کل سحر مدفون عند البیوت، بسم الله یبطل کل سحر مدفون تحت الاعتاب، اللهم ابطل کل سحر مدفون فی القبور ،اللهم ابطل کل سحر فی قبر، اللهم ابطل کل سحر فی میت فی قبر، اللهم ابطل کل سحر منثور، اللهم ابطل کل سحر فی عطر او بخور، اللهم ابطل کل سحر مشموم فی عطر او بخور، اللهم ابطل کل سحر مکتوب، اللهم ابطل کل سحر بدم مکتوب.
(اللهم لا ملجأ و لا منجا منک إلا إلیک .. إنک على کل شیء قدیر .
اللهم اشفه شفاء لیس بعده سقما ابدا.
اللهم رب الناس مذهب البأس اشف أنت الشافی لا شافی إلا أنت.
فصبر جمیل والله المستعان على ما تصفون.)

(واسئل الله العظیم رب العرش العظیم ان یشفیکم ویبطل اسحارکم)

***********************************************
باطل کردن طلسم به روش قرآنی – باطل السحر مجرب  
قبلا مطالبی مختصر پیرامون انواع سحر و طلسم و چگونگی جلوگیری از آنها و باطل کردن آنها بیان شده است. روشهای قرآنی متفاوت و موثری برای ابطال سحر وجود دارد (مثلا استفاده از ادعیه معتبره و حرزهای کاربردی و مجرب) که در کتب مختلفه آمده است وهمگی کمابیش با آنها آشنا هستند.
در ذیل نحوه باطل کردن چند نوع سحر و طلسم با مدد گرفتن از روشهای قرآنی مذکور می افتد:۱- باطل کردن سحر و طلسم محبت 
نشانه های این طلسم شور و رغبت و محبت زیاده از حد و غیر عادی است. از طرف دیگر کثرت در مباشرت و اطاعت کورکورانه و بی دلیل از طرف مقابل است.
(در این نوع طلسم و سحر ، ساحر و طلسم کننده ، مرد یا زن را به نسبت به یکدیگر محبوب میکند. این نوع سحر میتواند موجب شود که حتی فرد مورد نظر از مادر و خواهر و اقوام درجه یک خود اکراه و تنفر پیدا کند و فقط زوجه خود را ببیند و رضایت او مد نظرش قرار گیرد. از طرف دیگر این نوع سحر میتواند مثل یک شمشیر دولبه عمل کند و باعث شود که زوج نسبت به زوجه اش متنفر شود همچنان که نسبت به سایر زنها این احساس را پیدا میکند.)

یک روش علاج و درمان طلسم محبت: 
آیات رقیه مخصوص ابطال سحر را ((غیر از آیه شریفه ۱۰۲ از سوره مبارکه بقره و بجای آن آیات چهاردهم و پانزدهم و شانزدهم از سوره مبارکه تغابن ( یا ایها الذین آمنوا إن من أزواجکم …) جهت درمان مسحور استفاده فرمایید.))
این درمان غالبه با احساس درد در معده و تخدیر و سردرد و تنگی نفس و تهوع همراه است ( در صورتی که طلسم و سحر نوشیدنی یا خوراکی بوده باشد). برای درمانش باید هفت مرتبه آیات شریفه ابطال سحر و آیه الکرسی بر آب پاک خوانده شود و شخص مسحور از آن بنوشد. نشانه اولیه برای ابطال این نوع طلسم خوراکی این است که پس از نوشیدن آبی که بر آن رقیه مخصوصه خوانده شده است ، فرد مسحور، چیزی زرد یا سرخ یا سیاه بالا بیاورد (استفراغ کند). این اولین نشانه ابطال این نوع سحر است. در غیر این صورت باید به مدت سه هفته از آب پاکی که بر آن آیات شریفه سوره های (یونس آیات ۸۱ و ۸۲ – و سوره مبارکه الاعراف از آیه ۱۱۷ تا آیه شریفه ۱۲۲ – و سوره مبارکه طه آیه شریفه ۶۹ ) قرائت شده باشد بنوشد که به اذن خداوند تبارک و تعالی رفع مشکل شود.    

آیات شریفه برای رقیه مخصوص ابطال سحر عبارتند از:  
سورة الفاتحة
سورة البقرة از آیه ۱ – ۵
سورة البقرة الایة ۱۰۲ هفت مرتبه
سورة البقرة از آیه ۱۶۳ – ۱۶۴
سورة البقرة آیة الکرسی آیه ۲۵۵
سورة البقرة آخر السورة از آیه ۲۸۵ – ۲۸۶
سورة ال عمران از آیه ۱۸ – ۱۹
سورة الاعراف از آیه ۵۴ – ۵۶
سورة الاعراف از آیه ۱۱۷ – ۱۲۲ هفت مرتبه ، و این فرموده خداوند تبارک و تعالی را سی مرتبه تکرار کند ( وألقى السحرة ساجدین).
سورة یونس از آیه ۸۱ – ۸۲ این فرموده خداوند تبارک و تعالی را هفتاد مرتبه تکرار (إن الله سیبطله ).
سورة طه آیه ۶۹ هفت مرتبه
سورة المؤمنون از آیه ۱۱۵ – ۱۱۸
سورة الصافات از آیه ۱ – ۱۰
سورة الاحقاف از آیه ۲۹ – ۳۲ این فرموده خداوند تبارک و تعالی را هفت مرتبه تکرار کند ( یاقومنا أجیبوا داعی الله ).
سورة الرحمن از آیه ۳۳ – ۳۶
سورة الحشر از آیه ۲۱ – ۲۴
سورة الجن از آیه ۱ – ۹
سورة الاخلاص
سورة الفلق ( نه مرتبه) .
سورة الناس .

۲- باطل کردن سحر و طلسم مرض و بیماری   
(در این نوع طلسم و سحر، جن خبیث در مرکز سمع و بصر و دست و پای فرد مورد نظر رخنه میکند. در این حالت میتواند موجب کوری و یا از دست دادن شنوایی فرد شود یا او را فلج کند. از نشانه های این طلسم و سحر ، احساس درد متوالی در یکی از اعضاء و یا حالات صرع و تشنجات و یا فلج و از کار افتادن جزیی و کلی اعضاء و یا از بین رفتن برخی از حواس فرد میباشد. این حالات دقیقا شبیه به حالات مرض طبیعی اعضای انسان است. تنها طریق تشخیص این امراض سحر و طلسم از امراض طبیعی جسم این است که رقیه و آیات باطل کننده طلسم بر آن فرد قرائت شود. اگر فرد مریض در زمان قرائت احساس سرگیجه یا سردرد یا اضطراب و لرز کند یا اینکه جسمش دچار تغیر شدید شود، باید مطمئن شد که مشکل پیش آمده در نتیجه طلسم یا حسد و یا چشم زخم است . اگر این تغییرات مشاهده نشد پس باید توسط اطباء و پزشکان معالجه گردد.)
همانگونه که ذکر شد مهمترین نشانه های طلسم و سحر مرض و بیماری ، درد مشخص در عضوی از اعضای بدن است که برای آن علاج یا درمانی وجود ندارد. درد و فلج و عجز کلی عضوی از اعضای بدن با یک علت ناشناخته. عجز و تعطل یکی از حواس انسان.

یک روش علاج این نوع سحر و طلسم  
رقیه ابطال سحر و طلسم مذکور را سه مرتبه انجام دهد. در صورتی که درمان کامل نشد (در وضعیت حاد) اعمال زیر را نیز انجام دهد:
سوره فاتحه الکتاب را هفت مرتبه ، آیه الکرسی را هفت مرتبه ، معوذات را سه مرتبه بخواند. در مرحله آخر نیز ، رقیه ذیل را بر روغن سیاه دانه بخواند و بر روی پیشانی و نیز بر مکان درد بمالد (صبحها و عصرها این عمل را انجام دهد و این عمل را تا چهل روز یا بیشتر پی در پی ادامه دهد تا کاملا به اذن خداوند تبارک و تعالی بهبودی حاصل شود). 
و آن رقیه این است:
۱- الفاتحة.
۲- المعوذات.
۳- (وننزل من القرآن ما هو شفاء ورحمة للمؤمنین ) هفت مرتبه.
۴- (بسم اللة أرقیک والله یشفیک من کل داء یؤذیک ومن کل نفس او عین حاسد یشفیک ) هفت مرتبه .
۵- (اللهم رب الناس إذهب البأس واشف أنت الشافى لا شفاء إلا شفاؤک شفاء الا یغادر سقما ) هفت مرتبه.

۳- باطل کردن طلسم و سحر جنون   
سحر و طلسم جنون یعنی طلسمی که موجب شرود و زوال عقل و فراموشی شدید و خطای شدید در گفتار و نظرات و افعال و از این قبیل است.
(این نوع سحر و طلسم همان است که جن خبیث (جنی) در ذهن فرد مستقر میشود و باعث فراموشی شدید و نقصان کلام فرد و بی قراری شدید میشود و بسیار آسیب زا میباشد. (نعوذ بالله من عمل الشیاطین). 

یک روش علاج:  
در این نوع سحر ، باید بر مسحور رقیه خاصه جهت ابطال سحر قرائت شود و در موارد شدید بایستی آیات شریفه مخصوص ابطال سحر بر فرد مسحور قرائت شود:
سوره البقرة – هود – الحجر – الصافات – ق – الرحمن – الملک – الجن – الاعلى – الز لزلة – الهمز ة – الکا فرون – المعوذتین .
این قرائت حتما باید دوبار در هر روز انجام شود ( به مدت یکماه تمام و حتی ممکن است سه ماه هم به طول بیانجامد) . در طول مدت ابطال سحر و درمان فرد مسحور باید از آب پاکی که بر آن آیات خاصه ابطال سحر خوانده شده است بنوشد. 

۴- باطل کردن طلسم بخت (باز شدن بخت بسته شده)   
ازدواج کردن و تشکیل خانواده از امور موکد در اسلام است. اما در برخی از موارد انجام این عمل به دلایلی مشخص یا نامشخص دچار وقفه و تعطل میگردد. در برخی موارد این مساله همان تعطیل الزواج است. با وجود اینکه فرد دوست دارد که ازدواج کند ولی به هر دلیل این عمل جور نمیشود و مشکلات عدیده در سر راه قرار میگیرد (بصورت غیر عادی و به کرات و مرات). این مسئله به گونه ای است که فرد را نسبت به ازدواج دلسرد میکند و حتی ممکن است ازدواج و تشکیل خانواده را بفراموشی بسپارد. نحوه عمل این نوع طلسم در مورد دختر خانمها متفاوت است (دیده نشدن و مطرح نشدن توسط دیگران جهت ازدواج ، تعدد خواستگار داشتن ولی سرنگرفتن ازدواج ، عدم تمایل به ازدواج ، خواستگارهای غیر قابل قبول و مطرح شدن بحث ازدواج و سپس به فراموشی سپرده شدن و….. البته نتیجه نیز همان است که ذکر شد.

یک روش علاج:  
دعاهای مختلفی برای سحر تعطیل الزواج (طلسم و سحر بخت و ازدواج) ذکر گردیده است. یک روش بسیار موثر قرآنی برای ابطال این نوع سحر و طلسم، (و صورت گرفتن ازدواج موفق و نیکو) انجام اعمال ذیل است:
۱- وضو قبل از خواب ، سپس آیه الکرسی – سپس معوذات را بخواند و در کف دستهایش بدمد و سپس دستهایش را بر بدنش بمالد (سه مرتبه این عمل را تکرار کند).
۲- گوش دادن به قرائت آیه الکرسی (میتواند از قرائت ضبط شده استفاده کند و روزی یک مرتبه به آن گوش دهد.)
۳- گوش دادن به قرائت معوذات (سوره های مبارکه الاخلاص – الفلق – الناس ) چندین مرتبه پی در پی . (میتواند از قرائت ضبط شده استفاده کند) و روزی یک مرتبه به آن گوش کند.
۴- همچنین رقیه ابطال سحر ذکر شده را بر آب پاک قرائت کند و با آن آب غسل کند. هر سه روز یکبار این عمل را انجام دهد.
۵- بعد از نماز صبح ، یکصد مرتبه بگوید : ( لا إله إلا الله وحده لا شریک له ، له الملک و له الحمد یحیى و یمیت و هو على کل شىء قدیر).
اعمال مذکور را به مدت یک ماه کامل انجام دهد به اذن و اراده خداوند تبارک و تعالی کارش انجام میشود و حاجت میگیرد.  

۵- باطل کردن طلسم و سحر خمول 
(در این سحر و طلسم، طلسم کننده یا ساحر که جنی را در خدمت دارد (جن کافر) او را امر به ضربه زدن به فرد مورد نظر میکند و این موکل هم با مستقر شدن در ذهن و مخ فرد مورد نظر، او را گوشه گیر و منزوی میکند به گونه ای که زمین گیر میشود و عوارض آن پس از این امر ظاهر میشود. فرد مسحور در این حالت دچار فکر مشوش بوده و دچار کم حرفی شدید و سکون و یکجا نشینی و انزوای شدید و سردرد مداوم میشود و در برخی موارد حتی از حمام کردن اجتناب و اکراه شدید دارد.)   

یک روش علاج:  
روزانه سه مرتبه به قرائت سوره های شریفه ذیل گوش فرا دهد :
الفاتحه – البقرة -آل عمران – یس – الصافات – الدخان الذاریات الحشر المعارج الغاشیة الزلزلة القارعة.
بار اول صبح ، مرتبه دوم عصر و مرتبه سوم قبل از خواب.
این عمل را به مدت چهل و پنج روز ادامه دهد. ضمن اینکه باید همراه با نوشیدن و اغتسال از آبی باشد که بر آن رقیه خاصه باطل السحر قرائت شده است.

*****

اللهم یا غفار الذنوب ، یا ستار العیوب ، یا قابل التوب ، یا واسع المغفرة ، یا من کتب على نفسه الرحمة ، یا رفیع الدرجات ، یا سامع الأصوات یا مجیب الدعوات ، یامن لا على أمره أمر یا فعال لما یرید ، یا هادی الذین آمنوا إلى صراط مستقیم ، یا ذا الرحمة الواسعة ، یا ذا الفضل والنعم ، یا ذا القوة المنین یا ذی الفضل على المؤمنین ،یا ذا العفو والمغفرة ، یامن لا یضیع أجر المحسنین ، یامن عنده مفاتیح الغیب یامن لایعزب عنه مثقال ذرة فی الأرض ولا فی السماء ، یامن یعلم السر وأخفى ویعلم ماتکتمون یامن له مقالید السموات والأرض وهو السمیع العلیم ، یامن له الأسماء الحسنى ، یامن له الحمد فی الأولى والآخرة وإلیه ترجعون ، یا شاهداً غیر غائب یا قریب غیر بعید أسألک أن تصلی على سیدنا محمد وعلى آله وسلم.

*****
http://www.malakootiha.com/%D8%A8%D8%A7%D8%B7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B7%D9%84%D8%B3%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B7%D9%84-%D8%A7%D9%84%D8%B3%D8%AD%D8%B1/

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

شناخت سحر و طلسم و روش پیشگیری از آن  
همانطور که میدانیم علوم غریبه علمی است مطلق. سحر و طلسم نیز حقیقتی است ثابت و البته قابل انکار نیست. در حقیقت سحر فقط به یک نوع یا شکل واحد خلاصه نمیشود بلکه انواع و اشکال مختلف بر آن مترتب است.
درواقع بر طلسمات رنگ خاصی مترتب نیست بلکه این نوعی تقسیم بندی در مورد نحوه عمل است و مثلا طلسم غیر رحمانی را طلسم سیاه، طلسم محبت را طلسم سرخ و طلسم ثروت را طلسم سبز مینامند. شرط اول و مهمترین شرط برای تاثیر سحر و طلسم این است که فرد طلسم کننده حتما موکلی (جنی ) را در اختیار داشته باشد (تسخیر جزئی یا کلی و به عبارتی داشتن حکم مربوطه جهت عمل به طلسمات) و این از بدیهیات تاثیر عمل است).
روشهای تاثیر طلسم و سحر مختلف است و برای تاثیرگذاری مثلا مدفون یا مشموم یا مرشوش یا ماکول است. در اینجا به برخی از انواع و اشکال سحر اشاره میشود و در پایان روش پیشگیری از آنها ذکر میگردد:

۱ـ سحر تفریق و ربط  
در این سحر و طلسم، ساحر اقدام به تفریق و جدایی میان زوج و زوجه (جدایی زن و شوهر) یا جدایی پدر و پسر یا برادر از برادر و از این قبیل مینماید. این سحر همان سحر تفریق و تبغیض است که نسبت آنرا تباین مینمامند. بدین معنا که دو نفر نسبت مباینت و میگیرند و از هم دور میشوند.
اما سحر ربط ، همانی است که طلسم کننده از طریق استعانت از شیاطین و جن (که در اغلب انواع سحر و طلسمات وجود دارد) اقدام به اعمال خبیثه میکند. این عمل بگونه ای است که جن کافر در ذهن فرد طلسم شده دخل و تصرف میکند. این عمل مثلا میتواند باعث بسته شدن یا ناتوانی در مباشرت حلال زن و شوهر شود هر چند که هر دو طرف قادر به مباشرت هستند ولی نیرویی مانع از این امر است. این نوع سحر و طلسم از بدترین انواع آن است که نفرت و جدایی میان زوجین و عداوت میان آنها را در طول زمان موجب میشود. (نعوذ بالله من عمل الشیاطین)

۲ـ سحر الخداع والتخییل:  
این نوع سحر در قوه ذهن انسان دخل و تصرف شدید دارد و بگونه ای است که انسان چیزهای ثابت را متحرک یا چیز متحرک را ثابت ببیند یا بزرگ را کوچک و کوچک را بزرگ ببیند و در واقع اشیاء را در شکل غیر حقیقی خود میبیند و این همان سحر تخییل است.  

۳ـ سحر جنون:  
این نوع سحر و طلسم همان است که جن خبیث (جنی) در ذهن فرد مستقر میشود و باعث فراموشی شدید و نقصان کلام فرد و بی قراری شدید میشود و بسیار آسیب زا میباشد. (نعوذ بالله من عمل الشیاطین).  

۴ـ سحر الخمول:  
در این سحر و طلسم، طلسم کننده یا ساحر که جنی را در خدمت دارد (جن کافر) او را امر به ضربه زدن به فرد مورد نظر میکند و این موکل هم با مستقر شدن در ذهن و مخ فرد مورد نظر، او را گوشه گیر و منزوی میکند به گونه ای که زمین گیر میشود و عوارض آن پس از این امر ظاهر میشود. فرد مسحور در این حالت دچار فکر مشوش بوده و دچار کم حرفی شدید و سکون و یکجا نشینی و انزوای شدید و سردرد مداوم میشود و در برخی موارد حتی از حمام کردن اجتناب و اکراه شدید دارد.  

۵ ـ سحر الهواتف:  
در این نوع سحر و طلسم، ساحر موکل خود را به سوی فرد مورد نظر ارسال میکند که او را در هنگام خواب و بیداری آزار دهد. در زمان خواب به شکل حیوانات مختلف و ترسناک خود را به او نشان میدهد. در عالم بیداری هم فرد مورد نظر صداهای عجیب و غریب میشنود و مثلا صدای افرادی را میشنود که او را صدا میزنند (ممکن است این صداها آشنا باشند یا نباشند) و از این قبیل . از نشانه های این نوع سحر و طلسم ، خوابهای ترسناک و شنیدن اصوات عجیب و غریب و کثرت وسواس است. 

۶ـ سحر المرض:  
در این نوع طلسم و سحر، جن خبیث در مرکز سمع و بصر و دست و پای فرد مورد نظر رخنه میکند. در این حالت میتواند موجب کوری و یا از دست دادن شنوایی فرد شود یا او را فلج کند. از نشانه های این طلسم و سحر ، احساس درد متوالی در یکی از اعضاء و یا حالات صرع و تشنجات و یا فلج و از کار افتادن جزیی و کلی اعضاء و یا از بین رفتن برخی از حواس فرد میباشد. این حالات دقیقا شبیه به حالات مرض طبیعی اعضای انسان است.  تنها طریق تشخیص این امراض سحر و طلسم از امراض طبیعی جسم این است که رقیه و آیات باطل کننده طلسم بر آن فرد قرائت شود. اگر فرد مریض در زمان قرائت احساس سرگیجه یا سردرد یا اضطراب و لرز کند یا اینکه جسمش دچار تغیر شدید شود، باید مطمئن شد که مشکل پیش آمده در نتیجه طلسم یا حسد و یا چشم زخم است . اگر این تغییرات مشاهده نشد پس باید توسط اطباء و پزشکان معالجه گردد.   

۷ـ سحر محبة:  
در این نوع طلسم و سحر ، ساحر و طلسم کننده ، مرد یا زن را به نسبت به یکدیگر محبوب میکند. این نوع سحر میتواند موجب شود که حتی فرد مورد نظر از مادر و خواهر و اقوام درجه یک خود اکراه و تنفر پیدا کند و فقط زوجه خود را ببیند و رضایت او مد نظرش قرار گیرد. از طرف دیگر این نوع سحر میتواند مثل یک شمشیر دولبه عمل کند و باعث شود که زوج نسبت به زوجه اش متنفر شود همچنان که نسبت به سایر زنها این احساس را پیدا میکند.  

انواع مختلف دیگری از سحر هم وجود دارد که در این مقال نمیگنجد. قبلا هم مطالبی در مورد عوارض و نشانه های سحر و طلسم و نیز روش و نحوه باطل کردن برخی از طلسمات بیان شده است.
نتیجه اینکه، سحر امری واقعی است و وجود دارد. بر هر فرد مسلمانی واجب است که با قرائت مداوم آیات حفظ و معوذتین و فاتحه الکتاب و قرائت ادعیه معتبره دیگر، خود را از این مسائل در امان نگهدارد و از آنها پیشگیری کند.
در آخر بهتر است بدانیم که همه نفع ها و ضررها در دنیا  فقط به اذن خداوند جل جلاله میباشد و با ذکر و یاد مداوم خداوند سبحان همیشه سلامت خواهیم بود و ایمن خواهیم ماند.
(وما هم بضارین به من أحد إلا بإذن الله)
اللهم اصرف عنی عیون العائنین ، وحسد الحاسدین ، وسحر الساحرین ، ومکر الماکرین ، وکید الشیاطین .

*******************************************

 دو جا برای سحر باید کار انجام داد.یکی برای جلوگیری و یکی برای دفع سحر.برای جلوگیری بعد از نماز صبح ۱۲ تا توحید و یک بار چهار قل و ۷ بار “لا حول ولا قوه الا بالله”.”الا بذکرالله تطمئن القلوب” هر چقدر گفتین اشکال نداره تازه ثواب هم داره.برای دفع روزی۵۰ صلوات برای امام زمان-سلام الله علیه-و قسم دادن امام که”شر و فتنه را به خودشان برگردان و من را از فتنه ها نجات بده” و همینطور مثل جلوگیری انجام میدین و بعد سر به مهر می گذارین و از خدا تقاضا میکنین.روزی چند بار هم ۴ قل بخونین.البته اینا خلاصه شده بود و مقدمه داشتو از این چیزا و این که باید تاسف خورد که این کارارو انجام میدن.خودم هم از پیام نمای یکی از شبکه ها یادداشت کرده بودم.انشاالله مفید باشه.سحر و جادو یه چیز بچگانه ست و هر کی هم این کارو میکنه یه چیز اساسیش هست مشکل داره.در پناه اونی که قادر متعاله.

**********************************

باسلام و احترام
چند روش مستند برای دفع سحر و جادو:
۱٫ محمد بن عیسى گوید از حضرت رضا (ع) در باره سحر پرسیدم حضرت فرمود: سحر واقعیت دارد و به اذن خدا اثر مى‏کند هر گاه ترا سحر کردند دستت را تا مقابل صورتت بالا ببر و این دعا را بخوان: “باسم الله العظیم باسم الله العظیم رب العرش العظیم الا ذهبت و انقرضت”.عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عِيسَى قَالَ‏ سَأَلْتُ الرِّضَا ع عَنِ السِّحْرِ فَقَالَ هُوَ حَقٌّ وَ هُوَ يُضِرُّ بِإِذْنِ اللَّهِ تَعَالَى فَإِذَا أَصَابَكَ ذَلِكَ فَارْفَعْ يَدَكَ حِذَاءَ وَجْهِكَ وَ اقْرَأْ عَلَيْهَا بِسْمِ اللَّهِ الْعَظِيمِ بِسْمِ اللَّهِ الْعَظِيمِ رَبِّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ إِلَّا ذَهَبَتْ وَ انْقَرَضَت‏.(مکارم الاخلاق، ص ۴۱۳)
۲٫ فردی که سحر شده آیات: “قالَ مُوسى‏ ما جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَیُبْطِلُهُ إِنَّ اللَّهَ لا یُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِینَ، وَ یُحِقُّ اللَّهُ الْحَقَّ بِکَلِماتِهِ وَ لَوْ کَرِهَ الْمُجْرِمُونَ”‏[ونس،۸۱و۸۲٫] و “وَ أَوْحَیْنا إِلى‏ مُوسى‏ أَنْ أَلْقِ عَصاکَ فَإِذا هِیَ تَلْقَفُ ما یَأْفِکُونَ، فَوَقَعَ الْحَقُّ وَ بَطَلَ ما کانُوا یَعْمَلُونَ، فَغُلِبُوا هُنالِکَ وَ انْقَلَبُوا صاغِرِینَ”.[ اعراف،۱۱۷و۱۱۸و۱۱۹٫] را همیشه همراه خود داشته باشد.
۳٫ این آیه را هفت بار بر سحر شده بخوانند: “سَنَشُدُّ عَضُدَکَ بِأَخِیکَ وَ نَجْعَلُ لَکُما سُلْطاناً فَلا یَصِلُونَ إِلَیْکُما بِآیاتِنا أَنْتُما وَ مَنِ اتَّبَعَکُمَا الْغالِبُونَ”[قصص، ۳۵ .].پس به طور کلی باید از شر سحر ساحران به خدا پناه برد.

ٍ عَنِ الْأَصْبَغِ بْنِ نُبَاتَةَ السُّلَمِيِّ عَنْ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ع‏: قَالَ الْأَصْبَغُ أَخَذْتُ هَذِهِ الْعُوذَةَ مِنْهُ ع وَ قَالَ لِي يَا أَصْبَغُ هَذِهِ عُوذَةُ السِّحْرِ وَ الْخَوْفِ مِنَ السُّلْطَانِ تَقُولُهَا سَبْعَ مَرَّاتٍ بِسْمِ اللَّهِ وَ بِاللَّهِ‏ سَنَشُدُّ عَضُدَكَ‏ بِأَخِيكَ‏ وَ نَجْعَلُ لَكُما سُلْطاناً فَلا يَصِلُونَ إِلَيْكُما بِآياتِنا أَنْتُما وَ مَنِ اتَّبَعَكُمَا الْغالِبُونَ‏ وَ تَقُولُ فِي وَجْهِ الْمَاءِ إِذَا فَرَغْتَ مِنْ صَلَاةِ اللَّيْلِ قَبْلَ أَنْ تَبْدَأَ بِصَلَاةِ النَّهَارِ سَبْعَ مَرَّاتٍ فَإِنَّهُ لَا يَضُرُّكَ إِنْ شَاءَ اللَّهُ تَعَالَى‏.(طب الائمه، ص ۳۵)
۴٫ در آخرین مورد، چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله العظمي بهجت ذکر می کنیم.

بعضي از دستورات جناب آيت الله بهجت برا ي
با طل كننده هاي سحروجادو:
هنگام اذان در جايي كه زندگي ميكند ،با صوت جهر و آشكار{صداي بلند مثل نماز صبح}،اذان بگويد.
پس از نماز صبح ۵۰آيه از قران را با صوت جهر و آشكار تلاوت نمايد.
دو سوره ي معوّذ (فلق و ناس) را زياد بخواند
پيش از خواب ۴قل(يعني سوره هاي كافرون،توحيد،ناس و فلق) را بخواند.
همراه خود (مثلاً در جيبش) قران داشته باشد
آيه الكرسي را فراوان بخواند وآن را نوشته و در خانه نصب كند.{آيه الكرسي ۳ ايه است تا فيها خالدون}
حرز امام جواد عليه السلام را همراه داشته باشد مثلاً در انگشتري. و اين حرز بايد روي پوست آهوي ۶ماهه ي تهامه نوشته شود.{حقير ميگويم طبق احاديث انگشتر ۷جلال و عقيق يمني اصل هم براي حفاظت خوب است}

*****************************************
بسم رب الشهداء
با سلام و عرض ادب خدمت اساتید عالیقدر
پاسخی در سایت “اسلام کوئست” مشاهده کردم که عینا برای مطالعه دوستان تقدیم میکنم.
البته استاد بصیر بزرگوار،به خوبی بیان فرمودند و از لطف ایشون ممنون و متشکرم.

در بعضی از کتب[۱] و روایات برای از بین بردن سحر خواندن آیات و دعاهایی توصیه شده است ما از باب نمونه به چند مورد اشاره می کنیم:

۱٫ محمد بن عیسى گوید از حضرت رضا (علیه السلام) در باره سحر پرسیدم
حضرت فرمود: سحر واقعیت دارد و به اذن خدا اثر مى‏کند هر گاه ترا سحر کردند دستت را تا مقابل صورتت بالا ببر و این دعا را بخوان:
“باسم الله العظیم باسم الله العظیم رب العرش العظیم الا ذهبت و انقرضت”.

۲٫ ابن عباس گوید:
لبید یهودى پیغمبر(صلوات الله علیه و آله) را سحر کرد، و سحر را در چاه بنى زریق انداخت حضرت بیمار شد، در حالى که حضرت به خواب بود دو فرشته آمدند،
یکى از آن دو کنار سر حضرت و دیگرى پهلوى پاى او نشست و به ایشان خبر دادند، که شما را سحر کرده‏ و سحر را در زیر پوست نهاده و در زیر سنگى در چاه زروان گذارده‏اند پیغمبر (صلوات الله علیه و آله) على (علیه السلام) و زبیر و عمار را فرستاد تا آب چاه را کشیدند و سنگ را برداشتند و جف را در آوردند
دیدند که در آن مقداری مو است با دندانه‏هائى از شانه که ۱۱ گره با سوزن بر آن زده‏اند، در این موقع معوّذتین آمد هر گرهى را که می گشودند آیه‏اى از آنها را می خواندند
حضرت احساس سبکى کرد و برخاست گویا از قید و زنجیر آزاد شده است، و جبرئیل می گفت: “بسم الله ارقیک من کل شی‏ء یؤذیک من حاسد و عین و الله یشفیک”.

۳٫ فردی که سحر شده آیات:
“قالَ مُوسى‏ ما جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَیُبْطِلُهُ إِنَّ اللَّهَ لا یُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِینَ، وَ یُحِقُّ اللَّهُ الْحَقَّ بِکَلِماتِهِ وَ لَوْ کَرِهَ الْمُجْرِمُونَ”‏[۲]
و “وَ أَوْحَیْنا إِلى‏ مُوسى‏ أَنْ أَلْقِ عَصاکَ فَإِذا هِیَ تَلْقَفُ ما یَأْفِکُونَ، فَوَقَعَ الْحَقُّ وَ بَطَلَ ما کانُوا یَعْمَلُونَ، فَغُلِبُوا هُنالِکَ وَ انْقَلَبُوا صاغِرِینَ”.[۳]
را همیشه همراه خود داشته باشد.

۴٫ این آیه را هفت بار بر سحر شده بخوانند: “سَنَشُدُّ عَضُدَکَ بِأَخِیکَ وَ نَجْعَلُ لَکُما سُلْطاناً فَلا یَصِلُونَ إِلَیْکُما بِآیاتِنا أَنْتُما وَ مَنِ اتَّبَعَکُمَا الْغالِبُونَ”[۴].
[۵] پس به طور کلی باید از شر سحر ساحران به خدا پناه برد.

از مجموع آنچه گفته شد روشن گردید که برای از بین بردن سحر باید توجه داشت که اغلب مواردی که مردم آن را سحر می پندارند ناشی از توجه بیش از حد عده ای به خرافات و اوهام و سوء استفاده عده سودجوی دیگر، از شرایط فراهم آمده است در حالی که از سحر اطلاعی ندارند علاوه لااقل بخشی از سحر، با تصرف در خیال انسان انجام می پذیرد.

[۱] و نیز در حواشی مفاتیح الجنان تحت عنوان تعویذ ابطال سحر بیان شده است .
[۲] یونس،۸۱و۸۲٫
[۳] اعراف،۱۱۷و۱۱۸و۱۱۹٫
[۴] قصص، ۳۵ .
[۵] رضی الدین، حسن بن فضل طبرسی، مکارم الأخلاق، ترجمه میر باقرى، ج‏۲، ص: ۳۲۶ و ۳۲۷ و۳۲۸ و ۳۲۹٫

****************************************

روش اول :

سه تا مهر کربلا که تربت امام حسین باشد را تهیه کنید.روی هر کدومشون ۷ بار ایه الکرسی بخونید .و با هر بار خوندن روی مهر فوت کنید.هر بار که آیه الکرسی میخونید وقتی به قسمت(یشفع عنده) که رسیدید.بین (دوتا عین) که به رنگ قرمز دراوردم,در آن قسمت نیت باطل سحر کنید. یعنی بگویید(باطل کردم هر گونه سحر و جادو از هر عنصری ,در هر مکان و هر زمان در حق “نام خود زاییده نام مادر خود” را و به خودشان برگردان)و بعد ایه را ادامه دهید.
پس در واقع روی هر مهر ۷ بار آیه الکرسی را تلاوت میکنید.با هر بار خواندن آیه الکرسی وقتی که به قسمت یشفع عنده که رسیدید بین دو تا عین نیت باطل سحر میکنید و بعد ایه را ادامه میدهید.بعد هر بار تلاوت هم روی مهر فوت میکنید.
سپس هر کدام از این مهر ها را در مسجدی هدیه کنید.مسجدی که در آنجا همیشه نماز جماعت خوانده میشود.(در واقع سه تا مهر را در سه مسجد هدیه کنید و در قسمت جامهری مسجد قرار دهید)اگر یکی از مهر ها را در مسجدی که اسم مسجد سجادیه باشد قرار دهید بهتر است.اگر هم گیر نیاوردید هیچ موردی ندارد.هر بار که نماز گزار پیشانی خود را روی مهر شما قرار دهند دعای باطل سحر شما روز به روز قوی تر میشود.

و اما زمان انجام این عمل:بهترین زمان اولین یکشنبه یا پنج شنبه ماه قمری است.بعد نماز صبح.قبلش غسل کنید و بعد از نماز صبح در حالی که روی سجاده نشسته اید سه مهری که تهیه کرده اید را بردارید و شروع به تلاوت ایت الکرسی کنید.و همان روز مهر ها را در مساجد ها قرار دهید.توجه کنید که فقط شخص سحر زده باید این عمل را انجام دهد.اگر هم شخص به سن تکلیف نیست.میتوان شخص دیگری برای او این کار را انجام دهد.

من خودم استفاده کردم جواب داد

روش دوم :

خواندن نماز سر وقت
خواندن نماز سر وقت به صورت منظم باعث باطل شدن سحر و جادو میشه.
اگر به وسیله خواندن نماز بخواهید سحر خودتان را باطل کنید باید هم سر وقت باشد.هم حداقل تا چهل روز سر وقت نمازتان را بخوانید.که بعد چهل روز هر سحری که در شما باشد باطل میشود.البته اگر بعد چهل نمازتان را ادامه دهید دیگر هیچ سحر و جادویی در شما کارساز نیست

روش سوم :

بعد نماز مغرب پنج شنبه یک کاسه آب تمیز(آب چشمه یا آب باران یا اب زمزم) را کنار سجاده قرار دهید.
بعد نماز مغرب اب را جلوی خود قرار دهید و سوره جن را بخوانید.با خواندن هر آیه در آب فوت کنید.حتی وقتی بسم الله را شروع کردید در اب فوت کنید.سپس در نهایت این اب را هنگام خواب بالای سر خود قرار دهید و بخوابید. بعد نماز صبح به حمام بروید این اب را به تمام اعضای تن خود بمالید و یک قلوپ از اب را هم بخورید.مابقی آب را روی سر خود بریزید.(در هنگام ریختن آب به اعضای تن نیت باطل سحر که در بالا ذکر کردم را هم انجام دهید) این عمل را تا ۴ تا شب جمعه انجام دهید.

امید وارم با انجام این کار همه مشکلات شما برطرف شود و در زندگیتان هیچ سحر و جادویی بر شما کار ساز نباشد.و خواهشا خواهشا انقدر برای این کارها به دکونهای دعانویسها نروید.همین عمل بزرگترین باطل سحری بود که قدرت آن را هیچ دعانویسی نمیتواند برای شما به وجود بیاورد.

******************************************

میشه یه دعای باطل کردن سحربرای شخص دیگه ای به من معرفی کنید؟
فردی که الان به هیچ وجه دسترسی بهش ندارم جادوشده ومن نمیتونم بهش بگم جادوشدی اما شک ندارم که جادوشده نمیدونم چطورازراه دورجادوشوباطل کنم کمکم کنیدلطفا

باسلام
شما از کجا اینقدر مطمئن هستید که ایشان جادو شده اند؟ اکثر اوقات، خیال و توهم است.
در هرصورت از حضرت رسول خدا صلی الله علیه و آله وارد شده است که برای دفع جادو و سحر، ایه سخره را بخوانند و ایه اینست:

ان ربکم الله الذی خلق السموات والارض فی سته ایام ثم استوی علی العرش یغشی اللیل والنهار یطلبه حثیثا والشمس و القمر والنجوم مسخرات بامره الا له الحق والامر تبارک الله رب العالمین ادعو ربکم تضرعا و خفیه انه لا یحب المعتدین و لا تفسدوا فی الارض بعد اصلاحها وادعوه خوفا و طمعا ان رحمه الله قریب من المحسنین.

**************************************

سوال:

سه سال پیش به مناسبت بازگشت از مکه ولیمه دادیم پس از تمام شدن مهمانی دیدم که کیفی زنانه و کهنه در خانه جا مانده وقتی که آن را باز کردم دیدم که در آن پر از پارچه های سیاه گره خورده است سوره فلق و ناس را خواندم و کیف را داخل سطل آشغال انداختم از آن زمان به بعد هیچ پیشرفتی ندارم مرتب مریض هستم و هیچ خواستگاری هم ندارم هرچه دعا و نذر می کنم و هرچی دعای توسل می خوانم هیچ اثری ندارد با اینکه گرفتارم برخی از اقوام و دوستان بشدت به من حسادت دارند حتی توقع ندارند لباس نو بخرم دارم نا امید می شوم و احساس افسردگی دارم خواهش می کنم راهنمای ام بفرمایید.

جواب:

اولا خیلی از این امور، جز وهم چیز خاص دیگری نیست، ثانیا اگر سحر و امثال آن باشد با روشهای زیر از بین خواهد رفت ان شاءالله:
چند روش مستند برای دفع سحر و جادو:
۱٫ محمد بن عیسى گوید از حضرت رضا (ع) در باره سحر پرسیدم حضرت فرمود: سحر واقعیت دارد و به اذن خدا اثر مى‏کند هر گاه ترا سحر کردند دستت را تا مقابل صورتت بالا ببر و این دعا را بخوان: “باسم الله العظیم باسم الله العظیم رب العرش العظیم الا ذهبت و انقرضت”.

عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عِيسَى قَالَ‏ سَأَلْتُ الرِّضَا ع عَنِ السِّحْرِ فَقَالَ هُوَ حَقٌّ وَ هُوَ يُضِرُّ بِإِذْنِ اللَّهِ تَعَالَى فَإِذَا أَصَابَكَ ذَلِكَ فَارْفَعْ يَدَكَ حِذَاءَ وَجْهِكَ وَ اقْرَأْ عَلَيْهَا بِسْمِ اللَّهِ الْعَظِيمِ بِسْمِ اللَّهِ الْعَظِيمِ رَبِّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ إِلَّا ذَهَبَتْ وَ انْقَرَضَت‏.[۱]

۲٫ فردی که سحر شده آیات زیر را همیشه همراه داشته باشد:

“قالَ مُوسى‏ ما جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَیُبْطِلُهُ إِنَّ اللَّهَ لا یُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِینَ، وَ یُحِقُّ اللَّهُ الْحَقَّ بِکَلِماتِهِ وَ لَوْ کَرِهَ الْمُجْرِمُونَ”‏[[۲]
و “وَ أَوْحَیْنا إِلى‏ مُوسى‏ أَنْ أَلْقِ عَصاکَ فَإِذا هِیَ تَلْقَفُ ما یَأْفِکُونَ، فَوَقَعَ الْحَقُّ وَ بَطَلَ ما کانُوا یَعْمَلُونَ، فَغُلِبُوا هُنالِکَ وَ انْقَلَبُوا صاغِرِینَ”[۳].

۳٫ این آیه را هفت بار بر سحر شده بخوانند:
“سَنَشُدُّ عَضُدَکَ بِأَخِیکَ وَ نَجْعَلُ لَکُما سُلْطاناً فَلا یَصِلُونَ إِلَیْکُما بِآیاتِنا أَنْتُما وَ مَنِ اتَّبَعَکُمَا الْغالِبُونَ[۴].
پس به طور کلی باید از شر سحر ساحران به خدا پناه برد‏.[۵]

۴٫ در آخرین مورد، چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله العظمي بهج متذکر می شویم:

بعضي از دستورات جناب آيت الله بهجت برا يبا طل كننده هاي سحروجادو:
الف. هنگام اذان در جايي كه زندگي ميكند ، با صوت جهر و آشكار{صداي بلند مثل نماز صبح}،اذان بگويد.
ب. پس از نماز صبح ۵۰آيه از قران را با صوت جهر و آشكار تلاوت نمايد.
ج. دو سوره ي معوّذ (فلق و ناس) را زياد بخواند
د. پيش از خواب ۴قل(يعني سوره هاي كافرون،توحيد،ناس و فلق) را بخواند.
ه. همراه خود (مثلاً در جيبش) قران داشته باشد
و. آيه الكرسي را فراوان بخواند وآن را نوشته و در خانه نصب كند. (آيه الكرسي ۳ ايه است تا فيها خالدون)
ز. حرز امام جواد عليه السلام را همراه داشته باشد مثلاً در انگشتري. و اين حرز بايد روي پوست آهوي ۶ماهه ي تهامه نوشته شود.(حقير ميگويم طبق احاديث انگشتر ۷جلال و عقيق يمني اصل هم براي حفاظت خوب است).

در هرصورت از حضرت رسول خدا صلی الله علیه و آله وارد شده است که برای دفع جادو و سحر، ایه سخره را بخوانند و آیه اینست:
ان ربکم الله الذی خلق السموات والارض فی سته ایام ثم استوی علی العرش یغشی اللیل والنهار یطلبه حثیثا والشمس و القمر والنجوم مسخرات بامره الا له الحق والامر تبارک الله رب العالمین ادعو ربکم تضرعا و خفیه انه لا یحب المعتدین و لا تفسدوا فی الارض بعد اصلاحها وادعوه خوفا و طمعا ان رحمه الله قریب من المحسنین.[۶]

[۱](مکارم الاخلاق، ص ۴۱۳)
[۲]یونس،۸۱و۸۲
[۳]اعراف،۱۱۷و۱۱۸و۱۱۹
[۴]قصص، ۳۵
[۵]عَنِ الْأَصْبَغِ بْنِ نُبَاتَةَ السُّلَمِيِّ عَنْ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ع‏: قَالَ الْأَصْبَغُ أَخَذْتُ هَذِهِ الْعُوذَةَ مِنْهُ ع وَ قَالَ لِي يَا أَصْبَغُ هَذِهِ عُوذَةُ السِّحْرِ وَ الْخَوْفِ مِنَ السُّلْطَانِ تَقُولُهَا سَبْعَ مَرَّاتٍ بِسْمِ اللَّهِ وَ بِاللَّهِ ‏سَنَشُدُّ عَضُدَكَ ‏بِأَخِيكَ‏ وَ نَجْعَلُ لَكُما سُلْطاناً فَلا يَصِلُونَ إِلَيْكُما بِآياتِنا أَنْتُما وَ مَنِ اتَّبَعَكُمَا الْغالِبُونَ‏ وَ تَقُولُ فِي وَجْهِ الْمَاءِ إِذَا فَرَغْتَ مِنْ صَلَاةِ اللَّيْلِ قَبْلَ أَنْ تَبْدَأَ بِصَلَاةِ النَّهَارِ سَبْعَ مَرَّاتٍ فَإِنَّهُ لَا يَضُرُّكَ إِنْ شَاءَ اللَّهُ تَعَالَى (طب الائمه، ص ۳۵)
[۶] عده الداعی، ص ۲۹۴٫- من لایحضره الفقیه، ج ۱،ص ۴۸۰٫

*-*********************************

منبع نوشته : http://persiane.ir/antic/

 

دعا و سوره های مخصوص برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو • احکام

baelm.ir › سبك زندگياحکام

اگر کسی را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده میگردد دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد.

دعاهای برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو – بیتوته

www.beytoote.com/religious/…/cance2-spell-magic.ht…

سحر و جادو باطل کردن سحر و جادو دعای رفع سحر و جادو,باطل شدن جادو,نجات از سحر و جادو,رفع سحر و جادو,باطل کردن طلسم,دعای باطل کردن طلسم,

اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، باید که این دعا را …

Sep 30, 2015 – دعا برای رفع بلا و سختی ، سفارش شده از امام سجاد (ع) … در ذیل نحوه باطل کردن چند نوع سحر و طلسم با مدد گرفتن از روشهای قرآنی مذکور می افتد: ۱- باطل کردن سحر و طلسم محبت …. راههایی برای نجات از سحر و جادو ! بزرگ‌ترین روز حراج در …

Aug 30, 2014 – روشی آسان برای باطل کردن طلسم {علاج و درمان و ابطال سحر و طلسم …. دعا برای باطل کردن سحر و طلسم و جادو , روش از بین بردن طلسم , از بین بردن …

دعا برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو Archives – ملكوت ۷۸۶

www.malakut786.com/…/دعابرایباطلکردنطلسم-

باطل السحر قوی مجرب – دعای قوی باطل کردن طلسم برای باطل کردن طلسم و سحر راهها و روشهای مختلفی وجود دارد. بهترین روش برای ابطال طلسم و سحر (مکتوب باشد یا …

Nov 27, 2016 – روش قوی و مجرب برای باطل کردن ســحـر جادو و طلسم با نسخه های تجربه شده … هر بار که نماز گزار پیشانی خود را روی مهر شما قرار دهند دعای باطل سحر شما …

