• لیست بهترین جوکهای سال

  جک یا لطیفه متن، داستان یا نوشته ای است طنز درباره شیء یاشخص که برای خنداندن اطرافیان گفته میشود... دراینجا لیست بهترین و خنده دار ترین جوکهای جدید سال را مشاهده میکنید بهترین جوکها، جوکهای باحال و خنده دار ،جوکهای پیامکی وتلگرام....

 • جوک جدید ایرانی به شدت خنده دار

  جوک در ایران بسیار زیاد پیدا میشود و هر روزه شاهد این هستیم که جوک های جدید در کانال ها و سایت ها گفته میشود همراه ما باشید با جدیدترین جوک های ایرانی در ماه مهرماه.

 • اس ام اس جدید روز ولنتاین

  ولنتاین چیست و چگونه نام گذاری شد. در قرن سوم میلادی و اوایل حکومت ساسانی، در روم باستان فرمانروایی ظالم و قاطع بنام کلودیوس دوم حکومت می کرد و اعتقادات عجیبی داشت از جمله اینکه سربازان مجرد خوب می جنگند! از این رو ازدواج را برای سرزبازان رومی ممنوع کرد . یکی از فرماندهان کشیشی زیر دست کلودیوس بنام والنتیوس ( ولنتاین) به صورت مخفیانه عقد سربازان را با دختران محبوبشان جاری می کرد. وقتی این خبر به گوش کلودیوس رسید دستور داد ولنتاین را به زندان بیندازند. پس از مدتی ولنتاین با قلبی عاشق و به جرم جاری کردن عقد عشاق اعدام شد. که از آن پس ولنتاین را فدایی و شهید راه عشق می دانند و در ایران باستان و دوره آریایی ها روز عشق را با نام سپندارمذگان جشن می گرفتند و اکنون زرتشت های ایرانی هر ساله در روز 5 اسفند این روز را جشن می گیرند. ما نیز پیامک های زیبایی به مناسبت روز ولنتاین یا سپندارمذگان برای همه عاشقان تهیه کرده ایم و امیدواریم که خوشتون بیاد.

 • جدیدترین اس ام اس های عاشقانه

  عشق لذت زیبایی است ، یک احساس عمیق یک علاقه لطیف و غیر قابل تصور و توصیف با جاذبه ای پایان ناپذیر. عشق حالت های گوناگونی دارد، علاوه بر عشق رمانتیک که آمیخته ای از محبت و امیال جنسی است عشق های دیگری نیز وجود دارد از جمله عشق عرفانی، عشق مذهبی ، عشق به خانواده و غیره. اما این اس ام اس های عاشقانه که در این مطلب برای شما دختر و پسرای عاشق و زوج های عزیز گلچین کردیم ، مخصوص روابط رمانتیک و عشقولانه شماست. این پیامک های رمانتیکی و خاص رو برای عشق خودتون ارسال کنید و محبت او را بیشتر جذب کنید. گاهی اوقات بیان جملات و پیامک های رمانتیکی و عاشقانه می تواند روابط تاریک را روشن کند و آشتی را در بین شما عاشقان برقرار کند.

 • پیامک تبریک هفته نیروی انتظامی

  نیروی انتظامی یکی از نهادهای مهم جمهوری اسلامی ایران است که با پرسنلی پر تلاش و توانگر توانسته است امنیت داخلی این کشور عزیز را برقرار نماید و نیروهای مرزبانی نیروی انتظامی با حفاظت از مرزهای زمینی و دریایی امنیت دورتادور کشور را نیز به عهده دارد. هر سال بپاس قدردانی از زحمات این دلیر مردان، هفته جاری روز سیزدهم مهر ماه بعنوان هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است. در این مطلب گلچینی از پیامک های تبریک به مناسبت هفته ناجا و روز نیروی انتظامی آماده کردیم امیدواریم با این اس ام اس ها توانسته باشیم بخشی از خستگی این نیروهای با ارزش را از تنشان بیرون کنیم. اس ام اس های روز پلیس تقدیم به شما پلیس های عزیز و خانواده محترمتان.

 • اس ام اس تبریک روز معلم

  همانطور که می دانید یونسکو 5 اکتبر هر سال را بعنوان روز جهانی معلم نامگذاری کرده است اما در ایران به مناسبت شهادت ایت الله مرتضی مطهری ،از سال 1358 به بعد روز 12 اردیبهشت هر سال را بعنوان روز معلم جشن می گیریم. امسال نیز 5 اکتبر و روز جهانی معلم، در تقویم ایران مصادف با 13 مهر ماه می باشد و برای قدر دانی از معلمان ایرانی و سایر پارسی زبانان جهان اس ام اس های تبریک روز معلم را آماده کردیم. این پیامک های زیبا را به همه معلمان زحمت کش تقدیم می کنیم و امیدواریم که دانش آموزان قبل از برگزاری جشن برای معلمان عزیز، ابتدا با ارسال این پیامک های زیبا و تبریک روز معلم از آنان نیز قدر دانی کنند.(جدیدترین اس ام اس های روز معلم)

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری