آموزش باستان شناسی و عتیقه شناسی - تعبیر خواب -کانال تلگرام

» آشنايي با كتاب جفر جامع و خواص نوشتن کتاب جفر جامع بر روی کاغذ و نگهداری در خانهاخبار باستان شناسی و آموزشی و کانال تلگرام تعبیر خواب دعا

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir آشنايي با كتاب جفر جامع و خواص نوشتن کتاب جفر جامع بر روی کاغذ و نگهداری در خانه را برای شما عزیزان قرار دادیم . کتاب جفر جامع یکی از کاملترین و قدیمی ترین کتابهای آموزش جفر میباشد . کتاب جفر جامع در بردارنده مطالبی عظیم و گرانبها از علم جفر میباشد . نوشتن و خواندن و نگهداری کتاب جفر جامع در خانه خواص بسیار زیادی دارد که در ادامه مطالب مشاهده خواهید کرد ./

آشنايي با كتاب جفر جامع و خواص نوشتن کتاب جفر جامع بر روی کاغذ و نگهداری در خانه

آشنايي با كتاب جفر جامع و خواص نوشتن کتاب جفر جامع بر روی کاغذ و نگهداری در خانه

آشنايي با كتاب جفر جامع و خواص نوشتن کتاب جفر جامع بر روی کاغذ و نگهداری در خانه,کتاب جفر جامع,آشنایی با کتاب جفر جامع,مطالب و نوشته های کتاب جفر جامع,خواص خواندن و نگهداری کتاب جفر جامع,نوشتن با دست بر روی کاغذ از کتاب جفر جامع,کتاب جفر جامع چه خواصی دارد؟

آشنايي با كتاب جفر جامع و خواص نوشتن کتاب جفر جامع بر روی کاغذ و نگهداری در خانه

آشنايي باكتاب جفرجامع و خواص آن

( قسمت اوّل )

 تما م كساني كه با علم جفرسروكاردارند كم و بيش چيزهايي راجع به كتاب « جفرجامع »  مي دانند.اين كتاب درحقيقت مانند بقيه كتابها نيست ودرآن هيچ مطلب خاصي يا آموزش فرمولهاي استخراج جفر و مسائلي مانند اينها نوشته نشده،بلكه اين كتاب ۷۸۴ صفحه دارد كه در هر صفحه آن يك جدولي كشيده شده كه داراي ۷۸۴ خانه بوده و در هرخانه آن نيز ۴ حرف قرار دارد. دراولين خانه از اولين صفحه اين كتاب ۴ حرف « الف » نوشته شده است . مثل اين :

ا ا ا ا

بقيه خانه ها براساس دايره ابجد نوشته مي شود. مثلاً خانه دوّم از صفحه اوّل داراي سه حرف « الف » و يك حرف « ب » مي باشد و همينطور الي آخر. آخرين خانه اين كتاب نيز با چهار حرف « غ غ غ غ » پر مي شود.

كتاب جفر جامع در بردارنده تمام تركيبات چهار حرفي است. چه، تركيبات با معني و چه تركيباتي كه هيچ معني ائي ندارند.اين تركيبات شامل تمام زبانها مي شوند.يعني از بدو خلقت تا روز قيامت هر چند تاز بان كه در عالم خلق شده، حروف آن ( البته از نظرتلفظي) در اين كتاب موجود است. مثلاً كلمه « مِستر » كه در زبان انگليسي وجود دارد در اين

كتاب هست. ويا هركلمه ديگري كه شما تلفظش را بلد باشيد وچهار حرفي باشد مي توان در يكي از خانه هاي اين كتاب آن را يافت.

اين كتاب به صورت آماده در بازار وجود ندارد. بلكه، هر كسي كه مشغول آموزش علم  جفراست با توصيه و راهنمايي استادش خود بايد اين كتاب را بنويسد. اما براي كساني كه وقت نوشتن آن را ندارند، ما كتاب فوق را تايپ كرده و صحافي نموده و در دو جلد آماده براي فروش داريم. طالبين مي توانند با شماره تماس گرفته و از نحوه تهيه آن مطلع شوند.

حال ممكن است اين سؤال براي شما پيش بيايد كه نوشتن و نگهداري اين كتاب چه فايده اي دارد؟

پاسخ اين است : نوشتن و نگهداري كتاب جفرجامع خواص زيادي دارد كه به اهمّ آنها اشاره مي شود.

خاصيت اوّل

اوّلين ومهمترين خاصيت اين كتاب آن است كه ، وقتي شخص شروع به نوشتن اين كتاب مي كند به صورت ناخود آگاهي تمام لغات چهار حرفي را در درجه اوّل و در مرحله بعد لغاتي راكه چهارحرف بيشتر دارند را يكباردر ذهن و ضميرناخود آگاه خود مرور مي كند واين امربراي كساني‌كه از روشهايي مثل جفر«خافيه » براي استخراج پاسخ سؤالات استفاده مي كنندحائز اهميت است؛زيرا پاسخ هر سؤالي در اين روش به صورت تركيبات چهار

حرفي استخراج مي شود.بنابراين وقتي كه فردي شروع به نوشتن اين كتاب مي كند بدون اينكه خودش متوجه باشد هم سؤال وجوابها وحتي اسم اعظم وخيلي ازاسرار ديگر را وارد ذهن نيمه آگاه خود مي كند تا در موقع لزوم از آنها استفاده كند.

خاصيت دوّم

دومين خاصيت مهم اين كتاب آن است كه، چون سؤال و جواب با يكديگر ارتباط تنگاتنگي دارند، لذا موقعي كه نوشتن اين كتاب تمام مي شود،ضمير باطن فردتمام اين ارتباطات مخفي را به صورت عملي تجربه مي كند و به عبارت ديگر درون ذهن ناخود آگاه شخص،ارتباطي پنهاني بين حروف سؤال و جواب برقرار مي شود و وقتي كه فرد سؤالي را طرح مي كند جواب به او الهام مي شود.

خواص ديگر كتاب جفرجامع

استادان علم جفر براي خود كتاب هم خواص زيادي را ذكر كرده اند. از جمله اينكه، نگاهداشتن اين كتاب در منزل باعث افزايش رزق و روزي مي شود. همچنين به خواست خدا از سرقت و مرگ مفاجات و بسياري از اتفاقات ديگر جلوگيري مي كند. تمام اين موارد تجربه شده ومطلب درست است. اين كتاب تمام آيات قرآن و احاديث پيامبر( ص ) و ائمه ( ع ) را درخود دارد. از آن گذشته ، اسم اعظم خدا هم درون تركيبات اين كتاب موجود است.

نوشتن اين كتاب به امير المؤمنين علي ( ع ) نسبت داده مي شود وبه نظربنده از عهده يك فرد عادي خارج است كه به راز حروف پي برده باشد. كسي كه با اين كتاب و رمزو راز آن آشنا باشد مي داند كه بنده چه مي گويم. در نظر يك شخص عادي اين كتاب فقط حاوي تركيبات حروف است، اما در نظر يك استاد علم جفر اين كتاب داراي شگفتيهاي زيادي است كه در دوره آموزش استخراج از كتاب جفرجامع به آن پرداخته ايم.

گذشته از خواصي كه گفته شد، خود صفحات اين كتاب هم داراي خاصيتهاي جداگانه اي است كه در قسمتهاي بعدي به آن خواهيم پرداخت.

دركتب قديمي براي نويسنده اين كتاب هم منافعي ذكر كرده اند، از جمله اينكه : نويسنده اين كتاب اگر آن را نوشته و در خانه خود نگاهدارد هميشه به مراد دل خود خواهد رسيد و هرگز زوال و نقصان به دولت و حشمت وي نخواهد رسيد.

 و هر كس كه هر روز صفحات اين كتاب را مطالعه كند ملازمت او در خدمت حضرت صاحب الزمان ( ع ) خواهد شد و همچنين اگركسي هر مشكلي كه داشته باشد هر روز صبح بعد از نماز صبح صفحات اين كتاب راملاحظه كرده و اين ذكر را تا ۴۰ روز بخواند پس چهل روز نشده مراد او به فضل خداي تعالي برآيد و ذكر اين است :

( يا رحمن كلّ شئ و راحمة و رازقة يا رحمن )

نوشتن اين كتاب زمان طولاني وقت مي بردو اگر كسي بتواند هر روز يك صفحه ازآن را مرتب بنويسد ۷۸۴ روزطول مي كشدتا آن را تمام كند.اساتيد علم جفر ساعات بخصوصي رابراي نوشتن اين كتاب ذكر كرده اند كه در كتاب« آموزش روش نگارش كتاب جفر جامع » به تمام اين مطالب پرداخته ايم.

بنده خود بشخصه تعدادي از خواص اين كتاب را به چشم خويش مشاهده كرده و در عمل تجربه نموده ام.مثلاًدرباب جلوگيري ازسرقت منزل و يا جلوگيري از مرگ مفاجات، دو اتفاق در منزل‌خود ما رخ دادكه هردوي اين اتفاقات بعد از قرار دادن اين كتاب شريف درمنزل بود.البته بايد توجه داشت كه تمام خواصي كه براي اين‌كتاب ذكر شد، به خواست و اذن خداي تعالي امكان پذيرمي باشد و بس.

بازدید : 148 views بار دسته بندی : علم جفر تاريخ : ۲۷ آبان ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

admin
محسن
چهارشنبه , ۱۷ آذر ۱۳۹۵
پاسخ دهید

سلام بنده این کتاب رو میخواستم اگه امکان داره بهم ایمیل بزنید ممنون