• دانلود عکس پروفایل4(ادمک)

  عکس پروفایل میتونه شخصیت یا احساسات درونی ما رو منتقل کنه یه حس تنهایی یا حس دوس داشتن نسبت به شخص خاصی اصلا تا حالا شده احساس غم یا شادی عجیبی بهتون دست بده طوری که نتوانید برای کسی توضیح بدین یا حتی حس عجیبی نسبت شخص خاصی پیدا کنید و بخواهید به نحوی این حس رو به اونم منتقل کنید! عکسهای پروفایل ما میتونه بدون هیچ توضیح با راحت ترین شکل ممکن احساسات ما رو منتقل کنه اما مهم که بتونیم عکس های خاص مد نظرمونو پیدا کنیم ما این کارو براتون راحت کردیم کلی عکس برای هر نوع سلیقه اینجا داریم

 • زئوس کیست؟

  زئوس فرزند رئا و کرونوس، خدای خدایان یونان و خدای جهان و همه ی طبیعت است. او که به روایت اساطیر یونانی و هومر از جزیره ی کرِت به یونان آمد، در ابتدا خدایی ستمگر، بدکردار و دشمن انسان بود. به همین دلیل پرومته را که مظهر و دوستدار انسان و یونان بود، به زنجیر کشید. با گذشت زمان، زئوس با انسان دوست شد و پرومته را نیز بخشد. در راس خدایان یونان زئوس قرار دارد. زئوس در زبان های مختلف با تلفظ های گونگونی وجود دارد.

 • نمود عشق به خود در اشعار حافظ

  عشق به خود و یا دوست داتن خود به معنای اتحاد و یکی شدن با خویشتن است. عشق به خود در واقع نشان دهنده ی شناخت و آگاهی به خود است. کسی که خود را بشناسد توانای رسیدن به لذت ناشی از شناخت و بودن خود را نیز دارد.دوست داشتن خود به معنای خودخواهی، غرور و خود شیفتگی نیست اتفاقا نقطه مقابل این هاست. دوست داشتن خود به معنای مسولیت پذیر بودن در قبال خود و مراقب خود بودن و احترام به خود است. لازمه ی دوست داشتن به دیگری دوست داشتن خود است و لازمه ی احترام به دیگری احترام به خود است.

 • خلاصه ای از اصل کرونوتوپ باختین

  کرونوتوپ در لغت به معنای زمان- مکان است. باختین از طریق مضامین ارزشمند کارناوال، گفت و گوگرایی و کرونوتوپ آمیزش ساختارهای زمانی و مکانی و تعیین تصویر انسان در زمان و مکان خاص جامعه ای دموکراتیک را به تصویر کشید. تمامی این مفاهیم با یکدیگر همبسته اند. کارناوال با دگرگون کردن نظم های حاکم تعامل گفت و گویی میان اندیشه ها و صداهای گوناگون متعلق به طبقات مختلف اجتماعی را ممکن می سازد. چنین تعاملی در زمان و مکان خاص اتفاق می افتد.

 • مسیر بهشت

  مسیر بهشت یا heaven path نام یکی از بحث‌برانگیزترین عکسهای منتشر شده در اینترنت است ک بحثهای زیادی پیرامون فتوشاپ بودن ان وجود دارد.همان طور که در عکس نیز مشاهده میکنید گویی ک در اسمان مسیری وجود دارد که اسمان را شکافته و صحنه‌ی بسیار زیبایی خلق کرده است.عکاس این تصویر ادعا کرده است که در این عکس از هیچگونه فتوشاپی استفاده نشده است.این عکس بسیار زیبا در طبیعت بکر المان به ثبت و تصویر کشیده شده است.

 • خاطراتی از شهید مهدی زین الدین ، رتبه 4 کنکور (2)

  خاطراتی از شهید مهدی زین الدین ، رتبه 4 کنکور (2) قصه دوم - عبدالرزاق زین الدین ( پدر) در خرم آباد فقط دو دانشآموز عضویت این گروه را نپذیرفتند . یکی از این ها مهدی بود ، یکی هم دوستش .هر چه او را تهدید و حتی تنبیه کردند ، زیر بار نرفت و محکم گفت به هیچ عنوان عضو نمی شوم . ... در جوابشان گفتم : مگر شما شعار نمی دهید که در مملکت آزادی وجود دارد ، خب ای نبچه دوست ندارد عضو شود ، چرا می خواهید زورش کنید ...

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری