• جوک جید ایرانی به شدت خنده دار

  بهترین جوک هارا در اینجا ببینید

 • جدیدرترین جوک های مهر ماه . آخرخنده

  جوک هرروزه در ایران تولید میشود جالب است که میلیاردها جوک در سراسر جهان وجود دارد که ما امروز بخشی از بهترین هارا برایتان گلچین کرده ایم امیدواریم ببینید و لذت ببرید .

 • جوک جدید ایرانی به شدت خنده دار

  چند بار در روز میخندین؟ به چه چیز هایی میخندین ؟ ما امروز بهترین و دسته اول ترین جوک هایمان را برایتان اورده ایم . امیدواریم ببینید و لذت ببرید و با صدای بلندبه انها بخنید ید.

 • لیست بهترین جوکهای سال

  جک یا لطیفه متن، داستان یا نوشته ای است طنز درباره شیء یاشخص که برای خنداندن اطرافیان گفته میشود... دراینجا لیست بهترین و خنده دار ترین جوکهای جدید سال را مشاهده میکنید بهترین جوکها، جوکهای باحال و خنده دار ،جوکهای پیامکی وتلگرام....

 • جوک جدید ایرانی به شدت خنده دار

  جوک در ایران بسیار زیاد پیدا میشود و هر روزه شاهد این هستیم که جوک های جدید در کانال ها و سایت ها گفته میشود همراه ما باشید با جدیدترین جوک های ایرانی در ماه مهرماه.

 • اس ام اس جدید روز ولنتاین

  ولنتاین چیست و چگونه نام گذاری شد. در قرن سوم میلادی و اوایل حکومت ساسانی، در روم باستان فرمانروایی ظالم و قاطع بنام کلودیوس دوم حکومت می کرد و اعتقادات عجیبی داشت از جمله اینکه سربازان مجرد خوب می جنگند! از این رو ازدواج را برای سرزبازان رومی ممنوع کرد . یکی از فرماندهان کشیشی زیر دست کلودیوس بنام والنتیوس ( ولنتاین) به صورت مخفیانه عقد سربازان را با دختران محبوبشان جاری می کرد. وقتی این خبر به گوش کلودیوس رسید دستور داد ولنتاین را به زندان بیندازند. پس از مدتی ولنتاین با قلبی عاشق و به جرم جاری کردن عقد عشاق اعدام شد. که از آن پس ولنتاین را فدایی و شهید راه عشق می دانند و در ایران باستان و دوره آریایی ها روز عشق را با نام سپندارمذگان جشن می گرفتند و اکنون زرتشت های ایرانی هر ساله در روز 5 اسفند این روز را جشن می گیرند. ما نیز پیامک های زیبایی به مناسبت روز ولنتاین یا سپندارمذگان برای همه عاشقان تهیه کرده ایم و امیدواریم که خوشتون بیاد.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری