خطای 404 ،صفحه یافت نشد

 • بیماری زکام یا سرماخوردگی چیست؟

  زکام یک بیماری طبیعی بین مردم است که بیشتر انسان ها آن را تجربه کرده اند این بیماری به صورت تدریجی آشکار میشود و از علایم شایع آن میتوان به خارش گلو.ریزش آب بینی و یا گرفتگی بینی و در بعضی مواقع نیز تب خفیف اشاره کرد.در برخی مواقعزکام موجب التهاب شش ها میشود و سرفه های خشک را در پی دارد که این موضوع آزار دهنده است.با وجود این هنوز درمان یا داروی قطعی برای درمان این بیماری کشف نشده است ولی معمولا میتوان از اسپری بینی. سربت سرفه. و همچنین برخی از داروهایی که پزشک تجویز میکند استفاده کرد.در درمان این بیماری استراحت و استفاده ی زیاد از مایعات گرم بسیار عالی است و بهتر است زیر نظر یک پزشک از دارو استفاده شود.چون در بیماری زکام سیستم ایمنی ضعیف میشود استفاده از ویتامین ث بسیار عالی است.

  بیماری زکام یا سرماخوردگی چیست؟
 • l;jlhkjghjkgkhgjkgjkhj

  1lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllمخمخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

  l;jlhkjghjkgkhgjkgjkhj
 • بیماری دیفتری چیست و چه علایمی دارد؟

  دیفتری یا خناق یک عفونت باکتریایی است که مسری و خطرناک است این بیماری علایمی شبیه گلودرد دارد و با سرفه ایجاد میشود میکروب این بیماری کورینه باکتریوم دیفتریا نام دارد که روی لوزه ها ایجاد میشود.دیفتری باید هرچه زودتر درمان شود وگرنه سم آن روی قلب و اعصاب اثر گذاشته و و موجب نارسایی قلبی یا فلج در اندام های بدن میشود و گاهی نیز ممکن است روی اندام هایی مانند کلیه و کبد اثر گذاشته و اگر سریع درمان نشود موجب مرگ میشود.این بیماری واگیر دار است و از راه سرفه . عطسه. تکلم ممکن است سرایت کند.معمولا سن ابتلا به این بیماری بین یک سالگی تا ده سالگی است.این بیماری در بین فقرا و در نقاطی که الودگی و گرد و خاک زیاد است بیشتر دیده میشود.

  بیماری دیفتری چیست و چه علایمی دارد؟
 • دریافت شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تنها با عضویت در ربات چیلیوری

  در این پست نحوه دریافت شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول را به شما گفته میشود که در این روش بدون انجام کار خاصی و تنها با عضویت در یک ربات تلگرامی که بسیار قابل اعتماد میباشد و با این وجود هم بار ها توسط تیم کارشناسی ما بررسی شده است و صحت عملکرد آن مشخص شده است و واقعا به کاربران خود شارژ هدیه میدهید و با ربات هایی که در تلگرام با پخش تبلیغات کذب اقدام به جذب مخاطب میکنند کاملا فرق دارد و از آن دسته جداست . این ربات تلگرامی که زیرمجموعه یک سایت معتبر و بزرگ در زمینه سفارش آنلاین غذا میباشد علاوه بر شارژ هدیه ای که به کاربران خود میدهد کلی هدیه و جایزه های جذاب دیگر نیز به کاربران خود میدهد که تنها با عضویت در این ربات میتوانید از آن ها بهره مند شوید .

  دریافت شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تنها با عضویت در ربات چیلیوری
 • بیماری دیابت چیست و چه علایمی دارد؟

  دیابت نوعی بیماری متابولیکی است که در این بیماری قند خون بیمار به شدت افزایش پیدا میکند .معمولا این بیماری مربوط به انسولین است در بعضی مواقع یا انسولین کافی در خون وجود ندارد یا بدن گیرنده ی کافی برای انسولین ندارد.این بیماران به شدت و به صورت پیاپی احساس تشنگی و گرسنگی دارند و دارای تکرر ادرار هستند.دیابت دارای 2 نوع است که شامل نوع یک و نوع دو میباشد.در نوع یک فرد در بدنش دارای انسولین کمی است که با تزریق روزانه ی انسولین میتوان جلوی علایم آن را گرفت که معمولا قبل از سن چهل سالگی میباشد و در بیماری نوع دو گیرنده های انسولین از مقدار طبیعی بسیار کم تر هستند و درصد بالایی از مبتلایان را شامل میشوند. که معمولا از سن چهل سالگی بالاتر هستند.

  بیماری دیابت چیست و چه علایمی دارد؟
 • آینده را چطور تعریف می کنید

  همه ما دوست داریم بدانیم آینده چه شکلی هست و پیش بینی کنیم آینده به چه سمتی می رود اما هدف از این تایپیک آینده تکلولوژی و پیشرفت را مد نظر قرار می دهد و کاری با جنگها و تجزیه شدن کشورها و غیره و غیره ندارد آنچه مسلم هست منابع و ذخایر طبیعی مثل سوخت های فسیلی و یا حتی کمبود آب همه اینها تاثیرات خود را در تکنولوژی و جایگزین کردن سوخت های جایگزین و ایجاد راه کارهای تکنولوژیکی جدید در جهت مصرف بهینه ودرست خواهد گذاشت اما هدف از این تایپیک تعریف درست و کامل تری آز آینده هست که ما را از هاله ای از ابهامات خارج کند و به ما بگوید مسیر آینده به کدام سمت می رود تا بتوانیم شکلی از این تعریف تجسم و پیش بینی کنیم

  آینده را چطور تعریف می کنید
 • آیا می دانید انگور برای انسان شبیه شیر مادر است ؟

  درخت انگور درختچه ای است که بوسیله ی پیچکهای خود از موانع و درختان بالا می رود میتوان از رژیم انگور برای پاک کردن آلودگیها و سموم داخلی بدن استفاده کرد این رژیم مخصوصا" برای بیماریهای رماتیسم و خون های اسیدی و ناراحتی های عصبی بسیار مفید است خوردن انگور با صبحانه اثرات خوبی بر جای می گذارد انگور پس از خشک شدن ارزش غذایی خود را حفظ می کند آب انگور اگر از دانه های تازه و سالم و تخمیر نشده تهیه شود خواص زیادی مانند شیر مادر دارد و می توان گفت عصاره ی حیاتی همه گیاهان در آب انگور نهفته است پوست انگور سرد و خشک و دیر هضم است و مغزش گرم و تر و دانه اش سرد و خشک است انگور تازه بادآور و سرشار از گلوکز است

  آیا می دانید انگور برای انسان شبیه شیر مادر است ؟
 • طرح دریافت سیمکارت رایگان ایرانسل به مدت محدود

  طرح دریافت سیمکارت رایگان ایرانسل به مدت محدود در این طرح که به تازگی شروع شده است تمامی افراد با داشتن شرایط ذکر شده در این مطلب میتوانند به راحتی سیمکارت یک سیمکارت ایرانسل به صورت کاملا رایگان سفارش دهند و باز به صورت کاملا رایگان آن را درب منزل خود دریافت نمایید در این طرح علاوه بر دریافت سیمکارت رایگان به تمامی این سیمکارت ها بسته های ویژه اینترنت ، پیامک و مکالمه به صورت کاملا رایگان تعلق میگیرد که روش فعالسازی آن ها هم در این پست برای شما قرار داده شده است . این بسته ها که بسته اینترنتی آن شامل 14 گیگابایت بسته اینترنتی یک ماهه میباشد که به صورت کاملا رایگان برای این سیمکارت ها به راحتی قابل فعالسازی میباشد.

  طرح دریافت سیمکارت رایگان ایرانسل به مدت محدود
 • بیماری پیر چشمی یا اختلال در دید چیست؟

  بیماری پیرچشمی یک بیماری طبیعی است که معمولا در افراد مسن و همچنین افراد بالای 50 سال دیده میشود . در این بیماری افراد درست نمیتوانند خطوط یک کتاب یا اعداد را مشاهده کنند و بیشتر اوقات دچار خستگی و سر درد میشوند.در این بیماری گاهی اوقات حتی فرد نمیتواند متن نزدیک به چشم راهم بخواند و در این مورد دچار مشکل میشود.اغاز این بیماری را میتوان از سن چهل سالگی دانست که رفته رفته میزان ان افزایش پیدا میکند .کسانی که دچار پیرچشمی میشوند معمولا مشکل انها با عینک رفع میشود.درمورد اینکه ایا میتوان از این بیماری جلوگیری کرد به نظر میرسد که هنوز پاسخ قطعی در این مورد وجود ندارد و پزشکان نتوانسته اند راه حل قطعی را ارایه دهند.این افراد معمولا برای خواندن هر متن یا عددی دچار مشکل میشوند و همیشه باید عینک همراه خود داشته باشند.

  بیماری پیر چشمی یا اختلال در دید چیست؟
 • جرمی متئو معتقد است که نیمار بارسلونا را ترک کرد تا از زیر سایه مسی خارج شود

  جرمی متئو که یک ماه قبل از این که نیمار بارسلونا را به قصد پاریس سن ژرمن ترک کند از این تیم رفت، معتقد است که دلیل رفتن ستاره برزیلی بارسلونا را می داند. مدافع سابق تیم بارسلونا جرمی متئو به این باور است که نیمار به این دلیل بارسلونا را ترک کرده تا از زیر سایه فوق ستاره ی آرژانتینی این تیم لیونل مسی خارج شود. ستاره ی برزیلی در ماه آگوست به تیم پاریس سن ژرمن با انتقال رکورد شکن 222 میلیونی پیوست و همینطور شروع فوق العاده ای را در لیگ 1 تجربه کرده است. او در شش مسابقه ای که برای این تیم به میدان رفت موفق به ثبت پنج گل و پنج پاس گل شده است. در ادامه این مطلب نظر جرمی متئو بازیکن سابق بارسلونا درباره دلیل ترک بارسلونا توسط نیمار را می خوانیم.

  جرمی متئو معتقد است که نیمار بارسلونا را ترک کرد تا از زیر سایه مسی خارج شود
عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری