• پیامک های ماه مبارک رمضان

  ماه رمضان ماه مهمانی خدا ، بدنبال پیامک های جدید ماه مبارک رمضان هستید ؟ از پیامک های تکراری خسته شده اید ؟ م یخواهید اولین نفری باشید که این ماه مبارکرا به همه تبریک می گویید، . امام صادق علیه السلام می فرمایند : خواب روزه دار عبادت، خاموشی او تسبیح ،عمل وی پذیرفته شده و دعای او مستجاب است ضمن عرض تبریک بناسبت فرارسیدن این ماه عزیز در ادامه مطلب پیامک های مخصوص ماه مبارک رمضان آمده است با ما همراه باشید :

 • چند لطیفه و جوک های بامزه و خنده دار

  تا میتوانید خوش باشید و بخندید و دیگران را بخندانید. با خندیدن دل آدم شاد میشه و بقیه عزیزانتان را با گفتن جوک و لطیفه خوشحال کنید. جای غیبت و گله کردن از این و اون و زندگی بشینید جک بخونید و جک بگید تا هم روحیتون عوض بشه و هم گناهی نکرده باشید و برایتان ننوشته شود. خلاصه که شاد باشید همگی با هم، با هم بخندید نه از هم

 • متن های احساسی ، عاشقانه

  مجموعه نوشته های احساسی و عاشقانه برای همه عزیزان به خصوص دوستانی که عاشقی کرده اند و عاشق بوده.میتوانید هر کدام از آنها را کپی کرده و در شبکه های اجتمائی منتشر کنید فقط توجه داشته باشید کپی کردن از تمام نوشته نیاز به رعایت حقوق کپی رایت دارد و طبق این قانون باید نام وبسایت پرشین ای یا لینک سایت را در بخش مطلب ذکر کنید.امیدوارم مورد توجه شما همه خوبان قرار بگیرد .و با آرزوی سلامتی و سربلندی برای شما.

 • استاتوس های فاز سنگین

  در این نوشته استاتوس های فاز سنگین و زیبا برای حالت های دِپ و حالاتی که دل شما گرفته برای شما عزیزان آماده گردیده است.شما میتوانید هرکدام را به دلخواه کپی کرده و در قسمت وضعیت فیسبوک یا توییتر یا کلوب یا هر شبکه اجتمائی که مایل هستید و بیشتر در ان فعالیت میکنید خود ارسال کنید و وضعیت خودتان را به دوستانتان برسانید.کپی برداری از تمام مطلب تنها با ذکر نام پرشین ای بلامانع است.امیدارم که مورد پشند شما عزیزان قرار گیرد.

 • جوک خنده دار 96

  برترین جوک های سال 96 مجموعا برای شما آماده شده است تا آنها را بخوانید و شاد باشید و این انرژی مثبت حاصله از این نوشته را به دیگران به هر حالتی که میتوانید منتقل کنید چرا که مطالب طنز دارای بار انرژی مثبت فراوانی است که میتواند برای یک شخص یا یک گروه ایجاد کند پس سعی کنید این جوک ها را در گروه ها و خانواده بخوانید تا شادی را همگانی نشر دهید.همچنین میتوانید با نظرات گرم و صمیمی خود مارا به کیفیت بیشتر مطالب سوق دهید.

 • لطیفه های طنز جدید

  مجموعه جوک های ایرانی مجاز آماده گردیده تا شما عزیزان نهایت استفاده را ببرید و بخندید و شاد باشید این مجموعه لطیفه ها ها را در جمع آشنایان یا دوستان خود بخندید و لذت ببرید امیدوارم که همیشه خنده بر لب های شما باشه در هر حالتی و هرجای این پیکره خاکی هستید موفق باشید همچنین شما میتوانید با نوشتن نظرات خود مارا در بهبود کیفیت مطالب یاری بفرمایید..مطالب در زیر نوشته شده است بخوانید و لذت ببرید و همیشه بخندید.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری