آموزش باستان شناسی و عتیقه شناسی - تعبیر خواب -کانال تلگرام

» راهنمایی درباره انواع دستگاههای فلزیاب و طلایاب ردیاب شعاع زن نقطه زناخبار باستان شناسی و آموزشی و کانال تلگرام تعبیر خواب دعا

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir اطلاعات و راهنمایی درباره انواع دستگاههای فلزیاب و طلایاب موجود در بازار را برای شما عزیزان قرار دادیم . در ادامه مطلب اطلاعاتی کامل و جامع در مورد انواع دستگاههای فلزیاب و طلایاب و گنج یاب نقطه زن و شعاع زن و پالسی و … را مشاهده خواهید کرد ./

راهنمایی درباره انواع دستگاههای فلزیاب و طلایاب ردیاب شعاع زن نقطه زن

راهنمایی درباره انواع دستگاههای فلزیاب و طلایاب ردیاب شعاع زن نقطه زن

راهنمایی درباره انواع دستگاههای فلزیاب و طلایاب ردیاب شعاع زن نقطه زن,انواع دستگاههای طلایاب و فلزیاب,دستگاه گنج یاب و ردیاب و شعاع زن,اطلاعاتی درباره دستگاههای گنج یاب و فلزیاب بازار,ارزانترین و گرانترین دستگاههای فلزیاب و گنج یاب

راهنمایی درباره انواع دستگاههای فلزیاب و طلایاب ردیاب شعاع زن نقطه زن

فلزیاب :

جواب۱:فلزیاب عبارتنداز:آنالوک.دیجیتال.تصویری.

اما این ۳مورد عبارتنداز: فلزیاب لیزری—–فلزیاب فرکانسی

آیا کدوم فلزیاب بهتر کارایی دارد: فلزیاب لیزری و یا فرکانسی

فلزیاب فرکانسی چگونه کار میکند:

فلزیاب فرکانسی به این صورت میباشد:فرکانسی که از جسم

مورد نظر پخش میشود دستگاه فلزیاب آن فرکانس را گرفته و

عکسل عمل نشان میدهد

اشکالات فلزیاب فرکانسی

فلزیاب فرکانسی به بزرگ و کوچک بودن جنس تاثیر دارند وقتی

جنسی کوچک باشه نمیتواند در عمق زیاد شناسایی کند

به عنوان مثال:نمیتواند یک سکه را در ۲ متری شناسایی کند

فلزیاب لیزری

فلزیاب لیزری به بزرگ و کوچک بودن جنس تاثیری نداره

به عنوان مثال فلزیاب لیزری میتواند ۱ سکه را در عمق ۷ متر

شناسایی کند

پس فلزیاب لیزری بهتر از فرکانسی هست

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

همه درگیر فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب

به این دلیل هست که همه درگیر فلزیاب میبا شند

تمامی فلزیابهای موجود در ایران ساخته شده به

دست خود ایران میباشند

کارخانه سازنده این فلزیابها :کرج.اصفهان.میباشد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

فلزیاب را باید چگونه شناخت؟

هنگام خرید فلزیاب توجه داشته باشید که پشت

دستگاه فلزیاب یک برچسب الکترونیکی میباشد

که بعد از کندن این برچسب یک شماره تماس

و یک شماره سریال موجود میباشد که شما بداز

زنگ زدن به این شماره میتوانید برگه گارانتی خود

را به صورت فکسی دریافت کنید

نکته مهم:شماره تلفن شماره کارخانه سازنده

میباشد

شماره سریال:شماره پیگیری دستگاه فلزیاب شما

میباشد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شرکت زیمنس آلمان دستگاه لیزری جدیدی به

بازار

عرضه کرده که کارایی آن بسیار آلی بوده

مشخصات دستگاه

نام :ام یو ال

عمق کاوش ۲۵ متر

دارای تصویر ۳ بعدی

دارای نقطه یاب و رد یاب دارای تفکیک و گفتار

متراژ

لورنس ال پی تو

Lorenz Deepmax X3

لورنز دیپ مكس ۳X یكی از جدیدترین پشرفت ها در زمینه ‌ردیاب های فلزی پالس جی جی اس (Pulse GBS) است. احتمالاً این دستگاه یكی از حساسترین و بادوام ترین ردیاب فلزی در نوع خودش است كه قابل دسترس می باشد. لورنز دیپ مكس ۳X، نتیجه سالها تحقیق و پیشرفت است. تلاشهای زیادی صورت گرفته است كه محصول جدیدی در زمینه ردیاب ها بوجود آید و تسهیلات تعادلی زمین با سریهای لورنز دیپ مكس ۳X ارائه شد.
پالس جی جی اس (سیستم تعادلی پالس گراند Pulse Graund) مناسب برای جستجو در اعماق می باشد. عملكرد این وسیله الكترونیكی توسط عواملی چون آب شور، انواع زمین های كانی شده و تغییرات دمائی تأثیرپذیر نمی باشد. بنابراین لورنز دیپ مكس ۳X وسیله قابل اعتمادی برای مشخص كردن محل دقیق اشیاء فلزی در اعماق زمین به بدترین شرایط محیطی می باشد. مدارهای جدیدی طراحی شده كه مانع پارازیت های خطوط برق می شود و با تكنیك ارتعاض برق، سیگنالهای خیلی دقیقی تولید می شود كه در تشخیص اشیاء در اعماق زیاد بسیار مؤثر است.
لورنز دیپ مكس ۳X ردیاب فلزی است كه از نظر كیفیت بسیار بالا می باشد و به گونه ای طراحی شده كه می تواند از سیم پیچ های كوچك و بزرگ استفاده كند. سیم پیچ های بزرگ، گنجایشهای فوق العاده عمیقی را برای اشیاء بزرگ فلزی به خاطر محیط مغناطیسی قوی و عمیق بوجود آمده، ارائه می دهد. سیم پیچ های كوچك ترجیحاً برای جستجوی اشیاء كوچك مانند سكه های فلزی و یا تكه های بزرگ طلا بكار می روند.
بطور كلی، این مدل، گستره بزرگی از اشیاء غیرفلزی را ارائه می دهد. عملكرد بسیار ساده آن ضمانت شده می باشد. دستگاه دارای نمایش LC است. و حداقل میزان كنترل بر روی دستگاه لازم می باشد، بطوریكه فقط در طول كار یك دكمه زده می شود. این دستگاه دارای ویژگی هایی است كه در نوع خود برای ردیاب های فلزی پالس جدید هستند. الكترونیك های كیفیتی و طراحی خاص آنان – مدار بندی دستگاه كه باعث كاربرد آسان دستگاه شده و حساسیت ویژه دستگاه از خصوصیات آن است.
لورنز دیپ مكس ۳X دارای صفحه نمایشگر LC است كه امكان دقیق هر فلز را نمایش می دهد. زمان بررسی، ارقام ۰۰ تا ۹۹ را بوجود می آورد كه در درجه بندی كردن اشیاء فلزی بسیار مؤثرند. طبقه بندی كردن مداربندی هدف در بعضی از موارد توسط عواملی مانند اندازه شیء فلزی و شناسایی كردن اشیاء بزرگ و كوچك تأثیرپذیر می باشند.
لورنز دیپ مكس ۳X همچنین تجزیه و تحلیل پیچیده و اصلاح شده ای از اهداف آهن دار و یا غیرآهنی ارائه می دهد. كه همراه با سیم پیچ تحقیقاتی ۲۶ سانتی متری یا ۳۵ سانتی متری Double D می تواند در هر نوع خاكی بهترین عملكرد را داشته باشد.
ردیاب، همچنین یك صدای شنودنیرا بوسیله بلندگو یا گوشیها (هدفونها) خارج می كند. عمق شناسایی بدست آمده (در آزمایشات هوایی) تقریباً شبیه آزمایشات صورت گرفته در هر نوع خاكی می باشد. بنابراین بسیار بالاتر از القای استاندارد ارتعاش موج سینوسی ردیابهای VLF-TR می باشد.
حال شناسایی طبقه بندی هدف دیجیتال شمارشی
نمایشگر LCD تصاویر متفاوت همراه با اطلاعات متفاوت بطور همزمان نمایش می دهد.
– نماد باطری: شرایط باطری بر روی نمودار بار در وسط صفحه نشان داده می شود.
– زمان بررسی ۹۹-۰۰ : زمان بررسی كه اساساً از قابلیت هدایت ، نفوذپذیری و اندازه شیء ناشی می شود، با اعداد خاصی بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود.
– نمادهای آهن دار و یا غیرآهنی : اشیاء فلزی آهن دار مانند آهن باعث می شود كه كلمه FERROUS (به معنی آهن دار) در بالای نمایشگر ظاهر شود و اشیاء فلزی غیرآهنی مانند طلا و نقره باعث می شود كلمه NON-FERROUS در هنگام عبور از روی هدف بر روی صفحه نمایشگر نشان داده شوند.
– شدت /قدرت سیگنال نمادهای نمودار بالا: قدرت سیگنال بوسیله یك نمودار بزرگ بار در وسط نمایشگر LCD نشان داده می شوند

توجه داشته باشید كه شركت Lorenz مدل X3 را در ۳ مدل عرضه می كند كه مدل X3-Imaging همرا با سیستم نرم افزار و بخش Ram Reader می باشد كه همزمان با سیستم دیجیتال از زمین نیز تصویر برداری می كند و عمق آن تا ۱۲ متر می باشد .
سیستم دوم مدل X3pro می باشد بخش خوانش تصویر را دارا می باشد و می تواند به بخش Ram Reader مجهز شود و عمق آن تا ۸ متر می باشد.
سیستم سوم X3 میباشد كه فقط از سیستم پالس و دیجیتال استفاده می كند و عمق آن تا ۴ متر می باشد.

فلزیاب ایکس

http://www.xl20.persianblog.ir

http://www.1363219.blogfa.com

معرفی فلزیاب تصویری

تی دی هندی اسکن دارای تـكنولوژیهای مافوق صوتی با ساخت جدید و سیستم پیشرفته چند كاربردی می باشد که در یك بسته قابل حمل در كنار یكدیگر قرار گرفته اند.

اسكن ـ دستی TD افزایش كاربرد سیستمهای چند كاربردی آن را برای شناسایی روزانه و تجزیه و تحلیل برآورده كرده و از طرفی مختص روشهای بررسی آسان نیز می باشد. اگرچه كه اسكن ـ دستی TD ابزار كوچك و قابل حمل است و تنها وزن آن ۳ كیلوگرم می باشد اما دارای باطری و ویژگیها و خصوصیات ویژه ای نیز می باشد. ما قادر شدیم كه از روش موفقیت آمیز برای طراحی مداربندی ظریف برای ایجاد سطح جدیدی از اختراع استفاده كنیم و از سیستم های ultrasonic (فراصوتی) در محدوده بررسی استفاده نمائیم.

اغلب تكنسین ها انتظار دارند كه با بكار بردن چندین حالت UT و به كمك phased anay و TOFD كه مكمل یكدیگر هستند ، بررسی ها و تحقیقات براحتی انجام شود. انتخاب حالتها براحتی در نرم افزار قابل اجرا است. نرم افزار ویندوز xp به گونه ای طراحی شده است كه كاربر بتواند با استفاده از كامپویتر در خانه در محیط اسكن ـ دستی قرار گیرد

و كاربران جدید عملیات را به نحو احسن انجام دهند. برای سهولت در كار با اسكن ـ دستی باید الكترونیك های كوچك ، باطری قابل شارژ و مجموعه ultra به خوبی هماهنگ و تنظیم شده باشند. ساختار ابزار و سبكی وزن آن بُعد جدیدی از ابزار قابل حمل را بوجود آورده است. اسكن ـ دستی TD می‌تواند برای عملیات‌گسترده اسكن‌ ، نقشه برداری به كمك ویدئو ، تحقیق و شناسایی real time (‌از زمان اصلی ) و شناسایی با بكار بردن D , C , B , A و اسكن مقطعی با Snap – shot و ضبط داده های كامل، بكار رود . كاربرد (استفاده از اسكن ـ دستی بسیار وسیع و گسترده می باشد.

فلزیاب هندی اسکن
سیستم GPR با كمترین قیمت
توانایی شناسایی شبكه ، لوله (فلز و PVC )
عمق نفوذ ۱۰ اینچی
اندازه گیری آسفالت و ضخامت معین
بدست آوردن تصویر (سه بعدی ) اسكن ـ C با نرم افزار
تنها lbs 4/2

صفحه رنگی
حافظه Flash card برای ذخیره و انتقال داده
چاپ با بكار بردن ارتباط داده های مادن قرمز
جمع آوری اطلاعات نامحدود با توجه به اندازه Flash
از محصولات و سیستمهای پیشرفته NDT
ویژگیهای كلی

*

۶۴/۳۲ phased Array
*

۸ سوكت استاندارد برای TOFD و یا Pulse Echo
*

ورودی رمزگذار
*

دارای ۲ پورت USB
*

دارای ادرنت Ethernet
*

قدرت اصلی برق ۱۱۰/۲۴۰ ولت
*

باطری قابل شارژ
*

مونیتور ۸ اینچ
*

حالت ، یك دستی برای كاربرد سریع عملیات
*

وزن سبك ( ۳ کیلوگرم ) ، با بدنه ای از پلی كربنات
*

از دور می تواند در برابر خط اترنت كنترل شود.
*

مجموعه داده و تجزیه و تحلیل كامل بر روی سیتم مشابه
*

Phased Array و مجموعه داده TOFD همزمان
*
دستگاهZond یك سیستم Gpr بسیار قوی میباشد كه با كیفیت تصویر بسیار بالا میتواند تصاویر اسكن شده را برروی صفحه نمایشگر خود به نمایش بگذارد این سیستم به سبب اینكه می تواند به آنتنهای قدرت مند نفوذ كننده مجهز شود توانایی آنرا دارد كه در عمقهای ۱ تا ۳۰ متر در زمین به كاوش بپردازد

GPR: یك تركیب قوی از رادار نفوذ كننده زمین ونرم افزار كامپیوتر می‌باشد. توانایی رسیدن به اهدافی تا عمق ۳۰ متری را دارد. آنتن‌های چندگانه قابل دسترس خواهند بود.
عمق ۳۰ متری براساس تنظیمات مناسب و مطلوب و براساس آنتن ۳۸ مگاهرتزی ذكر شده است. كه فعلاً فقط برای صادرات می‌باشد. ایالات متحده امریكا سند معلق صادره از FCC را می‌فروشند

آنتن Beep چیست‌؟
آنتن Beep ، یك وسیله بررسی ظریف و قوی الكترومغناطیسی كه بطور مؤثری و به صرفه، گنج ها و یا برون زدهای مغناطیسی و رسانا را تا عمق بیش از ۱۰ فوتی شناسایی می كند. با آنتن Beep ‌شما می توانید بسیاری از برون زدهای رسانا و شناور را در یك فصل همانند یك شركت حفاری معدن با ۱۰ سال عملیات استاندارد را نمونه برداری كنید. با بكار بردن آنتن Beep ، شما می توانید پتانسیل جغرافیایی را حتی بدون برطرف كردن بار زیادی نقشه برداری كنید. با مقداری حافظه و نرم افزار جدید، آنتن Beep مدل AL8 ، قادر۱۳۶۳۲۱۹ است تا بیش از ۱۰۰ ساعت محیط بررسی را ذخیره كند. مدل خواندن AL8 ، حساسیت مغناطیسی و قابلیت رسانایی را با درجه ۱۰ برابر در هر ثانیه ضبط و ثبت می نماید، در حالیكه در موقعیت GPS، تنها هر ثانیه در حال ثبت و ضبط شدن است. بعد از آن، شما می توانید به سرعت نقشه هدایت كنندگان را با موقعیت GPS و بكار بردن Exeel Macro از ردیاب دقیق، طراحی كنید، اهداف مشخص شده اند و برای ارزیابی نمونه برداری شده اند.

فلزیاب ایران زمین

http://www.xl20.persianblog.ir

فلزیاب چگونه کار میکند:

۱:جنسی که در زیر زمین قرار دارد دارای یک فرکانس مخصوص خود میباشد

که به بیرون منتقل میکند فلزیاب این فرکانس را گرفته و شناسایی میکند

حال اگر این جنس کوچک باشد فرکانس کمی از خود خارج میکند و فرکانس

کمی به فلزیاب میرسد و درصد خطای دستگاه بالا میرود

فلزیاب لیزری:

۲:لیزری که این نوع فلزیاب دارد دارای چند رشته میباشد و هر رشته دارای

۱۰۰

نوع لیزر است فلزیاب لیزر را وارد زمین میکند و هرچه در عمق مشخص

فلزیاب باشد شناسایی میکند.لیزر وارد زمین شده و با هر شیءبرخورد کند

شناسایی میکند و کوچک و بزرگ بودن جنس برای فلزیاب فرقی ندارد

و عمق کاوش فلزیاب لیزری هم بیشتر از فرکانسی میباشد

ردیاب چیست:

ردیاب یک فلزیابی است که قادر به شناسایی اجسام از فاصله دور است

به عنوان مثال:فلزی که در زمین قرار دارد و فاصله این فلز با اپراتور ۱کیلومتر

است ردیاب قادر است از۱کیلومتری این فلز را شناسایی و تا حدود ۲۰متری

فلز ما را راهنمایی کند

البته رد یاب در کنار نقطه یاب کامل میشود کسی که نقطه یاب دارد داشتن

یک ردیاب در کنار آن درصد موفقیت اپراتور را بالا می برد

ردیاب دو نوع است:خوراکی-تفکیکی

ردیاب خوراکی:وقتی ما طلایی را در دست بگیریم نزدیک ردیاب. ردیاب فقط

دنبال طلا میگردد و اگر آهن داشته باشیم دنبال آهن میگردد

ردیاب تفکیکی:این نوع ردیابها دیگر احتیاج به خوراک ندارند خود دنبال تمام

فلزیات میگردد و تفکیک میکند

فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب فلزیاب

امروزه همه فکر میکنند اگر فلزیاب داشته باشن یک شبه پولدار میشوند

نه اینطور نیست شما باید شرایط این کار را داشته باشین

برای اطلاعات بیشتر ما سی دی طراحی کردیم و با قیمت بسیار کم به

شما عزیزان عرضه میکنیم

سی دی شامل

۱:معرفی تمام فلزیاب با تصویر و کارکردها

۲:در مورد فلزیاب آگاهی های بیشتر داشته باشیم

۳:در مورد شناخت جعلی بودن فلزیاب

۴:در مورد شناخت علم قدیم

۵:در مورد حلال بعضی از ساروج ها و خاک ها و سنگها

۶:در مورد طلسمات

۷:در مورد تله مکیانیکی

۸:در مورد ابزار موفقیت(راز موفقیت)

۹:آموزش کارشناسی اجسام

۱۰:چگونه فلزیاب را تست کنیم

۱۱:چگونه زمین را حفاری کنیم تا آسیبی به جنس نخورد

۱۲:درمورد در تونل غار

۱۳:درمورد از بین یردن گاز جنس قبل از حفاری

انواع فلزیابهای آنالوک و دیجیتال

قیمت به ریال تحویل در ایران : ۱۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال قیمت به دلار آمریكایی : ۹۸۰۰ $ تحویل در دبی

کشور سازنده : آلمان

شرکت سازنده : DTI

یکی از قویترین سیستمهای پالسی جهان محصول سال ۲۰۰۷

دارای صفحه نمایش دیجیتال پیشرفته و نمایش سطح سیگنال فلز و

مغناطیس گرافیکی

قابلیت تفکیک فلزات به ۲ گروه « غیرآهنی و آهنی»

قابلیت کارکردن در کلیه محیطهای رطوبتی ، شوره زار ، املاح و غیره

توانائی ردیابی فلزات کوچک در عمق بالا

توانائی نشان دادن عمق فلزات و حجم حدودی

سیستم حذف امواج و پارازیت مزاحم

کنترل منوی لمسی با کارکرد بسیار ساده دارای ۱۸ منوی پیشرفته تنظیم دستگاه

قابلیت تنظیم زبان دستگاه به ۶ زبان مختلف رایج جهان

توانایی جدا کردن فلزات به صورت تصویری

دارای لوپهای کاوشگر تلسکوپی

سیستمی بسیار مناسب جهت کارکردن در خاک ایران

دارای لوپ ۲۵ سانتی با موتور الکتریکی

عمق کاوش واقعی ۶متر مفید

قیمت به ریال تحویل در ایران : ۶۸٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال قیمت به دلار آمریكایی : ۵۹۵۰ $ تحویل در دبی

SSP-3000 DISCRIMINATOR

شركت سازنده : Locators

كشور سازنده : آمریكا

مشخصات فنی

سیستم كاركرد Impulse

توانایی شناسایی فلزات كوچك در عمق بالا

دارای سیستم اتوماتیك بالانس زمین

دارای كلیدهای لمسی با كنترل ساده

LCD دیجیتالی پـشرفته

باطری ۱۲ ولت

فركانس خروجی ۱۰۰KHZ

تفكیك فلزات ( طلا – آهن )

مشخص كننده عمق زمین

دارای ۸ متر عمق مفید در زمین

دارای ۴ loop كاری ۴۵cm , 25 cm , 15cm 1*1

لوازم جانبی :

كـیف سامسونت ضد ضربه

هدفون ، شارژر

ویژگیها با توجه به داده های شرکت تولید کننده

حداکثر تا ۶ متر عمق در اجسام بزرگ و قدیمی

تنظیم بالانس خاک دستی و اتوماتیک

ویژگی صفحه نمایش دیجیتال ال سی دی

حالت جستجوی کلیه فلزات

حالت جدا سازی آهن و فلز ارزشمند

ویژگی روشنائی صفحه نمایش ال سی دی

باطری NiMH 1700 mAH

شارژ کننده

امکان استفاده در ۵۰ – ۰ درجه

گوشی دارای تنظیم حساس صدا

وزن واحد کنترل ۷۰۰ گرم است

سیستم های تعادل زمینی اتوماتیك

ردیابی زمینی اتوماتیك سریع

جستجو در زمینهای مرطوب

كاركردن در دماهای مختلف -۲۰ +۴۰

عمق كاوش تقریبی ۶ متر و حقیقی ۱٫۶ متر

تخمین عمق

از دیگر مختصات دستگاه می باشد.

وزن kg 3/5

طول اینچ ۵۲

فركانس KHZ 43 – دارای ۳ سال گارانتی

دستگاه حرارتی

قیمت به ریال تحویل در ایران : ۱۷٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال قیمت به دلار آمریكایی : ۱۴۰۰۰ $ تحویل در دبی
Fluke Ti30 Thermal Imager

نام سیستم : TI 30
كشور سازنده : آمریكا
شركت سازنده : Raytek
این سیستم یك سیستم فوق مادون حرارتی میباشد
مناسب جهت شناسایی اجسامی كه از خود اشعه مادون قرمز پخش میكنند
مناسب جهت پیدا كردن فضاهای خالی در زمین
دارای ریزپردازشگر ۳۰۰MHz
قابلیت نصب بر روی كامپیوتر
قابلیت شناسایی جهت كارهای عملیاتی نظامی و صنعتی
دارای ۲ سال گارانتی

قیمت به ریال تحویل در ایران : ۱۴٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال قیمت به دلار آمریكایی : ۱۱۰۰ $ تحویل در دبی

Mejilan

نام سیستم : Majilan
كشور سازنده : دانمارك
شركت سازنده : GPS
موقعیت یاب بسیار دقیق
اتصال وتغذیه هم زمان از دو ماهواره در هر نقطه از كره زمین
امكان تشخیص نقطه دقیق هدف
دارای ذخیره سازی انواع موقعیت مكانی
۲ سال گارانتی

قیمت به ریال تحویل در ایران : ۲۶٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال قیمت به دلار آمریكایی : ۲۳۰۰ $ تحویل در دبی

DIS600

قیمت به ریال تحویل در ایران : ۱۴٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال قیمت به دلار آمریكایی : ۱۱۰۰ $ تحویل در دبی

DIS150

DIS 150 – 600

نام سیستم : DIS 150 -DIS 600

كشور سازنده : آمریكا

شركت سازنده : رایت

یكی از كارآمدترین سیستمهای حرارتی

تعیین درجه حرارت اجسام مختلف از طریق حرارت مادون قرمز

دارای دو مدل مختلف DIS600 و ِDIS 150

صفحه نمایش دیجیتال پیشرفته

قابلیت پرینت واسكن حدنصاب درجه حرارت

سرعت وعمل پذیری بسیار بالا

دارای ۲ سال گارانتی

دفترچه آموزش فارسی وانگلیسی

http://www.xl20.persianblog.ir

http://www.1363219.blogfa.co

كوچك وبزرگ

كم حجم و با سرعت بالا

سیستم حساسیت جهت زمینهای معدنی وغیره

توانایی شناسایی حفره وفضاهای خالی

ساده وبا كاركرد بالا

مناسب در قیمت

شعاع عملكرد ۱۰۰۰ متر و عمق ۳ متر مفید

توجه : نمونه این دستگاه در داخل ایران نیز توسط بعضی از شركتها تولید میشود كه هیچگونه كارایی نسبت به اصل آمریكایی آن ندارد

انواع ردیاب

قیمت : ۲۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
کشور سازنده : آمریکا
شرکت سازنده :electroscop
سیستم کارکرد: رادار
محصول جدید شرکت الکتروسکوپ
دارای سیستم شناسایی فلزات طلا و نقره
دارای درجه ی تنظیم سیگنال فلزات
دکمه sinsivity جهت کاهش حساسیت سیستم نسبت به املاح معدنی
قابلیت پیدا کردن تکه های کوچک فلزات طلا و نقره
توانایی شناسایی تونل و فضای خالی
شعاع عملکرد ۷۰۰ متر و عمق کاوش ۴ متر مفید
دفترچه آموزشی و CD فارسی و انگلیسی

سوپر واند:۱۰۰۰۰۰۰تومان

Imageبادی سرچ MF1 محصول شركت مین لب دراسترالیا، اروپا و آمریكا امتحان و تست شده است. MF1 تنها بادی سرچی است كه از لحظه روشن نمودن دستگاه دارای درجه بندی اتوماتیك تنظیم حداكثر حساسیت می باشد و این ویژگی كاركردن با بادی سرچ را حتی در شرایط سخت محیطی آسان می سازد. این دستگاه دارای بازدهی بالا و در ضمن كم مصرف است. در زمینه بازرسی بدنی دستگاه بسیار مفیدی است.

قیمت به ریال تحویل در ایران : ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال قیمت به دلار آمریكایی : ۱۴۰ $ تحویل در دبی

کشور سازنده : آمریکا
شرکت سازنده :Anderson- Roud
سیستم کارکرد: انرژی تلقینی
یک دستگاه بسیار ساده با کارائی خوب و قیمت بسیار مناسب
سیستم جستجوی فلزات « طلا، نقره»
کارکرد بسیار ساده و قیمت مناسب
این سیستم می تواند با استفاده از انرژی بدن شما خود را به سوی فلزات حرکت دهد.
عمق کاوش : ۱ متر

کشور سازنده : یونان
شرک سازنده :Goldtector
سیستم کارکرد رادار مغناطیسی
شناسائی تنها فلز طلا
سرعت عملکرد بالا و حجم کم
دارای نیروی تقویت آنتن
شناسائی اجسام کوچک در عمق بالا
ایجاد لرزش در دستان شما زمانی که فلز مورد نظر را پیدا می کند.
دارای شوک الکتریکی- شعاع عملکرد ۴۰۰ متر و عمق کاوش ۲ متر مفید
دفترچه آموزشی فارسی و انگلیسی
دارای ۲ سال گارانتی

قیمت به ریال تحویل در ایران : ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال قیمت به دلار آمریكایی : ۸۰۰$ تحویل در دبی

دستگاه كه بعد از تحقیقات بسیار زیاد به ثبت رسید و كشور و پژوهشگران اسپانیایی توانستند آن را به مرحلة تولید بگذارند. این سیم یك سیستم مگنت معناطیسی است و می‌تواند از روی مغناطیسی ایجاد شده در اطراف فلزات آن را تا شعاع ۳ متری گیری كند. kxs به عنوان مشاور شما در خرید این سیستم آن را به شما پیشنهاد می‌كند.
زیرا:
۱- سیستم نشان دهندة‌عمق هدف
۲- سیستم تفكیك فلزات
و حمل آسان آن، كم وزن بودن و جهت یاب و نقطه زنی كه فاقد هر گونه خطا می‌باشد. این سیستم به شرایط محیطی و خاكی ایران سازگار می‌باشند. این سیستم خاصیت خوبی كه دارد اهداف كوچك مانند میخ و غیره را رد می‌كند و شما را به خطا و اشتباه می‌اندازد.
مواد تشكیل دهنده این دستگاه از نقره تیتانیوم و سطح آن از یاقوت كبود می‌باشد.
دارای ۲ سال گارانتی شركت

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

قیمت به ریال تحویل در ایران : ۱۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال قیمت به دلار آمریكایی : ۱۰٫۳۰۰ $ تحویل در دبی
Gravitator
شركت سازنده : Electroscope
كشور سازنده : آمریكا
مشخصات فنی

سیستم کارکرد رادار الکترومغناطیسم لیزری
قویترین ردیاب جهان
دارای کلید مخصوص حساسیت خاک زمین
صفحه نمایش دیجیتال و کنترل دید در شب
شناسائی ۲ نوع فلز « طلا و نقره»
قابلیت تنظیم آنتن خروجی و لیزر جهت نقطه یابی دقیق
دارای قطب نمای دیجیتال و موقعیت یاب مکانی
قابلیت دادن فاصله به متر تا فلز مورد نظر
توانائی شناسائی تونل و فضای خالی
دارای جعبه کنترل چیپ جهت گذاردن اجناس فلزی و غیرفلزی
عمق کاوش ۱۲ متر و شعاع = ۴ کیلومتر مفید
دفترچه و CD راهنمای فارسی

بازدید : 367 views بار دسته بندی : راهنمای در خرید دستگاه فلزیاب ، معرفی و آشنایی با دستگاه های فلزیاب و طلایاب تاريخ : ۱ آذر ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.