• بهترین و جدیدترین لطیفه جوک و پیامک های خنده دار و باحال سال سری 29

  سلااااام ما قص داریم تا چندین مطلب که شامل چند جوک میشه رو براتون قرار بدیم تا بخندید چرا ؟؟؟ چون این روزا مردم خیلی کم به دیدار هم میرن و اگر هم که برن خیلی کم با شوخی میکنن و جوک میگن و در عوض بیشتر وقت خودشونو در اینترنت و فضای مجازی میگذرانند به همین دلیل ما میخواهیم برای شما در این سایت جوک های خنده دار بزاریم تا حداقل اینجا هم که شده بخندید و شاد باشید و بازم بخندید :) پس ببینید ، بخونید و بخندید :))

 • مجموعه جدید لطیفه و جوک و پیامک های خنده دار و باحال سال سری 28

  ما قصد داریم تا چندین جوک که شامل جوک میشه رو براتون قرار بدیم چون که مردم خیلی کم به دیدار هم میرن و اگر هم که برن نه با هم شوخی میکنن نه جوکی تعریف میکنن و در عوض بیشتر وقت خودشونو در فضای مجازی و اینترنت میگذرانند به همین دلیل ما میخواهیم برای اونایی که همش توی اینترنت هستند جوک های خنده دار بزاریم تا حداقل توی اینترنتم که شده خنده بر روی لب هاشون بیاد پس ببینید ، بخونید و بخندید :))

 • مجموعه لطیفه ها و جوک ها و پیامک های خنده دار سال سری 27

  سلااااااااااممممم به شما دوستان جوک دوست عزیز ما قصد داریم تا چندین مطلب که شمال چند جوک و پیامک میشه رو براتون قرار بدیم چون این روزا مردم کمتر به دیدار هم میرن و اگر هم که برن کمتر با هم شوخی مکیکنن و جوک میگن و در عوض بیشتر وقت خودشونو در اینترنت و سایت های الکی میگذرانند به همین دلیل ما میخواهیم برای شما در این سایت مطلب حنده دار و جوک بزریم تا حداقل اینجا هم که شده خنده بر روی لب هاتون بیاد پس ببینید ريا، بخونید و بخندید :)))

 • جدیدترین مجموعه لطیفه ها و جوک ها و پیامک های خنده دار سال سری 26

  سلاااااااام ما قصد داریم تا در این سایت فقط برای شما چندین . چند مطلب که شامل چند جوک میشه رو قرار بدیم جدا از اینکه جوک باعث میشه که خنده بر روی لب هاتون بیاد باعث میشه که شادتر و بهتر زندگی کنید . نه فقط جوک خواندن بلکه خندیدن باعث این کار میشه . ما جوک هامون رو طی هزاران مطلب به صورت سری به سری برای شما ارسال می کنیم تا شما توی این سایت پعمی پرشین ای بخندید و دویاره به ما سربزنید این شما و این سری بیستوششم پس ببینید ، بخونید و بخندید :)

 • جوک ها و پیامک های خنده دار سال 25

  سلااااااام ما قصد داریم ما در این سایت چندین مطلب که شامل چند جوک میشه رو براتون قرار بدیم چرااااا؟ چون که خندیدن و شاد بودن حالا به هر دلیلی باعث میشه که بهتر و بهتر و بهتر زندگی کنید و قدر لحظه های شادتون رو بیشتر بدونید . من در مقاله ای خنودم که میگفت اگه بخندی و کار کنی دیگه کار کردن میشه برات سرگرمی و باعث میشه در سطح کاری خودت پیشرفت کنی لا مثلا یه جای دیگه خوندم که میگفت خندیدن و شاد بودن باعث میشه که طول عمر انسان بیشتر بشه ببینید ، بخونید و بخندید:)

 • جوک ها و پیامک های خنده دار سال 23

  من برای اینکه بتوانم خنده بر لب شما بیاورم سخت تلاش میکنم و برای همین من در این سایت جوک های خنده دار و بامزه ای قرار داده ام تا شما با این جوک ها بخندید و شاد شوید و این جوک ها همه باحال و خنده دار هستند و مطمئن باشید که تا وقتی در این سایت هستید و این جوک ها را میخوانید وقت خود را بیهوده تلف نمیکنید چون با این جوک ها شما میخندید و شاد میشوید و از شما میخواهم که دوستان و آشنایان خود را به این سایت دعوت کنید تا آن ها هم از این جوک ها لذت ببرند و شاد شوند. پس ببینید ، بخونید و بخندید

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری