آموزش باستان شناسی و عتیقه شناسی - تعبیر خواب -کانال تلگرام

» روشهای خرید مطمئن دستگاه فلزیاب,تست و امتحان فلزیاب,فلزیاب های تقلبی و کپیاخبار باستان شناسی و آموزشی و کانال تلگرام تعبیر خواب دعا

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir روشهای خرید مطمئن دستگاه فلزیاب,تست و امتحان فلزیاب,فلزیاب های تقلبی و کپی را برای شما عزیزان قرار دادیم . در موقع و هنگام خرید دستگاه فلزیاب و طلایاب و … باید به چند نکته مهم و اصولی توجه کنیم . برای خرید یک دستگاه و اپراتور اصل و خوب باید هنگان خرید دستگاه آنرا کامل تست و امتحان کرد . برای تست و امتحان دستگاه فلزیاب حتما باید آنرا در زمین خاکی تست کنیم تا قدرت واقعی و عملکرد دستگاه را واضح و آشکار ببینیم . همچنین انواع بسیار زیادی از دستگاه های تقلبی و جعلی و فیک و دستگاههای فلزیاب کپی شده از روی دستگاه های اورجینال در بازار زیاد است باید مواظب باشید و دقت کنیم که فروشنده دستگاه سرمان کلاه نزارد . در ادامه مطلب توضیحات کامل و روشهای خرید یک دستگاه فلزیاب و گنج یاب خوب و اصل را مشاهده خواهید کرد ./

روشهای خرید مطمئن دستگاه فلزیاب,تست و امتحان فلزیاب,فلزیاب های تقلبی و کپی

روشهای خرید مطمئن دستگاه فلزیاب,تست و امتحان فلزیاب,فلزیاب های تقلبی و کپی

روشهای خرید مطمئن دستگاه فلزیاب,تست و امتحان فلزیاب,فلزیاب های تقلبی و کپی,روشهای خرید دستگاه فلزیاب و گنج یاب اصل و خوب,چکار کنیم تا فروشندگان دستگاه فلزیاب کلاه سرمان نگذارند؟,روشهای خرید دستگاه اصل و اورجینال,تست و امتحان دستگاه فلزیاب در زمین خاکی در موقع خرید,تشخیص دستگاه های فلزیاب کپی و تقلبی و جعلی غیر اورجینال,کپی دستگاه فلزیاب,نکات مهم در خرید دستگاه گنج یاب و فلزیاب,دستگاه فلزیاب اورجینال و کپی و تقلبی و جعلی و فیک,روشهای خرید بهترین و با کیفیت ترین دستگاه فلزیاب,تست و امتحان دستگاه در هنگام خرید

روشهای خرید مطمئن دستگاه فلزیاب,تست و امتحان فلزیاب,فلزیاب های تقلبی و کپی

روش های مطمئن خرید فلزیاب

فروش فلزیاب و خرید فلزیاب- شاید شما هم در حین جستجوی انواع فلزیاب ها با قیمت های عجیب و نجومی رو به رو شده باشید. در این مطلب سعی میکنم شما را با دلایل این امر بیشتر آشنا کنم. هموطن گرامی تک تک شما برای پول هایتان زحمت کشیدید و مطمئنا دوست ندارید به همین راحتی از دست بدهید. مهم ترین چیزی که در خرید فلزیاب باید در نظر گرفت این است که خرید یک دستگاه فلزیاب با خرید از بقالی متفاوت است.

یعنی شما نباید پس از سوال درمورد قیمت فلزیاب از فروشنده بلافاصله مبلغ را پرداخت کنید یا همان لحظه به او اعتماد کنید. بیشتر فلزیاب هایی که در بازار هستند گرانفروشی می شوند و مشتری به خیال اینکه پول بیشتری پرداخت میکند دستگاه بهتری دریافت میکند به راحتی فریب فروشنده ها را میخورد و متاسفانه سرش کلاه می رود. مساله بعدی زبان چرب فروشنده ها می باشد.

اکثر آنها معتقدند دستگاه هاشون بهتر از سایر شرکت ها و در بعضی موارد بهترین دستگاه های دنیا می باشد یا مساله کوچکی مثل تنظیم وزن،تصویری بودن، بالانس خودکار و حتی نوع فرکانس و حذف ذرات و .. چنان بزرگ جلوه می دهند که به راحتی خریدار را درگیر این مساله میکنند. متاسفانه اکثر خریداران اطلاعات فنی بسیار پایینی از دستگاه ها دارند و همین موضوع باعث کلاه رفتن آنها  میشوند. دوستان عزیز دستگاه های فلزیاب به دو نوع اورجینال شرکتی و دست ساز داخلی تقسیم می شوند. دستگاه های اورجینال که به اسم توسط شرکت های خارجی ساخته و وارد کشور می شوند قیمت بالایی به دلایلی از جمله قیمت دلار دارند.پیشنهاد میکنم پست انواع فلزیاب را حتما مطالعه کنید.
فلزیاب های تقلبی و کپی در کمین خریداران!

مهم ترین مساله ای که در این نوع دستگاه ها وجود دارد تقلبی بودن آنها از مبدا می باشد.جدیدا یکسری شرکت های خارجی اقدام به تولید دستگاه های تقلبی کردند برای نمونه شرکت okm آلمان که از سال ۲۰۱۲ بارها متحمل جریمه شده است.از این نوع شرکت ها بسیار زیاد هستند.پس فکر نکنید چون شرکت اروپایی و امریکایی هستند کلاهبردار نیستند. درمورد بعد دستگاه های فیک و تقلبی شرکت های اصل می باشد. تعدادی از این دستگاه ها توسط کشور چین کاملا کپی می شود و تعدادی هم در کشورهای عربی همسایه از جمله امارات توسط برادران ایرانی کپی و وارد ایران می شوند.یه عده هم داخل کشور مثل اصفهان، تهران و آذربایجان اقدام به ساخت دستگاه های کپی و تقلبی شرکت ها و برندهای خارجی میکنند.

دستگاهی که شاید برای آنها ۲ میلیون هم خرج برندارند به شما به اسم اورجینال و پلمپ و شناسه کد سیستم که همه ی آنها تقلبی هستند بالای ۱۵ میلیون میفروشند. دوستان عزیز هیچوقت دستگاه اورجینال پلمپی رو بدون تست دریافت نکنید. پلمپ کردن یک دستگاه برای این نوع فروشنده ها کاری ندارد ولی به اسم اینکه اگر پلمپ باز شود نمیتوانند به شخص دیگری بفروشند فریب این افراد را نخورید.
معیارهای اصلی و مهم تست و امتحان فلزیاب را فراموش نکنید!

در هنگام تست هم به هیچ وجه تست داخل شیشه آکواریوم یا در هوا را قبول نکنید سعی میکنم در مطالب بعدی دلایل آن را بنویسم که به چه راحتی شما را فریب می دهند. مساله مثل فلزات قدیمی را به هیچ وجه قبول نکنید و همیشه موقع تست فلز جدید و ابعاد آن را در نظر بگیرید. نقطه زنی که بخواهد گاز طلا یا خاک آلوده را بزند در یک منطقه کوچک چندین جا بوق می زند و شما را به اشتباه می اندازد. درضمن در کشورمان دستگاهی به اسم مونتاژ سایر کشورها نداریم و همه قطعات ایرانی هستند. دسته دیگر فلزیاب های دست ساز هستند. این نوع فلزیاب ها مزایا و معایبی دارند.

مهم ترین مزیت آنها قیمت آن (درصورت انصاف فروشنده) و کارایی آن با توجه طراح و سازنده آن است.یکسری از این فروشنده ها بردها و جعبه ها را به صورت آماده از سایر شرکت ها میخرند. دوستان توجه کنید تمام بردهای آماده فلزیاب در بازار دارای مشکلاتی هستند و اگر برد و کیتی بسیار عالی کار کند طراح آن هیچوقت به راحتی و به قیمت پایین آن را در اختیار سایر شرکت ها قرار نمی دهد. دستگاه های دست ساز را گران نخرید. بهترین نوع آنها با بهترین امکانات هیچوقت بیش از ۷،۸ میلیون نمی شوند و اگر کسی به شما بیش از قیمت بدهد(با هر عنوان و امکاناتی) مطمئن باشید قصد گرانفروشی دارد.
فروشندگان فلزیاب؛ سخن آخر…

دوستان عده ای از فروشنده های امروز فلزیاب همان جویندگان قدیمی فلزات قدیمی هستند که پس از نرسیدن به نتیجه وارد بازار فلزیاب و فروش آن شده اند.دروغ بسیار و وفراوان در میان آنها شایع هست. یه تعدادی از آنها مصرف کننده مواد مخدر هستند.هیچوقت با پول نقد در محل تست آنها حاضر نشوید. ۹۵ درصد عناوینی مانند “مهندس” که در سایت و کنار اسمشان آمده کاملا کذب محض می باشد و عده ای حتی دیپلم هم ندارند و حتی کوچک ترین مسائل الکترونیک را نمی دانند.کلاهبرداری،گرانفروشی و زبان چرب بسیار در آنها عادی شده است.

چیزی به اسم “حراج” یا “فروش فلزیاب زیر قیمت” با هر عنوانی در دنیای فلزیاب وجود ندارد.ماه گذشته یک نفر از آذربایجان توسط این عناوین در فضای مجازی توانسته بود پول های زیادی از افراد بگیرد بدون اینکه دستگاهی به آنها تحویل بدهد.دستگاه های نامتعارف از جمله همین دوربین های فلزیاب را نخرید خیلی ها توسط همین دستگاه ها سرشان کلاه رفته است. برای پرداخت بیعانه و آماده شدن سیستم هیچوقت بیش از ۵۰۰ هزار تومان پرداخت نکنید. منتظر مطالب جدید باشید.

دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.