You’ve visited this page 2 times. Last visit: 12/12/16

طلسم چیست؟,روش های باطل کردن طلسمات و سحر و جادو,نشانه های طلسم,دعا …

antique-book-treasure.ir › ذکر و دعاهای قرآنی

Oct 5, 2016 – دعا و سوره های مخصوص برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو. اگر کسی را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده میگردد. دعای موثر و مجرب برای …

You’ve visited this page 5 times. Last visit: 12/19/16

Sep 6, 2015 – ایرناب : برای مطالعه دعا باز شدن بخت و دعا باطل کردن طلسم به ادامه مطلب بروید. دعا باز شدن طلسم , روش باطل سحر , باطل کردن طلسم بخت , دعا باز شدن …

راه های باطل کردن سحر و جادو – پایگاه اطلاع رسانی حوزه نت

www.hawzah.net/fa/…/راه-های-باطلکردنسحر-و-جادو

دعای باطل کردن جادو چیست؟ پاسخ. لازم به ذکر است که نمی توان تمام گرفتاری ها و برآورده نشدن حاجات را به پای سحر و جادو قرار داد و خود را از سعی و تلاش برای رسیدن به …

هر کس بنویسد و با خود دارد از جمیع طلسمات و جادو در امان باشد واگر کسی را طلسم و جادو کرده باشند بنویسد با زعفران و گلاب در آب حل کرده و بخورد و بر سر ریزد و یکی …

Dec 9, 2015 – وقتی شما طلسم (سحر و جادو) و نشانه های آن را بشناسید به محض آنکه اولین نشانه آن در … دعا و تعویذ باطل کردن سحر و طلسم برای همراه داشتن با خود

دعا برای باطل کردن سحر

www.hawzah.net/fa/question/view/63349

چنان چه از قرآن استفاده می شود سحر و جادو وجود دارد و در احکام اسلامی سحر از گناهان … تعلیم و تعلّم سحر نیز حرام می باشد، البته بجز موقعی که برای باطل نمودن سحر از آن …

Apr 2, 2016 – دعا و سوره های مخصوص برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو. اگر کسی را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده میگردد. دعای موثر و مجرب برای …

You’ve visited this page many times. Last visit: 11/30/16

ابطال {شکستن} طلسم و جادو و سحر{حضرت} [۴] … سومین روش باطل کردن یا شکستن طلسم {برای کسانی که فک میکنن طلسم شدن و میخوان از دام طلسم بیرون بیان،این بهترین دعا برای اوناست،که زندگیشونو به روال قبل در میاره و از شر طلسم راحت میشن].

براى دعا به درگاه خداوند نیازى به واسطه و دعانویس نیست؛ بلکه هر کس مى تواند براى … آیت الله فاضل : اصل سحر و جادو و مراجعه به ساحر و جادوگر برای این امور حرام است و …. ۳٫ طلسم که به وسیله مخلوط کردن قواى آسمانى با قواى زمینى به وجود مى آید (مثل …

Dec 29, 2013 – برچسب‌ها: باطل کردن سحر و طلسم، دعای باطل شدن طلسم و جادو، دعای مهر و محبت قوی، دعایدعای عظیم الشان برای مشکل گشائی و ابطال سحر و طلسم.

May 30, 2015 – دعاهای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو را در این گزارش بخوانید. … توجه شود که این دعا همچنین برای گشایش بخت و کارگشائی نیز مفید …

نگویید سحر و جادو برای بستن بخت وجود ندارد، دعایی در ابطال آن یا گشایش بخت … یا دشمنی و گشودن گره‌ها و گره زدن‌ها و خواب کردن و احضار و حرکت دادن اشیاء با اراده و … مداومت در تلاوت سوره های «الفلق» و «الناس» باطل کننده‌ی هر گونه سحر و چشم زخم است.

خواندن آیات و دعاهایی برای از بین بردن سحر، در کتب و روایات توصیه شده است. … طبقه بندی موضوعی تفسیر|سحر و جادو …. در هر صورت اگر واقعا سحری روی دهد، برای نجات از آن می توان از دعا و آنچه در روایات آمده است بهره … آن ممنوع و حرام است، اما اگر یاد گرفتن آن برای باطل کردن سحر دیگری باشد، حرام نیست. … راه مقابله با طلسم چیست؟

محمودکندلویی لاریجانی – باطل کردن سحر و جادو – باسلام به شمابیننده گرامی لطفابه پیوندهای روزانه … اماچند خبر بانام من در فضای نت موجود است که برای خودم جالب بود.

Sep 30, 2013 – 10 posts – ‎۵ authors

در آخرین مورد، چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله العظمي بهجت ذکر …. هر بار که نماز گزار پیشانی خود را روی مهر شما قرار دهند دعای باطل سحر …

دعای باطل کردن سحر – آیت الله حسینی بوشهری

www.zamanm.ir/…/544649-دعایباطلکردنسحر.htm…

هنگام خواندن این دعا قند و اسفند نیز در کنارتان باشد و با وضو باشید دل خالص کرده وبخوانید در آخر اسپند را دود دهید در درون خانه … در آخرین مورد، چند راه برای باطل کردن سحر و جادو از آیت الله العظمی بهجت ذکر می کنیم. …. اساسا طلسم و سحر چه فرقی دارد؟

یعنی بگویید(باطل کردم هر گونه سحر و جادو از هر عنصری ,در هر مکان و هر زمان در حق “نام … هر بار که نماز گزار پیشانی خود را روی مهر شما قرار دهند دعای باطل سحر شما روز به روز … یکی از بهترین اذکار برای باطل کردن طلسم و سحر ، استفاده از آیه شریفه ذیل …

باطل کردن طلسم,مبطل کردن سحر و جادو,رفع سحر و جادو,باطل شدن جادو,باطل کردن طلسم و جادو,دعای باطل کردن طلسم,باطل کردن طلسم بخت,دعای رفع سحر و جادو,باطل کردن …

Jun 12, 2016 – دعا,طلسم,شفای بیماری,کسب ثروت,گشایش بخت,جلب محبت,رسیدن به معشوق ,دعااسرار دعادعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو.

جای هیچ گونه ترسی نیست بزرگترین باطل کننده هر سحر و طلسمی قرآن هستش. برای باطل کردن همه طلسم ها و سحرها چند روش قرآنی وجود داره: ۱-خواندن آیات ۷۵ تا ۸۲ سوره …

Jul 1, 2011 – شخصی معتبر به من گفته که من جادو دارم برای باطل کردنش باید چه کار کنم؟ … گر چه بخشی از سحر و طلسم واقعیت دارد و امری پذیرفتنی است،ولی بدانید بیش … نموده است که جهت باطل کردن سحر این جملات را بنویسید و همراه خود داشته باشید: … محمد بن مسلم از امام صادق (ع) نقل کرده: “جهت بطلان سحر، این دعا را بنویسید و …

باطل‌السحر – ویکی فقه

www.wikifeqh.ir/باطل‌السحر

باطِل‌ِ سِحْر، یا باطل‌السّحر، هر آنچه‌ در بی‌ اثر کردن‌ سحر و جادو و رماندن‌ دیوان ….. بستن‌ کمر او با سحر و جادو می‌دانند و برای‌ گشودن‌ بند طلسم و باطل‌ کردن‌ سحر، برای‌ داماد دعا …

اسرار کاوش – دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو

havadaraan.blogfa.com/…/دعابرايباطلكردنطلسم-

اسرار کاوش – دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو – به عمل کار برآيد به سخنداني نيست … – اسرار کاوش.

دعایی برای باطل کردن سحر و جادو – مجله ابرتازه ها

www.abartazeha.ir › مذهبیداروخانه معنوی

دعایی برای باطل کردن سحر و جادو | باطل کردن طلسم ، دعای باطل کردن طلسم ، سحر و جادو ، باطل کردن سحر و جادو ، دعای رفع سحر و جادو ، باطل شدن جادو.

۴) در صورت امکان خوردن ۷ خرما با شکم خالی هنگام صبح، برای اینکه پیامبر صلی … نوع اول: پیدا کردن و باطل نمودن جادو، زمانی که مکانش با راه‌های شرعی شناخته شود، این نوع …. برچسب ها : درمان بیماری, درمان طلسم, دعا نویسی, رفع چشم زخم, مبارزه با سحر …

May 30, 2015 – گزارشی از مطالب مذهبی … دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیه طلسمات و …

اگر کسی را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده میگردد. دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود …

دعاهای برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو | اگر فردی دعای قرآنی – قطره

www.ghatreh.com/…/دعاهای-برایباطلکردنطلسمس

Jun 14, 2015 – اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود – دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو …

دعاهای برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو | وب سایت خبری تحلیلی عصر …

asreabadan.ir/دعاهای-برایباطلکردنطلسم-و-سحر-و-

Jun 1, 2015 – اگر کسی را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده میگردد. دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را …

اجابت دعا – باطل ساختن سحر و جادو

ejabate-2a.blogfa.com/tag/باطل-ساختن-سحر-و-جادو

آموزش باطل کردن سحر و جادو. برای دفع سحر : ۱.همیشه قرآن کوچک همراه داشته باشید. ۲. سوره های فلق و ناس را هر روز تلاوت نمایید.(حداقل سه مرتبه اول صبح و سه مرتبه اول …

دعا برای باطل کردن سحر و طلسم و جادو بایگانی – دعا و علوم قرانی

۱۴adiye.com/…/دعابرایباطلکردنسحر-و-طلسم-و-ج

Aug 16, 2015 – بایگانی برچسب‌ها : دعا برای باطل کردن سحر و طلسم و جادو. محبت … ادامه خواندن دعای رزق و روزی ← · ابطال سحر و طلسماجازه استاد عاملاذکار مجربه …

درمورد سحر و جادو و باطل کردن آن … از نظر فقهي سحر و تعليم و تعلم آن – به جز براي بي اثر كردن سحر ساحران – حرام البته نكته اي رو هم بايد عرض كنم كه گرچه … ۴) درخواست دعا از اولياي واقعي خداوند … برای از بین بردن هر گونه سحروجادو طلسم و چشم و زخم و.

Aug 13, 2014 – 20 posts – ‎۵ authors

هرگاه خواستید برای خود و یا برای دیگران تعویذ یا دعای بخت گشایی بنویسی … با استفاده از راهكارهای زیر انشاءالله می توانید سحر و طلسم را باطل كنید: … نموده است كه جهت باطل كردن سحر این جملات را بنویسید و همراه خود داشته باشید: … ۴- همچنین از حضرت روایت شده است: جهت محفوظ ماندن از سحر و جادو، شب ها پس از نماز و …

Jul 3, 2014 – اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، …

دعا برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو – شما

shomanews.com/…/دعابرایباطلکردنطلسم-و-سحر

May 30, 2015 – شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز): دعاهای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو را در این گزارش بخوانید.

باطل السحر قوی

www.bargozideha.com/tag/باطل-السحر-قوی

یکی از بهترین اذکار برای باطل کردن طلسم و سحر ، استفاده از آیه شریفه ذیل است:{وَلَا … دعای بسيار قوی باطل کردن طلسم وپيشگيری كننده از هر گونه سحر و جادو و …

افراد زیادی ادعا داشتند که برای شان دعا نوشته شده و یا جادو و طلسم شده اند ولی وقتی … در این میان روش درست و شرعی باطل کردن سحر ، استفاده از آیات قرآنی و اذکار نبوی …

طلسم وجادو – راه هاي باطل كردن سحر و جادو – باز شدن بخت وباطل کردن طلسم وجادو. … روي ظرف آبي بخواندوسپس با ان آب غسل كند هر كس هر سحري براي او كرده باشد باطل مي شود بايد توجه داشت كه هنگامي كه به وسيلهء اين … ۴ – درخواست دعا از اولياي واقعي خداوند

May 31, 2015 – به گزارش نیریمیز، اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را مورد سحر و طلسم و …

دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را مورد …

Nov 8, 2013 – چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله العظمي بهجت … خود را به این دعا حرز کن که اگر لشکرهای روم و ترک را ملاقات کنی و همگی به همراه جمیع اهل …

شمال نیوز :: دعاهایی برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو

www.shomalnews.com/…/دعاهایی%۲۰برای%۲۰باطل%…

May 31, 2015 – اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، …

سه روش قوی برای ابطال سحر و جادو – علمی آموزشی تخصصی بهداشتی اطلاعات عمومی سرگرمی اس … موضوعات مرتبط: باطل کردن سحر قویترین نسخه با دعای بسیار بسیار مجر … حرز دفع آفات،چشم زخم،گشایش کسب و کار، ابطال سحر و جادو، شکستن طلسم.

Jul 3, 2016 – اگر کسی را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده میگردد. دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را …

Nov 13, 2015 – برای بطلان سحر و جادو دعا و آیات قرآن داریم و از خود جادو نباید جادو را باطل … حقیقت آن در قرآن و روایات تثبیت شده است و راه حذر کردن از چشم زخم هم …

… از طریق خوراکی جادومون کردن و یا روی یک چیزی راه رفتیم از طریق دعا هفت پیکر هم باطل … و البتّه مدعیان سحر و جادو، غالباً شیّاد و فریبکارند و مؤمنین و عقلا باید به جای … طلسمی است که من شده‌ام، ‌دعایی به من تعلیم داد و تعهد کرد که طلسم مرا بشکند. … انحرافات فکری دارند بسیار بسیار مضرّ است و خطر آن برای روح و معنویات انسان از …

Aug 28, 2013 – امام فخر رازي در تفسير كبير هشت روش براي سحر و جادو كردن بيان نموده … از اين آيات معلوم مي شود كه سحر داراي واقعيت بوده و اثرش ثابت است كه خداوند آن را باطل مي كند …. با كلمات نامفهوم مانند طلسم و چيزهايي مانند اين‌ها باشد حرام و ممنوع مي باشند. …. و سلم مانند اين دعاي پيامبرصلی الله علیه و سلم كه به منظور رقيه براي …

باطل کردن سریع سحر و جادو و طلسم فوری … افزایش قدرت ، دعا برای بچه دار شدن ، دعا برای کار پیدا کردن ، خفا ، غیب شدن ، نابود کردن دشمن ، بستن بخت ، طلسم سیاهی …

آیدین گونش = روشن مثل آفتاب – باطل السحر و جادو – درمان ناملایمات روزگار با دعا و آیات … سوره زیر را در خانه‌اي كه سحر شده باشد بخوانید باطل خواهد شد … باطل كردن طلسم و دفع جن … دعاى آن حضرت در تعويذ براى باطل نمودن سحر و جادو عباية بن ربعى اسدى.

دعاهای خوب

yadijon.blogfa.com/

چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله العظمي بهجت … برچسب‌ها: باطل کردن سحر و طلسم، دعای باطل شدن طلسم و جادو، دعای مهر و محبت قوی، دعای مهرمحبت شوهر، دعای …

دعای بسیار بسیار مجرب – دعا روز مباهله – دعا های بسیار مجرب، دعای رزق و روزی، دعای … وَ اله آن چهار بزرگوار را بيرون برد از براى مباهله چون نگاه نصارى بر ايشان افتاد و ….. سحر و جادو چیست؟ … باطل کردن سحر قویترین نسخه با دعای بسیار بسیار مجر.

برای باطــل ساختن هر گونه ســـحر و جـــادو – دانلود کتاب

citar.ir/برایباطل-ساختن-هر-گونه-سحر-و-جادو/

Apr 22, 2012 – در کتاب زیر ۲۰ طلسم برای باطل کردن سحر و جادو برای شما دوستان قرار دادم ….. بهم بگین من طلسم هستم یا نه اگه هستم لطفا ی دعایی برای باطل کردنش …

دعاهای برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو – نامه نیوز

namehnews.ir/…/دعاهای-برایباطلکردنطلسم-و-سحر

May 30, 2015 – به گزارش نامه نیوز ،اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را مورد سحر و طلسم و …

ذکر دعا باطل کردن طلسم،باطل کردن سحر،باطل کردن جادو – زمان

www.zamannews.ir/…/68073-ذکر-دعاباطلکردنطل

Jan 23, 2016 – ذکر دعا باطل کردن طلسم،باطل کردن سحر،باطل کردن جادو … توجه شود که این دعا همچنین برای گشایش بخت و کارگشائی نیز مفید فایده است. بسم الله …

May 30, 2015 – دعا برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را …

Rating: 5 – ‎Review by مهدي يوسف وند

باطل كردن سحر و اثر چشم زخمReviewed by مهدي يوسف وند on Nov 4Rating: 5.0 … علت بسياري از گرفتاري ها براي آنست كه ما نوعا در مقدمات آن كار كوتاهي كرده ايم و يا در مسير … هنگامی که در مشکلات به برخی از این دعا نویسان غیر متشرع رجوع می شود و شخص از … دفع چشم زخمX رفع چشم زخمX سحرX سحر جادوX سحر و جادوX طلسمX طلسم جادو.

دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو,دعا براي باطل كردن طلسم و سحر و جادو, دوست قرآنی. … برای دریافت نرم افزار و اظلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید.

برای خواندن دعا لطفا به ادامه مطلب بروید… ادامه مطلب… باطل ساختن سحر و جادو با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز عزیزان اگر این چند موردی که ذکر میکنم,شما هم یک یا …

Jan 5, 2015 – Uploaded by hamid azar

در این نرم افزار شما موجه میشوید که سحر و جادو چیست و از کجا میاید و چگونه … برای باطل کردن سحر یا طلسم باید هیچ گونه ترسی نداشته باشید و با …

 

May 30, 2015 – به گزارش نامه نیوز ،اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را مورد سحر و طلسم و …

Jan 6, 2011 – راه باطل کردن طلسم و یا سحر و جادو چیست؟ …. و مضامین آن به درگاه خداوند دعا كند و از او حوائج خویش را طلب نماید نه اینكه فردی براى او چیزهایى بر روى …

Jun 1, 2015 – اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، …

شیخ بهایی رحمه علیه برای شاه عباس نوشت : برای ابطال سحر بر کف دست راست … قیله داش در ظرف آبی بجوشانید و ابش را در استانه درب بپاشید برای باطل السحر نافذ است … برای ایجاد محبت میان دو نفر این طلسم را نوشته و در اتش میسوزانید:اه اه اه اه اه اه اه اع ل … برای دور کردن اجنه … است كه سعد اصغر است ونيز براي نوشتن دعا و طلسمات.

(فال و طالع بینی ) -falgir – دعاهاي باطل كردن سحر و جادو – وبلاگی که انواع فال ها و طالع بینی ها در اون قرار دارن. … برای باز شده شخص بسته شده این آیات شریفه را بنویسید و به همراه شخص نمایید. … دعای باطل السحر. هر کس بنویسد و با خود دارد از جمیع طلسمات و جادو در امان باشد واگر کسی را طلسم و جادو کرده باشند بنویسد با زعفران و گلاب …

Apr 17, 2013 – سحر، جادو، طلسم و بستن بخت از امورى است که واقعیت دارد و از نظر فقهی … (۲)= خداوند برای رسیدن به هر مقصدی راهکار و اسباب و عللی قرار داده است . … نقل نموده است که جهت باطل کردن سحر این جملات را بنویسید و همراه خود داشته باشید :

Sep 26, 2015 – دعاها و اذکار الهی – باطل سحر و جادو – وبلاگ انواع دعا و ذکر و خواص ایات قران کریم و مطالب مذهبی – دعاها … محبت و مسخر کردن و آشتی و صلح … مرحوم سید علی خان مدنی می گوید : شیخ بهایی برای ابطال سحر عملی را به شاه عباس صفوی آموخته.

کندو | باطل کردن سحر و جادو برای اندروید

cando.asr24.com/app.jsp?…باطل%۲۰کردن%۲۰سحر%…

Nov 26, 2016 – باطل کردن طلسم ربط و شخص بسته شده مجرب خواص دعای چهل کلید – دعای مجرب چهل کلید روشهایی قرآنی برای ابطال سحر و طلسم شناخت طلسم و نحوه …

Dec 27, 2013 – اما نظر به شایع شدن مباحث «طلسم، سحر یا جادو»، نظر کاربران گرامی به …. که انسان اگر گمان دارد که هدف سحر، طلسم و وردهایی که متأسفانه نام «دعا» بر …. از چند نفر سوال کردم گفتند با نجاست برایت طلسم درست کردند برای باطل کردن …

اسرار و رمزها

kelid40kelid.blogfa.com/

دعای چهل کلید برای بخت گشایی ، محبت بین زن و شو هر ، دفع سحر و جادو …. برای باطل کردن سحر با ید اول با گلاب و زعفران و نبات خورد و بعد روی اب خوانده شود و غسل …. و اگر دچار امواج منفی طلسم ، سحر و جادو هستید ، اعمال دفع سحر را انجام دهید، اثر آن ها …

Mar 1, 2016 – خبرگزاري آريا-. اگر کسي را بسته باشند سوره مريم را بنويسد و بخورد گشاده ميگردد. دعاي موثر و مجرب براي باطل کردن طلسم و سحر و جادو. اگر فردي …

روش های مقابله با سحر و جادو – نیک صالحی

www.niksalehi.com/din-andishe/archives/159758.php

Dec 17, 2011 – بهترین زمان های استجابت دعا در نزد پروردگار چه موقع است؟ … طلسم و سحر و جادو از قدیم برای بستن کار دیگران وجود داشته و متاسفانه تا … به تعریف یاد شده از بیرجندی، می نویسد: «طلسم حرام و کسب درآمد کردن از این راه نیز حرام است».

یا خَیرَ حَبیبٍ وَ مَحبوب – چند راه براي باطل كردن سحر و جادو از آيت الله العظمي بهجت – باطل کردن سحر و جادو،ذکر وختم مجرب،عمل مجرب،دستورالعمل های عرفانی و اخلاقی …

۷ hours ago – دعايي جهت ابطال سحر و جادو ۱ . برچسب دعای ابطال سحر و طلسم – غیب – هُوَ اللَّهُ الَّذِی لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَالِمُ الْغَیْبِ … دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و …

Sep 12, 2016 – دعایی بسیار قوی برای باطل کردن هرگونه سحر و جادو و طلسم. … خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست.

باطل کردن طلسم و جادو و سحر با این دعاها – جهانی‌ها

www.jahaniha.ir/باطل_کردن_طلسم_جادو_سحر.html

دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو. اگر فردی دعای … توجه شود که این دعا همچنین برای گشایش بخت و کارگشائی نیز مفید فایده است. بسم الله الرحمن …

دعاهای برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو – مجله اینترنتی برگک

www.bargak.ir/دعاهای-برایباطلکردنطلسم-و-سحر-و

Jul 3, 2016 – اگر کسی را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده میگردد. دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را …

نتایج جستجوی عبارت ‘ انواع طلسم روش های باطل طلسمات سحر جادو باطل طلسم بخت دعا برای باطل طلسم و ‘ از بین کلیه اطلاعات و وبلاگهای ثبت شده در سایت در زیر …

دعای باطل کردن سحر و طلسم و چشم زخم مجرب – دعا شفا – دعای ازدواج

www.doashafa.com/دعایباطلكردنسحر-و-طلسم-و-چ…

Jan 30, 2016 – دعای باطل کردن سحر و جادو , دعای دفع چشم زخم , دعای باز کردن طلسم , باطل طلسم قوی … مطلب بعدی → دعاى آصف بن برخیا علیه السلام برای طلب حاجت …

دعایی قوی برای باطل کردن طلسم , باطل السحر مجرب – آخرین مطالب وبلاگ …

malakut786-blogir.portalekhabar.ir/…/دعایی-قوی-برایباطلکردنطلسم-…

دعا و سوره های مخصوص برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو احکاماگر کسی را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده میگردد دعای موثر و مجرب برای باطل کردن …

پوزش می طلبیم ولی نتیجه یی در ارشیو پیدا نشد. شاید اگر جستجو کنید بتوانید مطلب مشابه یی را پیدا کنید. جستجو برای: …

… شیطانی را ندهد جادو و طلسمات تأثیر گذار نیست و کسانی که از این قدرت های باطل … آیت الله بهجت برای دفع شر جنیان و طلسمات و همین طور برای جلوگیری از سحر و جادو … ۷- وی در دستور دیگری فرموده اند که برای دفع چشم زخم و طلسم، صدقه دهید و … جعفر صادق (ع) را که نماز جعفر بجا آوردند، پس دست ها را بلند کردند و این دعا خواندند “یَا رَبِّ …

در امان ماندن از شر سِحر و جادو با بالا بردن ایمان

www.kerna.ir/…/در-امان-ماندن-از-شر-سِحر-و-جادو-با-با…

برایت دعایی سنگین گرفته‌اند؛ بختت طلسم شده؛ باید دعا را باطل کنی تا … نوشتن دعا یا باطل کردن سحر و دعا در اسلام برای چه مواردی جایز است و چه اصولی دارد؟

Aug 31, 2015 – 3 posts – ‎۲ authors

ارسال شده در سحر و جادو : با سلام ، دختری ۲۰ ساله هستم حدود ۸ ماهی میشه ک با … اما بر فرض اگر هم دعایی کردن برای باطل کردن این طلسم و دعا توصیه …

دعاهای برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو | خبر فارسی

khabarfarsi.com/n/12971208Translate this page

May 30, 2015 – دعاهای برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو. به گزارش نامه نیوز ،اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان …

طلسم چیست؟چگونه میتوان فهمید که کسی طلسم شده و روش باطل کردن …

fileee.ir/طلسم-چیست؟چگونه-میتوان-فهمید-که-کسی-…

Dec 21, 2015 – اگر میخواهید بدانید کسی شما را طلسم و جادو کرده یا نه میتوانید با روشهایی که … دعای باطل السحر, دعای باطل سحر, طلسم باطل السحر, طلسم باطل سحر …… برای باطل کردن دعایی ک راجب ب محبت و بخت گشایی هست چطور باید دعا رو باطل …

You’ve visited this page 4 times. Last visit: 10/25/16

باطل کردن طلسم و جادو – آپارات

www.aparat.com/v/gQJit/باطل_کردن_طلسم_و_جادو

Jul 21, 2015 – سونیا عضو گروه جادوگری باطل کردن طلسم و جادو طلسم , , سونیا عضو گروه جادوگری. … اگه بفهمی كسی داره با دعا زندگیتو داغون میكنه باید چه ك.

بهترین روش باطل کردن طلسم

www.olomgaribe.ir/tag/بهترین-روش-باطلکردنطلسمTranslate this page

دعا برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو Archives – ملكوت ۷۸۶٫ www.malakut786.com/tag/دعابرایباطلکردنطلسم-و-سحر-و-جادو/. شناخت طلسم و نحوه پیشگیری از آن …

آداب استجابت دعا (۱) … شیطانی را ندهد جادو و طلسمات تأثیر گذار نیست و کسانی که از این قدرت های باطل بهره مندند می توانند با … آیت الله بهجت برای دفع شر جنیان و طلسمات و همین طور برای جلوگیری از سحر و جادو دستورات …. نگاهی به مطلا کردن ضریح ائمه ع (۱) …. تمامی حقوق این وبلاگ برای محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.

پاسخ:بلي، مسخر كردن افراد از طريق سحر وجادو امكان دارد وبرخي از اذكار واوراد و ادعيه در … نمي توان گفت چه كسي براي نخستين بار جادوگري را به وجود آورد (تفسير نمونه، آيت … نكته ديگر اين كه تأثير دعا امرى مسلم و حتمى است؛ چه خود انسان دعا كند و يا …

دعاهای برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو جدید ۹۵ فان جو

www.funjoo.ir/دعاهای-برایباطلکردنطلسم-و-سحر-و

Jun 4, 2015 – اگر کسی را بسته باشند سوره مریم را بنویسد و بخورد گشاده میگردد. دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو. اگر فردی دعای قرآنی ذیل را …

Aug 16, 2015 – اگه قرآن رو قبول داری،باید بگی سحر و جادو هست و اعتقاد دارم،، ،اعتقاد …… راستی منم شنیدم برای باطل شدن هر طلسم و دعایی باید بندازیش توی آب روان

 
بازدید : 6,420 views بار دسته بندی : طلسم و سحر و جادو و افسون تاريخ : ۳۰ آذر ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.